2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 59

  1. #21
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet manumission: Hozzászólás megtekintése
    Amikor Én mentem a kocsiddal, akkor AP volt benne? Mitha..
    Passzolom a kérdést, de egy időben volt egy AP Racing kuplungom is, de az csak egytárcsás volt. Az egytárcsásaim közül az volt a legjobb Előtte volt ugya a gyári, majd a aMretin féle egytárcsás (brrr). Az AP után meg jött a Martin féle duplatárcsás, most meg vagy 2 éve a HKS. Ez a tuti.

  2. #22
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap .

    Szia,illetve sziasztok.

    Na akkor megprobálom leirni röviden a tapasztalatom mert kuplung ügybe már szerintem nagyon ott vagyok. Én pont most volt egy éve hogy megvettem az autot.(mellesleg tök véletlenül mert nem állt szándékomba),elötte egy m5 bmw-m volt azzal soha nem volt kuplungbajom. Na szoval meglett az auto örültem kocsiztam stb,olvastam meg mondták is hogy evo jo de ne rajtolgassak mert hajtáslánc és a KUPLUNG nem birja.Megszoktam a kocsit kb 4 hét rajtoltam kettöt a gyári kuplungnak anyi lett.Elkezdtem keresgélni kérdezösködni és árajánlatokat kérni.Senki,mondom senki(wisler stb) még csak válaszra sem méltatott konkrét árral emailbe!!!! Na bocs innen egyetlen egy ember 1stdriver.És akkor lett kevlár tárcsa merthogy az audik a gyorsulásokon azzal mennek.Hutyutyu kolléga és a DCS egyböl mondták ne vegyek mert nem birja(itt még a gyári autorol beszélünk) de én megvettem ha jol emlékszem 50 ehuf volt a tárcsa ugy hogy az enyémre rakták rá. Na ez birta kb 3000 km-tert és kifingott.Na utánna jött amit most eladnék (ACT) jokat olvastam rola és kurva jo is szerintem de én ugye megvettem a lendkereket is hozzá.Na ez volt beszerelve 275 ehuf ha jol emlékszem.Ennél a kuplungnál konkrétan éreztem hogy csavarodik a kasztni miután kész lett a motor.Na ugye az én hülyeségem miatt meg ugye hogy a DCS mondta hogy ez a kuplung valoszinü már kevés lesz a teljesitményemhez mikor eldurrant a munkahengerem azt hittem már megint a kuplug meg se néztem,csak elkezdtem keresni HKS-t mert kocsizni akartam.Na ekkor kiderült a Bedönek van raktáron kb 6 garnitura eredeti japo ez volt 471 ehuf.Na a poén csak most jön!! Mindenki itt is sokan esküsznek hogy ez a világ legjobb kuplungja. Na én pont holnap reggel teszem le az autot a Bedönél immáron HARMADSZORRA mert a kuplung mikor nagyon de nagyon meg van hajtva(utcán ha összeakadok egy komolyabb vassal),na akkor megcsuszik! Utánna viszahül és nincs gond de én ugy gondolom hogy ne csusszon meg soha! Valamit egyébként állítani kell a két nyomolap között.Nagyábol nekem ez a tapasztalat mindez egy éven belül. Viszatérve az ACT re a Bedö szerint a martinka kb 40-60 között ujjitaná fel.De bármikor megmutatom neked ha kell.
    Remélem segitettem.
    Üdv.

  3. #23
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Főnök, az azt jelenti, hogy te annyira megmelegíted a nyomólapokat, hogy azok vetemednek és ilyenkor nem tud a szinterlap teljes felülettel feltapadni :-(

    Keményen nyomod :-D
    Kell egy jó program

  4. #24
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    100e télleg jó ár érte naon lendkerékkel !

  5. #25
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Főnök, az azt jelenti, hogy te annyira megmelegíted a nyomólapokat, hogy azok vetemednek és ilyenkor nem tud a szinterlap teljes felülettel feltapadni :-(

    Keményen nyomod :-D
    Nem szarozok!! ujj m3,corvette,f430 ezeknél csuszott meg

  6. #26
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Nem szarozok!! ujj m3,corvette,f430 ezeknél csuszott meg
    LOL- kemény vagy apa- de azért örülünk, hogy öregbíted az evosok hírnevét- helyes.

    És akkor most melyiket adod el- HKS, vagy ACT? Mert ahogy írtad, lehet, hogy a te felhasználási körülményeidhez még jobb is az ACT nem?
    Kell egy jó program

  7. #27
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    egyébként még annyit szeretnék hozzá tenni a dologhoz, hogy amit én illetve Wasabi kolléga használunk az a HKS UTCAI!!! kuplungja, míg pl Miki bácsi a racing verzióval jár, és a kettő nem ugyan az!

    Az utcai verzió kevesebb sanyargatást bír egy alkalommal, de hosszabb az élettartama, míg a racing verzió gyorsabb váltásokat tesz lehetővé, több hőt bír el, viszont rövidebb élettartama van.
    Kell egy jó program

  8. #28
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    na Zsolti itt van neked a kuplung:

    http://www.nyxracing.com/exedy-wasab...6-p-45187.html

    még a nevedre is van igazítva - lol

    1300 kilót nyomó rugó, tripla karbon tárcsa- ezt nem tudod még te sem széthajtani az tutti!!!
    Kell egy jó program

  9. #29
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    A lábbal nem lehet baj?
    Ezt nem kellene csúsztatgatni,on-off állásban kell kezelni,ehhez kell némi szilent cuccok is,és sok gyakorlat.

  10. #30
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    A lábbal nem lehet baj?
    Ezt nem kellene csúsztatgatni,on-off állásban kell kezelni,ehhez kell némi szilent cuccok is,és sok gyakorlat.
    ha a sok balfék meg tudja oldani a porsche-ben (GT talán) akkor szerintem mi is elbírnánk vele.
    Kell egy jó program

  11. #31
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Ez van most fent: http://www.maperformance.com/quarter...wheel-evo.html
    Nagyon durva, nagyon konnyu a lendkerek, de picivel lagyabb a pedal mint az elozonel, ami ez volt: http://www.amsperformance.dk/default...egrp=20&page=1
    Az Exedy birta egy evig, jo sok rajtolassal. Kivancsi vagyok a QuarterMaster-re...

  12. #32
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    na, kötelességem megvédeni a mi motoros killer Zsoltinkat, ugyanis ma megpróbáltam egyet rajtolni a HKS GD Max kuplungommal, ami kb 3000 kilómétert futott mindösszesen a legutolsó felújítás óta. ÉS NEM LEHETETT, mert bizony igaza van a mi barátunknak, BASZIK megfogni 600nm nyomatékot- a kocsi gyorsul, de a kuplung nem zár teljesen! Szóval aki erős kocsit akar és rajtolni is akar annak a pro belső kell. Érdekes, hogy amint éreztem, hogy kettőben is megforog, azonnal elengedtem a gázt, majd kb egy perc után nyomtam neki egy padlót és már simán megfogta. Szóval a nem rajtos zárt állapotú nyomatékot megtartja, de gyorsulni nem lehet vele :-(
    Kell egy jó program

  13. #33

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    na, kötelességem megvédeni a mi motoros killer Zsoltinkat, ugyanis ma megpróbáltam egyet rajtolni a HKS GD Max kuplungommal, ami kb 3000 kilómétert futott mindösszesen a legutolsó felújítás óta. ÉS NEM LEHETETT, mert bizony igaza van a mi barátunknak, BASZIK megfogni 600nm nyomatékot- a kocsi gyorsul, de a kuplung nem zár teljesen! Szóval aki erős kocsit akar és rajtolni is akar annak a pro belső kell. Érdekes, hogy amint éreztem, hogy kettőben is megforog, azonnal elengedtem a gázt, majd kb egy perc után nyomtam neki egy padlót és már simán megfogta. Szóval a nem rajtos zárt állapotú nyomatékot megtartja, de gyorsulni nem lehet vele :-(
    DCS is ilyet vett az újra összerakott piros evójába...

    Tapasztalat , csúszik neki rajtprogramon , egy rakás sz...r gyorsulásra és nem 3 forint...
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  14. #34
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Mekkora mák,hogy fix közepűt vettem.

  15. #35
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    na, kötelességem megvédeni a mi motoros killer Zsoltinkat, ugyanis ma megpróbáltam egyet rajtolni a HKS GD Max kuplungommal, ami kb 3000 kilómétert futott mindösszesen a legutolsó felújítás óta. ÉS NEM LEHETETT, mert bizony igaza van a mi barátunknak, BASZIK megfogni 600nm nyomatékot- a kocsi gyorsul, de a kuplung nem zár teljesen! Szóval aki erős kocsit akar és rajtolni is akar annak a pro belső kell. Érdekes, hogy amint éreztem, hogy kettőben is megforog, azonnal elengedtem a gázt, majd kb egy perc után nyomtam neki egy padlót és már simán megfogta. Szóval a nem rajtos zárt állapotú nyomatékot megtartja, de gyorsulni nem lehet vele :-(
    mi lesz ha felteszed a nagyobb turbot + kap nyomást is gazdagon????

  16. #36
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    mi lesz ha felteszed a nagyobb turbot + kap nyomást is gazdagon????
    nagyobb turbóval sem szabad elengedni nyomatékban, csak fentebb inkább lóerőben. A nagyobb turbót én arra használnám, hogy ez a mostani 600nm hosszabban leszen meg, nem arra, hogy alul legyen 800nm majd felül semmi.
    Kell egy jó program

  17. #37
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    na, kötelességem megvédeni a mi motoros killer Zsoltinkat, ugyanis ma megpróbáltam egyet rajtolni a HKS GD Max kuplungommal, ami kb 3000 kilómétert futott mindösszesen a legutolsó felújítás óta. ÉS NEM LEHETETT, mert bizony igaza van a mi barátunknak, BASZIK megfogni 600nm nyomatékot- a kocsi gyorsul, de a kuplung nem zár teljesen! Szóval aki erős kocsit akar és rajtolni is akar annak a pro belső kell. Érdekes, hogy amint éreztem, hogy kettőben is megforog, azonnal elengedtem a gázt, majd kb egy perc után nyomtam neki egy padlót és már simán megfogta. Szóval a nem rajtos zárt állapotú nyomatékot megtartja, de gyorsulni nem lehet vele :-(
    Na végre
    Már kezdtem azt hinni hogy velem van a baj.
    Egyébként a DCS ugyanazt a prot kapta ugyanakkor mint én az enyém nem csúszik meg az övé igen.
    Utoljára szerkesztette: Papírtigris; 2009. 06. 01. 21:45-kor

  18. #38

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Na végre
    Már kezdtem azt hinni hogy velem van a baj.
    Egyébként a DCS ugyanazt a prot kapta ugyanakkor mint én az enyém nem csúszik meg az övé igen.
    Lehet neki erősebb a 2.3 stroker mint a te géped.
    Azaz neked még jó neki már nem.

    Olyan kellene neki mint amilyet nekem csináltatott , ok hogy csörög csattok de mentem vele 15000 mérföldet és rajtoltam 12 versenyen összesen kb 60-at plusz amikor programozza...stb...most lesz felújítva kicsit a körmöshöz váltóhoz.

    Ha minden jól megy Hringen már az új vátó lesz , de még nem a 3 tárcsás tiltonnal....szerelve.

    Mondjauk ha jól működik akkor elég a 2 tárcsás kuplung.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  19. #39
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    hát igen a stroker nyomatékban kegyetlen. Zsoltinak lóerő van a gépben a nagy tengelyek miatt- így jó lesz a kuplung. Mi vagyunk cikiben (Miki+Berkes+én)
    Kell egy jó program

  20. #40
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Fapuma, neked milyen kuplung van ?

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva