1-19, összesen: 19

  1. #1
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap HKS Lancer Evolution X CZ200S

    http://www.nihoncar.com/en/news-1074...tion+Race.html

    csak nezzetek meg a videot. az elmond mindent nagyjabol...

  2. #2
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Haladós!
    Ez valami tuner grand prix?
    Stopperrel mérve 1:02 és 1:01.
    A CT230R-nek meg 0:53-at ad meg legjobbnak Tsukuba-n.

  3. #3
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    sajnos ez sokmindent el mond a X-es lehetőségeiről- ha a HKS mindent bele adva csak 4 seccel tud jobb köridőt menni egy 500+ lovas aero kit-es evo X-el, mint egy széria 6 vagy 7-el akkor ott gáz van. És valóban 0.54-et ment a ct230 elődje a hírhedt fekete karbon evo, majd azt lezúzták és 2 év múlva jöttek a ct230-al ami még jobbat ment és azóta is verhehetlennek bizonyult ebben a kategóriában!
    Kell egy jó program

  4. #4
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    ez egy "utcai" evo X -es.
    Nem tulsagosan atalakitott "Time Attack" autokhoz tartozik amit mindenki meg tud epiteni. Ezert is van pl. utas ules, dvd player. teto karpit nap ellenzovel, full belso karpit + ulesek, nincs buko keret stb. az autoban. Ez egy promo auto a mar meg vasarolhato alkatreszknek. Ezert is a model nev nem 200R hanem S/ sport/
    Most kezdik csak epiteni az R valtozatot. Szoval ez az ido nem rosz egy kicsit sem, foleg ,hogy forgalomban mente. Sot ... a legjobb ido eddig 59.495 sec ezekkel a gumikkal.

    itt van a lista a CZ200S -rol:
    http://hksusa.com/info/?id=3656

    itt van a C230 R video ket teljesen kulonbozo categoriaju auto epitseben + rakoltott penzben.
    http://videos.streetfire.net/video/H...ime_113794.htm

    Ez meg aztan mar meg egy masik csoda
    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=nLxaWAgibvM[/ame]

    Ezeknek az autoknak semmi koze a CZ200S-hez.
    Utoljára szerkesztette: Robevo; 2009. 04. 26. 13:38-kor

  5. #5
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    utcai evo 550 lóerővel - lol- szerintem mindketten tudjuk, hogy mennyire használhatatlan lenne egy ilyen, ugyanis ahhoz, hogy ez a lóerő ki jöjjön akkora turbó kell, hogy alul kb 4000 rpm-ig konkrétan SEMMI nyomaték nincs benne. Számomra ez innentől fogva csak versenyzésre alkalmas- azon belül is csak pálya versenyre- szlalom, mini rally- mind off.
    Kell egy jó program

  6. #6
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    OK,hogy nem time attack,de "over 547PS"
    Első körbe lenyomott mindenkit,tehát forgalom kiesett.
    Célegyenesbe kinézel egy pontot és elég pontosan mérhető a köridő.Így mértem 1:01-et,és 1:02-t.
    Ilyen lassú és rövid pályán 8-9 mp-et lefaragni komoly meló lesz nekik!
    Már a váltó is benne van,szinte csak a könnyítés és a futómű+állítgatás marad,ami azért nem rossz,de egy 1 perces pályán 8 mp-et találni.
    És akkor még csak utolérik saját régi autójukat.

  7. #7
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    OK,hogy nem time attack,de "over 547PS"
    Első körbe lenyomott mindenkit,tehát forgalom kiesett.
    Célegyenesbe kinézel egy pontot és elég pontosan mérhető a köridő.Így mértem 1:01-et,és 1:02-t.
    Ilyen lassú és rövid pályán 8-9 mp-et lefaragni komoly meló lesz nekik!
    Már a váltó is benne van,szinte csak a könnyítés és a futómű+állítgatás marad,ami azért nem rossz,de egy 1 perces pályán 8 mp-et találni.
    És akkor még csak utolérik saját régi autójukat.
    teljesen esélytelen- a ct230-as úgy tudom pont egy tonna körül volt- ebből a teknőből nem lehet kivágni 500 kilót... Olyan aero csomag meg nincs evohoz, hogy a súly hátrányt ledolgozza, ehhez F1-es technika kéne. Ja és a ct230 is hasonló lóerővel bírt ami jóval kevesebb tömeget mozgatott és jóval könnyeben fordult be. Ez az evolution verzió nem erről szól és ezért a HKS egy kicsit most szerintem félre értette a gyár koncepcióját- ami valami ilyesmi volt- csináljunk egy jobban eladható kényelmesebb sport autót amit azért hívjuk evonak hogy jobban menjen a piacon. EVO X = Volvo S60R kb.
    Kell egy jó program

  8. #8
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    csináljunk egy jobban eladható kényelmesebb sport autót amit azért hívjuk evonak hogy jobban menjen a piacon. EVO X = Volvo S60R kb.
    Sajnos ebben egyetértünk
    (De sok itt a X-es tulaj,ezért ne hangoztassuk )

  9. #9
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ebben egyetértünk
    (De sok itt a X-es tulaj,ezért ne hangoztassuk )
    Pedig sajnos igaza van, bár a volvó kényelmesebb sztem
    EVO X GSR

  10. #10
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    majd vissza terunk erre a temara kicsit kesobb.
    amugy mag nem keves 500 le folotti auto rohangaszik naponta itt kint
    Es semmi baj nincs 4000 rpm alatt csak nem ugy huz mint felette.
    Utoljára szerkesztette: Robevo; 2009. 04. 26. 19:06-kor

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Hiába "szar" az a X-es, nekem akkor is kellenne egy...már nagyon hiányzik

  12. #12
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Hiába "szar" az a X-es, nekem akkor is kellenne egy...már nagyon hiányzik
    Annál biztos hogy bármi sokkal jobb mint ha nincs... nekem tetszik a Xes is, bár nem mentem még vele

  13. #13
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    teljesen esélytelen- a ct230-as úgy tudom pont egy tonna körül volt- ebből a teknőből nem lehet kivágni 500 kilót... Olyan aero csomag meg nincs evohoz, hogy a súly hátrányt ledolgozza, ehhez F1-es technika kéne. Ja és a ct230 is hasonló lóerővel bírt ami jóval kevesebb tömeget mozgatott és jóval könnyeben fordult be. Ez az evolution verzió nem erről szól és ezért a HKS egy kicsit most szerintem félre értette a gyár koncepcióját- ami valami ilyesmi volt- csináljunk egy jobban eladható kényelmesebb sport autót amit azért hívjuk evonak hogy jobban menjen a piacon. EVO X = Volvo S60R kb.
    Tök igazad van, bár szerintem ez nem csak az X-esnél jött ki, folyamatosan egyre inkább nőt a súly és az utcai használhatóság is.
    De ne felejtsük azért, hogy az evo-k utcai autónak készültek. Persze most az X-es egy kicsit nagyobb az ugrás, de majd megszokjuk és amikor Evo XIV lesz, akkor majd azt mondjuk pfúú X-es mennyivel jobb volt ezért meg azért. Amúgy meg azért hívják Evo-nak mert a Mitsubishi csinálta az aktuállis lancerből, akárcsak a többit.
    Biztos, hogy versenyautós szempontból a VI TME a legjobb, és ha "csak" versenyautót akar az ember akkor fölösleges egy X-es.

  14. #14
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    Pedig sajnos igaza van, bár a volvó kényelmesebb sztem
    Ez meg milyen hozzá állás X-es tulajként.
    Nem tudom nekem semmivel sem kényelmetlenebb, mint az S60 volt. Sőt, pedig nem is R volt. Lehet ennyivel jobb az MR.

  15. #15
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    bocsánat én senkit sem akartam bírálni azért mert az evo X tetszik neki, vagy netán tulajdonosa. Ízlésről nem lehet vitát nyitni.

    Ennek ellenére, úgy gondolom, hogy igen is az Evo X meglovagolta a trendet és van létjogolultsága. Én nekem már annyi is elég, ha a Mitusnak jobban megy az evo X eladások révén.

    És mint evo 6 tulaj még azt is gondolom, hogy tetszik az evo X- csak egyszerűen más -ennyi. nem kellenek érvek- ez ízlés dolga, aki nem fogadja el, az kapja be... van akinek a nagy csöcs, van akinek a kis hetyke...

    viszont pont ezért nem szabad azt sem hinni, hogy az evo x jó mint pálya gép - nem- úgy gondolom, hogy nem ezért lehet szeretni.

    Ebben az egész kérdéseben nincs fekete/fehér. Ez annál sokkal szélesebb a spektrum.

    Az evo 6 kurva jó annak aki szereti a brutál pattogós ralli fílinget. Az evo X meg annak, aki szereti ha megy a verda de azért arra is van igénye, hogy legyen zene/tv/navi/bőr/egyebek. És senkinek/mindenkinek igaza van. Ne ítéljünk, hogy ne ítéltessünk....

    peace brothers!!!
    Kell egy jó program

  16. #16
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Tök igazad van, bár szerintem ez nem csak az X-esnél jött ki, folyamatosan egyre inkább nőt a súly és az utcai használhatóság is.
    De ne felejtsük azért, hogy az evo-k utcai autónak készültek. Persze most az X-es egy kicsit nagyobb az ugrás, de majd megszokjuk és amikor Evo XIV lesz, akkor majd azt mondjuk pfúú X-es mennyivel jobb volt ezért meg azért. Amúgy meg azért hívják Evo-nak mert a Mitsubishi csinálta az aktuállis lancerből, akárcsak a többit.
    Biztos, hogy versenyautós szempontból a VI TME a legjobb, és ha "csak" versenyautót akar az ember akkor fölösleges egy X-es.

    Sajnos ilyen irányba halad ez a kurva autógyártás, engem sosem érdekelt, a kényelem, még fiatal vagyok hozzá
    Viszont csakis új autó jöhetett számításba, 9est kerestem de már sehol sem találtam újat, így maradt az X, nem bántam meg, imádom.
    Amúgy nem tudom milyen egy S60, sem egy S60R, csak dobálózom a szavakkal Tippeltem
    EVO X GSR

  17. #17
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    bocsánat én senkit sem akartam bírálni azért mert az evo X tetszik neki, vagy netán tulajdonosa. Ízlésről nem lehet vitát nyitni.

    Ennek ellenére, úgy gondolom, hogy igen is az Evo X meglovagolta a trendet és van létjogolultsága. Én nekem már annyi is elég, ha a Mitusnak jobban megy az evo X eladások révén.

    És mint evo 6 tulaj még azt is gondolom, hogy tetszik az evo X- csak egyszerűen más -ennyi. nem kellenek érvek- ez ízlés dolga, aki nem fogadja el, az kapja be... van akinek a nagy csöcs, van akinek a kis hetyke...

    viszont pont ezért nem szabad azt sem hinni, hogy az evo x jó mint pálya gép - nem- úgy gondolom, hogy nem ezért lehet szeretni.

    Ebben az egész kérdéseben nincs fekete/fehér. Ez annál sokkal szélesebb a spektrum.

    Az evo 6 kurva jó annak aki szereti a brutál pattogós ralli fílinget. Az evo X meg annak, aki szereti ha megy a verda de azért arra is van igénye, hogy legyen zene/tv/navi/bőr/egyebek. És senkinek/mindenkinek igaza van. Ne ítéljünk, hogy ne ítéltessünk....

    peace brothers!!!
    Yesss, én ugyanezt mondom.
    És az kapja be akinek nem jönn be a nagy csöcs.

  18. #18
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Yesss, én ugyanezt mondom.
    És az kapja be akinek nem jönn be a nagy csöcs.
    Hurrá!! nagy csöcsöt mindenkinek! Stunci irány a számítógép!

  19. #19
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Hurrá!! nagy csöcsöt mindenkinek! Stunci irány a számítógép!
    A fanyűvő!!

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO-010 - Evolution X GSR
    By EVO-010 in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 1007
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 27., 16:28
  2. Marschall - Mitsubishi Lancer Evolution IX
    By Marschall in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 31
    Utolsó hozzászólás: 2021. 02. 23., 09:25
  3. No more Evolution
    By Robevo in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 31
    Utolsó hozzászólás: 2011. 03. 06., 22:45
  4. Lancer Evolution 6 apróságok
    By Martin 87 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2011. 03. 02., 17:19
  5. Lancer Evolution 8 Gr. A
    By Martin 87 in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2011. 02. 12., 07:56

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva