3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123
41-59, összesen: 59

  1. #41

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    Fapuma, neked milyen kuplung van ?
    Whistlerracingos tárcsák , szerkezetet jelenleg nem tudom.

    De lényege hogy hasonló mint egy exedy vagy hks duplatárcsás de hogy gyorsan és olcsón lehessen felújíttatni javíttatni ezért whistler "kopórész".

    Közepe nincs a tárcsáknak azért rezeg mint 1200-es zsiga szétesés előtt , de jó tartós.

    Csaba kb fél évvel ezelőttre várta hogy szétessen de jobb mint a mostani új HKS-e
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  2. #42
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    azért én nem temetem a HKS-t. Úgy indulok vele, hogy nem mondod meg, hogy szinter kuplung, nagyon kényelmes és ha nem rajtolok akkor tart is- és az előző készlet konkrétan vagy 20.000 km-t futott (4 évet egész pontosan) szóval jó cucc ez, de nem drag motyó.
    Kell egy jó program

  3. #43

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    azért én nem temetem a HKS-t. Úgy indulok vele, hogy nem mondod meg, hogy szinter kuplung, nagyon kényelmes és ha nem rajtolok akkor tart is- és az előző készlet konkrétan vagy 20.000 km-t futott (4 évet egész pontosan) szóval jó cucc ez, de nem drag motyó.
    Természetes.

    Én koncentrálok minden indulásnál de megy és dugóban is használható meg autópályás baleset miatti araszolásnál is.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  4. #44
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    azért fapuma szerkezete sem lehet rossz ! adtál neki rendesen akkor !

  5. #45
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    előbb utóbb azt hiszem át váltok a pro középre, és akkor marad végül is a mostani cucc, de mindösszesen 600 dodoért kapok keményebbet. Mondjuk most meg kell dícsérnem a Csabi babát, ha tényleg annyit bírt a cucc amit írtál, mert attól már egy ilyen GD max az űrben keringene valahol, úgy szétrepült volna :-D
    Kell egy jó program

  6. #46

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    előbb utóbb azt hiszem át váltok a pro középre, és akkor marad végül is a mostani cucc, de mindösszesen 600 dodoért kapok keményebbet. Mondjuk most meg kell dícsérnem a Csabi babát, ha tényleg annyit bírt a cucc amit írtál, mert attól már egy ilyen GD max az űrben keringene valahol, úgy szétrepült volna :-D
    Ez egy jó választás volt.Teljesen tönetmentes valóban és indultam vele már kezelt pályán is többször.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  7. #47
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Martin Laci fele kettarcsas volt nekem igeret szerint kb. 900Nm-ig birta,utana jott a 3 tarcsas tilton az zoral,de utcai kozlekedesre alkalmatlan.....

  8. #48

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Martin Laci fele kettarcsas volt nekem igeret szerint kb. 900Nm-ig birta,utana jott a 3 tarcsas tilton az zoral,de utcai kozlekedesre alkalmatlan.....
    Egész jó hazai kuplungosok vannak ezek szerint.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  9. #49
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    hát nekem volt Martin féle motyóm, egy para volt az egész közlekedés, sosem tudtam, hogy most át fogok-e érni a kereszteződésben, vagy befulladok és telibe ver valami oldalról.
    Kell egy jó program

  10. #50
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Egész jó hazai kuplungosok vannak ezek szerint.
    4 evig volt benne es csak egyszer sikerult kivegezni,pedig volt benne rajtolgatas boven.
    Viszont az csaloka lehet,hogy en sosem autoztam nyomatekbol,mindig jol elforgatva 7000 folott voltak a valtasok.A legelso megcsuszas is ugy tortent,hogy 130 korul lepadloztam 6.-ban..........ahogy megjott a nyomas abban a pillanatban vege is volt.

  11. #51

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    4 evig volt benne es csak egyszer sikerult kivegezni,pedig volt benne rajtolgatas boven.
    Viszont az csaloka lehet,hogy en sosem autoztam nyomatekbol,mindig jol elforgatva 7000 folott voltak a valtasok.A legelso megcsuszas is ugy tortent,hogy 130 korul lepadloztam 6.-ban..........ahogy megjott a nyomas abban a pillanatban vege is volt.
    Ok , de nálad majd 2X annyi lóerő van és több nyomaték is mint újdonsült tomei hutyutyu nem kínai sztróker kollégánál.....
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  12. #52
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hát nekem volt Martin féle motyóm, egy para volt az egész közlekedés, sosem tudtam, hogy most át fogok-e érni a kereszteződésben, vagy befulladok és telibe ver valami oldalról.
    Ismeros az erzes,en keveset mentem vele palyan kivul,utcai autoba en sem raknek ilyet.Fapumaet tegnap kiprobaltam sokkal kezelhetobb mint a Martine.
    Holnap megkerdezem az RT-t (Zold S2) O utcan hasznalja 600 koruli loerovel,de nem tudom mi van benne neki.....

  13. #53

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Csak már a pályán látnánk.
    Látnánk az itteni evókat a gyorsulásin mit mennek...;-)
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  14. #54
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Látnánk az itteni evókat a gyorsulásin mit mennek...;-)
    Nyílván a nem arra a célra építettek labdába se rúghatnak. De azért pár összehasonlító mérés érdekes lenne. Mondjuk a szokásos 100-ról 150-re stb.

  15. #55
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    Nekem is erősen kuplung projekt van. Kb 1 éve került bele rallyart-nak mondott duplatárcsás szerkezet, de kezdi megadni magát. Tudom, hogy mindenki a HKS-t ajánlja, de továbbra is horror soknak tartom az árát. A szerelőim a Martinhoz vinnék felújitani a mostanit, de tartok tőle, hogy nem lesz uccára való, nagyrészt pedig ott használnám.

    Ötletek?
    Ex - Lancer Evo VIII

  16. #56
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is erősen kuplung projekt van. Kb 1 éve került bele rallyart-nak mondott duplatárcsás szerkezet, de kezdi megadni magát. Tudom, hogy mindenki a HKS-t ajánlja, de továbbra is horror soknak tartom az árát. A szerelőim a Martinhoz vinnék felújitani a mostanit, de tartok tőle, hogy nem lesz uccára való, nagyrészt pedig ott használnám.

    Ötletek?
    Ha kettarcsas Martin felet teszel be utcara,akkor hamar meg fogod utalni az autodat

  17. #57
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap SZINTER...

    Sziasztok!
    Kis segítséget kérnék..... EVO 8 Mikor beindítom a vasat és a kuplungot indítás után elengedem a pedált akkor mozdul az autó... ez helyes e vagy helytelen? 6 ágú tárcsa van benne de márkát nem tudok....Tudna nekem erre mondani valamit?

  18. #58
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    A forgó tömeg tehetetlensége+hideg olaj,ami sűrű.
    De azért üresben van közben ugye?

  19. #59
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ....

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    A forgó tömeg tehetetlensége+hideg olaj,ami sűrű.
    De azért üresben van közben ugye?
    Persze üresben van!!

3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva