3. oldal, összesen: 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 192

  1. #41
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nekem most a legutóbbi lacházai versenyen sikerült egy elég jó fogyasztatnom a kocsimmel- 107 km-ert bírtam megtenni egy full tank benzinnel
    A szakadt benzincső vagy a lyukas tank nagyon balesetveszélyes

  2. #42
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet evo-010: Hozzászólás megtekintése
    a szakadt benzincső vagy a lyukas tank nagyon balesetveszélyes:d
    looool
    Kell egy jó program

  3. #43
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    looool

    Hoh, mi történt a talicskával?? csak 50 lityót fogyaszt? Pf, eddig majdnem 100 volt

  4. #44
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Hoh, mi történt a talicskával?? csak 50 lityót fogyaszt? Pf, eddig majdnem 100 volt
    ez egész pontosan úgy jött ki, hogy 75 km körül mentem piánoban, 11 literes fogyasztással, majd versenyzés illetve egy két demo kör ami összesen kb 30 mk lehetett- ez volt 30 liter benzin- tehát most is 100 körül eszik ha nyomom neki.
    Kell egy jó program

  5. #45
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nem evo kell neked hanem bmw 530d

    az evo nem erre való

    és egy evonál nem szempont hogy mennyit eszik

    utcai evok- főleg az X-ek még egyébként csak csak. De hát ki tudja megállni, hogy ne kezd el fűteni a kocsit és akkor már nincs megállás.


    nem, nekem nem utazni kell az EVO, meg nem is akarok utazós kocsit csinálni belöle, DE sajnos utazni is kellene vele....

    szal ezért kérdezem, kb 25.000kmre számitok idén meg jövöre... dizel most van, kezdem megunni...

    fogyasztás nem 1ö szempont, de érdekel alapbol ha 11lityóbol el tudok járni ezeken a kinos utazásokon akkor 1 rossz szavam sincs!

    amugy svajcban nagyon jó szerpentinek vannak

    Xet soha, VI TME vagy IX "Sport" jön szóba...

    na?

  6. #46
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    VI TME!
    Mégiscsak egy legenda!
    De nagyon bután fog az autópályán mutatni 130 utazónál.

  7. #47
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    VI TME!
    Mégiscsak egy legenda!
    De nagyon bután fog az autópályán mutatni 130 utazónál.
    Örömet szerez az embereknek, meg tudják jól csodálni, nem csak elsuhan nagytempóval
    Szoktam nézni arcokat mikor megelőznek engem
    EVO X GSR

  8. #48
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    VI TME!
    Mégiscsak egy legenda!
    De nagyon bután fog az autópályán mutatni 130 utazónál.
    nem izgat hogy néz ki utaztam annyit 200 fölött pályán hogy már unom, semmi izgalom nincs benne gyorsan menni egyenes úton, pedig az avensis 200nál csak 11 litert fogyaszt, de már avval is 150-160al szoktam csak járni. nem éri meg mert (németországon kivül) 1: rohadt drága a trafi 2: nem mind1 hogy 240röl kell nullára fékezni egy adott távon vagy 140röl 3: minek tönkrebaszni egy viszonylag kis ccm-es kocsit sok 200+al, oda egy V8as kell ami 200nál forog 2500at vagy egy dizel (avensis 200nál 3200at forog).

    a cél az lenne hogy megmarad az ave, de ezt egyenlöre nehéz telyesiteni. most lecserélném és esetleg vennék 1-2 év mulva megint valami utazósat (Legacy kombi dizel ) csak az a kérdés hogy ezt birná e a verda

  9. #49
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    VI TME!
    Mégiscsak egy legenda!
    De nagyon bután fog az autópályán mutatni 130 utazónál.
    látom már miért szeretsz te velem jönni menni

    hát igen a TME az TME nincs mese - lol

    egy jó programmal símán el van 150 km/h-ig 11 liter körül, ez nem legenda ez a valóság. Nekem slick-el, meredek szárnnyal összejött.
    Kell egy jó program

  10. #50
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    látom már miért szeretsz te velem jönni menni

    hát igen a TME az TME nincs mese - lol

    egy jó programmal símán el van 150 km/h-ig 11 liter körül, ez nem legenda ez a valóság. Nekem slick-el, meredek szárnnyal összejött.
    Köszi az infót! ilyesmire voltam igazán kiváncsi....

  11. #51
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót! ilyesmire voltam igazán kiváncsi....
    a gond mindig a gyorsítással van. Egy jól megírt programnál viszonylag nagy a gyorsítási benzin mennyisége, tehát bőven adagol, hogy meginduljon. Másfelől normális túnerek padlónál figyelnek a dúsabb keverékre, ugyanis ez hidegebb égést eredményez, mint a max lóerőt adó. Másfelöl ha nagyon meg van csinálva akkor meg nincs mit csodálkozni, ha kiveszed a 400 körüli paci mennyiséget akkor miért ne ehetne??
    Kell egy jó program

  12. #52
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Na szóval erösen gondolkodom hogy lecseréljem az Avensist egy Evo-ra. (Most épp) Kint élek Svajcban ezáltal évente kb 4szer haza kellene vele mennem (2500km oda-vissza), meg innen kb 10szer járok München környékére, ami 1200km oda vissza. Tavaly sokat mentem, 40.000km 1 év alatt, ebböl sajnos sok elmegy az ilyen utazgatásokra pályán. Nos az a kérdésem hogy, mivel itt kint szigor van és 130 a max trafi nélkül, kb 10-12 literböl el lehet járni? Esetleg szerintetek, mint tapasztalt Evosok, lehet irni egy "utazós" progit ami kevesebb telyesitmény melett kevesebbet fogyaszt?
    Továbbiakban azt is halottam hogy a káros a kocsinak a hosszu utazás amit nem telyesen értek, ha csak nem nyélen megy az ember. Ehez vélemény?

    Köszi szépen,
    üdv,
    Kristóf
    A szubim ha normálisan megyeg vele pályán 150 ig 10 litert eszik!!!!!!!!!

  13. #53
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    OFF

    Gyuri!

    Tudnál egyszer egy olyan hozzászólást írni, hogy nincs benne a "jó programra" való, vagy egyéb hasonló utalás? K. unalmas kezd lenni, meg az is, hogy ezt hallgatom a tagoktól, kérdezik, hogy miért csinálod ezt. Élőben olyan szórakoztató tudsz lenni, ne kattanj már meg, ha gép elé kerülsz

    ON

  14. #54
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    OFF

    Gyuri!

    Tudnál egyszer egy olyan hozzászólást írni, hogy nincs benne a "jó programra" való, vagy egyéb hasonló utalás? K. unalmas kezd lenni, meg az is, hogy ezt hallgatom a tagoktól, kérdezik, hogy miért csinálod ezt. Élőben olyan szórakoztató tudsz lenni, ne kattanj már meg, ha gép elé kerülsz

    ON
    Már élőben is megkattant.....

  15. #55
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    látom már miért szeretsz te velem jönni menni

    hát igen a TME az TME nincs mese - lol

    egy jó programmal símán el van 150 km/h-ig 11 liter körül, ez nem legenda ez a valóság. Nekem slick-el, meredek szárnnyal összejött.
    Az én "szar" programommal is elmegy 12vel, egyszer megálltam hogy csak 140-150-el mentem debibe.(ki is borultam).
    Azt a részt meg hogy káros a kocsinak nem igazán értem,nekem mindíg mindenki azt mondja hogy pont a nyélen való (290) közlekedést felejtsem már el mikor megyek debibe, dehát olyan nehéz megálni

  16. #56
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    A szubim ha normálisan megyeg vele pályán 150 ig 10 litert eszik!!!!!!!!!
    takarékos bogármotor

    de amugy jó fogyi a 10L! Megy már a kocsid?

  17. #57
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    kaposvár
    Hsz-ok
    35

    Alap

    sziasztok

    én 11-12 literrel járok. shell 100-t használok.más üzá-val 10%-l többet fogyaszt.
    Ezt a 11-12 l fogyasztást azok után értem el,hogy lelett ültetve kb 30-35 mm-t.
    úgy gondolom, hogy jelentős energia vész el az evo alján. nagyon sok a turbolencia.
    végül is ha leülteted.letakarod az alját(ahol lehet) már sokat sporolsz a benzinen.

  18. #58
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Árpi: Hozzászólás megtekintése
    sziasztok

    én 11-12 literrel járok. shell 100-t használok.más üzá-val 10%-l többet fogyaszt.
    Ezt a 11-12 l fogyasztást azok után értem el,hogy lelett ültetve kb 30-35 mm-t.
    úgy gondolom, hogy jelentős energia vész el az evo alján. nagyon sok a turbolencia.
    végül is ha leülteted.letakarod az alját(ahol lehet) már sokat sporolsz a benzinen.
    Köszi szépen!!!!!

    Hát ha tényleg veszek akkor az elsö "Upgrade" egy Karter- Diffvédö kombináció meg esetleg az aljának védése valami alulapokkal. A második meg valami TEIN MonoFlex jellegü "sport" futómü, amivel nyárra el lehetne simán énri az ültetést
    (aztán meg itt még el tudnám sorolni az tuningcuccokat amiböl 3 Evot is lehetne venni, de minden a maga idejével , meg majd amikor már csak 2ik kocsinak használom az Evo-t...)
    üdv, Kristóf

  19. #59
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    OFF

    Gyuri!

    Tudnál egyszer egy olyan hozzászólást írni, hogy nincs benne a "jó programra" való, vagy egyéb hasonló utalás? K. unalmas kezd lenni, meg az is, hogy ezt hallgatom a tagoktól, kérdezik, hogy miért csinálod ezt. Élőben olyan szórakoztató tudsz lenni, ne kattanj már meg, ha gép elé kerülsz

    ON
    nekem meg az üldözési mániával van tele a tököm. Nem utaltam semmire! Még a saját autómra sem utaltam, mint referencia, mert nem az. Ezen túl nem írtam reklámot, nem említettem neveket hanem egyszerűen azt írtam, hogy egy ha van egy jó program. Amit készíthet bárki. Érted ezt?

    Lehet ez a Tarlós, Bálna, DCS, Szekér, Mátrai, vagy bárki aki csak akar és tud. Fejezzétek be a rém látást és egyből vidámabb lesz a napotok. puszi
    Kell egy jó program

  20. #60
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése


    nem, nekem nem utazni kell az EVO, meg nem is akarok utazós kocsit csinálni belöle, DE sajnos utazni is kellene vele....

    szal ezért kérdezem, kb 25.000kmre számitok idén meg jövöre... dizel most van, kezdem megunni...

    fogyasztás nem 1ö szempont, de érdekel alapbol ha 11lityóbol el tudok járni ezeken a kinos utazásokon akkor 1 rossz szavam sincs!

    amugy svajcban nagyon jó szerpentinek vannak

    Xet soha, VI TME vagy IX "Sport" jön szóba...

    na?
    Mi a baj a X-essel?

3. oldal, összesen: 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva