9. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
161-180, összesen: 192

  1. #161
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Ez FAKE Stunci!
    Ilyet nem lehet EVO-val!!!!!!!!

  2. #162
    Bennfentes Mivec Tomi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    51

    Alap

    Nekem IX-eshez kellene ilyen karbantartási dokumentum!Nem tudja valaki honnan tudnék letölteni?Lehetőleg magyarul vagy angolul!Nekem sajnos Német van!

  3. #163
    kzs13
    Vendég

    Alap

    Idézet Mivec Tomi: Hozzászólás megtekintése
    Nekem IX-eshez kellene ilyen karbantartási dokumentum!Nem tudja valaki honnan tudnék letölteni?Lehetőleg magyarul vagy angolul!Nekem sajnos Német van!
    Ennek a második oldala IX-es...
    Az a 8,5L az elég hihetetlen. Nekem is voltmár 8,5L, de mindig van előtte valami karakter... 1-es,2-es esetleg 3-as... hangulat függő

  4. #164
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Ez FAKE Stunci!
    Ilyet nem lehet EVO-val!!!!!!!!
    Most jöttem haza nyíregyről, és basszus, felment 9.0ra a számláló, szörnyűűű
    Este tankolok, holnap beírom mennyi lett a teljes tankra az átlagfogyi
    EVO X GSR

  5. #165
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Ez FAKE Stunci!
    Ilyet nem lehet EVO-val!!!!!!!!
    Stuncinál az lenne a FAKE ha 10 főlé menne.
    Nálam akkor se lenne 8,6 ha vontatnának.

  6. Az alábbiaknak tetszik Sanci hozzászólása:


  7. #166
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Jó, de így tönkre teszi

  8. #167
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Stuncinál az lenne a FAKE ha 10 főlé menne.
    Nálam akkor se lenne 8,6 ha vontatnának.
    Nekem előző héten volt kevesebb, de nem írom be, mert úgysem hinné el senki.

  9. #168
    kzs13
    Vendég

    Alap

    Na Skacok, meg van az eddigi EVO-s fogy rekordom! Kis vasárnap délutáni dunakanyar-túra, 12L/100km!!! Gyerekek, 20L alá ment!!! Vazze teljesen eco ez a kocsi!

  10. #169
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    Most jöttem haza nyíregyről, és basszus, felment 9.0ra a számláló, szörnyűűű
    Este tankolok, holnap beírom mennyi lett a teljes tankra az átlagfogyi

    Na 9,7 lett a végösszeg
    EVO X GSR

  11. #170
    Haladó Adi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    27

    Alap Általános kérdések egy új tulajtól :)

    Sziasztok,

    2 éve én kértem, hogy legyen ez a topic, már akkor majdnem egy evo került hozzám, sajnos mostonáig váratott magára

    Végül egy amerikai 9-es lett, van az autóval kapcsolatban néhány nagyon alapvető kérdésem, remélem tudtok segíteni.

    1. Honnan tudhatom, hogy a turbó felmelegedett annyira, hogy hűteni kelljen leállítás előtt, ha kell hűteni honnan tudom, hogy már le lehet állítani az autót?


    2. Ha teljesen (vagy majdnem teljesen) kitekerve a kormányt lassan fordulok vele valamilyen kopogó/ropogó hangot hallani. Nem mindig és elég halkan. Ez normális? Több szerelő is megnézte a futóművet, nem lóg rajta sehol semmi.


    3. Van olyan alkatrész ami az amerikai autóban más mint az európaiban? Alap alkatrészekre gondolok mint pl olajszűrő


    4. Milyen olajat érdemes bele tenni?


    5. Vezérműszíjat milyen gyakran kell cserélni? Hol találhatok valamilyen leírást, hogy ’normál utcai használat’ mellett mit milyen gyakran kell/érdemes cserélni?


    6. Mivel Amerikában ha jól tudom a legmagasabb oktán számú benzin a 95-ös, igaz, hogy azokba az evokba amik kintről jöttek be lehet hosszútávon is 5-öst tankolni?


    7. A hátsó szárnyról sajnos foltokban lejött a lakk, hol tudják újra lakkozni? (ha egyáltalán lakk és nem fólia van a hátsó szárnyon)


    8. Honnan érdemes alkatrészt venni bele? Gondolom nem a márka szervizekből a leggazdaságosabb.


    Adi

  12. #171
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    1. Honnan tudhatom, hogy a turbó felmelegedett annyira, hogy hűteni kelljen leállítás előtt, ha kell hűteni honnan tudom, hogy már le lehet állítani az autót?
    Ezt így konkrétan nem lehet leírni. Ha nyomtad neki, mint állat akkor kell hűteni, ha csak simán közlekdtél vele akkor leállíthadod nyugodtan hűtés nélkül.
    Pár perc hűtés elég kell legyen, bár legjobb ha ez menet közben történik az utolsó kilométereken.

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    2. Ha teljesen (vagy majdnem teljesen) kitekerve a kormányt lassan fordulok vele valamilyen kopogó/ropogó hangot hallani. Nem mindig és elég halkan. Ez normális? Több szerelő is megnézte a futóművet, nem lóg rajta sehol semmi.
    Passz...

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    3. Van olyan alkatrész ami az amerikai autóban más mint az európaiban? Alap alkatrészekre gondolok mint pl olajszűrő?
    Tudtommal ezekben nincs különbség, nálam sem okozott gondot.

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    4. Milyen olajat érdemes bele tenni?
    Motul 300V-n belül válogass

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    5. Vezérműszíjat milyen gyakran kell cserélni? Hol találhatok valamilyen leírást, hogy ’normál utcai használat’ mellett mit milyen gyakran kell/érdemes cserélni?
    90e km-enként érdemes.

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    6. Mivel Amerikában ha jól tudom a legmagasabb oktán számú benzin a 95-ös, igaz, hogy azokba az evokba amik kintről jöttek be lehet hosszútávon is 5-öst tankolni?
    Nyisd ki a tankfedelet és rögtön választ kapsz kérdésedre! "premium fuel only"

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    7. A hátsó szárnyról sajnos foltokban lejött a lakk, hol tudják újra lakkozni? (ha egyáltalán lakk és nem fólia van a hátsó szárnyon)
    Egy jó fényező simán lelakkozza és olyan lesz mint újkorában.

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    8. Honnan érdemes alkatrészt venni bele? Gondolom nem a márka szervizekből a leggazdaságosabb.
    Szvsz, ha kell v.mi érdemes először itt a fórumon érdeklődni.


    Grat az autóhoz!
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2011. 08. 20. 19:27-kor

  13. #172
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    ..... 2. Ha teljesen (vagy majdnem teljesen) kitekerve a kormányt lassan fordulok vele valamilyen kopogó/ropogó hangot hallani. Nem mindig és elég halkan. Ez normális? Több szerelő is megnézte a futóművet, nem lóg rajta sehol semmi.

    A féltengelyek nem szeretik a végállásokat.


    .... 8. Honnan érdemes alkatrészt venni bele? Gondolom nem a márka szervizekből a leggazdaságosabb.

    http://evoklub.hu/forum/showthread.p...alon%E1r-alatt

    Gratulálok az új paripához. A lóerő legyen veled

  14. #173
    Haladó Adi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    27

    Alap

    Köszönöm a segítséget!

    Turbó esetében pl a folyamatos 140 pályán melegíti és tankoláskor kell hűteni vagy ha a turbó nyomás mutató nem éri el a 0-t akkor nem kell vele foglalkozni, mert be sem kapcsolt?

    A Premium felirat megvan, az európaiban viszont 98-at ír minimumra ugyan ez a felirat ahányat én láttam. Az Egyesült Államokban tudtommal nagyon kevés helyen lehet 95-ösnél magasabb oktán számú benzint kapni (általános a 90-es és az 5-ös), nincsenek más beállítások az oda gyártott autókon emiatt?

    Adi

    [QUOTE=bunker;96113]Ezt így konkrétan nem lehet leírni. Ha nyomtad neki, mint állat akkor kell hűteni, ha csak simán közlekdtél vele akkor leállíthadod nyugodtan hűtés nélkül.
    Pár perc hűtés elég kell legyen, bár legjobb ha ez menet közben történik az utolsó kilométereken.


    Nyisd ki a tankfedelet és rögtön választ kapsz kérdésedre! "premium fuel only"

  15. #174
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Autópályán mielőtt kimennél tankolni, az utolsó egy km-en visszalassítasz és szépen kigurulsz, így nem kell járatnod az autód. Ha nem üvegelted előtte akkor ennyi elég lesz.

    Az üzemanyagot meg rádbízom...

  16. #175
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Az US-oktánszám nem ugyanaz mint az EU! Keress rá neten, pl: http://www.egumotors.hu/robogo-kisokos/oktanszam.html

    Itteni nyelven: hosszútávon 98+ tankolj bele, ha nagyon nincs más akkor 95 is OK - amíg eljutsz oda ahol van 98+

    Turbohűtésre meg rakj bele egy turbo timert.

  17. #176
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    az 1.6-os civicembe sincs szívem sima 95-öst tankolni.

  18. #177
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    volt egy fűnyíróm ami 95-tel nem ment csak 98
    nem vicc..

  19. #178
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    A 20 éves szívó Seat-om is csak 98-ast kap

  20. #179
    Törzsvendég Kuma avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    111

    Alap

    itt csak 95os van azt kapja, bar US spec a X-es...

  21. #180
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    az is esélyes, hogy az ottani 95-ös jobb, mint az itthoni

9. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva