24. oldal, összesen: 28 ElsőElső ... 142223242526 ... UtolsóUtolsó
461-480, összesen: 552

  1. #461
    Törzsvendég streetfighter 450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    98

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Nem szar! Múltkor vitt egy kört, hihetetlen, hogy két liter turbó így megy és lent sem döglött.
    ÁÁÁÁÁ, nem pörög kiD

  2. Az alábbiaknak tetszik streetfighter 450 hozzászólása:


  3. #462
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet streetfighter 450: Hozzászólás megtekintése
    ÁÁÁÁÁ, nem pörög kiD

  4. #463
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet streetfighter 450: Hozzászólás megtekintése
    E85-nél maradok én is az biztos...
    Ez a nálunk jelenleg kapható legjobb üzemanyag. Kár hogy nincs E100 mint Braziliában.
    Azzal még jobban mehet az autó mert hiányzik belőle a leggyengébb láncszem a benzin.

  5. 2 tagnak tetszik gtr hozzászólása:


  6. #464
    Törzsvendég streetfighter 450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 12.
    Hsz-ok
    98

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Ez a nálunk jelenleg kapható legjobb üzemanyag. Kár hogy nincs E100 mint Braziliában.
    Azzal még jobban mehet az autó mert hiányzik belőle a leggyengébb láncszem a benzin.
    Bármit be lehet szerezni, nincs lehetetlen, ha csak egy-egy versenyre de megéri mindenképp.

  7. #465
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    A szentendrei úton a befelé oldalon jónak tűnik az e85.
    Nem büdös, jó illatú ahogy kell, és stabil 17.5s megy vele az autó 17fok körüli hőmérsékleten.
    Átszokok oda ha marad a normális minőség.

  8. 3 tagnak tetszik gtr hozzászólása:


  9. #466
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap E85

    Elmesélem mekkorát szívtunk most az E85-el.
    Beraktunk egy homológ ATL tankot szivacs belsővel, egész üzemanyag rendszer át lett építve a motortérig.
    Szépen indult a kocsi, gondoltuk minden jó, kb egy hete már. Aztán teljesen összeállt futóművileg is, pénteken próbálgattuk, de a jobb kanyarokban megállt, ezt megoldottuk, de már úton kellett volna lennünmk Miskolc fele. A próbálgatások között elfogyott az E85, az egyik srác a közeli maszek kútról hozott 40 l-t, próbálgattuk, mennyinél nem fogy el a kanyarban, jól sikerült-e megoldani. A kocsi nem állt le, de cserébe nem nagyon akart 5000 fölé forogni. Már sokadszor kerestük a hibát az AC és a tank körül, mikor a Csabi kollégája mondja, mostanában ennél a kútnál tankol E85-t és nagyon jól indul az utcai kocsija tiszta E85-el, nem úgy mint régen. Aztán a kipufogó gázoknak sem volt olyan jellegzetes alkohol szaga. Megnézzük a blokkot, tényleg E85-öt kaptunk. Leszívtuk, a színe túl sárga. A szaga nem is alkoholos. A szerelő srác utcai ugyanott tankoló kocsijából ugyan ez jön le. Gyorsan elmegyek 30 km-re másik kútra (Agip) E85-ér. Betöltjük, a kipugónak ismét alkohol szaga van, a kocsi megy. A kútnál eléggé csodálkoztak, de egyenlőre elismerték szóban, hogy ez valóban nem E85, majd valamit nyilatkoznak ma mit kevertek össze. Kiváncsi leszek mit adtak, mert minden drágább mint az E85. Eddig hasonlót én nem tapasztaltam, de má tudom, hogy van. A kút tulaja sokmindennel foglalkozó vállalkozó, egy ismerősömnek mesélte, hogy nagyon drágák az adalékok, amiket bele kell öntenie az üzemanyaghoz és a szerződött partnertől kell megvennie...

  10. Az alábbiaknak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  11. #467
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    Elmesélem mekkorát szívtunk most az E85-el.
    Beraktunk egy homológ ATL tankot szivacs belsővel, egész üzemanyag rendszer át lett építve a motortérig.
    Szépen indult a kocsi, gondoltuk minden jó, kb egy hete már. Aztán teljesen összeállt futóművileg is, pénteken próbálgattuk, de a jobb kanyarokban megállt, ezt megoldottuk, de már úton kellett volna lennünmk Miskolc fele. A próbálgatások között elfogyott az E85, az egyik srác a közeli maszek kútról hozott 40 l-t, próbálgattuk, mennyinél nem fogy el a kanyarban, jól sikerült-e megoldani. A kocsi nem állt le, de cserébe nem nagyon akart 5000 fölé forogni. Már sokadszor kerestük a hibát az AC és a tank körül, mikor a Csabi kollégája mondja, mostanában ennél a kútnál tankol E85-t és nagyon jól indul az utcai kocsija tiszta E85-el, nem úgy mint régen. Aztán a kipufogó gázoknak sem volt olyan jellegzetes alkohol szaga. Megnézzük a blokkot, tényleg E85-öt kaptunk. Leszívtuk, a színe túl sárga. A szaga nem is alkoholos. A szerelő srác utcai ugyanott tankoló kocsijából ugyan ez jön le. Gyorsan elmegyek 30 km-re másik kútra (Agip) E85-ér. Betöltjük, a kipugónak ismét alkohol szaga van, a kocsi megy. A kútnál eléggé csodálkoztak, de egyenlőre elismerték szóban, hogy ez valóban nem E85, majd valamit nyilatkoznak ma mit kevertek össze. Kiváncsi leszek mit adtak, mert minden drágább mint az E85. Eddig hasonlót én nem tapasztaltam, de má tudom, hogy van. A kút tulaja sokmindennel foglalkozó vállalkozó, egy ismerősömnek mesélte, hogy nagyon drágák az adalékok, amiket bele kell öntenie az üzemanyaghoz és a szerződött partnertől kell megvennie...

    Tényleg nem szabad magán kutakon és noname helyeken E85 tankolni !! Eleve nincs is akkor forgalom stb... csak is Agip E85 ! 2x szívtuk meg mi is..

  12. #468
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem szabad magán kutakon és noname helyeken E85 tankolni !! Eleve nincs is akkor forgalom stb... csak is Agip E85 ! 2x szívtuk meg mi is..
    Nem pont Asi volt az aki még az Agipos E85-nél is talált bibit? Ott is lehet néha változik az alkohol/benzin arány - nem?
    Kell egy jó program

  13. #469
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Többen futottak már lyukra az Agip E85-tel is - néha vizezik.

  14. #470
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Akkor mi a tuti? Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy kiprobalom, de igy eleg necces

  15. #471
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet pzs00: Hozzászólás megtekintése
    Akkor mi a tuti? Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy kiprobalom, de igy eleg necces
    még kérdés?

    A tuttit úgy hívják, hogy benzin...
    Kell egy jó program

  16. 5 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  17. #472
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    E85-hez milyen benzinszűrőt érdemes venni, hány mikronost?
    Kicsit upgrade-elve lett a fuel system az autómban( a guta megüt miatt már két hete áll pedig csak 1-2napra számítottam)
    Be lett építve 2db walbro 400-as e85 pumpa upgradelt kábelezéssel relével, nagyobb benzinhíd, állítható FPR(emaitt van a szívás, van 3 nyomásszabályzóm már de a kocsi még nem megy) új szűrők a pumpa előtt a tankban, viszont a pumpa utáni szűrőt ki kellett dobni mert teljesen kocsonyás állagú lett, egy papír cucc volt ami tragikusan nézett ki amikor levágtuk róla a műanyag házat. T-vel össze lettek hozva az walbrók, viszont most nincs szűrőm a pumpa után, aggódok emiatt mert ha elkezd kopni a pumpa vagy bármi szennyeződés keletkezik a pumpa után akkor megeszi a drága injektorokat.
    Tehát gondoltam veszek valami szűrőt ami tud min 800L/H-t átengedni és cserélhető vagy tisztítható szűrőbetétes. A kocsi csak e85-el fog menni, benzin üzemre képtelen a jövőben, meg idáig is az volt már két éve.

    Aeromotive 12335-öt néztem ki ami 40micronos acél szűrőbetéttel.
    http://aeromotiveinc.com/products-pa...d-fuel-filter/
    Ez elég lehet vagy kell a finomabb 6 esetleg 10 mikronos szűrő?
    Van ezzel tapasztalata bárkinek?

  18. #473
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Lassan két év távlatából mi a tudomány jelenlegi állása?

  19. Az alábbiaknak tetszik simigeri hozzászólása:


  20. #474

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Lassan két év távlatából mi a tudomány jelenlegi állása?
    Mit szeretnél tudni ?

  21. #475
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Mit szeretnél tudni ?
    Iható

  22. #476
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Szerintem nem éri meg, max a teljesítmény miatt csak. Jól felnyomták az árát ennek is... Sokkal többet eszik etanolból, igaz erősebb is a kocsi és ha jól tudom könnyebb is programozni mint a benzint. De majd a szakértők elmondják. Nekem idén szerintem nem is volt etanol a kocsimban, igaz lett egy k@rvajó benzines programom.

  23. #477
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Gondolom az az érdekes hogy milyen a minősége mostanában, ingadozó, vizezik, stb?

  24. #478
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Visszaolvasva a topikot, sokan eleve elzárkóztak, sokat vaciláltak, sokan utcait is cefrével használták, s voltak akik eleve esküdtek rá.
    A tapasztalati oldal érdekelne, változtak-e vélemények, orzsolódott-e szét tömités, működik-e még az üa pumpa, mennyire egyenletes a minőség, mennyire nyilnak/zárnak kutak, orb-ben használják-e még stb stb stb?

  25. #479
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Visszaolvasva a topikot, sokan eleve elzárkóztak, sokat vaciláltak, sokan utcait is cefrével használták, s voltak akik eleve esküdtek rá.
    A tapasztalati oldal érdekelne, változtak-e vélemények, orzsolódott-e szét tömités, működik-e még az üa pumpa, mennyire egyenletes a minőség, mennyire nyilnak/zárnak kutak, orb-ben használják-e még stb stb stb?
    ORB-ben igen, többit az aktív userek.

  26. #480
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Én több kúton is érdeklődtem és mindenhol azt mondták, hogy itthon minden kút egy helyről veszi az E85-öt. A maglódi Auchan-nál a múlt héten 309 Ft/L volt az ára, tekintettel arra, hogy ez teljesen önkiszolgáló kút csak a néninek kell fizetni a sorompónál, ezért azt gondolom, hogy nem vizezik. Lehet, hogy nincs 105 az oktánszáma, de biztos, hogy sokkal több, mint a 100-as benziné. Ha árban nézzük a 100-as benzinhez képest, szerintem akkor is megéri, arról nem is beszélve, hogy kicsit szegényebb keverékkel lehet járni vele, mint benzinnel. Persze többször kell tankolni, jobban oda kell figyelni a cefrével érintkező alkatrészekre, de az illata is sokkal jobb.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  27. 2 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


24. oldal, összesen: 28 ElsőElső ... 142223242526 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva