1. oldal, összesen: 8 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 141

  1. #1
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap Ha kpm-re kell menni...

    Már a chatboxban boncolgattuk a témát, de egy topic nyitást megér.

    A lényeg,h péntek este kiszedtek a rendőrök, majd átvezényeltek a kpm-es kocsihoz. Ezt úgy tettük meg,h kétszer fordultunk a váci úton keresztbe a 2x4 sávon, majd a középső sávban kettes alapjárattal gurultunk, persze én mögötte - mivel nem tudtam mást tenni,az összes papirom nála volt - izgalmas volt,h nem-e vernek telibe hátulról, majd amikor úgy döntött hirtelen,h a középső sávból átvág a túloldalra, egy golf majdnem telibe verte, a szeme sávba kapta át. (ezt amúgy még nemtom pontosan,h mennyire szabályos,h kövessem keresztbe kasul mindenfelé...) Ezek után odaértünk a kpm-es urakhoz, mindenbe bele akartak kötni,h rossz helyen van a rendszámom, mert nem középen van, aztán,h ez nem "eredeti" matricarendszám, nem gyári a kormányom, stb... ami végülis maradt, az a xenon, meg a kipuff. Fóliát nem irta fel, de gondolom vizsgán úgyis szólni fognak rá, pedig ez csak éppen sötétit vmennyit. Tehát ez a három dolog az, amit meg kéne "oldani".
    Igazából nincs sok kedvem visszaalakitgatni az autót egy fél napra, úgyh várom az ötletetek, javaslatokat, ismerősöket, kapcsolatokat, stb. Vagy ha tényleg nem találok más megoldást, akkor adjon vki kölcsön egy napra evo8hoz első üvegeket, meg egy gyári kipufft!
    FeRoN

  2. #2
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Van egy komplett gyári kipuffom (USA VIII), ha kimész érte Gödöllőre kölcsönadom.

  3. #3
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Van egy komplett gyári kipuffom (USA VIII), ha kimész érte Gödöllőre kölcsönadom.
    Az jó, Kocsomba Karcsiéknál van? Akkor a kipuff hang része megoldódik,h nem lesz hangos, remélem a zöldkártyás részen is meg fog, ha nem adj Úristen az is lenne. Majd még visszatérünk rá, van egy hónapom rá, a legjobb az lenne,ha lenne vmi olyan megoldás,h nem nagyon kéne visszaalakitani semmit. De köszönöm!
    FeRoN

  4. #4
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Igen náluk van.
    Ha aktuális, írjál pü-t, hogy szóljak neki.

  5. #5
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Megkérdeztem a Mozaikban vizsgáztató emberemet /eddig mindent elintézett/, de sajna azt mondta ami a jegyzőkönyvön rajta van azt meg kell csinálni, mert azt nem tudja /szerinte nem lehet/ elintézni.
    A xenonhoz nincs lámpamosó?

  6. #6
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Megkérdeztem a Mozaikban vizsgáztató emberemet /eddig mindent elintézett/, de sajna azt mondta ami a jegyzőkönyvön rajta van azt meg kell csinálni, mert azt nem tudja /szerinte nem lehet/ elintézni.
    A xenonhoz nincs lámpamosó?
    Nekem az is nagy segitség lenne,ha csak azokat néznék! (nem kéne első ablakokat szereznem) Meg esetleg azt kéne még megtudni,h kipuffnál csak a dB-t mérik, vagy esetleg kitalálhatják,h zöldkártyát is néznek. Mert ha mondjuk azt el tudná intézni,h az utóbbit ne nézzék, akkor talán még jó is lehetne a dolog, van egy hangtompitó dombom, 3e-s fordulaton talán még 96 dB alatt van. Ezeket megkérdeznéd nekem? Köszönöm szépen!

    ja igen, nincs lámpamosó hozzá.:S
    FeRoN

  7. #7
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Nekem az is nagy segitség lenne,ha csak azokat néznék! (nem kéne első ablakokat szereznem) Meg esetleg azt kéne még megtudni,h kipuffnál csak a dB-t mérik, vagy esetleg kitalálhatják,h zöldkártyát is néznek. Mert ha mondjuk azt el tudná intézni,h az utóbbit ne nézzék, akkor talán még jó is lehetne a dolog, van egy hangtompitó dombom, 3e-s fordulaton talán még 96 dB alatt van. Ezeket megkérdeznéd nekem? Köszönöm szépen!

    ja igen, nincs lámpamosó hozzá.:S
    Lámpamosó nincs akkor lámpacsere kell - ezt még elöbb mondta.
    Nem tudtam elérni ha visszahív megkérdem a többit és írok.

  8. #8
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Lámpamosó nincs akkor lámpacsere kell - ezt még elöbb mondta.
    Nem tudtam elérni ha visszahív megkérdem a többit és írok.
    lámpát azért nem cserélek, addig rakok bele normál izzót!
    oké,köszi!
    FeRoN

  9. #9
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    lámpát azért nem cserélek, addig rakok bele normál izzót!
    oké,köszi!
    Xenon lámpa normál izzóval lesz? Vagy normál lámpa utólagos xenon égővel most?

  10. #10
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Xenon lámpa normál izzóval lesz? Vagy normál lámpa utólagos xenon égővel most?
    Ebben egy utólagos xenon szett van, gyárilag normál izzóval jött ki...
    FeRoN

  11. #11
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Szóval beszéltem vele.
    Holnap lebeszéli konkrétan a kipuff dolgot - elméletileg gépre rakják és mérnek mindent /hangnyomást nem tudnak állítólag/.
    Azt mondta az első fóliát szerinte le kéne inkább szedni, mert azt olcsóbb újra fóliáztatni mint kifizetni.
    Holnap ha beszéltem vele irok.

    Futómű neked gyári? Nincs nagyon leültetve ha jól emlékszem.

  12. #12
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Azért ez mennyire szánalmas, hogy nem engedik azt se, hogy xenon lápát tegyél egy normál lámpa helyére.. vedd meg 100e-ért a xenont nehogy már meg lehessen úszni 15.000-ből...
    Fólia? Mit képzelsz, nem látunk be az autóba kapard le, hátsó szélvédőről is, fűtőszál nem érdekel senkit, miért tetted rá? Leültetted az autót? Mit képzelsz, hogy merted, hagyd gyáriban vagy nem használhatod....

    Minket elkap egy ilyen majom akkor nem tudom mi lesz, kipuff, ablak, futómű, LÁMPA mert hogy fele usa fel európa, tuti bele fog kötni.... áhhh... :S

  13. #13
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Nekem az is nagy segitség lenne,ha csak azokat néznék! (nem kéne első ablakokat szereznem) Meg esetleg azt kéne még megtudni,h kipuffnál csak a dB-t mérik, vagy esetleg kitalálhatják,h zöldkártyát is néznek. Mert ha mondjuk azt el tudná intézni,h az utóbbit ne nézzék, akkor talán még jó is lehetne a dolog, van egy hangtompitó dombom, 3e-s fordulaton talán még 96 dB alatt van. Ezeket megkérdeznéd nekem? Köszönöm szépen!

    ja igen, nincs lámpamosó hozzá.:S

    Hangerősséget nem tudnak mérni, mert nincs erre a célra épített és hitelesített helyiség. Budapesten egyedül a Zay utcában van ilyen. Ezt az infót kaptam egy haveromtól, aki motorátépítést csinált és a közlekedésfelügyeletes faszi mondta neki.
    Bár a Mozaik most teljes átépítés alatt, lehet készül ott is egy ilyen.

  14. #14
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Azért ez mennyire szánalmas, hogy nem engedik azt se, hogy xenon lápát tegyél egy normál lámpa helyére.. vedd meg 100e-ért a xenont nehogy már meg lehessen úszni 15.000-ből...
    Fólia? Mit képzelsz, nem látunk be az autóba kapard le, hátsó szélvédőről is, fűtőszál nem érdekel senkit, miért tetted rá? Leültetted az autót? Mit képzelsz, hogy merted, hagyd gyáriban vagy nem használhatod....

    Minket elkap egy ilyen majom akkor nem tudom mi lesz, kipuff, ablak, futómű, LÁMPA mert hogy fele usa fel európa, tuti bele fog kötni.... áhhh... :S
    A hátsó oldalablakokon és a hátsó szélvédőn lehet már fólia, szabályos!
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2009. 06. 15. 23:18-kor

  15. #15
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Hangerősséget nem tudnak mérni, mert nincs erre a célra épített és hitelesített helyiség. Budapesten egyedül a Zay utcában van ilyen. Ezt az infót kaptam egy haveromtól, aki motorátépítést csinált és a közlekedésfelügyeletes faszi mondta neki.
    Bár a Mozaik most teljes átépítés alatt, lehet készül ott is egy ilyen.
    Jaja ő is ezt mondta, hangerőt nem tudnak mérni.

  16. #16
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Azért ez mennyire szánalmas, hogy nem engedik azt se, hogy xenon lápát tegyél egy normál lámpa helyére.. vedd meg 100e-ért a xenont nehogy már meg lehessen úszni 15.000-ből...
    Fólia? Mit képzelsz, nem látunk be az autóba kapard le, hátsó szélvédőről is, fűtőszál nem érdekel senkit, miért tetted rá? Leültetted az autót? Mit képzelsz, hogy merted, hagyd gyáriban vagy nem használhatod....

    Minket elkap egy ilyen majom akkor nem tudom mi lesz, kipuff, ablak, futómű, LÁMPA mert hogy fele usa fel európa, tuti bele fog kötni.... áhhh... :S

    és akkor én mit szóljak, ha engem el kap akkor gyakorlatilag fel tudom mutatni a bajuszkapcsolókat- azok gyárik :-D

    vér szar, hogy így szopatnak minket. És még a tripláját is fizetjük az adó oldalon és akkor még nem is vehetnék rá egy rendes féket - vicc- szégyen bármi csak nem kultúr állam...
    Kell egy jó program

  17. #17
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    és akkor én mit szóljak, ha engem el kap akkor gyakorlatilag fel tudom mutatni a bajuszkapcsolókat- azok gyárik :-D

    vér szar, hogy így szopatnak minket. És még a tripláját is fizetjük az adó oldalon és akkor még nem is vehetnék rá egy rendes féket - vicc- szégyen bármi csak nem kultúr állam...
    Mondjuk szerintem féket lehet, csak fékhatást mérnek az rendben akkor ok, nem?

  18. #18
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk szerintem féket lehet, csak fékhatást mérnek az rendben akkor ok, nem?
    szerintem meg nem lehet, mert a fék közvetlen életveszélybe hoz ha el romlik és ezért csak gyárival lehetne menni. Ezek szarnak rá, hogy amit fel raksz az 50x jobb.
    Kell egy jó program

  19. #19
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    szerintem meg nem lehet, mert a fék közvetlen életveszélybe hoz ha el romlik és ezért csak gyárival lehetne menni. Ezek szarnak rá, hogy amit fel raksz az 50x jobb.
    Ok, de miből állapítja meg, hogy gyári-e ha mondjuk u.a. márkát teszek fel csak mondjuk 1cm-el nagyobbat? Nekiáll méregetni - na ne már akkor 1 kocsi vizsgája 3 nap.

  20. #20
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    egy pfc tárcsát azért kifogszúrni.. vagy ha nem akkor nem akarta vagy télleg szemüveget neki !!!

1. oldal, összesen: 8 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO IX első lökhárító kell valakinek?
    By Dave in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 04. 02., 14:26
  2. Balansztengely kell vagy sem?
    By HKSTOMEVO9 in forum Motor
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 05., 21:43

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva