1-12, összesen: 12

  1. #1
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap Fordulatszámmérő nem megy...

    Sziasztok!

    Valamiért nem megy a fordulatszámmérőm, Valakinek ötlet? Autóvillamossági emberke megnézte és kiszerelte a műszert, szerinte abban van valami bibi....:-(

    Hova vigyem megnézetni magát a műszert ha ki van szerelve???

  2. #2
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Valamiért nem megy a fordulatszámmérőm, Valakinek ötlet? Autóvillamossági emberke megnézte és kiszerelte a műszert, szerinte abban van valami bibi....:-(

    Hova vigyem megnézetni magát a műszert ha ki van szerelve???
    XIII.ker.-ben van egy kilométer órás elég nagy szaki, mindenki nála tekertett órákat, szerintem tuti fordszámmérő is megy neki.
    Nem emlékszem pontosan, de mintha az Alig utcában vagy mellette vele párhuzamos utca.

  3. #3
    Rezidens berkes avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    321

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    XIII.ker.-ben van egy kilométer órás elég nagy szaki, mindenki nála tekertett órákat, szerintem tuti fordszámmérő is megy neki.
    Nem emlékszem pontosan, de mintha az Alig utcában vagy mellette vele párhuzamos utca.
    Bizony oda vidd el az öreg biztos megcsinálja.

    Alig u.
    B. Cs.

    EVO VI TME

  4. #4
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    XIII.ker.-ben van egy kilométer órás elég nagy szaki, mindenki nála tekertett órákat, szerintem tuti fordszámmérő is megy neki.
    Nem emlékszem pontosan, de mintha az Alig utcában vagy mellette vele párhuzamos utca.
    Köszi, megpróbálom!

  5. #5
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet berkes: Hozzászólás megtekintése
    Bizony oda vidd el az öreg biztos megcsinálja.

    Alig u.
    Köszi a segítséget :-)

  6. #6
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    kspeed-nek van egy komoly computere ami még a lélegzeteim számát is méri ha az evo-ba ülök én oda mennék első kőrbe!

  7. #7
    Haladó Kalapana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    44

    Alap

    SES lámpa ég? Hibakódot nem tudsz olvasni? Én ott kezdeném. 4 hengereseken is gondolom a Cam Angle Position Sensor-ról húzza le a jelet, épp két napja én is vakartam a fejem mert nem ment, aztán rájöttem hogy nem dugtam vissza a konnektort. Szóval nézd meg a csatlakozókat először. Aztán ha a szenzor rossz, akkor azt is könnyű cserélni.

  8. #8
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Kalapana: Hozzászólás megtekintése
    SES lámpa ég? Hibakódot nem tudsz olvasni? Én ott kezdeném. 4 hengereseken is gondolom a Cam Angle Position Sensor-ról húzza le a jelet, épp két napja én is vakartam a fejem mert nem ment, aztán rájöttem hogy nem dugtam vissza a konnektort. Szóval nézd meg a csatlakozókat először. Aztán ha a szenzor rossz, akkor azt is könnyű cserélni.
    Köszi...valszeg valami ilyasmi lesz, mert a műszer maga jó mint kiderült, úgyhogy holnap csekkolom a csatikat

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hsz-ok
    2

    Alap sebességmérő

    Nekem hasonló a problémám csak nekem a sebességmérőm csal 10km/h-át... nem tudom, hogy lehetne pontosan beállítani:S Am szerintem a fordulatszám mérőm is csal egy keveset. Valakinek valami ötlete?

  10. #10
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet pusi89: Hozzászólás megtekintése
    Nekem hasonló a problémám csak nekem a sebességmérőm csal 10km/h-át... nem tudom, hogy lehetne pontosan beállítani:S Am szerintem a fordulatszám mérőm is csal egy keveset. Valakinek valami ötlete?


    Mindegyik km/h csal!

  11. #11
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet pusi89: Hozzászólás megtekintése
    Nekem hasonló a problémám csak nekem a sebességmérőm csal 10km/h-át... nem tudom, hogy lehetne pontosan beállítani:S Am szerintem a fordulatszám mérőm is csal egy keveset. Valakinek valami ötlete?
    Tegyél mellé egy gps-t és nézd azt! :-D

  12. #12
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ha tökgyári az autó, akkor pont annyit csal az óra, amennyit minden autóé. Aztán a kerékméret viheti el nagyon a dolgot, illetve a nem gyári váltó/végáttétel, utóbbit a jeladónál lévő kis műanyag alkatrész cseréjével lehet kiküszöbölni, mindegyik színű másik végáttételhez való. Pl. nekem a rövid-rövid kombinációval (nyavicskolós váltó, rövid végátt.) 200-at mutatott ott, ahol kb 160-170 lehetett a valós tempó, pedig a 650-es gumik miatt felfelé kelltt volna csalnia.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva