10. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 8910
181-191, összesen: 191

  1. #181
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Csak még egy pár sor:

    Emlékeim szerint a gondolatmeneted indítója a DCS evo le-je volt, amire felhoztad azt a teljesítményt, amit a turbója maximum ki tud szolgálni.
    Na már most, DCS a legjobb idejét/sebességét verseny benzinnel mente, ami majdnem olyan "jó", mint az E85. Szóval így sántít a dolog!
    bocsánat, de nem értem többszöri elolvasásra sem a gondolatmenetet, illetve, hogy mit szeretnél vele kiemelni. A DCS turbója 600 pacis (utcai benzinnel) max. Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy a Wasabinak széria nyolcas turbinccsal lehet-e vagy sem 400 lovas kocsit csinálni. Lehet, hogy tökre mellé válaszoltam, akkor légyszi írd le újra, hogy a fenti soraiddal mire gondoltál.
    Kell egy jó program

  2. #182
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    bocsánat, de nem értem többszöri elolvasásra sem a gondolatmenetet, illetve, hogy mit szeretnél vele kiemelni. A DCS turbója 600 pacis (utcai benzinnel) max. Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy a Wasabinak széria nyolcas turbinccsal lehet-e vagy sem 400 lovas kocsit csinálni. Lehet, hogy tökre mellé válaszoltam, akkor légyszi írd le újra, hogy a fenti soraiddal mire gondoltál.
    gsrr eredeti hozzászólása
    körlülbellül 1éve olvastam már nem is tudom melyik lapban,ahol épp bemutatta CSABI az evo-t,,,ott ö olyan 600lóra állította a gépet!!!akkor ez is átbaszás???ekkora humbuk lenne ez az egész DCS?????


    Ebből indúlt, erre írtál Te... De miért nekem kell ilyenekre emlékeztetnelek?
    Amúgy ez már eléggé off, sztem (is) zárjuk a témát!

  3. #183
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    gsrr eredeti hozzászólása
    körlülbellül 1éve olvastam már nem is tudom melyik lapban,ahol épp bemutatta CSABI az evo-t,,,ott ö olyan 600lóra állította a gépet!!!akkor ez is átbaszás???ekkora humbuk lenne ez az egész DCS?????


    Ebből indúlt, erre írtál Te... De miért nekem kell ilyenekre emlékeztetnelek?
    Amúgy ez már eléggé off, sztem (is) zárjuk a témát!
    igen, erre volt a 141-es számú postom, idézek magamtól:

    "...Garrett 3071: kb 450 ló, 3076: 500, 35: 550, 40: 600..."

    mivel neki 3582-es van és mivel azt is leírtam, hogy 5%-al felül lehet múlni a gyári adatokat, így meg lehetett a 600 paci amit abban a cikkben állít. Na most, mégis, szerinted, melyik mondatom vitatta ezt el??? Én folyton arról beszélek, hogy a Zsolti kocsijával most mi van! Meg a Zsolti kocsiján most fent lévő a Csabi szerint állítólag 400 lóra is jó turbóval. Nem a Csabi valamikori konfigjának valamikori lóerejét akarom megcáfolni amiről senkinek semmi infója nincs- ilyet nem is tehetnék, mert hagsúlyozom semmi info nem áll rendelkezésre- mert nem voltam ott, nem olvastam a cikket stb stb. Szóval, hogy válaszoljak, NEM abból indult és főleg NEM arra postoltam- oké? És pont ezért nem kell emlékeztetned semmire mivel eleve félre értetted a postomat- de semmi baj. Vissza tudod bármikor olvasni.
    Kell egy jó program

  4. #184
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    hmmm ugylátszik itt meg is döglött ez a topickár érte pedig olyan izgalmas volt....talán számomra edddig fórumból a legizgallmasabb

  5. #185
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Idézet mustang70: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok sracok hogyan lehet hogy a dcs az internetröl letöltött programmal irja a kompjutert? es a Matrai meg liszensz dijat ker az eredetiert? meg valamit nem ertek hogy a fapuma miert nem mereti be a kocsijat? Erre is 2 variacio lenne. elmegy bemereti hogy nem szol a dcsnek es sajnos rajönn vegre hogy az autoja csak 450le. vagy szol a dcsnek hogy bemerne es a csaba lesz olyan rendes hogy felhuzza a dolgokat hogy 600le legyen es igy sajnos megint atbaszva erzi magat! Fapuma en kifizetem neked a merest csak nezzük meg milyen. persze ugy ha nem allitjak el elötte!

    Mert egy troll vagy.
    Freude am Fahren

  6. #186
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet gsrr: Hozzászólás megtekintése
    hmmm ugylátszik itt meg is döglött ez a topickár érte pedig olyan izgalmas volt....talán számomra edddig fórumból a legizgallmasabb
    szar lehet Neked, ha ez a legizgalmasabb...vagy inkább szánalmas :-(

  7. #187
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Lerobbantál!? Te voltál...?

  8. #188
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    Lerobbantál!? Te voltál...?
    Mármint én?
    Lelövöldözi a turbocsövet mert szar a bilincs,lehet azt láttad mikor épp visszatettem

  9. #189
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet gsrr: Hozzászólás megtekintése
    hmmm ugylátszik itt meg is döglött ez a topickár érte pedig olyan izgalmas volt....talán számomra edddig fórumból a legizgallmasabb
    Minden csoda 3 napig tart

  10. #190
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Mármint én?
    Lelövöldözi a turbocsövet mert szar a bilincs,lehet azt láttad mikor épp visszatettem
    Gondoltam.. Szinte ugyanott velem is megtörtént már ugyanez.

  11. #191
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Mármint én?
    Lelövöldözi a turbocsövet mert szar a bilincs,lehet azt láttad mikor épp visszatettem
    üdv a klubban :-D
    Kell egy jó program

10. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 8910

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Tuning Evok
    By Zeke in forum Evo képek, videók
    Hsz-ok: 744
    Utolsó hozzászólás: 2020. 02. 17., 17:51
  2. Autó, Motor És Tuning Show 2014
    By robee1328 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2014. 03. 23., 17:35
  3. Wasabi/Papírtigris
    By Papírtigris in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 06., 19:16
  4. Belső Tuning cuccok
    By ttop in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2006. 11. 30., 15:15

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva