4. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
61-80, összesen: 192

  1. #61
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Mi a baj a X-essel?
    Szerintem csak az, hogy általában az fogalmaz meg róla negatív véleményt akinek nincsen, mert pl. "nehéz" (nem véletlenül lett jóval merevebb a kasztnija sem), de inkább sikk leszólni.
    Eleinte zavart, mert nem értettem miért van ez. Most, hogy egyre jobb eredményeket érnek el a X-essel, egyre kevésbé érdekel az ilyen megnyilvánulás.
    Amíg egy körtét és egy almát akar valaki folyamatosan összehasonlítani, addig ez így is lesz!

  2. #62
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Amíg egy körtét és egy almát akar valaki folyamatosan összehasonlítani, addig ez így is lesz!
    +1
    X-es piszok gyors,jó,kényelmes,DE nem úgy EVO ahogy egy V-IX-es.

  3. #63
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    +1
    X-es piszok gyors,jó,kényelmes,DE nem úgy EVO ahogy egy V-IX-es.

  4. #64
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    +1
    X-es piszok gyors,jó,kényelmes,DE nem úgy EVO ahogy egy V-IX-es.
    Lesz az még úgy is csak kezdjen el valaki locsolni bele úgy lóvét, mint a kedves klubtársunk.

  5. #65
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Lesz az még úgy is csak kezdjen el valaki locsolni bele úgy lóvét, mint a kedves klubtársunk.
    Én nem tudtam eladni, ezért előre menekülök. Koncepció megvan, fejlesztés beindul, aztán meglátjuk...

  6. #66
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Lesz az még úgy is csak kezdjen el valaki locsolni bele úgy lóvét, mint a kedves klubtársunk.
    te most Carkillerzre gondosz szívem??
    Kell egy jó program

  7. #67
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    te most Carkillerzre gondosz szívem??
    Őőőőő.....jaja persze, miért csak nem magadra vetted?

  8. #68
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Mi a baj a X-essel?
    Kb ugyanaz a külömbség az IV-IX meg az X között mint a Hondában a DC2 Integra Type R meg az Acura RSX Type-S (DC5) közt.
    mindkettö klassz autó , erösek, mennek mint a barom stb mégis az egyiket érzem csak "versenyautó"nak, mig a másik egy sportoss GT. Valjuk be, a kompromisszummentességét, kemény versenyautó-feelinget, 4g63at amiböl épitettek egy párat és bevált koncepció, az agilitását meg direktségét az VInek soha nem tudja elérni egy X mert tömegcikk, Amerikába tervezték a sok dagadt baromnak (sry) és egy designtárgy ami persze jól meg, dehát... Az SSTröl meg most nem irok de megvan a véleményem (egy jó "ilyen" kormány-használófelülettel rendelkezö váltó szerinten nem véletlenül kezdödik majdnem 20milliónál...). Amugy a GTRel is ez a legnagyobb bajom, vezettem kint Japóba egy 490LE R34 GTR Vspec IIest - na az durva, attol remeg a térdem, de egy R35östöl soha nem volt ilyenem (lehet nem ültem még be a megfelelö személy mellé )


    Ettöl függetlenül mindig megnézem, mindig élvezem ha megkapom az esélyt hogy vezessem de soha nem ért el bennem hasonló érzelmeket mint egy sima IX, Zoli IX-e (fehér, nem fórumozik) vagy akár BSZ TMEje...

    Nem bántani szeretnék senkit, saját véleményem és izlésem, ettöl lehet bárkinek bejön az X olyan mintha neki találták volna fel aminek örülök nagyon, csakhát kinek a pap, kinek a papné

    üdv, Kristóf

  9. #69
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Kb ugyanaz a külömbség az IV-IX meg az X között mint a Hondában a DC2 Integra Type R meg az Acura RSX Type-S (DC5) közt.
    mindkettö klassz autó , erösek, mennek mint a barom stb mégis az egyiket érzem csak "versenyautó"nak, mig a másik egy sportoss GT. Valjuk be, a kompromisszummentességét, kemény versenyautó-feelinget, 4g63at amiböl épitettek egy párat és bevált koncepció, az agilitását meg direktségét az VInek soha nem tudja elérni egy X mert tömegcikk, Amerikába tervezték a sok dagadt baromnak (sry) és egy designtárgy ami persze jól meg, dehát... Az SSTröl meg most nem irok de megvan a véleményem (egy jó "ilyen" kormány-használófelülettel rendelkezö váltó szerinten nem véletlenül kezdödik majdnem 20milliónál...). Amugy a GTRel is ez a legnagyobb bajom, vezettem kint Japóba egy 490LE R34 GTR Vspec IIest - na az durva, attol remeg a térdem, de egy R35östöl soha nem volt ilyenem (lehet nem ültem még be a megfelelö személy mellé )


    Ettöl függetlenül mindig megnézem, mindig élvezem ha megkapom az esélyt hogy vezessem de soha nem ért el bennem hasonló érzelmeket mint egy sima IX, Zoli IX-e (fehér, nem fórumozik) vagy akár BSZ TMEje...

    Nem bántani szeretnék senkit, saját véleményem és izlésem, ettöl lehet bárkinek bejön az X olyan mintha neki találták volna fel aminek örülök nagyon, csakhát kinek a pap, kinek a papné

    üdv, Kristóf
    Ezt így és ebben a formában nem is értem. Igaza van EVO-010-nek, szerintem te a mások által már elcsépelt és tapasztalatokon nem alapuló véleményeket hajtogatod. Te valami műszaki zseni is lehetsz egyben, mert profi módon ismered az TC-SST működését és felépítését oda-vissza!

  10. #70
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Lesz az még úgy is csak kezdjen el valaki locsolni bele úgy lóvét, mint a kedves klubtársunk.
    már a slaagot megvettem

  11. #71
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    már a slaagot megvettem
    Jójó, de te csak hátsó utakon ellenörizhetetlen körülmények között "nyomulsz", sosem fogjuk tudni mit tud a paripa.

  12. #72
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Jójó, de te csak hátsó utakon ellenörizhetetlen körülmények között "nyomulsz", sosem fogjuk tudni mit tud a paripa.
    IGAZ-IGAZ!!! Április 5.!

  13. #73
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    IGAZ-IGAZ!!! Április 5.!
    Konkrétan le kell szögeznem, hogy még mindig erőteljesen építkezem, ezért nem igazán jut időm semmire. Örülök, hogy minden nap evo van a seggem alatt, de amíg bírja a verda, addig egyelőre nem teszek bele strokert.

  14. #74
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    én most szeretnék egy kicsit az evo x tulajok mellé állni ebben a kérdésben, mert noha én egy elvadult 6 tulaj vagyok azt kell hogy mondjam, hogy nem olyan gáz az az X. Kicsit más, kicsit lágyabb, de lehet vele nagyon szépet menni. Sancinak hála többször vezettem már és igen is oda lehet vele vágni ha értő kezekben van. Ha nekem lenne, nyomnék neki egy megnevezhetetlen dolgot, majd kivágnék 200 kilót belőle és állati jót menne tutti.

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Kb ugyanaz a külömbség az IV-IX meg az X között mint a Hondában a DC2 Integra Type R meg az Acura RSX Type-S (DC5) közt.
    mindkettö klassz autó , erösek, mennek mint a barom stb mégis az egyiket érzem csak "versenyautó"nak, mig a másik egy sportoss GT. Valjuk be, a kompromisszummentességét, kemény versenyautó-feelinget, 4g63at amiböl épitettek egy párat és bevált koncepció, az agilitását meg direktségét az VInek soha nem tudja elérni egy X mert tömegcikk, Amerikába tervezték a sok dagadt baromnak (sry) és egy designtárgy ami persze jól meg, dehát... Az SSTröl meg most nem irok de megvan a véleményem (egy jó "ilyen" kormány-használófelülettel rendelkezö váltó szerinten nem véletlenül kezdödik majdnem 20milliónál...). Amugy a GTRel is ez a legnagyobb bajom, vezettem kint Japóba egy 490LE R34 GTR Vspec IIest - na az durva, attol remeg a térdem, de egy R35östöl soha nem volt ilyenem (lehet nem ültem még be a megfelelö személy mellé )


    Ettöl függetlenül mindig megnézem, mindig élvezem ha megkapom az esélyt hogy vezessem de soha nem ért el bennem hasonló érzelmeket mint egy sima IX, Zoli IX-e (fehér, nem fórumozik) vagy akár BSZ TMEje...

    Nem bántani szeretnék senkit, saját véleményem és izlésem, ettöl lehet bárkinek bejön az X olyan mintha neki találták volna fel aminek örülök nagyon, csakhát kinek a pap, kinek a papné

    üdv, Kristóf
    Utoljára szerkesztette: hunevo6; 2010. 03. 27. 18:26-kor
    Kell egy jó program

  15. #75
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én most szeretnék egy kicsit az evo x tulajok mellé állni ebben a kérdésben, mert noha én egy elvadult 6 tulaj vagyok azt kell hogy mondjam, hogy nem olyan gáz az az X. Kicsit más, kicsit lágyabb, de lehet vele nagyon szépet menni. Sancinak hála többször vezettem már és igen is oda lehet vele vágni ha értő kezekben van. Ha nekem lenne, nyomnék neki egy megnevezhetetlen dolgot, majd kivágnék 200 kilót belőle és állati jót menne tutti.
    Hát akkor csak kell egy jó program!?
    Nem nevettem!
    Utoljára szerkesztette: hunevo6; 2010. 03. 27. 18:27-kor

  16. #76
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor csak kell egy jó program!?
    Nem nevettem!
    át írtam, mert rá jöttem, hogy megint kimondtam a kimondhatatlant- lol
    Kell egy jó program

  17. #77
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én most szeretnék egy kicsit az evo x tulajok mellé állni ebben a kérdésben, mert noha én egy elvadult 6 tulaj vagyok azt kell hogy mondjam, hogy nem olyan gáz az az X. Kicsit más, kicsit lágyabb, de lehet vele nagyon szépet menni. Sancinak hála többször vezettem már és igen is oda lehet vele vágni ha értő kezekben van. Ha nekem lenne, nyomnék neki egy megnevezhetetlen dolgot, majd kivágnék 200 kilót belőle és állati jót menne tutti.
    persze, nem is azt mondtam hogy nem lehet, vezettem, mély benyomást hagyott az is de nem volt meg benne az a durva feeling mint mondjuk egy IXben. 200kilot kipakolni meg nem kis feladat ugy hogy maradjon benne hatso ülés meg normális mindennapi kocsinak megfelelö felszerelés...
    Amugy egy jó progival meg futómüvel biztos nagyon jó, én csak gyárit vezettem, dehát a suly az akkor is ott van...

    személyes véleményem, emiatt senki ne sértödjön meg de én nem azt keresem egy Evoban amit az X ad! (még tul fiatal vagyok hozzá )

  18. #78
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Sziasztok!
    Végig olvastam a topicot, és egy kicsit negatívan ért a pénzbeli ráfordítás része.(nem a benzinre gondolok).Tegnap végig olvastam a Totalcaros nép ítéleteket Imprezákról és Evokról, és ott szinte mindenki azt írja hogy csak tankolni kell meg figyelni az olajat.Persze itt most tunning mentes kocsikról beszélek hétköznapi autózással!
    Ui: és még annyit hozzáfűznék a kényelem részéhez, hogy kint voltam már pár Rally VB-n és rengetegen ellátogatnak ilyen autókkal messzi-messzi országokból, és gondolom ők nem csak egy-kettőn voltak mint én :-).
    Utoljára szerkesztette: Marschall; 2010. 04. 14. 22:14-kor

  19. #79
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végig olvastam a topicot, és egy kicsit negatívan ért a pénzbeli ráfordítás része.(nem a benzinre gondolok).Tegnap végig olvastam a Totalcaros nép ítéleteket Imprezákról és Evokról, és ott szinte mindenki azt írja hogy csak tankolni kell meg figyelni az olajat.Persze itt most tunning mentes kocsikról beszélek hétköznapi autózással!
    Ui: és még annyit hozzáfűznék a kényelem részéhez, hogy kint voltam már pár Rally VB-n és rengetegen ellátogatnak ilyen autókkal messzi-messzi országokból, és gondolom ők nem csak egy-kettőn voltak mint én :-).
    Szerintem ne foglalkozz a kényelem résszel ez teljesen megszállottság kérdése!
    Nem kevés figura jár a hétköznapjaiban enyhén psycho autókkal és bírják sőőt élvezik! (kivéve a tankolást)

    Ja és persze üdv itt!!!

  20. #80
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végig olvastam a topicot, és egy kicsit negatívan ért a pénzbeli ráfordítás része.(nem a benzinre gondolok).Tegnap végig olvastam a Totalcaros nép ítéleteket Imprezákról és Evokról, és ott szinte mindenki azt írja hogy csak tankolni kell meg figyelni az olajat.Persze itt most tunning mentes kocsikról beszélek hétköznapi autózással!
    Tuningmentes autónál valóban igaz. Az enyém is ilyen volt és csak tankoltam, meg olajat és fékbetétet cseréltem, és szét ringeztem az agyam. Semmi baja nem volt soha.
    Aztán jöttek a fejlesztések (bár az enyém inkább gyári közelinek mondható) és így már zsebbenyúlósabb a dolog, de még mindig azt mondom, hogy ahhoz képest eddig mennyit kapot, egyáltalán nem olyan vészes a fenntartása.

4. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva