1-7, összesen: 7

  1. #1
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap Új motor helyes bejáratása

    Na kérem uraim,

    mivel elég sok motor készül mostanában gondoltam rákeresek a témára a neten és rögtön az égnek állt a hajam a cikktől amit linkelek, mert minden eddig hallottnak teljesen ellent mond.

    http://www.mototuneusa.com/break_in_secrets.htm

    A cikk azt írja, hogy egy tök új motort igenis keményen kell járatni (fontos- nem ütni vágni, csak fél gázokkal kigyosítgatni, motorfékelni, 2-3-4 végig aztán vissza), mivel a cikk írója azt írta, hogy a puha nagyon vigyázós bejáratással az a baj, hogy:

    1- nem jut elég olaj az alacsony fordulatok miatt mindenhová- ezért a legrosszabb alapjáraton járatni egy új blokkot
    2- terhelés nélküli alacsony fordulatos üzemnél nem jut gáznyomás a kompressziós gyűrűk mögé- így azokat nem préseli elég erővel a hengerfalhoz ami rossz összekopást fog eredményezni

    Ezeken kívül ír még egy csomó apró okos tippet is.

    Na most akkor mi a helyzet??
    Kell egy jó program

  2. #2
    Rezidens berkes avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    321

    Alap

    Én ezt 5 éve olvastam azóta minden autóm motorom így járatom.
    Nekem eddig bejött.
    B. Cs.

    EVO VI TME

  3. #3
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Na kérem uraim,

    mivel elég sok motor készül mostanában gondoltam rákeresek a témára a neten és rögtön az égnek állt a hajam a cikktől amit linkelek, mert minden eddig hallottnak teljesen ellent mond.

    http://www.mototuneusa.com/break_in_secrets.htm

    A cikk azt írja, hogy egy tök új motort igenis keményen kell járatni (fontos- nem ütni vágni, csak fél gázokkal kigyosítgatni, motorfékelni, 2-3-4 végig aztán vissza), mivel a cikk írója azt írta, hogy a puha nagyon vigyázós bejáratással az a baj, hogy:

    1- nem jut elég olaj az alacsony fordulatok miatt mindenhová- ezért a legrosszabb alapjáraton járatni egy új blokkot
    2- terhelés nélküli alacsony fordulatos üzemnél nem jut gáznyomás a kompressziós gyűrűk mögé- így azokat nem préseli elég erővel a hengerfalhoz ami rossz összekopást fog eredményezni

    Ezeken kívül ír még egy csomó apró okos tippet is.

    Na most akkor mi a helyzet??

    Jól írja.
    Anno a ladás korszakba én ha csináltam egy motort mindíg a fent leírtak alapján járattam be,volt mikor keményen és kurva jó lett. Aki kimélgette annak hamarabb szétesett és nem is ment úgy.

  4. #4
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet berkes: Hozzászólás megtekintése
    Én ezt 5 éve olvastam azóta minden autóm motorom így járatom.
    Nekem eddig bejött.
    ezek szerint most is így járattad be a cuccost - yes?

    pontosan mit tettél? Milyen gázpedál állások, milyen fordulatok mennyi km-re. Mikor volt olajcsere- és csináltad ezt a leállítom, lehűtöm szarakodást is??
    Kell egy jó program

  5. #5
    Rezidens berkes avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    321

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    ezek szerint most is így járattad be a cuccost - yes?

    pontosan mit tettél? Milyen gázpedál állások, milyen fordulatok mennyi km-re. Mikor volt olajcsere- és csináltad ezt a leállítom, lehűtöm szarakodást is??
    Azt nem, de 1000km alatt jártam minden fordulaton úgy 6000 ig és minden terhelésen 0,7 bar ig utána olajcsere.
    De fokozatos gáz és motorfék mellett.
    Kerülöm a hirtelen terheléseket és motorféket.
    B. Cs.

    EVO VI TME

  6. #6
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet berkes: Hozzászólás megtekintése
    Azt nem, de 1000km alatt jártam minden fordulaton úgy 6000 ig és minden terhelésen 0,7 bar ig utána olajcsere.
    De fokozatos gáz és motorfék mellett.
    Kerülöm a hirtelen terheléseket és motorféket.
    voltál Ákoséknál vissza méretni a kompressziót bejáratás után?
    Kell egy jó program

  7. #7
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Sziasztok,

    Nem akartam új topicot nyitni, de mostanában észrevettem, hogy mikor beindítom az autót elkezd csörögni a motor. De nem kicsit, kb az a hang jön a motortérből mint ha, egy 10-es kulccsal kopogtatnád a hengerfejet. Majd mikor bemelegszik semmi hang nem jön, nagyon ritkán fixen 1700-as fordulaton ha, rajta tartom akkor megint el kezd csörögni. De 1750-nél semmi hangja, 1650-nél sincs semmi hangja. Kb úgy tudnám érzékeltetni, ha a fordulatszámmérőt ráteszem 1700-ra csörög, de ha egy lehellettel tovább megy, akár csak annyival, hogy mutató nem középen áll 1700-on, hanem az alsó sarka, akkor már nem szól.
    Először tankolás után vettem észre, arra gondoltam, hogy vizes a benya, de azóta a 3. tanknál járok és még mindig csinálja. OMW,MOL,Agip kutaknál tankoltam, és csak 100-ast. Agipnál 98-ast raktam bele és a város különböző pontjain. El fogom vinni a szerelőhöz, de egyenlőre élni nincs időm... :\ Mi lehet a baj, valakinek van ötlete? Csak azért érdekel, hogy mennyire sürgős elvinni, mert mivel 10.000 van a motorban, nem akarom, hogy kiboruljon, de most nagyon nincs időm foglalkozni vele.

    Köszi!
    Just for Fun

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Eladó motor
    By Gabor20 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 10. 16., 14:08
  2. Bontott Evo motor
    By Miki in forum Keres
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 08. 13., 19:36
  3. BMW M5 V10 motor + váltó
    By Miki in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 13
    Utolsó hozzászólás: 2011. 03. 31., 17:32
  4. Evo motor
    By HKSTOMEVO9 in forum Keres
    Hsz-ok: 26
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 22., 20:17
  5. EVO 2 motor, váltó, stb.
    By visitor in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2009. 07. 27., 00:54

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva