3. oldal, összesen: 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 141

  1. #41
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    pf, kicseszés..

  2. #42
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    azt hittem, ha már szigorított nem választható meg a helyszín. CS-en elég sokan szoktak "hírdetni" okos vizsgáztatást, egyiket se kérdezted meg?

  3. #43
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    azt hittem, ha már szigorított nem választható meg a helyszín. CS-en elég sokan szoktak "hírdetni" okos vizsgáztatást, egyiket se kérdezted meg?
    Ilyen okos vizsgáztatást én is tudnék jópárat, de ez KPM, teljesen más.
    FeRoN

  4. #44
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Sanci embere már rég elintézte volna.......................................
    Nekünk eddig mindent megoldott korrekten.

  5. #45
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Sanci embere már rég elintézte volna.......................................
    Nekünk eddig mindent megoldott korrekten.
    Lehet,de besz.ptam, mert ez a váci forma biztosabbnak tűnt,meg olcsóbbnak.
    FeRoN

  6. #46
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Na, leírom az eddigi történéseket, de még mindig nincs vége.

    Szóval ugye úgy volt,h m1ek a mozaik utcába,ahol lett volna kapcsolat,de árban elég húzós lett volna... Találkoztam egy emberkével más ügyben 2 nappal a vizsga előtt és teljesen véletlenül kiderült,h Ő bizony tud műszakiztatni, meg az én ügyemben is tudna segíteni. Csak éppen Vácon. Nem baj, átkértem magam oda, írni kellett egy hivatalos levelet a mozaiknak,h ezért meg azért át akarok oda menni, 2900 Ft illetékbélyeg a levélre és már mehetett is. Sikerült egy hihetetlenül munkakerülő ügyintézőt kifogni, mind1, a lényeg,h 2 hét(!) alatt sikerült is megküldeni Vácnak a levelet,h mehetek. Újabb egy hónapot nyertem. Persze csak elviekben,mert a levélben az a dátum volt mikor kapta meg az ügyintéző a levelet, nem pedig az,h ő mikor küldte tovább. Ez is mind1 volt, csak már legyünk túl rajta - gondoltam. Ekkor kezdődtek a problémák,h az emberke, aki eddig állította,h biztosan el tudja intézni, elkezdett sumákolni, nem lehetett elérni, stb. A határidő meg már nagyon szorított. Úgyh ki kellett vmit találnom, elkezdtem megintcsak keresgélni, aztán eszembe jutott,h régen volt egy illető Vácon, aki tudott műszakiztatni okosba, fel is hívtam,h van-e neki vmi kapcsolata. Kiderült,h van,csak épp a szabadságát tölti, úgyh majd hétfőn beszéljünk. Ez most 10-én volt, a határidő meg 13-a... Kicsit necces volt a helyzet,de sok választásom nem maradt, hát hívtam hétfőn. Jó hírrel fogadott, visszajött az ember, mehet a dolog, menjek oda kedd reggel (tegnap). Ott is voltam reggel 8ra, ember is megjött lassan, elvitte a papírokat, türelmemet kérte. Egy óra elteltével megint odajött, meg 2 forma, ránéztek a kocsira, ismét el, persze, türelmet. Majd olyan fél11 felé megint visszajött és mondta,h nagyon sajnálja,de nem fog menni, megszigorították a dolgokat, ellenőrzik őket,stb. Fasza, vártam majdnem 3 órát a semmire.
    Szóval itt tartunk most,a határidő holnap lejár,de kaptam még 2 hét haladékot,mivel nem jött meg a mitsutól időben az alkatrész... Úgyh marad az a variáció,h amiket kérnek (xenon, fólia, kipuff), azt vissza kell alakítani a vizsga idejére.


    Hivjal fel!0670 3837663

  7. #47
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Lehet,de besz.ptam, mert ez a váci forma biztosabbnak tűnt,meg olcsóbbnak.
    Mondanám, hogy olcsó húsnak híg a leve., de már nem akarlak basztatni gondolom van elég gondod.
    Mondjuk így útólag nem kellett volna össze-vissza kamuzni az emberemnek biztos tudna segíteni még most is.

    Pedig én segíteni akartam...

  8. #48
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Mondanám, hogy olcsó húsnak híg a leve., de már nem akarlak basztatni gondolom van elég gondod.
    Mondjuk így útólag nem kellett volna össze-vissza kamuzni az emberemnek biztos tudna segíteni még most is.

    Pedig én segíteni akartam...
    Sajna ilyen világ van! Sanci Emlékezz a Lada gépkönyvre.........

  9. #49
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Mondanám, hogy olcsó húsnak híg a leve., de már nem akarlak basztatni gondolom van elég gondod.
    Mondjuk így útólag nem kellett volna össze-vissza kamuzni az emberemnek biztos tudna segíteni még most is.

    Pedig én segíteni akartam...
    Mi? Én nem kamuztam neki semmit, Ő nem tudott nekem vmit napokig megkérdezni... De mind1 is ez mostmár, mert nem lehet magam már átkérni sehová. Azt meg értékelem,h segíteni akartál, rendes tőled.
    FeRoN

  10. #50
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Mi? Én nem kamuztam neki semmit, Ő nem tudott nekem vmit napokig megkérdezni... De mind1 is ez mostmár, mert nem lehet magam már átkérni sehová. Azt meg értékelem,h segíteni akartál, rendes tőled.
    Ok, csak te azt mondtad nekem átkérted magad Vácra, ő meg azt mondta, hogy neki azt mondtad, hogy felrobbant az osztóműved és azért nem tudsz menni a lebeszélt időpontra. De mind1 már tényleg.

  11. #51
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Ok, csak te azt mondtad nekem átkérted magad Vácra, ő meg azt mondta, hogy neki azt mondtad, hogy felrobbant az osztóműved és azért nem tudsz menni a lebeszélt időpontra. De mind1 már tényleg.
    Így is volt, szétment az osztóművemben vmi, ha nem hiszed, kérdezd meg Ricsit, összefutottunk a Bálnánál!
    És abban maradtunk az embereddel,h majd csörög,ha végre megtud nekem vmit,amit kérdeztem tőle. (már jópár nappal előtte kérdeztem, mindig azt mondta,h másnap csörög, aztán mindig elfelejtette megkérdezni, meg csörögni is, nem egyszer, nem kétszer kérdeztem rá,h mi a szitu,de mindig elfelejtette - ezt untam meg) De sajnálom,hogyha Neked kellemetlenséget okoztam,ne haragudj.
    FeRoN

  12. #52
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Így is volt, szétment az osztóművemben vmi, ha nem hiszed, kérdezd meg Ricsit, összefutottunk a Bálnánál!
    És abban maradtunk az embereddel,h majd csörög,ha végre megtud nekem vmit,amit kérdeztem tőle. (már jópár nappal előtte kérdeztem, mindig azt mondta,h másnap csörög, aztán mindig elfelejtette megkérdezni, meg csörögni is, nem egyszer, nem kétszer kérdeztem rá,h mi a szitu,de mindig elfelejtette - ezt untam meg) De sajnálom,hogyha Neked kellemetlenséget okoztam,ne haragudj.
    Nem-nem, nekem nem volt semmi kellemetlen. Ezek szerint csak félre értés volt.

  13. #53
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Nem-nem, nekem nem volt semmi kellemetlen. Ezek szerint csak félre értés volt.
    Ezek szerint az.
    FeRoN

  14. #54
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Kérdés

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint az.
    hogy állsz a vizsgával?

  15. #55
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    hogy állsz a vizsgával?
    2 hét haladékot kaptam, elvileg jövő7en visszaalakítjuk a vizsga idejére amit kell, utána meg megint vissza.
    FeRoN

  16. #56
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    2 hét haladékot kaptam, elvileg jövő7en visszaalakítjuk a vizsga idejére amit kell, utána meg megint vissza.
    a lényeg, hogy meglegyen. kipufogód mennyire hangos? vagy miből gondolták, hogy nem gyári? nekem se az, de alig van hangja.

  17. #57
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    a lényeg, hogy meglegyen. kipufogód mennyire hangos? vagy miből gondolták, hogy nem gyári? nekem se az, de alig van hangja.
    Hát azért nem olyan halk... De nem vészes, terhelés alatt van igazából nagy hangja. Amúgy tök mind1, mert a vizsgán nem csak azt nézik amit felírtak, hanem mindent még1x... tehát hiába nem írták fel nekem pl. a fóliát, vizsgára le kell szednem.
    FeRoN

  18. #58
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Így is volt, szétment az osztóművemben vmi, ha nem hiszed, kérdezd meg Ricsit, összefutottunk a Bálnánál!
    És abban maradtunk az embereddel,h majd csörög,ha végre megtud nekem vmit,amit kérdeztem tőle. (már jópár nappal előtte kérdeztem, mindig azt mondta,h másnap csörög, aztán mindig elfelejtette megkérdezni, meg csörögni is, nem egyszer, nem kétszer kérdeztem rá,h mi a szitu,de mindig elfelejtette - ezt untam meg) De sajnálom,hogyha Neked kellemetlenséget okoztam,ne haragudj.

    Valóban ott találkoztunk!

  19. #59
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Valóban ott találkoztunk!
    köszi
    FeRoN

  20. #60
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Hát azért nem olyan halk... De nem vészes, terhelés alatt van igazából nagy hangja. Amúgy tök mind1, mert a vizsgán nem csak azt nézik amit felírtak, hanem mindent még1x... tehát hiába nem írták fel nekem pl. a fóliát, vizsgára le kell szednem.
    Még mindig fel tudok ajánlani egy USA gyári komplett rendszert kölcsön, ha szükség van rá, ingyéé.

3. oldal, összesen: 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO IX első lökhárító kell valakinek?
    By Dave in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 04. 02., 14:26
  2. Balansztengely kell vagy sem?
    By HKSTOMEVO9 in forum Motor
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 05., 21:43

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva