2. oldal, összesen: 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 191

  1. #21
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Egyébként meg most néztem az árát a csomagnak ennyi pénzért 350 Le nél többet nem is kell várni. Az, hogy több van ki írva az Csabi marketind stratégiája és u láccik működik.
    Más nem támába vágó de mégis, az erősebb ügyesebb kutya Bas..k alapon piszkos üzlet politikát folytat nagyon sok cég és kereskedő a neten átbaszás sok minden. El kell gondolkodjak, csatlakozom ehhez én is, tönkremegyek részben miattuk, vagy valamit sürgősen kitalálok!
    A fanyűvő!!

  2. #22
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    én azt gondolom, hogy sajnos több helyen is át lett vágva Wasabi barátunk, ugyanis mint laikus méltán várhatja el, hogy a pénzéért megkapja a beígért teljesítményt- hiszen ezért ment oda!

    Másfelöl tényleg ideje lenne tisztába rakni a műszaki korlátait a dolgoknak mert van itt vetítés alaposan.

    széria motoros evo utcai benzinnel evo 6-8-as turbóval 340-50 lóerő
    széria motoros evo utcai benzin 9-es 16G-s turbó: 360-70 lóerő
    széria motoros evo utcai benzin 9-es 20G-s turbó: 390 lóerő
    stroker motoros evo utcai benzin 9-es 16G-s turbó: 420 lóerő
    stroker motoros evo utcai benzin 9-es 20G-s turbó: 430 lóerő
    3071-es turbóval: 460-70 lóerő
    3076-al 500 lóerő

    ha a megadott LE-nél több van egy felsorolt konfignál akkor biztos lehetsz benne, hogy szegény keverékkel mész és szét fog valami baszódni- lásd az én példámat...

    azt is el kéne mondani, hogy széria turbóhoz NEM kell, sőt nem szabad 280-as tengelyeket adni- mint ahogy DCS eladta a Zsoltinak. 272-es tengely még untig elég akkor is, ha strokered van 3076r-turbóval lásd HKS CT230R konfig.

    Egyébként örülök, hogy "megtört" a jég, bár tudtuk mi jól, hogy nem lehetnek igazak azok a lóerő adatok amiket a DCS tuning csapat állít, Zsoltit meg nagyon sajnálom, mert kemény pénzt fizetett. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a Csabi ezután hogy reagál- mondhatja, hogy az a pad csal- ez elég vicces hozzáállás lenne, mondhatja, hogy vissza ad pénzt, vagy alkarészben kompenzál- ez meg elég jó hozzáállás és egy kicsi plusz reklám is lenne. Vagy csak egyszerűen csöndben marad, mert ilyenkor az a legbölcsebb: struccpolitika

    Minden esetre azt már konkrétan tudom, hogy az euroring után ki fogok látogatni a gyorsulási versenyre, mert úgy érzem erős esélyem van a győzelemre :-D bár csak 425 lóerőm van de ugye azt már tudjuk, hogy a DCS féle mértékegység szerint az kb 600!
    Kell egy jó program

  3. #23
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Egyébként meg most néztem az árát a csomagnak ennyi pénzért 350 Le nél többet nem is kell várni. Az, hogy több van ki írva az Csabi marketind stratégiája és u láccik működik.
    Más nem támába vágó de mégis, az erősebb ügyesebb kutya Bas..k alapon piszkos üzlet politikát folytat nagyon sok cég és kereskedő a neten átbaszás sok minden. El kell gondolkodjak, csatlakozom ehhez én is, tönkremegyek részben miattuk, vagy valamit sürgősen kitalálok!
    én inkább ezt úgy nevezném, hogy a fogyasztó szándékos félrevezetése és megkárosítása, amivel előbb utóbb talán még a fogyasztóvédelem is foglalkozni fog- ami nem lesz kellemes dolog.

    350 lovat konkrétan a Tarlós 100 ezer forintért kihoz egy széria autóból- ennyi egy program. Akkor meg miről beszélük a DCS árakkal ??? Szeleprugó, meg fokoló kerék, meg tengelyek ??? Minek???

    500 ezer vs 100 ezer - hmm tényleg nem kell 500-ért többet várni - lol - ennyibe bele férne egy turbó kit is szűken és akkor valóban 400 lóerő feletti teljesítményről beszélhetünk.
    Kell egy jó program

  4. #24
    Haladó DCS Tuning avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    35

    Alap

    egészen addig ,amíg nem mérted meg el voltál ájulva az autódtól....,hiszen jól is megy ! Ez a teljesítmény 1.2-1.3-as turbónyomással van ! Mint ,ahogy elmondtam Neked ezekkel az alkatrészekkel tovább lehet menni egészen 550 lóig ,tehát nem kidobott pénz! Ha méretni szeretnél ,akkor felrakom a nyomásod 1.8-ra és azonnal fogtok mérni 430 lovat,de hosszútávon a kis turbód nem fogja bírni ,de ezt is elmondtam.Rengeteg nagyon gyors 400 lovas autó van,amiről beszélnek ,csak látni nem lehet sehol Őket! A Tieddel bármikor versenyezhetsz egy "úgymond" 400 lovassal ,biztos vagyok benne ,hogy megvered! Szerintem az autód Qrva jól megy folyamatosan 2700-7000-ig! Nem értelek igazán....!Te tudod...
    Utoljára szerkesztette: DCS Tuning; 2009. 06. 26. 13:09-kor
    Mindenhol csak keresztbe ,kilinccsel előre

  5. #25
    Haladó DCS Tuning avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Legalább ismét csámcsoghat mindenki rajtunk....! Nem baj !
    Mindenhol csak keresztbe ,kilinccsel előre

  6. #26
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    mondjuk a leírtak alapján a tulaj a mérésig elégedett (volt) az autóval, menetteljesítményével, tehát ha elvonatkoztatunk a lóerő varázsától (és a feleslegesen tippelt számoktól), akkor van egy klassz autója, sztem élvezd az autózást, az a lényeg
    hogy mi hány lóerős, és mennyibe kerül....ez hosszú, sok dolgot le lehetne írni, de mindenkinek megvan a saját sztorija
    ha jó a gép, akkor nyomjad neki

  7. #27
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet DCS Tuning: Hozzászólás megtekintése
    Legalább ismét csámcsoghat mindenki rajtunk....! Nem baj !
    Biztos vagyok benne, hogy meg fogtok tudni egyezni, mert hosszútávon csak is ennek van értelme.

  8. #28
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    mondjuk a leírtak alapján a tulaj a mérésig elégedett (volt) az autóval, menetteljesítményével, tehát ha elvonatkoztatunk a lóerő varázsától (és a feleslegesen tippelt számoktól), akkor van egy klassz autója, sztem élvezd az autózást, az a lényeg
    hogy mi hány lóerős, és mennyibe kerül....ez hosszú, sok dolgot le lehetne írni, de mindenkinek megvan a saját sztorija
    ha jó a gép, akkor nyomjad neki
    Azt is kiolvasni a dolgokból, hogy az fáj neki, hogy olcsóbban is tudott volna ilyen eredmény-t elérni.
    Freude am Fahren

  9. #29
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    350 lovat konkrétan a Tarlós 100 ezer forintért kihoz egy széria autóból- ennyi egy program.
    Na azért erre is kíváncsi vagyok....

  10. #30
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    ez igaz, és értem én is a bánatát, ami jogos is
    nehéz pontosan megfogalmazni, amit sugallni akarok, de valami olyasmi, hogy nem csak a lóerő és a nyomaték, mint két szám határozza meg egy autó élvezeti fokát

    nyilván ígérni is kár olyan "kb. számokat", ami nem úgy, nem akkor, vagy nem teljesen valós, ezt is értem persze

  11. #31
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet DCS Tuning: Hozzászólás megtekintése
    egészen addig ,amíg nem mérted meg el voltál ájulva az autódtól....,hiszen jól is megy ! Ez a teljesítmény 1.2-1.3-as turbónyomással van ! Mint ,ahogy elmondtam Neked ezekkel az alkatrészekkel tovább lehet menni egészen 550 lóig ,tehát nem kidobott pénz! Ha méretni szeretnél ,akkor felrakom a nyomásod 1.8-ra és azonnal fogtok mérni 430 lovat,de hosszútávon a kis turbód nem fogja bírni ,de ezt is elmondtam.Rengeteg nagyon gyors 400 lovas autó van,amiről beszélnek ,csak látni nem lehet sehol Őket! A Tieddel bármikor versenyezhetsz egy "úgymond" 400 lovassal ,biztos vagyok benne ,hogy megvered! Szerintem az autód Qrva jól megy folyamatosan 2700-7000-ig! Nem értelek igazán....!Te tudod...


    Mit nem értesz igazán?
    Azt hogy mondasz 420 lóerőt és csak 350 ez nem bonyolult!

  12. #32
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    @ricsi
    Te konkrét csávó vagy, nem köntörfalazol )))

  13. #33
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    ez igaz, és értem én is a bánatát, ami jogos is
    nehéz pontosan megfogalmazni, amit sugallni akarok, de valami olyasmi, hogy nem csak a lóerő és a nyomaték, mint két szám határozza meg egy autó élvezeti fokát

    nyilván ígérni is kár olyan "kb. számokat", ami nem úgy, nem akkor, vagy nem teljesen valós, ezt is értem persze


    De vazzeg ez olyan mint a közért, elmegyek veszek 1 liter tejet, és csak 0.8 litert kapok ,még jó hogy átbaszva érzem magam.........
    Élvezem én a 0.8 litert is, de az 1 literest még jobban élvezném amit KIFIZETTEM !!!!!!!!!!!

  14. 2 tagnak tetszik ricsimae hozzászólása:


  15. #34
    Rezidens Feka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Páty
    Hsz-ok
    548

    Alap

    Hát ez kerek-perec!!!

  16. #35
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    jó, igazad van a két deci, az két deci
    de amíg nem volt mérő edény, addig nem is hiányzott
    ezért mondom, hogy nem kell azt mondani, hogy ez 1 liter lesz, hanem azt, hogy ezek kerülnek hozzáadásra/beépítésre, ezekkel turbó választástól, nyomástól függően 0,8-1 literes (350-400 Le) lesz/lehet a tej/kocsi

  17. #36
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    ja és kihagytam a lényeget
    ez a téma pont nem olyan, mint egy közért, ezért sem lenne szabad úgy árulni a lóerőt, mint a tejet

  18. #37
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    jó, igazad van a két deci, az két deci
    de amíg nem volt mérő edény, addig nem is hiányzott
    ezért mondom, hogy nem kell azt mondani, hogy ez 1 liter lesz, hanem azt, hogy ezek kerülnek hozzáadásra/beépítésre, ezekkel turbó választástól, nyomástól függően 0,8-1 literes (350-400 Le) lesz/lehet a tej/kocsi


    Ennyi! Erről beszélek én is!
    Akkor te is így látod, ez egy átbaszás, nevezzük nevén a gyereket!

  19. #38
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Erről a zöldséges vic jut az eszembe:
    " - 1 almát kérek.
    -kettő lett maradhat?"

  20. #39
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Na szoval.
    Egy tény van,az autó kurva jól megy,bármikor odaállok egy legujjab m3 bmw,vagy ferrari mellé és az esetek töbségében el is megyek nekik. Félreértés ne essék én most is imádom az autómat és most hogy elvileg 350le még ugyanúgy belekötök a nagyvasakba. Én már nem tudom hogy kinek és mit higyek de az tény hogy nincsenek nagy evos eredmények a gyorsulásokon a DCS tuningosokon kívül.Én amit leírtam az egy hozzánemértőnek mint én így jön le,a mondott és a látott számok eltérése miatt. Az érzés ettől nem változott.Viszont arra mostmár én is kurva kiváncsi vagyok hogy egy simán 350 le-re felprogizott VIII-as ellen mit megyek? A Csaba szerint nagyon csúnyán elverem.Na akkor mi lesz? Szóval akinek van kedve menni velem ma éjjel egyet akinek ien autója van jelezzen mert mostmár kurvára kivagyok.

  21. #40
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Na szoval.
    Egy tény van,az autó kurva jól megy,bármikor odaállok egy legujjab m3 bmw,vagy ferrari mellé és az esetek töbségében el is megyek nekik. Félreértés ne essék én most is imádom az autómat és most hogy elvileg 350le még ugyanúgy belekötök a nagyvasakba. Én már nem tudom hogy kinek és mit higyek de az tény hogy nincsenek nagy evos eredmények a gyorsulásokon a DCS tuningosokon kívül.Én amit leírtam az egy hozzánemértőnek mint én így jön le,a mondott és a látott számok eltérése miatt. Az érzés ettől nem változott.Viszont arra mostmár én is kurva kiváncsi vagyok hogy egy simán 350 le-re felprogizott VIII-as ellen mit megyek? A Csaba szerint nagyon csúnyán elverem.Na akkor mi lesz? Szóval akinek van kedve menni velem ma éjjel egyet akinek ien autója van jelezzen mert mostmár kurvára kivagyok.


    Na ez a beszéd!
    Versenyeztessük meg a dcs tuningot. Egyszer elpicsáztam egy Dcs tuning Audi A4 S4 kombit 2.7 biturbot ami a szerelőjé volt és kapott tőlem, nem ultrát ,de kapott ,az ő kocsijukra mondak azt hiszem 380 at ,az enyém akkor volt 320 kb! És inkább fent volt jobb az enyém erőből!

2. oldal, összesen: 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Tuning Evok
    By Zeke in forum Evo képek, videók
    Hsz-ok: 744
    Utolsó hozzászólás: 2020. 02. 17., 17:51
  2. Autó, Motor És Tuning Show 2014
    By robee1328 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2014. 03. 23., 17:35
  3. Wasabi/Papírtigris
    By Papírtigris in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 06., 19:16
  4. Belső Tuning cuccok
    By ttop in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2006. 11. 30., 15:15

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva