Na sziasztok!

Enyém a szóban forgó Lancer. Már 1 éve bennevan, teljesen jó, kifejezetten sportos, de a magyar utakat nem szereti(mint ahogyan egyik kemény sportfutómű sem), tehát a kátyúkra oda kell figyelni. Tartósságáról annyit, hogy 1 év garit adnak rá, de megkérdeztem, hogy mennyire kell rá vigyázni, az volt ra a válasz, hogy valszeg előbb törik ketté a kocsi, minthogy ennek baja legyen. A rendszer maga iszonatosan le van egyszerűsitve, ergó hibalehetőség = 0. Max a kábel megtörik, megszakad, ha sokat van benne, és használva is van, de azt kb 2 óra alatt kicseréli az ember, akár otthon is. Kanyarokat kifejezetten szereti, pl autópálya fel-lehajtó, ívelt, döntött hosszú kanyarokban verhetetlen. A lancernak a gyári hátsó futóműve eleve nagyon jól meg van épitve, fogja az utat, még nagy sebességnél sem volt baj soha(pl csippelt 4es golfok rajoltak a vácin, 100ig elmentek, utána kiértünk a kanyarokhoz, ott meg átléptem őket(egy airride-al!!!!!!). Továbbra is fenntartom, hogy EVO-ba, Subaruba nem vennék, akkor inkább valami TEIN, vagy D2 utcai sportfutómű, de nekem nagyon sokat javitott az egyébként sem rossz futóművemen.