9. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
161-180, összesen: 191

  1. #161
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Javaslom egy uj tema letrehozasat, ami az alternativ uzemanyagok es kulombozo befecskendezesekkel (nitro, metanol stb) foglalkozzon (ha van mar ilyen, bocsi, de lusta vagyok keresni).
    En peldaul hozzaszolnek hogy a bioetanol korroziv is, az etanol jobban eszi az aluminiumot meg a gumit mint a metanol.
    Megrendeltem a viz+metanol befecsi rendszeremet, az mondjuk olyan 105-re "tolja fel" az oktant (keverektol fuggoen), huti is a bemeno levegot es nem nagyon van hatranya, kiveve ha kifogy a tartalybol. Na de azt monitorizaljuk majd...

  2. #162
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hsz-ok
    25

    Alap

    többek között ezért írtam...

    lehet egyszer leméretem padon, de az az érzésem csalódni fogok, soknak tűnik nekem az a keréken mért lóerő, de hát Ave meg CB konstansan mérte.

    padon nincs meg az a teljesítmény tapasztalatom szerint mint a pályán.

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nem tudod elképzelni mennyire örülök a postodnak mert ezek szerint megvannak azok a lovak és teljesen összhangban van minden a belinkelt táblázattal. Ugye ott 525 lovat adnak meg a 3076os turbóra, ezt 5%-al lehet kb felülmúlni ezt is írtam, így ez 525*1.05= 551, amihez az etanol +40-ével megkapjuk a Corro által beharangozott 600 pacit. Ezek szerint még sincsennek csodák turbó téren.

  3. #163
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    azért tesó, mert a kocsim hatótávja ahogy én használom 110 kilóméter jelenleg. Na, ez e85-el lenne vagy 80. A legközelebbi kút érden van ahol lehet tankolnom. Ez tőlem 35 kilóméterre van. Lenne 10 baszott kemény kilim amerre csak akarom :-D azonkívül kút és vissza, kút és vissza.... szerinted?

    ja, tudom vannak olyan kocsik amelyek jóval erősebbek az enyémnél, a lambdája is jó és ennek ellenére a túner (group) szerint az egy ÖTÖDÉT eszi. De sajnos az enyém nem ilyen

    figy ha olyan messze van a kút a hol legközelebb tudsz etanolt venni,akkor fogj és állits be az udvarodba 1 vagy 2 db 200literes hordót töltsd meg és onnan csapold mindig az evo ba!!!nem kell mindig 35km-t utazni egy tankolásért!így legalább mindig keményebb lenne a gép!!

  4. #164
    Törzsvendég CharlieBrown avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet RT_: Hozzászólás megtekintése
    többek között ezért írtam...

    lehet egyszer leméretem padon, de az az érzésem csalódni fogok, soknak tűnik nekem az a keréken mért lóerő, de hát Ave meg CB konstansan mérte.

    padon nincs meg az a teljesítmény tapasztalatom szerint mint a pályán.

    Viszont a Te, vagy Fapuma méréséből tudok már én is viszonyítani, ha eltérést mutatna! Kurva kíváncsi leszek.
    Charlie

  5. #165
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hsz-ok
    25

    Alap

    Idézet CharlieBrown: Hozzászólás megtekintése
    Viszont a Te, vagy Fapuma méréséből tudok már én is viszonyítani, ha eltérést mutatna! Kurva kíváncsi leszek.

    én le fogom méretni ősszel. addíg még apró development

  6. #166
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet Jeff: Hozzászólás megtekintése
    Javaslom egy uj tema letrehozasat, ami az alternativ uzemanyagok es kulombozo befecskendezesekkel (nitro, metanol stb) foglalkozzon (ha van mar ilyen, bocsi, de lusta vagyok keresni).
    En peldaul hozzaszolnek hogy a bioetanol korroziv is, az etanol jobban eszi az aluminiumot meg a gumit mint a metanol.
    Megrendeltem a viz+metanol befecsi rendszeremet, az mondjuk olyan 105-re "tolja fel" az oktant (keverektol fuggoen), huti is a bemeno levegot es nem nagyon van hatranya, kiveve ha kifogy a tartalybol. Na de azt monitorizaljuk majd...
    Jó ötlet ! + lehet járni jóval szegényebb keverékkel is ezekkel. kint sokan mennek meth+vízzel.
    Tartályban levő cucc mennyi ideig elég azt tudod ?

  7. #167
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gsrr: Hozzászólás megtekintése
    figy ha olyan messze van a kút a hol legközelebb tudsz etanolt venni,akkor fogj és állits be az udvarodba 1 vagy 2 db 200literes hordót töltsd meg és onnan csapold mindig az evo ba!!!nem kell mindig 35km-t utazni egy tankolásért!így legalább mindig keményebb lenne a gép!!
    nem akarom, hogy keményebb legyen a gép. Nincs semmi értelme. Ha túl jó a kocsid akkor unalmas lesz az egész- mi abban a jó, hogy mindenhol ahol elindulsz erölködés nélkül nyersz? Nem jó minden kategórián felül állni mert akkor érdektelen lesz a dolog pont önmagad számára egy idő után. Még valami fejlesztek a futóművemen aztán ez így marad jó darabig. Majd, ha már az egész evo klub 400+ lovas strokeres motyóval nyomja akkor megyek én is előre. Most a hétvégén pont ezt imádtam, le jöttem a futamról és ki volt írva a monitorra, hogy van 0.7 sec hátrányom, aztán a következő felfutás után volt 0.3 sec előnyöm! Majd végül 4 perc feletti időnél kikaptam 0.4 seccel- tudod mennyire jó volt ezt végig izgulni?
    Kell egy jó program

  8. #168
    Törzsvendég CharlieBrown avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet RT_: Hozzászólás megtekintése
    én le fogom méretni ősszel. addíg még apró development
    Az lenne a lényeg, hogy valamikor a mérés környékén tudjak én is aszfalton mérni neked úgy, hogy pad után nem develóperkedsz
    Charlie

  9. #169
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Tartalytol es fecskendezes tipustol fuggo: en egy 5 literest epitek be, es Aquamist progressziv fecsi, ami terheles fuggvenyeben dolgozik, es azt mondjak hogy ketszer tankolok benzint amig egyszer toltom meg a tartalyt, ha nyomom is neki. Es mivel nem tudom hol lehet beszerezni 100% metanolt, igy teli -20 Celsius fokos ablaktisztito szerrel fog menni a gep
    Persze nem akarmilyen szer, ennek kb. 30%-a metanol kell legyen, es kek szinu, semmi olajos adalekot nem tartalmazo szer. De olcso, es talalni mindenhol (Tesco, Metro stb). Persze a szoftver is erre a keverekre lesz megirva.

  10. #170
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nem akarom, hogy keményebb legyen a gép. Nincs semmi értelme. Ha túl jó a kocsid akkor unalmas lesz az egész- mi abban a jó, hogy mindenhol ahol elindulsz erölködés nélkül nyersz? Nem jó minden kategórián felül állni mert akkor érdektelen lesz a dolog pont önmagad számára egy idő után. Még valami fejlesztek a futóművemen aztán ez így marad jó darabig. Majd, ha már az egész evo klub 400+ lovas strokeres motyóval nyomja akkor megyek én is előre. Most a hétvégén pont ezt imádtam, le jöttem a futamról és ki volt írva a monitorra, hogy van 0.7 sec hátrányom, aztán a következő felfutás után volt 0.3 sec előnyöm! Majd végül 4 perc feletti időnél kikaptam 0.4 seccel- tudod mennyire jó volt ezt végig izgulni?
    Én nem tudom!

  11. #171

  12. #172
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    lol- hát igen neked fejlesztettek egy 350 lovas gépet, de ne aggódj, picsa jókat lehet azzal versenyezni, nézd meg ott van BSZ 349 lóerővel- na tessék, melyikőtök a gyorsabb a Hungaroringen- ez így izgalmas!!!

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudom!
    Kell egy jó program

  13. #173
    Törzsvendég CharlieBrown avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet Jeff: Hozzászólás megtekintése
    Tartalytol es fecskendezes tipustol fuggo: en egy 5 literest epitek be, es Aquamist progressziv fecsi, ami terheles fuggvenyeben dolgozik, es azt mondjak hogy ketszer tankolok benzint amig egyszer toltom meg a tartalyt, ha nyomom is neki. Es mivel nem tudom hol lehet beszerezni 100% metanolt, igy teli -20 Celsius fokos ablaktisztito szerrel fog menni a gep
    Persze nem akarmilyen szer, ennek kb. 30%-a metanol kell legyen, es kek szinu, semmi olajos adalekot nem tartalmazo szer. De olcso, es talalni mindenhol (Tesco, Metro stb). Persze a szoftver is erre a keverekre lesz megirva.

    Lassan olyan leszel, mint a vissza a jövőbe DeLoreanje Jövőre már banánhéjjal, meg kólásdobozzal fog menni
    Charlie

  14. #174
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    lol- hát igen neked fejlesztettek egy 350 lovas gépet, de ne aggódj, picsa jókat lehet azzal versenyezni, nézd meg ott van BSZ 349 lóerővel- na tessék, melyikőtök a gyorsabb a Hungaroringen- ez így izgalmas!!!
    Van az 351 is,de ki számolja.
    Addig addig mondogatod míg egyszer már kimegyek én is,bár ugye én ezeket nem élem anyira(mert ott nincs motoros). Ma beállították a futomüvet,mostmár kurva jo lett.

  15. #175
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet CharlieBrown: Hozzászólás megtekintése
    Lassan olyan leszel, mint a vissza a jövőbe DeLoreanje
    A flux kapacitort mar megrendeltem...

  16. #176
    Törzsvendég Füli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    126

    Alap

    Idézet Jeff: Hozzászólás megtekintése
    A flux kapacitort mar megrendeltem...
    az fluxuskondenzátor volt!
    '06 Cosworth Sti, TSR-70, Pectel, E85 - 1.5bar - 10.98s @ 203 km/h

  17. #177
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet Füli: Hozzászólás megtekintése
    az fluxuskondenzátor volt!
    Bocs, en angolszinkronosan lattam

  18. #178
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    és még én vagyok az offoló májszter mi????? mindárt nyitok egy kapacitor flux tér-idő kondenzátoros, gauss kamrás, belső nano tekercses, aszinkron plazma generátoros ion-stroker evo topicot- ott ki örjönghetitek magatokat vazze!
    Kell egy jó program

  19. #179
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Van az 351 is,de ki számolja.
    Addig addig mondogatod míg egyszer már kimegyek én is,bár ugye én ezeket nem élem anyira(mert ott nincs motoros). Ma beállították a futomüvet,mostmár kurva jo lett.

    tudom, hogy te motoros fetisiszta vagy- meg látsz egyet és valami kapcsol az agyadban - lol- nem is baj, de ha emelett igazi versenyt akarsz akkor azért legalább gyere ki velünk mint néző- beülsz jobb egyre, és máris rohansz majd a sajátodhoz. Nagyon nagy feeling!!!
    Kell egy jó program

  20. #180
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    . Szóval ha RT ezzel megy és mem utcai benzinnel akkor máris felejtsük el Corro postját.
    Csak még egy pár sor:

    Emlékeim szerint a gondolatmeneted indítója a DCS evo le-je volt, amire felhoztad azt a teljesítményt, amit a turbója maximum ki tud szolgálni.
    Na már most, DCS a legjobb idejét/sebességét verseny benzinnel mente, ami majdnem olyan "jó", mint az E85. Szóval így sántít a dolog!

9. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Tuning Evok
    By Zeke in forum Evo képek, videók
    Hsz-ok: 744
    Utolsó hozzászólás: 2020. 02. 17., 17:51
  2. Autó, Motor És Tuning Show 2014
    By robee1328 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2014. 03. 23., 17:35
  3. Wasabi/Papírtigris
    By Papírtigris in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 06., 19:16
  4. Belső Tuning cuccok
    By ttop in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2006. 11. 30., 15:15

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva