1-20, összesen: 141

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap Ha kpm-re kell menni...

    Már a chatboxban boncolgattuk a témát, de egy topic nyitást megér.

    A lényeg,h péntek este kiszedtek a rendőrök, majd átvezényeltek a kpm-es kocsihoz. Ezt úgy tettük meg,h kétszer fordultunk a váci úton keresztbe a 2x4 sávon, majd a középső sávban kettes alapjárattal gurultunk, persze én mögötte - mivel nem tudtam mást tenni,az összes papirom nála volt - izgalmas volt,h nem-e vernek telibe hátulról, majd amikor úgy döntött hirtelen,h a középső sávból átvág a túloldalra, egy golf majdnem telibe verte, a szeme sávba kapta át. (ezt amúgy még nemtom pontosan,h mennyire szabályos,h kövessem keresztbe kasul mindenfelé...) Ezek után odaértünk a kpm-es urakhoz, mindenbe bele akartak kötni,h rossz helyen van a rendszámom, mert nem középen van, aztán,h ez nem "eredeti" matricarendszám, nem gyári a kormányom, stb... ami végülis maradt, az a xenon, meg a kipuff. Fóliát nem irta fel, de gondolom vizsgán úgyis szólni fognak rá, pedig ez csak éppen sötétit vmennyit. Tehát ez a három dolog az, amit meg kéne "oldani".
    Igazából nincs sok kedvem visszaalakitgatni az autót egy fél napra, úgyh várom az ötletetek, javaslatokat, ismerősöket, kapcsolatokat, stb. Vagy ha tényleg nem találok más megoldást, akkor adjon vki kölcsön egy napra evo8hoz első üvegeket, meg egy gyári kipufft!
    FeRoN

  2. #2
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Van egy komplett gyári kipuffom (USA VIII), ha kimész érte Gödöllőre kölcsönadom.

  3. #3
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Van egy komplett gyári kipuffom (USA VIII), ha kimész érte Gödöllőre kölcsönadom.
    Az jó, Kocsomba Karcsiéknál van? Akkor a kipuff hang része megoldódik,h nem lesz hangos, remélem a zöldkártyás részen is meg fog, ha nem adj Úristen az is lenne. Majd még visszatérünk rá, van egy hónapom rá, a legjobb az lenne,ha lenne vmi olyan megoldás,h nem nagyon kéne visszaalakitani semmit. De köszönöm!
    FeRoN

  4. #4
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Igen náluk van.
    Ha aktuális, írjál pü-t, hogy szóljak neki.

  5. #5
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Megkérdeztem a Mozaikban vizsgáztató emberemet /eddig mindent elintézett/, de sajna azt mondta ami a jegyzőkönyvön rajta van azt meg kell csinálni, mert azt nem tudja /szerinte nem lehet/ elintézni.
    A xenonhoz nincs lámpamosó?

  6. #6
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Megkérdeztem a Mozaikban vizsgáztató emberemet /eddig mindent elintézett/, de sajna azt mondta ami a jegyzőkönyvön rajta van azt meg kell csinálni, mert azt nem tudja /szerinte nem lehet/ elintézni.
    A xenonhoz nincs lámpamosó?
    Nekem az is nagy segitség lenne,ha csak azokat néznék! (nem kéne első ablakokat szereznem) Meg esetleg azt kéne még megtudni,h kipuffnál csak a dB-t mérik, vagy esetleg kitalálhatják,h zöldkártyát is néznek. Mert ha mondjuk azt el tudná intézni,h az utóbbit ne nézzék, akkor talán még jó is lehetne a dolog, van egy hangtompitó dombom, 3e-s fordulaton talán még 96 dB alatt van. Ezeket megkérdeznéd nekem? Köszönöm szépen!

    ja igen, nincs lámpamosó hozzá.:S
    FeRoN

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO IX első lökhárító kell valakinek?
    By Dave in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 04. 02., 13:26
  2. Balansztengely kell vagy sem?
    By HKSTOMEVO9 in forum Motor
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 05., 20:43

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva