5. oldal, összesen: 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
81-100, összesen: 141

  1. #81
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    vakmerő
    gyári autó
    nem tudnak micsinálni
    EVO X GSR

  2. #82
    Rezidens Blindmouse avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 08.
    Hely
    Föld bolygó.. többnyire..
    Hsz-ok
    605

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    gyári autó
    nem tudnak micsinálni
    Hidd el, ha akarnak, rámondanak valamit....
    Уважаемые товарищи! Hozzászólásomat remélem nem érzi elvtársai számára befogadhatatlannak, "népköztársaságunk" cenzúrát felügyelő állami bizottsága...

    "Az elvek olyanok mint a fos, tartod ameddíg birod - Gyuri"

  3. #83
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Blindmouse: Hozzászólás megtekintése
    Hidd el, ha akarnak, rámondanak valamit....
    Az tuti...
    Feronnak is rámondták hogy nem gyári a momo kormány, meg a matricarendszám se eredeti
    EVO X GSR

  4. #84
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    Az tuti...
    Feronnak is rámondták hogy nem gyári a momo kormány, meg a matricarendszám se eredeti
    pld mi alapján mondja meg bárki, hogy a Te vagy az én -egyébként gyári- szárnyam gyári, vagy valamelyik "nagynevű" tuningbolt műremeke?

  5. #85
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    pld mi alapján mondja meg bárki, hogy a Te vagy az én -egyébként gyári- szárnyam gyári, vagy valamelyik "nagynevű" tuningbolt műremeke?
    Nemtom, sztem megkérdezik a márkakereskedést, kérnek képet esetleg...
    FeRoN

  6. #86
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Nemtom, sztem megkérdezik a márkakereskedést, kérnek képet esetleg...
    persze, ez szép, de ott este a vácin mégis hogy? vagy beutaló, csekk aztán fizess?

  7. #87
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    persze, ez szép, de ott este a vácin mégis hogy? vagy beutaló, csekk aztán fizess?
    Ja nem, ott nem. Ott csak az egyértelmű dolgokat írják fel,meg amit észre vesznek,a többit majd vizsgán,ott nézik át igazán. Nekem is hiába mondták,h nem gyári a kormány,meg nem legális a matricarendszám, azokat nem írták fel.
    És csak akkor kell fizetned,ha a vizsgán nem mész át,amúgy ingyen van - de aranyosak.
    FeRoN

  8. #88
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    itt györben van egy új hös sündör, neki az sti gyári nagy szárnya nem tetszett, leakarta vetetni hogy ez nem gyári meg mit képzel hogy ilyen szárnnyal jár, ki se lát stb... szóval az emberi butaság határtalan, ezt ne felejtsétek.

  9. #89
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    beszari
    Hallod stuncikám téged már messziről kiszednének amúgy meg gyári autóval nincs is kockázat enyémmel lefogadom 3 percig nem húznád

  10. #90
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet Blindmouse: Hozzászólás megtekintése
    Hidd el, ha akarnak, rámondanak valamit....
    Ezért nem kell megállni meg váci út,margit budai lábát péntek esténként kerülni...eccerű

  11. #91
    Rezidens Blindmouse avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 08.
    Hely
    Föld bolygó.. többnyire..
    Hsz-ok
    605

    Alap

    Idézet tRebroN: Hozzászólás megtekintése
    Ezért nem kell megállni meg váci út,margit budai lábát péntek esténként kerülni...eccerű
    mi van margit budai lábánál?

    a váci utat azt tudom hogy kerülendő.
    Уважаемые товарищи! Hozzászólásomat remélem nem érzi elvtársai számára befogadhatatlannak, "népköztársaságunk" cenzúrát felügyelő állami bizottsága...

    "Az elvek olyanok mint a fos, tartod ameddíg birod - Gyuri"

  12. #92
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet Blindmouse: Hozzászólás megtekintése
    mi van margit budai lábánál?

    a váci utat azt tudom hogy kerülendő.
    Néha a kpm szokott ott állni pont a lábánál van egy parkoló ott van hely kiinteni az arra tévedő autósokat nekem annó a majdnem full gyári autómon is találtak belekötni valót és akkor se az utólag felszerelt cucc volt a baj hanem a gyári akkor jöttem rá ez nem arról szól amiről szólnia kéne ez sima lehúzás semmi más.
    Ha nagyon rá akarnának gyúrni erre akkor nem cak péntekenként KPM eznének főleg simán csak járni kéne a várost és a buzi füstölős szarokat máris lehetne kivenni és nem adunk pár napot rá hogy esetleg visszaalakíttasd hanem rögtön ott lefoglal gépjármű vizsgára... nem azé basztatni az embert mert olyan fólia van a kocsiján ami mindehol jó csak nálunk nem vagy mert az amerikai autó lámpájában nincsen e jel...mert a parasztnak nem jut eszébe hogy a fasz azé vesz amcsi autót mert esetleg olcsóbb.

  13. #93
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet tRebroN: Hozzászólás megtekintése
    Néha a kpm szokott ott állni pont a lábánál van egy parkoló ott van hely kiinteni az arra tévedő autósokat nekem annó a majdnem full gyári autómon is találtak belekötni valót és akkor se az utólag felszerelt cucc volt a baj hanem a gyári akkor jöttem rá ez nem arról szól amiről szólnia kéne ez sima lehúzás semmi más.
    Ha nagyon rá akarnának gyúrni erre akkor nem cak péntekenként KPM eznének főleg simán csak járni kéne a várost és a buzi füstölős szarokat máris lehetne kivenni és nem adunk pár napot rá hogy esetleg visszaalakíttasd hanem rögtön ott lefoglal gépjármű vizsgára... nem azé basztatni az embert mert olyan fólia van a kocsiján ami mindehol jó csak nálunk nem vagy mert az amerikai autó lámpájában nincsen e jel...mert a parasztnak nem jut eszébe hogy a fasz azé vesz amcsi autót mert esetleg olcsóbb.
    A margit híd aljánál nekem is volt történetem,tavaj karácsony elött pár nappal ugyanez ahogy leírod hid alól kiterelés stb.
    (A suzival voltam nem evoval) nekiállt kötözködni hogy kormányról hol a papír.Mondtam ember ezzel még soha senki nem foglalkozott,erre közölte neki mindegy mehet tovább is ő igy is úgy is meg akar büntetni vagy küld KPM-re de ugye tudom hogy azzal szarabbul járok.
    Kérdezem ok menyit akar?
    Azt mondja 5000-röl ír egy csekket és mehetek és hozzátette hogy jó fej lesz és az övet írja rá.
    Mondtam nagyon köszi és boldog karácsonyt.
    Szóval tényleg eggyértelmüen mégcsak nem is titkolta hogy le akar húzni és már mehetek is.
    Mellesleg én pont ezért nem szoktam soha megálni csak ha nem tudom kikerülni sehogy,a margit hidas rész az pont ien sajnos.

  14. #94
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Mellesleg én pont ezért nem szoktam soha megálni csak ha nem tudom kikerülni sehogy,a margit hidas rész az pont ien sajnos.
    Na ez az ami nem igaz

  15. #95
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Kicsit off, de nincs valakinek ismerőse németországi műszaki vizsgához? Akit tudok azt hetek óta nem tudom elérni kint és már csak ez kéne a rendszámhoz. Köszi!

  16. #96
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet KiCsi: Hozzászólás megtekintése
    Kicsit off, de nincs valakinek ismerőse németországi műszaki vizsgához? Akit tudok azt hetek óta nem tudom elérni kint és már csak ez kéne a rendszámhoz. Köszi!
    Lehet, hogy "mások" is keresik és ezért bújkál a manus?

  17. #97
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy "mások" is keresik és ezért bújkál a manus?
    Nem tudom, de csak emiatt nem akarom trélerrel kivitetni Berlinbe.. Bár asszem P rendszámmal lehet már EU ban közlekedni nem? Bosszantó már, hogy 3 hete itt áll a kertben.. Ha valakinek van P rendszáma kölcsön egy kis időre azt megköszönném.

  18. #98
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet KiCsi: Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, de csak emiatt nem akarom trélerrel kivitetni Berlinbe.. Bár asszem P rendszámmal lehet már EU ban közlekedni nem? Bosszantó már, hogy 3 hete itt áll a kertben.. Ha valakinek van P rendszáma kölcsön egy kis időre azt megköszönném.
    szlovákrendszám + euhonosítás = kb. 1000 €
    de már ott is kezdenek kötekedni...

  19. #99
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    szlovákrendszám + euhonosítás = kb. 1000 €
    de már ott is kezdenek kötekedni...
    Az igen jól hangzik, nekem 2-3 ezer eur-t mondtak, és rendesen kötekednek az ami modellekkel. Akárcsak nálunk.

  20. #100
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet KiCsi: Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, de csak emiatt nem akarom trélerrel kivitetni Berlinbe.. Bár asszem P rendszámmal lehet már EU ban közlekedni nem? Bosszantó már, hogy 3 hete itt áll a kertben.. Ha valakinek van P rendszáma kölcsön egy kis időre azt megköszönném.
    P-vel nem lehet Mo-t elhagyni, és nem is vezetheti akárki...
    részletes info itt: http://www.magyarorszag.hu/allampolg.../ugyleirasjogi

5. oldal, összesen: 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO IX első lökhárító kell valakinek?
    By Dave in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 04. 02., 13:26
  2. Balansztengely kell vagy sem?
    By HKSTOMEVO9 in forum Motor
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 05., 20:43

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva