5. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
81-100, összesen: 192

  1. #81
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Tuningmentes autónál valóban igaz. Az enyém is ilyen volt és csak tankoltam, meg olajat és fékbetétet cseréltem, és szét ringeztem az agyam. Semmi baja nem volt soha.
    Aztán jöttek a fejlesztések (bár az enyém inkább gyári közelinek mondható) és így már zsebbenyúlósabb a dolog, de még mindig azt mondom, hogy ahhoz képest eddig mennyit kapot, egyáltalán nem olyan vészes a fenntartása.
    Lehet amatőr kérdés és már a könyökötökön jön ki, de egy IX -es napi használattal város 60kmh autópálya 140 kmh és zömében város mennyit megy el tele tankkal?Mert hallottam már vegyes fogyasztást 10 et is meg 15 öt is
    Jó persze tudom lábfüggő, de érdemes betartani meg be is tartom személy szerint mert a bírság 30-nál kezdődik.

  2. #82
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Lehet amatőr kérdés és már a könyökötökön jön ki, de egy IX -es napi használattal város 60kmh autópálya 140 kmh és zömében város mennyit megy el tele tankkal?Mert hallottam már vegyes fogyasztást 10 et is meg 15 öt is
    Jó persze tudom lábfüggő, de érdemes betartani meg be is tartom személy szerint mert a bírság 30-nál kezdődik.
    nekem közelebb van a 20hoz mint a 15höz
    átlag 1 tank kb 250 km

  3. #83
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Lehet amatőr kérdés és már a könyökötökön jön ki, de egy IX -es napi használattal város 60kmh autópálya 140 kmh és zömében város mennyit megy el tele tankkal?Mert hallottam már vegyes fogyasztást 10 et is meg 15 öt is
    Jó persze tudom lábfüggő, de érdemes betartani meg be is tartom személy szerint mert a bírság 30-nál kezdődik.
    Az enyém nyolcas, míg teljesen gyári volt, nem tudtam 14liter alá menni (csak Bp.), mióta kapott 6-os váltót, nyitott kipuffot meg ecuteket és ix-es turbót, simán eljárok 12,5l-el és nem tojással a pedál alatt, mégcsak oda sem kell figyelnem. Viszont ha folyamatosan taposom, akkor szemmel láthatóan megy le a benzinmutató.

    Viszont már elég régóta csak örömködni hozom ki a garázsból, így kb. 320-340km-t megy el egy tankkal városban.
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2010. 04. 14. 22:51-kor

  4. #84
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Az enyém nyolcas, míg teljesen gyári volt, nem tudtam 14liter alá menni (csak Bp.), mióta kapott 6-os váltót, nyitott kipuffot meg ecuteket és ix-es turbót, simán eljárok 12,5l-el és nem tojással a pedál alatt, mégcsak oda sem kell figyelnem. Viszont ha folyamatosan taposom, akkor szemmel láthatóan megy le a benzinmutató.
    Hu az a 250 km egy tankkal baráti.Ilyen olcsó benzin árak mellett.Valahogy egy gyári tuning mentes kéne ami ilyen 12 körül eszeget

  5. #85
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Hu az a 250 km egy tankkal baráti.Ilyen olcsó benzin árak mellett.Valahogy egy gyári tuning mentes kéne ami ilyen 12 körül eszeget
    Szerintem jó programmal , meg egy nyitott kipuffal sokkal jobb lesz a fogyasztás, mint gyárilag.

  6. #86
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jó programmal , meg egy nyitott kipuffal sokkal jobb lesz a fogyasztás, mint gyárilag.
    Az nekem is kéne, akkor szerintem lemenne 10 alá
    EVO X GSR

  7. #87
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Hu az a 250 km egy tankkal baráti.Ilyen olcsó benzin árak mellett.Valahogy egy gyári tuning mentes kéne ami ilyen 12 körül eszeget
    az enyém nagyon közel van a gyárihoz, nézd meg a garázsban
    ha visszafogom magam tud kevesebb lenni
    de a 15 alatti beírásokon mindig nagyokat ámulok

    jó program... az nekem is kéne!
    pl most hétvégére vmi

  8. #88
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Hu az a 250 km egy tankkal baráti.Ilyen olcsó benzin árak mellett.Valahogy egy gyári tuning mentes kéne ami ilyen 12 körül eszeget

    Gyári nem nagyon eszeget 12 körül sajnos. De van rá mód szerintem a 12 literre is. De az már nem gyári, hanem Ecuzott.

  9. #89
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Bejáratás alatt volt már 7,4liter is egy VIIIn - BP-Pécs oda vissza 120-130 körül. nem saját tapasztalat de megbizható EVO forrásbol van

  10. #90
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Egyébként, hogy a 12-15, de még a 20 liter sok-e, vagy sem az nagyon relatív, és eldöntendő kérdés.
    Volt egy középsulis haverom, aki egyszer hazavitt engem a Daewo Matizával, amit szüleitől kapott 18 éves korára. Gazdag családból származott bele is rakott másfél millió forintot(elmondása szerint). hajtókarok, dugattyú, pici turbó, pici nyomással. 8-10 litert fogyasztott az autó. Szép hangja volt, meg a maga módján élvezetes, de vicces volt benne ülni. Én kb 20 kilométert ültem benne, de elég is volt. Út közben mellénk állt egy gyári Suzuki Ignis(1.3). Lámpánál gyorsultunk vele. És olyan könnyedén ránk vert kb 150 métert 400 méteren, hogy csak néztem. A Hondásra a következő lámpánál oda sem mertem nézni. És még1szer írom. Volt, hogy 10-12 liter megevett az az autó. De 7-8-at mindig. Na ehhez lehet viszonyítani, hogy 15 liter az sok, vagy kevés. Szerintem megéri ennyit tankolni bele, és akkor nem egy gány szarban ülsz. Hanem egy kva jó kocsiban (véleményem szerint)

  11. #91
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Ecu írás után egész más fogyija.. ( persze normális használatban )

  12. #92
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Egyébként, hogy a 12-15, de még a 20 liter sok-e, vagy sem az nagyon relatív, és eldöntendő kérdés.
    Volt egy középsulis haverom, aki egyszer hazavitt engem a Daewo Matizával, amit szüleitől kapott 18 éves korára. Gazdag családból származott bele is rakott másfél millió forintot(elmondása szerint). hajtókarok, dugattyú, pici turbó, pici nyomással. 8-10 litert fogyasztott az autó. Szép hangja volt, meg a maga módján élvezetes, de vicces volt benne ülni. Én kb 20 kilométert ültem benne, de elég is volt. Út közben mellénk állt egy gyári Suzuki Ignis(1.3). Lámpánál gyorsultunk vele. És olyan könnyedén ránk vert kb 150 métert 400 méteren, hogy csak néztem. A Hondásra a következő lámpánál oda sem mertem nézni. És még1szer írom. Volt, hogy 10-12 liter megevett az az autó. De 7-8-at mindig. Na ehhez lehet viszonyítani, hogy 15 liter az sok, vagy kevés. Szerintem megéri ennyit tankolni bele, és akkor nem egy gány szarban ülsz. Hanem egy kva jó kocsiban (véleményem szerint)
    Maximálisan egyetértek!Egyébként ez tök érdekes dolog.Mert szerintem mi európai emberek vagyunk oda a fogyasztásért.Emlékszem ez az egész olyan 10 éve indult el a dízel autók amikor kezdtek elterjedni.Teljesen az lett a fontos, hogy mennyi a fogyasztás,és már vannak olyan gyári adatok ami nevetséges és közúton használva elérhetetlen!Egy Amerikai tuti nem úgy megy autót venni,hogy mi a fogyasztása,igaz nem voltam még kint de úgy tudom zömében elég nagy köbcentis benzines autók vannak.Egyébkén meg most nézem, hogy elég kicsi a tank így azért érthető az a 300 km egy tank.

  13. #93
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Maximálisan egyetértek!Egyébként ez tök érdekes dolog.Mert szerintem mi európai emberek vagyunk oda a fogyasztásért.Emlékszem ez az egész olyan 10 éve indult el a dízel autók amikor kezdtek elterjedni.Teljesen az lett a fontos, hogy mennyi a fogyasztás,és már vannak olyan gyári adatok ami nevetséges és közúton használva elérhetetlen!Egy Amerikai tuti nem úgy megy autót venni,hogy mi a fogyasztása,igaz nem voltam még kint de úgy tudom zömében elég nagy köbcentis benzines autók vannak.Egyébkén meg most nézem, hogy elég kicsi a tank így azért érthető az a 300 km egy tank.
    300km/tank egy IXnél azért jelent tolásokat is. Az kb 17 liter/100km. Nyáron volt nálam egy 390le IX, kb mindig 300kmt mentem egy tankal és nem pont lassan jártam vele.. (okok, nem is küldtem szét mivel nekem "uj" volt az Evo feeling és nem akartam 0ra vágni egy barátom autóját...)
    Szerintem sima hétköznapi használatban 12-14 liter telyesen reális érték lehet...

  14. #94
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    egy evo tud 12-t enni, ha országúton mész vele. Városban meg sosem bírtam megállni hogy 60 lovat vegyek ki pirostól kigyorsításkor, ilyenkor teljesen arányosan a több teljesítményhez többet is eszik.
    Kell egy jó program

  15. #95
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    300km/tank egy IXnél azért jelent tolásokat is. Az kb 17 liter/100km. Nyáron volt nálam egy 390le IX, kb mindig 300kmt mentem egy tankal és nem pont lassan jártam vele.. (okok, nem is küldtem szét mivel nekem "uj" volt az Evo feeling és nem akartam 0ra vágni egy barátom autóját...)
    Szerintem sima hétköznapi használatban 12-14 liter telyesen reális érték lehet...
    Legjobb fogyasztásunk 10.5L volt 100-on, Hringen... pf, csillagos ég

    --

    Amúgy meg még jó, hogy oda vagyunk a fogyasztásért 350 forintos benzinár mellett.. Ami még ugyebár megy feljebb olyan 370-380-ra...

  16. #96
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    350 forintos benzinár mellett..
    mi 350?? max a 95ös... már most 370-80ért tankolok

  17. #97
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Párszor az új 0-on jöttem melózni és beálltam 110-120km/h-ra és úgy jött ki 11.5-re a fogy.Ha nyomogatom neki akkor 15-16l/100km
    Aki ilyen autót vesz szerintem annyira nem nézi a fogyasztást,jó ha 20liter felett fogyasztana azért az bosszantana.Inkább az idegesít,h kicsi a tank

  18. #98
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=LBjiL31vq5g[/ame] LPG evo tankba nagy programnak meg E85

  19. #99
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet qby2k: Hozzászólás megtekintése
    mi 350?? max a 95ös... már most 370-80ért tankolok

    ....és mi les nyáron 400ft , de muszáj mert vétek lenne 95-t bele tankolni még az a pár lóerő is elszaladna

  20. #100
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    evo neo 360 körül van- arra kell rá állítattni. a shell-t nem lehet megfizetni- agyament.
    Kell egy jó program

5. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva