8. oldal, összesen: 28 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó
141-160, összesen: 552

  1. #141

  2. #142
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    szerintem stock turbo 2.3 e85 azért nem árt egy 1000 injektor. és ha már E85 szerintem is tisztán azzal + 1 program 95 benzinre ha gond van !

    Fapuma : kiváncsi leszek mennyit mész majd el 1 tankkal utcán normálisan használva !

    HUNevo nagyon titokzatos Jó nyilván a gyujtás meg benzin térképedet ne posztold de h hány % van nyitva az injektor talán még nem akkora titok !

    Amcsiknál van sok tapasztalat E85 el, olyan ~460whp körül kezdenek át állni a dupla walbrora.

  3. #143
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    No, világnézeti kérdések lezárva, szóljon az E85-ről a topic! UFF

  4. #144
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    No, világnézeti kérdések lezárva, szóljon az E85-ről a topic! UFF
    csak azért mert én segíteni akarok ma elmentem és személyesen megkérdeztem a dolgot - és a megdöbbentő válasz az volt, hogy nem tudjuk mert a GEMS nem logolja az injector duty cycle-t. Nincs adat. Szóval mega lol, mert egész nap a semmiről dumáltunk- jó mi?
    Kell egy jó program

  5. #145
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Találkoztam ma a Gyurival és mondta, hogy megint mi megy itt. Szerintem hülyén reagálta le a dolgokat ugyanis fogalma sincs, hogy mennyin megy az injektora!
    És még valami: én sem tudom, hogy mennyin megy az injektora ugyanis 470 Le-nél 1000-es injektorok mellett nem is érdekel senkit. A Gems-ben nincs log, hogy átnézzem ha érdekelne de nem érdekel. A Gems live adatokon programozáskor azt próbálom lesni ami fontosabb.
    Miki mi a kérdés?
    A gyuri injektora mennyin megy?
    Az jelenleg egy 470 LE-s autó, akkor mit érnél az adattal? (a tieden kisebb turbo lesz)
    A gyuri autója amikor 420 lóerős volt mennyin ment az 1000-es injektora?
    Na ezzel érnél valamit, mert csak meg kéne szoroznod 1.3-al, de azt se tudom!
    Elég lesz-e az új konfigodhoz E85-el az 1000-es injektor? Igen elég lesz bőven!
    Nincs más akitől meg tudod kérdezni csak egy informatikus?
    Nincs válasz...
    Utoljára szerkesztette: 1stDriver; 2010. 03. 30. 21:01-kor

  6. #146
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Csak arra irányult a kérdésem, hogy az én autómon a IX-es turbóval elég-e az E85-höz az 1000-es injector? Ennyi!

  7. #147
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Csak arra irányult a kérdésem, hogy az én autómon a IX-es turbóval elég-e az E85-höz az 1000-es injector? Ennyi!
    És elhiszed nekem, hogy elég lesz?

  8. #148
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.792

    Alap

    Tényleg nem lehet ezt kiszámolni?

    Elvileg minden adat megvan hozzá. Hengerürtartalom, turbonyomás, max ford., levegő-üzemanyag arány ebből elvileg ki lehet számolni, hogy mennyi üzemanyag kell neki.
    Gyuri ezek neked szoktak menni.
    Mégis csaqk informatikus kell ide

  9. #149
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    És elhiszed nekem, hogy elég lesz?
    Neked el, és kösz! Akkor már csak jól meg kell gondolni, hogy kell-e ez nekem?

    Számolni én is tudok valamennyire, egy ideig tanítottam matekot, de ez esetben ez kevés, a gyakorlati tapasztalat a tuti.

  10. #150
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem lehet ezt kiszámolni?

    Elvileg minden adat megvan hozzá. Hengerürtartalom, turbonyomás, max ford., levegő-üzemanyag arány ebből elvileg ki lehet számolni, hogy mennyi üzemanyag kell neki.
    Gyuri ezek neked szoktak menni.
    Mégis csaqk informatikus kell ide
    bocsánat én már egyszer számoltam ilyet: a régi 420 lovas konfigom E85-el 850cc-s injektorokkal menne el vígan. szerintem.
    Kell egy jó program

  11. #151
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Neked el, és kösz! Akkor már csak jól meg kell gondolni, hogy kell-e ez nekem?

    Számolni én is tudok valamennyire, egy ideig tanítottam matekot, de ez esetben ez kevés, a gyakorlati tapasztalat a tuti.
    Pedig simán lehet neked E85-ös konfigod. Az M800 tud két külön programot(map switch). Az egyik lehet E85 a másik benzin. Az az egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy öregek az üzemanyagellátásod komponensei, amiből esetleg baj lehet az alkohol miatt, és nem olyan baj, mint amikor beülsz piásan vezetni

  12. #152

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    szerintem stock turbo 2.3 e85 azért nem árt egy 1000 injektor. és ha már E85 szerintem is tisztán azzal + 1 program 95 benzinre ha gond van !

    Fapuma : kiváncsi leszek mennyit mész majd el 1 tankkal utcán normálisan használva !

    HUNevo nagyon titokzatos Jó nyilván a gyujtás meg benzin térképedet ne posztold de h hány % van nyitva az injektor talán még nem akkora titok !

    Amcsiknál van sok tapasztalat E85 el, olyan ~460whp körül kezdenek át állni a dupla walbrora.
    300km szerintem.

    Szívónál a tapasztalatom E85-el 11 liter helyett 13.
    Evónál Csaba kb hasonló fogyasztást produkált mint Shell 100-assal most progizás közben közúton.4000-től megy a turbóm, forgalomban melóba kb szívóban járok jóformán...Autópályán zabál majd biztos.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  13. #153
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    300km szerintem.

    Szívónál a tapasztalatom E85-el 11 liter helyett 13.
    Evónál Csaba kb hasonló fogyasztást produkált mint Shell 100-assal most progizás közben közúton.4000-től megy a turbóm, forgalomban melóba kb szívóban járok jóformán...Autópályán zabál majd biztos.
    Autópályán is szívóban megy nem?
    Én még 200 felett is ha csak tartom a tempót akkor szívóban megy a motorom, és finoman fel is gyorsul, majd kipróbálom mi az a tempó amit még turbó nélkül is tud tartani.

  14. #154
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    bocsánat én már egyszer számoltam ilyet: a régi 420 lovas konfigom E85-el 850cc-s injektorokkal menne el vígan. szerintem.
    Én elkúrtam az injektorvásárlást mert szerintem kevés lesz a 810cc az e85-höz igaz 6db van belőle de inkább vettem volna 950cc-est.

  15. #155

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Autópályán is szívóban megy nem?
    Én még 200 felett is ha csak tartom a tempót akkor szívóban megy a motorom, és finoman fel is gyorsul, majd kipróbálom mi az a tempó amit még turbó nélkül is tud tartani.
    130-at tudja szívóban...
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  16. #156
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Akkor már csak jól meg kell gondolni, hogy kell-e ez nekem?
    kell hát csak lenne már minden Agip kúton !

  17. #157
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Már az is valami, hogy az Agip kutakon van, meg Aviánál is, épp azt nézegettem, hogy hol tudok tankolni egyáltalán?

    Ezzel a kevergetéssel nem nagyon szarakodnék, tehát vagy benya, vagy 100% E85. És mivel a Motec tényleg tud két programot, már csak az kell, hogy hogyan megy az átállás, egyikről a másikra. Meg hogy hogy bírják a 2000-ben gyártott tömítések, csövek az alkoholt

  18. #158

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Már az is valami, hogy az Agip kutakon van, meg Aviánál is, épp azt nézegettem, hogy hol tudok tankolni egyáltalán?

    Ezzel a kevergetéssel nem nagyon szarakodnék, tehát vagy benya, vagy 100% E85. És mivel a Motec tényleg tud két programot, már csak az kell, hogy hogyan megy az átállás, egyikről a másikra. Meg hogy hogy bírják a 2000-ben gyártott tömítések, csövek az alkoholt
    Jelenleg még csak a magán kezes Agip kutakon van...

    Vagy már mindegyiken?
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  19. #159
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Már az is valami, hogy az Agip kutakon van, meg Aviánál is, épp azt nézegettem, hogy hol tudok tankolni egyáltalán?

    Ezzel a kevergetéssel nem nagyon szarakodnék, tehát vagy benya, vagy 100% E85. És mivel a Motec tényleg tud két programot, már csak az kell, hogy hogyan megy az átállás, egyikről a másikra. Meg hogy hogy bírják a 2000-ben gyártott tömítések, csövek az alkoholt
    Azt se szabad elfelejteni hogy a tank soha nem száraz amikor tankolni mész!

  20. #160

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Azt se szabad elfelejteni hogy a tank soha nem száraz amikor tankolni mész!
    Dupla tank, dupla rendszer, dupla ac, dupla vezetékek.
    Custom benzinhíd, dupla injektorsor, stb...

    Jól van na, de gondolatban jó vagyok...

    Motec meg kezelje külön ezeket is.Meg spec kábelezés....

    Szép project, de amúgy működne ha akarja valaki.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

8. oldal, összesen: 28 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva