3. oldal, összesen: 28 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 552

  1. #41
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    no, de mégsem kétszerannyi! :-)
    nekem még ez is jó hír, mert most 70%-on megyek az ezressel, azaz e85-el 98%-on mennék :-D de még menne...

    mondjuk az már dúúúúúrva, hogy wot-ban ezek szerint 4 liter / perc- oops
    Kell egy jó program

  2. #42

  3. #43
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    No akkor élesszük kicsit a témát!
    Most volt (Nissan) "találkozó", s ott volt egy srác, aki kendácsolt magának vezérlést, s hónapok óta etanolt nyom.
    Felkaptam a fejem, amikor állitották, hogy kevésbé melegszik túl a motor, kevésbé hajlamos a kopogásra.
    Tűnődtem, hogy mivel a Emanage tud két progit, meg csillió befecskendezőt vezérelni, nem a 440es befecsik helyébe, hanem mellé kerülne még az 560as garnitúra, pumpa, program, s lehetne EVO-t kergetni
    De szép álom...

  4. #44
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    müködik evoban.. és elég komoly + teljesítmény jön ki belőle ! kb 50whp mérnek egy jo programmal ( nagyobb turbonyomás durvább gyujtás értékkel mehetsz )

  5. #45
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    No akkor élesszük kicsit a témát!

    Felkaptam a fejem, amikor állitották, hogy kevésbé melegszik túl a motor, kevésbé hajlamos a kopogásra.
    Tűnődtem, hogy mivel a Emanage tud két progit, meg csillió befecskendezőt vezérelni, nem a 440es befecsik helyébe, hanem mellé kerülne még az 560as garnitúra, pumpa, program, s lehetne EVO-t kergetni
    De szép álom...
    Ha nem is simán, de meg lehet csinálni, én mikor erősen gtir-t akartam venni, akkor ki is találtam :-). Mivel a gtir szívócsonkja szét csavarozható, ezért én úgy oldanám meg, mint a kit-car-okban, a gyári injektorok maradnának a helyükön (csak oda tenném az 560-asokat), a második sort pedig a szívósor hátsó fedelébe építeném be, valahogy úgy ahogy a mellékelt képen. A második sor, akkor lép életbe, ha full padlót nyomsz, a 4 pillangó szelep miatt ez tutin működne, szerintem...
    Csatolt képek Csatolt képek
    • File Type: jpg 1.jpg (83,7 KB, 49 views)

  6. #46
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    miért kéne + injektor sor ? ez 4 pillangószelepes és tölcsér elött az injektor télleg komoly ! már csak hangra is.. egy jó Honda motor mit szól ezzel :$

  7. #47
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    miért kéne + injektor sor ? ez 4 pillangószelepes és tölcsér elött az injektor télleg komoly ! már csak hangra is.. egy jó Honda motor mit szól ezzel :$
    gondolom adottak a 440-es és az 560-es injektorok, s lehet @simigeri nem szeretne venni 1000-es injektorokat?!

  8. #48
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    gondolom adottak a 440-es és az 560-es injektorok, s lehet @simigeri nem szeretne venni 1000-es injektorokat?!
    Egyrészt.
    Másrészt egy 1000-es tud működni alap konfiggal a 440-es helyett?
    (minden visszavéve gyárira,s benzinnel tud olyan rövid időre üzembiztosan nyitni?)

  9. #49
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    engem is zsibbasztottak, hogy ciki lesz a nagy injektorokkal, mivel annyit fecskendeznek, hogy alapjáraton nem lesz pontos az adag ezért össze vissza fog "fröcskölni" így majd lemossa az olajat a hengerfalról és felrobban beszarik, szétkotlik- bla bla bla. Minden baromságot hallottam. Aztán jött a programozó és írt egy picsa jó alapjáratot és nem volt és azóta sincs semmi bajom.

    A lényeg az, hogy nagyon jó minőségű injektort kell venni, mivel azoknál adagol egyformán a 4- és ez a fő lényeg. Nehogy valamelyik henger szegényebb/gazdagabb legyen. RC javasolt pl.
    Kell egy jó program

  10. #50
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    még valami: az viszont javasolt, hogy egyeztess egy progizóval, hogy kell -e a nagy injektor. Nálam határeset a dolog, mivel nem egyeztettem és csak mentem a saját hülye fejem után. Nekem asszem olyan 65%-70%.on dolgoznak WOT-nál, nyomatékcsúcson, ami azt adja, hogy egy 800 köbis is bőven elég lett volna...

    Az 560-as evo injektor tud 360-380 lovat adagolni!!! (evo blokkon)
    Kell egy jó program

  11. #51
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    még valami: az viszont javasolt, hogy egyeztess egy progizóval, hogy kell -e a nagy injektor. Nálam határeset a dolog, mivel nem egyeztettem és csak mentem a saját hülye fejem után. Nekem asszem olyan 65%-70%.on dolgoznak WOT-nál, nyomatékcsúcson, ami azt adja, hogy egy 800 köbis is bőven elég lett volna...

    Az 560-as evo injektor tud 360-380 lovat adagolni!!! (evo blokkon)
    Az enyém nem tudott. Asszem 320nál elfogyott, de lehet h a japó belpiacosban nincs 540-es.

  12. #52
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    Igen ! egy benzinszűrő csere még nem árt mert kimossa az alkohol a dzsuvát és para lehet !
    Nálam már volt benzinszűrő csere.Érdekel valakit a történet?

  13. #53
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Naná!!

  14. #54
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Naná!!
    Gyors vagy,nagyon gyors.
    Szal az eddigi kocsimjaiban a benzinszűrő egy ilyen "kézigránát" méretű fémházas nagy baszás volt(HUPSZI.
    Nos az EVO-ban ,márcsak zsigerből is,mindent kicseréltettem,merthogy világított a tengeralattjáróm(de ez egy másik topic,igaz arra is lenne mondanivalóm,nos az EVO-ban mármint 8-asban, a BENZINSZŰRŐ csak gyári van,made in Japan,egy kis fika sárga nájlonyhálós hengerke,olyan 3 cm átmérőjű és 6 cm magas.aSSZE KEMÉNY 2 EZER FORINTOCSKÚ VOLT.
    A hátsó ülés alatt a kormány oldali=BAL (!) tankrészben van,elég körülményes kivenni,cserélni 1 perc.A másik,tehát a jobb oldaliban is van egy még ennél is kisebb,de hasonló szűrőcske,de az nem cserélhető.
    Mondanom sem kell,hogy tök tiszta volt...

  15. #55
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    most h mondod ilyet már láttam Katicánál . Miki sztem azért örült ennyire mert azt hitte azért cseréltél szűrőt h E85el jársz

  16. #56
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap

    Hát nem azzal...
    Bár pont most nyílt kb:1 km-re egy új kút,ahol van E85-ös is.
    De azt hallottam illetve olvastam,hogy csak speckó gumitömítések bírják az ilyen benyát. Talán a SAAB gyártott erre típust(?).

  17. #57
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    kaposvár
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Sziasztok!

    A mai nap olvastam egy cikket az E85 használatával kapcsolatban.
    Itt említenek egy HUNFLEX tip.vezérlő egységet, melyet az injectorok elé kötnek be.Felhívtam a terjesztőt,s kérdeztem hoy mi miért,mennyiért.
    Az ára 50 e Ft beépítve.Kb 25%-al fogyaszt többet a gép. Működési elve(Ő mondta)a lambda szonda e 85 esetén Oxigen szegény keveréket jelez, ennek hatására az említett termék növeli a befecskendezési időt.
    Tapasztalata egy civicre van 140 le-ből 147 lett a nyomaték 20nm-t nőtt.
    Tapsztalatuk EVO-ra nincs.Fűzte a fejemet egy 20% e 85 használatra a benzin mellé,de ettől félek.
    Ha több infom lesz megírom.

  18. #58
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    elektronikát ne vegyél semmit... Evo ecu írható, oda kell jó progit !

  19. #59
    Rezidens csibee avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.037

    Alap

    Rally-ban már mennek páran E85-el, tőlük kéne megkérdezni ki csinálta a programot, és milyen. Ti úgy is tele vagytok motec-el meg ilyenekkel!
    Bububububububububuuuuu

  20. #60

    Alap

    Idézet Árpi: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A mai nap olvastam egy cikket az E85 használatával kapcsolatban.
    Itt említenek egy HUNFLEX tip.vezérlő egységet, melyet az injectorok elé kötnek be.Felhívtam a terjesztőt,s kérdeztem hoy mi miért,mennyiért.
    Az ára 50 e Ft beépítve.Kb 25%-al fogyaszt többet a gép. Működési elve(Ő mondta)a lambda szonda e 85 esetén Oxigen szegény keveréket jelez, ennek hatására az említett termék növeli a befecskendezési időt.
    Tapasztalata egy civicre van 140 le-ből 147 lett a nyomaték 20nm-t nőtt.
    Tapsztalatuk EVO-ra nincs.Fűzte a fejemet egy 20% e 85 használatra a benzin mellé,de ettől félek.
    Ha több infom lesz megírom.
    Szerintem vagy 100% E85 vagy semmi , a kevergetés az amolyan 1:40 wartburg fíling meg babetta

    Bár sokan kevergetik szívóba , el is megy nekik.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

3. oldal, összesen: 28 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva