Üdv mindenkinek.

Elöször is leszögezem ezt a pár sort kizárolag okulásul írom le,nem azért mert én bárkinek is jot vagy rosszat akarnék! Szoval a történet ott kezdödött hogy megvettem tavaly az autot teljesen gyári állapotban,de a kuplungal sokat szívtam,ezt már le is írtam valahol,megjegyzem ott is hülye voltam mert ott is mondták páran(Csaba is) hogy ne vegyek kevlárt mert nem lesz jo,nem halgattam rályuk rá is csesztem. Aztán jött ami szerintem minden evo tulajnál jön,hogy kevés a lóerő,több kéne.Ugye ienkor nézelödik a hozzánem értö mint én is,hogy mit lehetne kihozni és az mibe kerül. Azért valjuk be nehéz szerintem annak aki nem ért hozzá,mert hallani ezt azt hogy így levesznek úgy levesznek felrobban a motor stb stb.És ugye nem 1 suzukiról beszélünk itt sokba kerül minden főleg ha hibázik az ember.(mint a kuplung ugye).Szoval azért ha az ember utcai evoba gondolkozik mást nem nagyon lát a gyorsulási versenyeken aki csinál is iet csak a DCS tuningot.Szoval sok sok hezitálás után elvittem hozzá az autot és némi egyezkedés után kértem ezt a konfingot:
http://www.lancershop.hu/index.php?l...ek&term_id=898

Na itt azért leszögezem hogy akkor még ez így ebben a formában nem volt fenn,és ami még szomoru hogy többet is fizettem kedvezményesen!!!Kész lett és kurva jó érzés mind a mai napig, gyári állapotához képest kurva jol megy,nem esett szét megy meg minden szóval itt nincs is semmi kivetnivaló,azon kivül hogy a vezszíjboritást én raktam fel,a kipufogot a Bedöék tették a helyére,a fokolokerék bontott volt.Söt egyetértek Csabával abban amit itt nemrég írt hogy akinek ö autot csinál annak fülig ér a szája.Szoval mivel mikor én csináltattam nem volt meghirdetve a lóerö ezért most nem is reklamálhatok,de mikor kérdeztem hogy kb menyi,400 at nyugodtan mondhatsz rá volt a válasz.Én ugye nem értek hozzá ezért el is hittem.Ugye sokat olvastunk itt arrol hogy egy DCS auto sem volt mérni meg és szegény Fapumát mindenki szétsavazta. Multhét pénteken Gyuri barátom mindenféle álláspont nélkül meggyözött,ma reggel elvittem az autot beméretni. Kicsit legörbült a szám az eredménytöl:351,8 le a max amit ki lehetett hozni az autobol.(ha odajutok becsatolom ide a papirt),és ma az egésznapos beszélgetésekböl kiderül hogy ez az amit ebben a formában ki lehet hozni egy VIII-as evobol.Szoval a fent belinkelt reklám konkrétan átbaszás és ha én azalapján csináltattam volna most meg is reklamálnám.De a döbbenetnek itt még nincs vége,mert a Mátrai ott a helyszinen mondta hogy gyári állapotbol ha van kipufogom egy progival pont ugyanezt kihozza,és akárhogy számoltam az 1/3 nyi forintal kevesebb lett volna.Szoval én kicsit becsapva érzem magam,nem is attol hogy kevesebb a beigért loerö,hanem hogy nem kellett volna még tengelyeket,szeleprugokat vetetni velem és valoszinü akkor is ugyenezt kihozta volna belöle még a Csaba is.Finoman fogalmazva is ez konkrét lehuzás,a fent hirdetett reklám meg átbaszás.De azért hozzáteszem nem haragszom,mert sajnos sok hasonlo történet volt már a világon,csak szerintem itt nálunk nagyon szük ez a kör aki ienekre költ,nem biztos hogy az egyszeri több bevétel valoban több is. Nagyábol enyi az én történetem a DCS tuningal. Ha esetleg kompenzálni akarná a történetet szivesen fogadom,és azt is megosztom mindenkivel.