1. oldal, összesen: 10 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 191

  1. #1
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap DCS Tuning Wasabi evo

    Üdv mindenkinek.

    Elöször is leszögezem ezt a pár sort kizárolag okulásul írom le,nem azért mert én bárkinek is jot vagy rosszat akarnék! Szoval a történet ott kezdödött hogy megvettem tavaly az autot teljesen gyári állapotban,de a kuplungal sokat szívtam,ezt már le is írtam valahol,megjegyzem ott is hülye voltam mert ott is mondták páran(Csaba is) hogy ne vegyek kevlárt mert nem lesz jo,nem halgattam rályuk rá is csesztem. Aztán jött ami szerintem minden evo tulajnál jön,hogy kevés a lóerő,több kéne.Ugye ienkor nézelödik a hozzánem értö mint én is,hogy mit lehetne kihozni és az mibe kerül. Azért valjuk be nehéz szerintem annak aki nem ért hozzá,mert hallani ezt azt hogy így levesznek úgy levesznek felrobban a motor stb stb.És ugye nem 1 suzukiról beszélünk itt sokba kerül minden főleg ha hibázik az ember.(mint a kuplung ugye).Szoval azért ha az ember utcai evoba gondolkozik mást nem nagyon lát a gyorsulási versenyeken aki csinál is iet csak a DCS tuningot.Szoval sok sok hezitálás után elvittem hozzá az autot és némi egyezkedés után kértem ezt a konfingot:
    http://www.lancershop.hu/index.php?l...ek&term_id=898

    Na itt azért leszögezem hogy akkor még ez így ebben a formában nem volt fenn,és ami még szomoru hogy többet is fizettem kedvezményesen!!!Kész lett és kurva jó érzés mind a mai napig, gyári állapotához képest kurva jol megy,nem esett szét megy meg minden szóval itt nincs is semmi kivetnivaló,azon kivül hogy a vezszíjboritást én raktam fel,a kipufogot a Bedöék tették a helyére,a fokolokerék bontott volt.Söt egyetértek Csabával abban amit itt nemrég írt hogy akinek ö autot csinál annak fülig ér a szája.Szoval mivel mikor én csináltattam nem volt meghirdetve a lóerö ezért most nem is reklamálhatok,de mikor kérdeztem hogy kb menyi,400 at nyugodtan mondhatsz rá volt a válasz.Én ugye nem értek hozzá ezért el is hittem.Ugye sokat olvastunk itt arrol hogy egy DCS auto sem volt mérni meg és szegény Fapumát mindenki szétsavazta. Multhét pénteken Gyuri barátom mindenféle álláspont nélkül meggyözött,ma reggel elvittem az autot beméretni. Kicsit legörbült a szám az eredménytöl:351,8 le a max amit ki lehetett hozni az autobol.(ha odajutok becsatolom ide a papirt),és ma az egésznapos beszélgetésekböl kiderül hogy ez az amit ebben a formában ki lehet hozni egy VIII-as evobol.Szoval a fent belinkelt reklám konkrétan átbaszás és ha én azalapján csináltattam volna most meg is reklamálnám.De a döbbenetnek itt még nincs vége,mert a Mátrai ott a helyszinen mondta hogy gyári állapotbol ha van kipufogom egy progival pont ugyanezt kihozza,és akárhogy számoltam az 1/3 nyi forintal kevesebb lett volna.Szoval én kicsit becsapva érzem magam,nem is attol hogy kevesebb a beigért loerö,hanem hogy nem kellett volna még tengelyeket,szeleprugokat vetetni velem és valoszinü akkor is ugyenezt kihozta volna belöle még a Csaba is.Finoman fogalmazva is ez konkrét lehuzás,a fent hirdetett reklám meg átbaszás.De azért hozzáteszem nem haragszom,mert sajnos sok hasonlo történet volt már a világon,csak szerintem itt nálunk nagyon szük ez a kör aki ienekre költ,nem biztos hogy az egyszeri több bevétel valoban több is. Nagyábol enyi az én történetem a DCS tuningal. Ha esetleg kompenzálni akarná a történetet szivesen fogadom,és azt is megosztom mindenkivel.

  2. #2
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Széria 8-as 370-et is tud.9-es turbóval meg sokkal többet.

  3. #3
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    nem biztos hogy az egyszeri több bevétel valoban több is.
    Amíg ennyi madár van...

    Sajnos sok hasonló után,ha nem adod fel,akkor van esélyed megtalálni a tutit.
    Csak ahogy írtad a "hozzá nem értőt" a reklám jobban megfogja.Neki kell a "420 Le",beletörődik,hogy úgyse ért hozzá,ezért győz a reklám.
    A Kspeed kis EVO-járól mennyit hallottál?
    Bezzeg a gyári ECU-s szétforgatott stroker az megy!

    Tunerek meg próbálnak boldogulni,és csak abba bízhatunk,hogy a sok lehúzás alatt kialakul rutin,tudás és idővel talán lesz jó is.
    Amíg fogy a ledes spricni és társaik,addig ez is fog menni.(mert egy HKS-hez,Tomei-hez képest ez hasonló)

    MTX hasonló,de nem folytatom,mert kikapok

  4. #4
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Hú, hát ez nem semmi...
    FeRoN

  5. #5
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Széria 8-as 370-et is tud.9-es turbóval meg sokkal többet.
    csak az a kérdés meddig... nekem az ECUtekről is meg van a véleményem, ha érdekel leirom priviben, mármint neked Wasabi.

  6. #6
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    csak az a kérdés meddig... nekem az ECUtekről is meg van a véleményem, ha érdekel leirom priviben, mármint neked Wasabi.
    Érdekel.

  7. #7
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Érdekel.
    Hát engem is

  8. #8
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    ... Nagyábol enyi az én történetem a DCS tuningal. Ha esetleg kompenzálni akarná a történetet szivesen fogadom,és azt is megosztom mindenkivel.
    Miért épen DCS? Annyi ismert szakiról hallani a fórumon

  9. #9
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Igazábol ami Magyarországon tuning néven zajlik az egy vicc. Én is olvastam múltkor a tuning kit-ket. Ez széles mosolyt csalt az arcomra

    http://www.lancershop.hu/index.php?l...ek&term_id=900

    Konkrétan az a bajom az egésszel, hogy egyértelmű átbaszásrol van szó - szerintem-.

    És ezt tényleg nem a Csabára akarom kihegyezni, de nála nagyon .. nehéz jó szót találni... talán látványos a dolog. Sok más műhelyről is ezt hallottam, a számok csak úgy repkednek.

    Szerintem vannak alap tuningok 350-400le- ig, amit kipufogo, benzinpumpa cserével meg egy kis programozással el lehet érni. Aki e fölé akar menni, annak - szerencsére nem saját, de nagyon közeli barátok tapasztalatai alapján - csak azt tudom javasolni, hogy vegyen egy ralliart, litchfield vagy bármilyen gyártói háttérrel rendelkező cég által összeállított csomagot. Egyébként csak kisérletezés van és soha nem lesz tökéletes az autó. És nem csak itthon, külföldön is.

    Tényleg nem akarom semelyik hazai tunert megbántani, ne sértődjetek meg...

    Az én majdnem széria autóm 350le-t tud, 9es turbóval mondjuk 380-at... ennyi, csodák nincsenek.
    Utoljára szerkesztette: bsz; 2009. 06. 25. 22:42-kor
    EVO VI TME

  10. #10
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    csak az a kérdés meddig... nekem az ECUtekről is meg van a véleményem, ha érdekel leirom priviben, mármint neked Wasabi.
    Engem is érdekelne a véleményed
    EVO VI TME

  11. #11
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Sok ECUtekes autó van itt Richie, besegítsek leírni nekik, hamár úgyis tudom? Vagy lehet érdemes lenne publikusan is leírni, csak aztán nehogy vita alakuljon ki belőle.
    FeRoN

  12. #12
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Sok ECUtekes autó van itt Richie, besegítsek leírni nekik, hamár úgyis tudom? Vagy lehet érdemes lenne publikusan is leírni, csak aztán nehogy vita alakuljon ki belőle.
    Küldjétek át nekem, én név nélkül beírom. :-)
    Utoljára szerkesztette: bsz; 2009. 06. 25. 22:53-kor
    EVO VI TME

  13. #13
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet bsz: Hozzászólás megtekintése
    Küldjétek át nekem, én név nélkül beírom.
    Ez Richievel történt, Ő majd eldönti,h elmeséli-e publikusan. De annak aki kéri, úgyis elküldi priviben
    FeRoN

  14. #14
    mustang70
    Vendég

    Alap

    Sziasztok! Nem ertem miert foglalkoztok a DCSvel eleve lehuzos es el is van szalva magatol ma mar nagyon sok helyen lehet jo tuningok csinalni, pl a bedö sokkal jobb!. Ez mindenkinek tanulo penz, illetve csak neked wassabi. Es nem akarom elkeseriteni a fapumat felre ne ertsen nem bantani akarom de az idökböl latva az ö autoja 450le nal nem lehet több!

  15. #15
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet mustang70: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nem ertem miert foglalkoztok a DCSvel eleve lehuzos es el is van szalva magatol ma mar nagyon sok helyen lehet jo tuningok csinalni, pl a bedö sokkal jobb!. Ez mindenkinek tanulo penz, illetve csak neked wassabi. Es nem akarom elkeseriteni a fapumat felre ne ertsen nem bantani akarom de az idökböl latva az ö autoja 450le nal nem lehet több!
    Sajnos vele kapcsolatban is vannak rossz tapasztalatok... ott is megy a vetítés rendesen...

    Én még nem hallottam itthon olyan helyről amivel mindekinek jó tapsztalatai lennének.
    EVO VI TME

  16. #16
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet mustang70: Hozzászólás megtekintése
    Es nem akarom elkeseriteni a fapumat felre ne ertsen nem bantani akarom de az idökböl latva az ö autoja 450le nal nem lehet több!
    Hát azért annál több sztem, nála nem az erővel voltak/vannak problémák...

    ...de ezt ne itt, van Fapumának külön topicja.
    FeRoN

  17. #17
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Idézet mustang70: Hozzászólás megtekintése
    pl a bedö sokkal jobb!

    bedő mióta tuner??

  18. #18
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    nem akarom vedeni DCS-t de amit irtal az egy tunning kezdete ahoz hogy 400 felett legyen ezek kellenek! Sok felrobbant motorrol lehet hallani de az nem csak a tuneren mulik! Alkatresz hiba rossz vezetes... Remelem talaltok kiutat! Es tok mindegy mit ir a pad ha neked jo akkor az a lenyeg, persze engem is zavarna a hianyzo 50 paci!

  19. #19
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Azért vannak a forumok, hogy informálodj.

    De egy biztos, jó a marketingje, azzal pedig még a szart is el lehet adni.
    Freude am Fahren

  20. #20
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Csak halkan jegyzem meg kint ál a parkolóban egy öregecske evo8 ami 98 as benzinnel 3 éves összeépítéssel sima 9 es turbóval 401 le-t produkált!
    És ha irónikus akarnák lenne azt mondanám a szomszédom csinálta a garázsban. Amugy ez tényleg így van, a szomszéd garázsban készült!
    A fanyűvő!!

1. oldal, összesen: 10 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Tuning Evok
    By Zeke in forum Evo képek, videók
    Hsz-ok: 744
    Utolsó hozzászólás: 2020. 02. 17., 18:51
  2. Autó, Motor És Tuning Show 2014
    By robee1328 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2014. 03. 23., 18:35
  3. Wasabi/Papírtigris
    By Papírtigris in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 06., 20:16
  4. Belső Tuning cuccok
    By ttop in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2006. 11. 30., 16:15

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva