1. oldal, összesen: 10 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 192

  1. #1
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap EVO üzemeltetési költségek

    Adi tagunk kérdezte, Miki bácsi javasolta, így hát nyíljon meg ezen topic.

    A kérdés valahogy úgy hangzott, hogy mennyibe kerül egy EVO fentartása.

    Kicsit túl általános a kérdés módja, mivel ahány evo annyi féle szokás/építési fok/felhasználási terület, így azt gondolom egyszerűen képtelenség a dologra válaszolni ilyen formán.

    Vannak ugye a full utcai gépek, ezeknek a legolcsóbb az eltartása, gyakorlatilag nem hiszem, hogy valaha meghibásodnának, így csak tankolni kell meg olajcserére vinni. Az megint más kérdés, hogy ha a gazdi nem bír magával és el kezdi hordani versenyekre, illetve erősítésbe kezd.

    Így csúszunk át a második kategóriába ahol a határ valószínűleg csak a csillagos ég.

    Ha rendszeresen versenyeztetsz egy ilyen autót és persze ha minden jóval meg van áldva a kocsid akkor valszeg olyan 3-5 millió per év környékéről beszélünk.

    Ami biztos:

    egy szett gumi kb 300ezer, használtan 60-80- két verseny és helló- vagy utcán 2000 km.
    egy normális kuplung jól használva kibír egy-két évet, de aztán felújító szett: majd 200e munkával együtt
    egy versenymotor 2500 verseny km után revizióra megy, hengerfej tömítés, munka stb stb- kb 200e illetve, ha váltasz egy túl rosszat akkor khhm nos- 1-3 milla attól függően, hogy mennyire volt márkás a cucc :-D
    benzinből kb 3 tank / verseny a reális az oda vissza úttal együtt: kb 30e
    diffik/osztómű illetve hajtás úgy amblokk: kb 2-3 év és biztos cserés valamelyik: 300-500e
    szilentek: 2év kb: 200e
    fék: 1 szezon ha nagyon jó van (pl fpc, szalag 2év) 100-200e
    kerékagycsapágyak: 2 év ha slickel mész: 50e/db
    IC: 3-4 év és tropa: 200e
    olaj: kb 20-30e / 5000 km
    turbó: kb 2 év és kezd elájulni, főleg ALS-el: 300-500e
    váltó: kézfüggő, de évente kb 2-3 fogaskerék, illetve kapcsológyűrű ha csattogós: kb 100e
    gátlók: 2 évente illik felújítani: 200e

    mindezek felett természetesen kell még egy rakás dolog (IC csövek, gyertyák, légszűrő, futómű axiál tengelyek, önindító, benzinpumpa stb stb)illetve fogy még egy valagnyi alkatrész folyamatosan ami több oldalnyi listát adna szerintem.

    Remélem sikerült azért még is csak valamilyen szinten válaszolni a kérdésedre.
    Kell egy jó program

  2. #2
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    évi 5-10 pálya és minirally versennyel, csak a fenntartás, tuning nélkül kb. 1 milla... benya nélkül... ha fejleszteni is kell, akkor meg hát csak a pénztárca szab határt...
    Ex - Lancer Evo VIII

  3. #3
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Gyuri szerintem a két végletet írta, az aki utcán használja,de vmilyen szinten épített géppel járkál,nem fog rá millió(ka)t költeni. Ha rendesen össze van rakva és nem mindig úgy használja utcán, mintha versenypályán lenne - nem lesz vele sok gond. Nem azt mondom,h semmi,mert általában azért kijön ilyen olyan probléma, így sem épp olcsó a fenntartása, de azért nem kell annyira megijedni tőle.
    FeRoN

  4. #4
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    A lényeg szerintem, hogy míg mondjuk egy Passatnál majdnem minden költség tervezhető (lehet tudni hogy három év/100e km alatt mennyi olajcsere lesz, mennyi fékbetét kell, stb.), addig az Evonál vannak nem tervezhető költségek.

    Egy jobban sikerült rajtnál felrobban a difi: félmillió
    Egy mégjobban sikerült hóautózáskor leütöd róla az olajhűtőt: újabb párszázezer
    Megtetszik hunevo6 váltója: csillagos ég

    De az érzés megfizetethetetlen!!!

  5. #5
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    A lényeg szerintem, hogy míg mondjuk egy Passatnál majdnem minden költség tervezhető (lehet tudni hogy három év/100e km alatt mennyi olajcsere lesz, mennyi fékbetét kell, stb.), addig az Evonál vannak nem tervezhető költségek.

    Egy jobban sikerült rajtnál felrobban a difi: félmillió
    Egy mégjobban sikerült hóautózáskor leütöd róla az olajhűtőt: újabb párszázezer
    Megtetszik hunevo6 váltója: csillagos ég

    De az érzés megfizetethetetlen!!!
    igen, azt hiszem itt a legutolsó mondaton van a lényeg. Senki nem számolja, mi csak vigyorgunk a volán mögött :-D
    Kell egy jó program

  6. #6
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    igen, azt hiszem itt a legutolsó mondaton van a lényeg. Senki nem számolja, mi csak vigyorgunk a volán mögött :-D
    Így van-így van. Én mindíg azt szoktam mondani hogy szerintem több fentartani mint egy legújabb M6-M5-öt,de azok szerintem nem is nyújtanak ekkora élményt hacsak nem abban hogy több szilikonos macát lehet vele összekapni mint az evoval. De a motorosok döbbent arca mikor 3ba tilt mellettem és nem érti hogy mi van, na az az érzés ami minden pénzt megér!

  7. #7
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Így van-így van. Én mindíg azt szoktam mondani hogy szerintem több fentartani mint egy legújabb M6-M5-öt,de azok szerintem nem is nyújtanak ekkora élményt hacsak nem abban hogy több szilikonos macát lehet vele összekapni mint az evoval. De a motorosok döbbent arca mikor 3ba tilt mellettem és nem érti hogy mi van, na az az érzés ami minden pénzt megér!
    /off: teged nagyon molesztalhattak a motorosok ha ennyire utalod oket.

    /on: a masik tenyezo ami meghatarozza a szervizelest az szerintem az hogy hova viszed az autot szervizeltetni... ha rossz helyre viszed az akar a tobbszorosebe is kerulhet, nem beszelve a nem megfelelo tuningolas okozta karos kovetkezmenyekrol. raadasul sokan megakarnak gazdagodni beloled, mert te szeretsz autokazni ha mar ilyen autod van.

  8. #8
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    /off: teged nagyon molesztalhattak a motorosok ha ennyire utalod oket.

    /on: a masik tenyezo ami meghatarozza a szervizelest az szerintem az hogy hova viszed az autot szervizeltetni... ha rossz helyre viszed az akar a tobbszorosebe is kerulhet, nem beszelve a nem megfelelo tuningolas okozta karos kovetkezmenyekrol. raadasul sokan megakarnak gazdagodni beloled, mert te szeretsz autokazni ha mar ilyen autod van.
    Félreértés ne essék: Én gyerekkkorom óta motoroztam egészen addig a pontig míg megvettem az evot! (R1-em volt pont elötte)
    Szóval nem utálok én senkit,egyszerüen csak imádok kergetőzni.

    A másik is igaz ezt én már megtanultam

  9. #9
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    A lényeg szerintem, hogy míg mondjuk egy Passatnál majdnem minden költség tervezhető (lehet tudni hogy három év/100e km alatt mennyi olajcsere lesz, mennyi fékbetét kell, stb.), addig az Evonál vannak nem tervezhető költségek.

    Egy jobban sikerült rajtnál felrobban a difi: félmillió
    Egy mégjobban sikerült hóautózáskor leütöd róla az olajhűtőt: újabb párszázezer
    Megtetszik hunevo6 váltója: csillagos ég

    De az érzés megfizetethetetlen!!!
    Ehhez még hozzá jönn, hogy a tervezett költségek is a duplájába kerülnek mint amire gondoltál.

    De az érzés tényleg!!

  10. #10
    Haladó Adi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    27

    Alap

    Sziasztok,

    Köszönöm a topicot meg a hozzászólásokat, kicsit sokára vettem észre Első körben nem versenyzésre használnám, gondolom hogy arra pont annyit lehet költeni amennyi van. "Normál" utcai használat, esetleg egy-két hungaroring nyílt nap.
    Amikor felmerült a kérdés olyan dolgokra gondoltam mint 10ekm-ként bordásszíj csere, tényleg van e, illetve mi az amit rendszeresen cserélni kell egy evon és normál autón nem.

    Az érzés tudom, hogy megfizethetetlen csak az a baj hogy mégis megkell

    Adi

  11. #11
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Köszönöm a topicot meg a hozzászólásokat, kicsit sokára vettem észre Első körben nem versenyzésre használnám, gondolom hogy arra pont annyit lehet költeni amennyi van. "Normál" utcai használat, esetleg egy-két hungaroring nyílt nap.
    Amikor felmerült a kérdés olyan dolgokra gondoltam mint 10ekm-ként bordásszíj csere, tényleg van e, illetve mi az amit rendszeresen cserélni kell egy evon és normál autón nem.

    Az érzés tudom, hogy megfizethetetlen csak az a baj hogy mégis megkell

    Adi
    Senki nem gondolja hogy versenyezni fog...............

  12. #12
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Köszönöm a topicot meg a hozzászólásokat, kicsit sokára vettem észre Első körben nem versenyzésre használnám, gondolom hogy arra pont annyit lehet költeni amennyi van. "Normál" utcai használat, esetleg egy-két hungaroring nyílt nap.
    Amikor felmerült a kérdés olyan dolgokra gondoltam mint 10ekm-ként bordásszíj csere, tényleg van e, illetve mi az amit rendszeresen cserélni kell egy evon és normál autón nem.

    Az érzés tudom, hogy megfizethetetlen csak az a baj hogy mégis megkell

    Adi
    Nekem egy évig teljesen gyári volt az autóm, kopóalkatrészeken kívül semmit nem kellett hozzányulni, pedig jártam vele többször H.ringen, P.ringen, E.ringen és mellette mindennapi autónak használtam, ami annyit jelentett, hogy közel két év alatt belenyomtam 80e km-t.
    Teljesen megbízható, ha nem költenék tunyingra jóval olcsóbb lenne fenntartani, mint az előző autómat (Audi S4 2.7bit.), amit csak utcán használtam.
    Mondjuk az elmult tíz honapban szinte csak hétvégente használom, de akkor nagyon. :-D
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2009. 09. 27. 12:36-kor

  13. #13
    Haladó Adi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    27

    Alap

    Van olyan alkatrész ami az evoknál kopónak számít, másnál meg nem vagy csak a szokásosak vannak (olaj, szűrő, betét)?
    A fogyasztás nyilván teljesen stílus függő, de egy tartós 160-180 között pályán már elszalad a fogyasztása vagy ott még barátságos?

    Ha mégis kicsit a gyárin erősíteni szeretnék akkor előszőr egy új programmal érdemes kezdeni vagy első lépésnek mást javasolnátok?

    Továbbra is köszönök minden infót!

    Adi

  14. #14
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    A fórum 80%-nak fogyó alkatrész a kuplung. Kivéve akik vettek bele HKS-t vagy hasonló ügyességeket. Fogyasztás meg a programozás után általánosságban csökken, nálunk 11-el elmegy városban röhögve. Pályán képes 20 litert is enni, Ringezésnél meg 50 környékén kajál.

  15. #15
    Haladó Adi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    27

    Alap

    Pályán 200-220-al 20 liter vagy már lassabban is?
    Mennyit bír a kuplung 10 v 20e-et?

  16. #16
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    Pályán 200-220-al 20 liter vagy már lassabban is?
    Mennyit bír a kuplung 10 v 20e-et?
    szerintem pályán 200-220al menni vele nem vmi élvezetes
    a kanyargós, közepes forgalmú országutakon 100-200 között viszont annál inkább

    én hosszú autópályázgatásra nem evot vennék

  17. #17
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet qby2k: Hozzászólás megtekintése
    szerintem pályán 200-220al menni vele nem vmi élvezetes
    a kanyargós, közepes forgalmú országutakon 100-200 között viszont annál inkább

    én hosszú autópályázgatásra nem evot vennék
    nem EVO-m van, hanem STI, de talán számít valamennyit a véleményem. nem hogy nem valami élvezetes autópályán száguldozni, hanem kifejezetten unalmas. mármint ahhoz képest amikor kanyargós úton megy vele az ember!

  18. #18
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    nem EVO-m van, hanem STI, de talán számít valamennyit a véleményem. nem hogy nem valami élvezetes autópályán száguldozni, hanem kifejezetten unalmas. mármint ahhoz képest amikor kanyargós úton megy vele az ember!
    teljesen egyetértek

  19. #19
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Adi: Hozzászólás megtekintése
    Pályán 200-220-al 20 liter vagy már lassabban is?
    Mennyit bír a kuplung 10 v 20e-et?
    ha pályán akarsz száguldozni vegyél BMW-t az kell arra. Mennyit bír a kuplung- lol- ez olyan kérdés kb, mint hogy meddig fogunk élni. Ki tudja? Senki.

    A kuplung 500km - 100.000 km-ig bírhatja és ez csak tőled függ az a jó hír. Persze ha tuning megy meg rajtolgatunk akkor semmit nem fog bírni a széria. Ekkor jönnek a tuning kuplungok.

    20 litert amúgy nem eszik egy jól progizott evo 200-nál szerintem. persze ez csak arra vonatkozik, ha kopp ott tartod, ugyanis egy evo akkor fogyaszt ha lenyomod a gázt- lol.

    Valaki mondta, hogy nem élmény egyenesen autózni egy ilyen kocsival- 100%-osan igaza van! Nem erre való- kész.
    Kell egy jó program

  20. #20
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    pályán 150-180 között eszik ennyit, ha hosszú váltó van az autóban és forog olyan 5k környékén onnan már elkezd inni nagyon. Az kb 160-180

1. oldal, összesen: 10 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva