8. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó
141-160, összesen: 192

  1. #141
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Igazából az van ,hogy a cégnek ahol dolgozom van 3 diesel autója amit bármikor elvihetek.(mivel családi cég).Viszont a saját autó feeling azt gondolom nem kell ecsetelni főleg, ha egy ilyen autó.A lényeg amiért kérdeztem ezt az eladás dolgot az az hogy 5 éven belül nekem nem a másik gazdaságos autó megvétele a cél hanem egy lakás, és akkor lehet el kell majd adnom a gépezetet
    Amúgy csatlakozom az ismerőseidhez, ne vegyél EVO-t, túl sokat mórfondirozol, vagy kell vagy nem. Térj vissza a témára amint meg van a lakás, addig használd a céges autókat.

    Mit írt nublet?
    Freude am Fahren

  2. #142
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    6-os kivételével elég nehéz megválni az EVO-tól már csak azért is mert nem egy "elviszem a gyereket az oviba" autó.


    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    De senki nem szeret áron alul venni autót.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  3. #143
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Biztos nagy buli volt és még nem tért magához rendesen!

  4. #144
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap


  5. #145
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Biztos nagy buli volt és még nem tért magához rendesen!
    Szokás szerint.

  6. #146
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    Amúgy csatlakozom az ismerőseidhez, ne vegyél EVO-t, túl sokat mórfondirozol, vagy kell vagy nem. Térj vissza a témára amint meg van a lakás, addig használd a céges autókat.

    Mit írt nublet?
    Hát persze, hogy kell(kéne) de azért ez nem egy 15.000.- ft-os farmer
    Azért ezt át kell gondolni, ezért vagyok kíváncsi mindenkinek a véleményére!

  7. #147
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Ha kell akkor kell, indokok nélkül is . Ha meg nem vagy biztos akkor csalódni fogsz szerintem .

  8. #148
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Igazából az van ,hogy a cégnek ahol dolgozom van 3 diesel autója amit bármikor elvihetek.(mivel családi cég).Viszont a saját autó feeling azt gondolom nem kell ecsetelni főleg, ha egy ilyen autó.A lényeg amiért kérdeztem ezt az eladás dolgot az az hogy 5 éven belül nekem nem a másik gazdaságos autó megvétele a cél hanem egy lakás, és akkor lehet el kell majd adnom a gépezetet
    5 év alatt sok minden történhet, még az is lehet, hogy az üzemanyagárak az egekbe szöknek és ha csak ez az egy probléma adódna egy Evo fenntartásával kapcsolatban, de jó is lenne... inkább vegyél egy lakást, lehet, hogy azzal jobban jársz, bár a kégli szintén lehet pénztemető.
    Január óta kizárólag Evóval járok, eleinte figyeltem a fogyasztásomat és győzködtem magamat, hogy "végül is csak 2,3,4,5,6......" literrel eszik többet mint a másik. Most már nem figyelem a fogyasztást és igen gyakran járok a kútra. Függő lettem.

  9. #149
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Most már nem figyelem a fogyasztást és igen gyakran járok a kútra. Függő lettem.

    Evoneo-val 4x sikerült teletankolnom a hétvégi Miskolc rally látogatás miatt a gépet, ez függőség vagy betegség...

  10. #150
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Evoneo-val 4x sikerült teletankolnom a hétvégi Miskolc rally látogatás miatt a gépet, ez függőség vagy betegség...
    Egy felső-közép kategóriás diesel-el megjártad volna ennyiből ADAC rally-t
    De hát egy diesel uncsi....tudom

  11. #151
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Evoneo-val 4x sikerült teletankolnom a hétvégi Miskolc rally látogatás miatt a gépet
    (de az érzés megfizethetetlen!)

  12. #152
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    (de az érzés megfizethetetlen!)
    Kétség nem fér hozzá.Az olajkályhával el sem indultam volna otthonról

  13. #153
    Bennfentes Mivec Tomi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    51

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Evoneo-val 4x sikerült teletankolnom a hétvégi Miskolc rally látogatás miatt a gépet, ez függőség vagy betegség...
    Gondolom szombaton voltál itt a rallyn!?Merre felé autózgattál?Csak fent a bükkben?

  14. #154
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet Mivec Tomi: Hozzászólás megtekintése
    Gondolom szombaton voltál itt a rallyn!?Merre felé autózgattál?Csak fent a bükkben?

    Persze mivel szombaton volt.?Péntek este mentünk Bogácsra és csak reggel mentünk szervízpark-Bükkszentkereszt aztán délután vissza Bogács és este ugyanez vissza az éjszakaira.Ózdra már nem mentünk át mert mindenki horkolt az autóban az éjszakai Bkereszt után...reggel rohanás haza szavazás,gyerek,Drag úgyhogy beleszaladt a gépbe kb 800km a hétvégén

  15. #155
    kzs13
    Vendég

    Alap

    Sziasztok!

    Off:
    Régebben már voltam tag itt a klubban, de nem jön össze, hogy rájöjjek a helyes felh.név/jelszó kombinációra. Ebben ki tudna segíteni? Előre is köszi.
    On:
    Szert tettem a napokban egy japán, 4 ajtós városi autóra, valami evolution vagy mi van ráírva... Nem az igazi, mert kilóg a csomagtartóból a kasza, mikor a telekre megyünk, meg olyan mélyre kell beleülni azokba a kemény ülésekbe, meg amúgyis nagyon zúg...
    Na félre a tréfát, imádom! Ez egy Evo X GSR, teljesen utcai kivitelben.
    Emiatt felmerült pár kérdésem, amire választ/segítséget szeretnék kérni:

    - Van-e valakinek olyan szervízlistája, hogy milyen beavatkozást mikor kell csinálni? (olaj 5K-nél az ok, de szíjak, egyéb kenőolajok, pl diff, tömítések,bármi...)
    Nem szeretnék úgy járni, mint egyszeri ember az opeljával, hogy a 60K-nál cserélendő vezérműszíj 62-nél összeborzolta a szelepeket, mert tényleg 60-at bír...

    - Olvastam itt a fórumon, hogy ki milyen olajat javasol. Én utcán járok kizárólag, Bp, M0, de van egy vezetési stílusom... Szóval a hozzászólások után arra jutottam, hogy 5w30 vagy 10w50 motul. Vélemény?

    - Nekem úgy tűnik, hogy kissé sűrűn kell nyitogatnom a tanksapkát. Kb 20L-t eszik a kissrác, de egyik éjszaka sikerült 27re kihozni, átlagban. Ha ez normális, akkor ok, csak nem szeretném, hogy valami baja legyen.

    Van még pár kérdés, de megpróbálok nekik megfelelő topicot keresni.

    Előre is köszi

  16. #156
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Üdv az Evo klubban és grat a kocsihoz!

    Idézet kzs13: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Off:
    Régebben már voltam tag itt a klubban, de nem jön össze, hogy rájöjjek a helyes felh.név/jelszó kombinációra. Ebben ki tudna segíteni? Előre is köszi....
    Ebben Miki tud segíteni, de minek, ha már regisztráltál megint

    Idézet kzs13: Hozzászólás megtekintése
    Szert tettem a napokban egy japán, 4 ajtós városi autóra, valami evolution vagy mi van ráírva... Nem az igazi, mert kilóg a csomagtartóból a kasza, mikor a telekre megyünk, meg olyan mélyre kell beleülni azokba a kemény ülésekbe, meg amúgyis nagyon zúg...
    Na félre a tréfát, imádom! Ez egy Evo X GSR, teljesen utcai kivitelben.
    Emiatt felmerült pár kérdésem, amire választ/segítséget szeretnék kérni:

    - Van-e valakinek olyan szervízlistája, hogy milyen beavatkozást mikor kell csinálni? (olaj 5K-nél az ok, de szíjak, egyéb kenőolajok, pl diff, tömítések,bármi...)
    Nem szeretnék úgy járni, mint egyszeri ember az opeljával, hogy a 60K-nál cserélendő vezérműszíj 62-nél összeborzolta a szelepeket, mert tényleg 60-at bír...

    - Olvastam itt a fórumon, hogy ki milyen olajat javasol. Én utcán járok kizárólag, Bp, M0, de van egy vezetési stílusom... Szóval a hozzászólások után arra jutottam, hogy 5w30 vagy 10w50 motul. Vélemény?

    - Nekem úgy tűnik, hogy kissé sűrűn kell nyitogatnom a tanksapkát. Kb 20L-t eszik a kissrác, de egyik éjszaka sikerült 27re kihozni, átlagban. Ha ez normális, akkor ok, csak nem szeretném, hogy valami baja legyen.

    Van még pár kérdés, de megpróbálok nekik megfelelő topicot keresni.

    Előre is köszi
    http://www.mitsubishi.co.hu/karbanta...)_15-30000.pdf

    A kaszát pedig vedd ki a csomagtartóból, mert balesetveszélyes

  17. #157
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    és a plussz súly növeli a fogasztást. sok sikert a masinához, képet rakj majd fel.+
    Freude am Fahren

  18. #158
    kzs13
    Vendég

    Alap

    Köszi szépen minden infot. Kép majd jön.
    Fogyasztásról any idea? Ha 40 alatt marad, akkor ürülünk?

  19. #159
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet kzs13: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Off:
    Régebben már voltam tag itt a klubban, de nem jön össze, hogy rájöjjek a helyes felh.név/jelszó kombinációra. Ebben ki tudna segíteni? Előre is köszi.
    On:
    Szert tettem a napokban egy japán, 4 ajtós városi autóra, valami evolution vagy mi van ráírva... Nem az igazi, mert kilóg a csomagtartóból a kasza, mikor a telekre megyünk, meg olyan mélyre kell beleülni azokba a kemény ülésekbe, meg amúgyis nagyon zúg...
    Na félre a tréfát, imádom! Ez egy Evo X GSR, teljesen utcai kivitelben.
    Emiatt felmerült pár kérdésem, amire választ/segítséget szeretnék kérni:

    - Van-e valakinek olyan szervízlistája, hogy milyen beavatkozást mikor kell csinálni? (olaj 5K-nél az ok, de szíjak, egyéb kenőolajok, pl diff, tömítések,bármi...)
    Nem szeretnék úgy járni, mint egyszeri ember az opeljával, hogy a 60K-nál cserélendő vezérműszíj 62-nél összeborzolta a szelepeket, mert tényleg 60-at bír...

    - Olvastam itt a fórumon, hogy ki milyen olajat javasol. Én utcán járok kizárólag, Bp, M0, de van egy vezetési stílusom... Szóval a hozzászólások után arra jutottam, hogy 5w30 vagy 10w50 motul. Vélemény?

    - Nekem úgy tűnik, hogy kissé sűrűn kell nyitogatnom a tanksapkát. Kb 20L-t eszik a kissrác, de egyik éjszaka sikerült 27re kihozni, átlagban. Ha ez normális, akkor ok, csak nem szeretném, hogy valami baja legyen.

    Van még pár kérdés, de megpróbálok nekik megfelelő topicot keresni.

    Előre is köszi
    A fogyasztás 45 l is lehet százon, úgyhogy nyomjad neki vazze!

  20. #160
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Grat az autóhoz


    Pont ma sikerült ilyet csinálni

    EVO X GSR

8. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva