1-11, összesen: 11

  1. #1
    sti v
    Vendég

    Alap Balosítás??

    Sziasztok! Balosításról lehet vhol olvasni a fórumon?

  2. #2
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet sti v: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Balosításról lehet vhol olvasni a fórumon?
    Jobbos vagyok!
    A fanyűvő!!

  3. #3
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Most alakítanak át épen egy 9-est mit szertnél tudni láttam pár dolgot el is szörnyülködtem evot sokkal szarabb balosítani mint a subarut!
    Utoljára szerkesztette: EvoSasa; 2009. 04. 03. 10:04-kor
    A fanyűvő!!

  4. #4
    sti v
    Vendég

    Alap

    Egy evo 7 gsr-t szeretnék átalakítani csak előtte jó lenne megtudni hogy mivel rosszabb evot átalakítani mint subarut?? Hátha az egésztől elmenne a kedvem

  5. #5
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Idézet sti v: Hozzászólás megtekintése
    Egy evo 7 gsr-t szeretnék átalakítani csak előtte jó lenne megtudni hogy mivel rosszabb evot átalakítani mint subarut?? Hátha az egésztől elmenne a kedvem

    @Berkes a saját topikjában kifejtette, hogy kb ott leszel , hogy jobban jársz ha egy gyári balkormányos autót veszel. Ha 7-est akarsz venni, akkor tessék @ttop fórumtárssal egyezkedni

  6. #6
    sti v
    Vendég

    Alap

    Ne haragudj de kicsit több segítségre lenne szükségem az átépítéssel kapcsolatban. Hol találom berkes okfejtését pontosan? Nem olyan rég csatlakoztam a fórumhoz és nem találom.....
    Utoljára szerkesztette: sti v; 2009. 04. 04. 10:01-kor

  7. #7
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    a lap tetején van egy keresési funkció, nagyon jól működik. Csak be kell írni, hogy "Berkes"

  8. #8
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    A mai napon megismerkedtem véletlenül egy szerelővel, aki főként rallyra és rallycrossra épít autókat,de épp volt nála egy V-ös, amit ők balosítottak. Több járható út van (tűzfalnál vannak lehetőségek, kormányműnél,stb...), de azt mondta,h durván olyan 400e-ből meg lehet oldani, + 150e a kábelezés. És ha gyors kormányművet akarunk,ami az evokban alapból van, akkor az is olyan + 150-170e Ft (asszem ennyit mondott). "Sima" kormányművel kb. egy egésszel többet kell tekerni,h kiforduljon a kerék.
    Nem tudom,h jó ár-e ez, vagy,h hogyan dolgoznak, nekem nincs vele semmi tapasztalatom,de normálisnak tűnt.
    Csepelen van, Szendi Lacinak hívják, elérhetőséget is tudok,ha érekel vkit.
    FeRoN

  9. #9
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    A mai napon megismerkedtem véletlenül egy szerelővel, aki főként rallyra és rallycrossra épít autókat,de épp volt nála egy V-ös, amit ők balosítottak. Több járható út van (tűzfalnál vannak lehetőségek, kormányműnél,stb...), de azt mondta,h durván olyan 400e-ből meg lehet oldani, + 150e a kábelezés. És ha gyors kormányművet akarunk,ami az evokban alapból van, akkor az is olyan + 150-170e Ft (asszem ennyit mondott). "Sima" kormányművel kb. egy egésszel többet kell tekerni,h kiforduljon a kerék.
    Nem tudom,h jó ár-e ez, vagy,h hogyan dolgoznak, nekem nincs vele semmi tapasztalatom,de normálisnak tűnt.
    Csepelen van, Szendi Lacinak hívják, elérhetőséget is tudok,ha érekel vkit.

    5-6 olcsobb,mert a regi Lancer cuccai jok bele,persze a kormanymubol EVO kell.Itt az ar nagyban fugg attol is,hogy a donor mennyibe kerul.
    7-8-9 razosabb,dragabb a cucc...........sok bisz-basz pl.meg az elso szelvedot is cserelni kell.Persze a fo kerdes az,hogy mennyire szeretnel tokeleteset.A konkret peldanal maradva EVO V Rally atepites a fent emlitett ar nem igazan olcso............soooot

  10. #10
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    5-6 olcsobb,mert a regi Lancer cuccai jok bele,persze a kormanymubol EVO kell.Itt az ar nagyban fugg attol is,hogy a donor mennyibe kerul.
    7-8-9 razosabb,dragabb a cucc...........sok bisz-basz pl.meg az elso szelvedot is cserelni kell.Persze a fo kerdes az,hogy mennyire szeretnel tokeleteset.A konkret peldanal maradva EVO V Rally atepites a fent emlitett ar nem igazan olcso............soooot
    Aham Na,hát én ezt nem tudtam, eddig nem kellett,h foglalkoztasson a téma, mivel csak balkormányos autóim voltak. Csak közérdekű infóként írtam be.
    FeRoN

  11. #11
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Miskolcz
    Hsz-ok
    32

    Alap

    a szelvedot miert kell cserelni?
    MEDVE!!!. . . . . . borzasztus falánkusz

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Balosítás
    By Dino74 in forum Karosszéria
    Hsz-ok: 39
    Utolsó hozzászólás: 2018. 01. 02., 17:30

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva