3. oldal, összesen: 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 191

  1. #41
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Na ez a beszéd!
    Versenyeztessük meg a dcs tuningot. Egyszer elpicsáztam egy Dcs tuning Audi A4 S4 kombit 2.7 biturbot ami a szerelőjé volt és kapott tőlem, nem ultrát ,de kapott ,az ő kocsijukra mondak azt hiszem 380 at ,az enyém akkor volt 320 kb! És inkább fent volt jobb az enyém erőből!
    Én benne vagyok!!!!

  2. #42
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Na akkor mi lesz? Szóval akinek van kedve menni velem ma éjjel egyet akinek ien autója van jelezzen mert mostmár kurvára kivagyok.
    Bunkernak akörül van a VIII-asa és Őt meg is lehet találni az éjszakába,csak szólj neki,h ne az S2-vel jöjjön!
    Nekem elvileg több vmennyivel, mérve nem volt még, viszont lehet én is leszek vmerre, de még egyáltalán nem biztos.
    FeRoN

  3. #43
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Még egy tény a Csaba javára(bár leszögezem én nem vagyok ellene most sem) hogy az autóval már 4 szer megjártam debrecent oda vissza padlógázon ami anyit tesz hogy visszafordul az óra,nincs gpsm de kb 290-et jelent,és nem hullott szét,nem lett hengerfelyes stb.

  4. #44
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Bunkernak akörül van a VIII-asa és Őt meg is lehet találni az éjszakába,csak szólj neki,h ne az S2-vel jöjjön!
    Nekem elvileg több vmennyivel, mérve nem volt még, viszont lehet én is leszek vmerre, de még egyáltalán nem biztos.
    Nem baj ha több menjünk csak kiváncsiságból.

  5. #45
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Nem baj ha több menjünk csak kiváncsiságból.
    De aztán lehet,h nem, nincs összehasonlítási alapom

    Sztem beszéljünk meg egy közös talit,mki odajönne akit érdekel a dolog... lurdy parkoló, 21:00 körül?
    FeRoN

  6. #46
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    De aztán lehet,h nem, nincs összehasonlítási alapom

    Sztem beszéljünk meg egy közös talit,mki odajönne akit érdekel a dolog... lurdy parkoló, 21:00 körül?
    Na ok. Én 22:00 re tudok ott lenni. Tutira ott leszek és várok egy kicsit ha esetleg nem találok evot.

  7. #47
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Még egy tény a Csaba javára(bár leszögezem én nem vagyok ellene most sem) hogy az autóval már 4 szer megjártam debrecent oda vissza padlógázon ami anyit tesz hogy visszafordul az óra,nincs gpsm de kb 290-et jelent,és nem hullott szét,nem lett hengerfelyes stb.
    Azért ne csodálkozz, ha ilyenek után szétesik! Ekkora terhelést csak igen komoly verseny technika képes hosszú távon elviselni! Sztem adj hálát, h még megy az autód! És, ha szeretnéd sokáig élvezni a technikát, többet ne tégy hasonló mutatványokat!!!

  8. #48
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Na ok. Én 22:00 re tudok ott lenni. Tutira ott leszek és várok egy kicsit ha esetleg nem találok evot.
    Én 90%-ra mondom, igyexem! Bunkernak meg szóljon vki, aki tudja a számát, vagy írjon neki PÜ-t, nekem most mennem kell, akkor este!

    U.I.: Jöhetne más is, jó lenne mindenféle összehasonlítás sztem.
    Utoljára szerkesztette: Feron; 2009. 06. 26. 14:35-kor
    FeRoN

  9. #49
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Azért ne csodálkozz, ha ilyenek után szétesik! Ekkora terhelést csak igen komoly verseny technika képes hosszú távon elviselni! Sztem adj hálát, h még megy az autód! És, ha szeretnéd sokáig élvezni a technikát, többet ne tégy hasonló mutatványokat!!!
    Az autónak semmi baja. Tudnak azért valamit a kis japók.

  10. #50
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Én 90%-ra mondom, igyexem! Bunkernak meg szóljon vki, aki tudja a számát, vagy írjon neki PÜ-t, nekem most mennem kell, akkor este!

    U.I.: Jöhetne más is, jó lenne mindenféle összehasonlítás sztem.

    Én megyek, bár az enyém nem jelent semmit se
    EVO X GSR

  11. #51
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet DCS Tuning: Hozzászólás megtekintése
    ...Rengeteg nagyon gyors 400 lovas autó van,amiről beszélnek ,csak látni nem lehet sehol Őket! A Tieddel bármikor versenyezhetsz egy "úgymond" 400 lovassal ,biztos vagyok benne ,hogy megvered!
    bocsánat, tudom, hogy már megint engem fog mindenki a legjobban utálni, de nem baj már megszerettem a szerepemet, szóval nekem történetesen van egy 420 lovasnak mért kocsim ami úgy ment el a Zsolti evoja mellett egy picivel rosszabb rajt után, mint ha a Zsolti konkrétan behúzta volna a fékeket.

    és most nem kell azzal jönni, hogy persze mert a tied stroker, ugyanis aki nem akarja blamálni magát az tudja, hogy drag üzemben csak a felső fordulat tartományban produkált lovak számítanak, az kurvára nem számít, hogy 3k rpmnél nekem mennyi nm van a gépben. Szóval lényeg a lényeg, ha az a kocsi (Wasabi evo) csak akár 400 lovas lett volna akkor nem megyek el hátrányból úgy mint ha nem egy géposztály lett volna a két kocsi.

    Kíváncsi vagyok ma este mit fognak tapasztalni a srácok amikor össze vetik a kocsikat!

    A széria turbót meg nem gondolom, hogy egészséges feltekerni 1.8-ra azt meg végkép nem gondolom, hogy ki tud fújni 1.8-as nyomást fent (5k rpm felett) így hát lóerő sem lehet belőle. Nem tud a széria öreg 8-as turbó 400 lovat pont.

    Olyan érdekes, hogy azt mondod "úgymond 400 lovas kocsik" miközben ne feledjük ilyen gyorsan, hogy úgymond Te mondtad a Zsolti kocsijáról, hogy 400 lovas símán megvan. Én elő vettem az első mérésemet a kocsimról, még amikor széria motoros volt, ekkor 365 lovat tudott, össze vetettem a DCS Wasabi kocsival és minden fordulat tartományban bőséggel több erőt tudott a kocsim- és nem volt se szelep rugó csere, nem volt csak gyári tengely, nem volt fokoló kerék, nem volt semmi sallang, csak egy Tarlós féle progi.

    De nincs ezzel semmi gond, rá kell állni, hogy használjátok azt a padot végre van a tunereknek egy eszköz, hogy ne csak saccolni kelljen, meg egyik autóval a másik mellett bénázni aztán abból okoskodni. Lássuk be ott nektek is sokkal nagyobb sikerek fognak születni, konzisztensebb eredmények lesznek és nem utolsó sorban igazolt, mért adatokkal távoznak az ügyfelek!
    Kell egy jó program

  12. Az alábbiaknak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  13. #52
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Amikor külföldön vettünk versenymotort(jó nevű helyről,rohadt drágán),fékpadon lemérték előttünk reggel,aztán levették szállítható állapotba csomagolták és átadták.
    Semmi himi humi Le -ről szó nem volt még előtte se,csak A-s motort kértünk.

  14. #53
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Nem baj ha több menjünk csak kiváncsiságból.
    Beszállnék én a 349le-mel és 450NM-el
    EVO VI TME

  15. #54
    Rezidens Zeke avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp / valahol az autóban / valahol bringán
    Hsz-ok
    1.073

    Alap

    érdekel a téma real time-ban is , úgyhogy kinézek a lurdyhoz , bár ellenem semmi esélyetek , dízel volvoval lealázok mindenkit
    a morcos.

  16. #55
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet Zeke: Hozzászólás megtekintése
    érdekel a téma real time-ban is , úgyhogy kinézek a lurdyhoz , bár ellenem semmi esélyetek , dízel volvoval lealázok mindenkit
    Ha hozol fényképezőgépet is akkor szívesen látunk...
    EVO VI TME

  17. #56
    Rezidens Zeke avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp / valahol az autóban / valahol bringán
    Hsz-ok
    1.073

    Alap

    én nem emléxem olyanra , hogy bárhova fényképező nélkül mentem volna
    megtekintjük okulláréval is az ezüst TME-t
    a morcos.

  18. #57
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    bocsánat, tudom, hogy már megint engem fog mindenki a legjobban utálni, de nem baj már megszerettem a szerepemet




    Álj mögém a sorba Papa.

  19. Az alábbiaknak tetszik ricsimae hozzászólása:


  20. #58
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    off
    előre bocs, de ezt nem tudom kihagyni
    miért is akarod, hogy mögéd álljon???
    on

  21. Az alábbiaknak tetszik lezle hozzászólása:


  22. #59

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Na ok. Én 22:00 re tudok ott lenni. Tutira ott leszek és várok egy kicsit ha esetleg nem találok evot.
    Én nem értelek titeket.
    Miért mentek érzésre.
    Ki kell jönni 402 méterre Kiskunlazházára augusztus 1.-jén és akkor mindenkinek megvan a pontos mért eredménye közületek.
    60láb , 201méter , 330 láb 402 méter...ennyi.

    Ekkor látszik pontosan mi van , ha már annyira fontosak a pontos lóerőszámok akkor az időtöket is pontosan nézzétek.

    Jöjjön 4-5 evó és menjen mindenki 2-3 távot.Abból csak lesz 1db amit mindenki a legjobban eltalál.

    És kész.

    3 teli rajtra csak képes mindenki autója...

    Sőt ha kijöttök ingyen feltesszük egyenként az összes autóra az AX22-nket és ugyanabban a mérőrendszerben egy más oldalról keréken mért lóerőben is hasonlíthattok.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  23. #60
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    és mi van, ha pl rugalmasságot akarnak nézni, és nem álló rajtból akarják kivégezni a hajtásláncot

  24. Az alábbiaknak tetszik lezle hozzászólása:


3. oldal, összesen: 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Tuning Evok
    By Zeke in forum Evo képek, videók
    Hsz-ok: 744
    Utolsó hozzászólás: 2020. 02. 17., 17:51
  2. Autó, Motor És Tuning Show 2014
    By robee1328 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2014. 03. 23., 17:35
  3. Wasabi/Papírtigris
    By Papírtigris in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 06., 19:16
  4. Belső Tuning cuccok
    By ttop in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2006. 11. 30., 15:15

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva