2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-33, összesen: 33

  1. #21
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet tRebroN: Hozzászólás megtekintése
    Tudod erről az egész kpm-es rendőrösdiről már kifejtettem a véleményemet máshol...
    arról sajna lemaradtam, copyzd ide pls, vagy egy linket kérek.

  2. #22
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    infóm az nincs sajna, de elgondolkodtató a KPM idei viselkedése. vizsgáztatás USA autóknál, vagy a Váci úti szívatás(lásd Feron topikja). úgy gondolom azzal, hogy 18-as felnim van a gyári 17-es helyett lassan felér egy emberiség elleni bűnnel.
    OFF
    Azért,ha átalakítod és engedély nélküli dolgokat teszel fel,majd ezzel megfognak nem biztos,hogy a rendőr a hülye.
    Lehet kergetőzni(ha látsz esélyt),vagy lehet lapítani,visszaalakítani kpm-re és kezdődhet elölről.
    ON

  3. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    OFF
    Azért,ha átalakítod és engedély nélküli dolgokat teszel fel,majd ezzel megfognak nem biztos,hogy a rendőr a hülye.
    Lehet kergetőzni(ha látsz esélyt),vagy lehet lapítani,visszaalakítani kpm-re és kezdődhet elölről.
    ON
    nem is állítom, hogy ők a hülyék, de úgy látom, hogy nem mindig arra megy ki a játék, hogy biztonságosabb legyen a közlekedés. pld. ha én felrakok egy 18-as felnit attól autóm nem veszélyesebb, mint egy 30 éves, elhanyagolt autó fék nélkül és/vagy 4 különböző mintázatú gumival. vagy példánál maradva: USA autó a fontosabb dolgokat EU szabályoknak megfelelően átalakítva nem veszélyesebb a forgalomban közlekedőkre, mint az előbb említett autó.

  4. #24
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    OFF
    Azért,ha átalakítod és engedély nélküli dolgokat teszel fel,majd ezzel megfognak nem biztos,hogy a rendőr a hülye.
    Lehet kergetőzni(ha látsz esélyt),vagy lehet lapítani,visszaalakítani kpm-re és kezdődhet elölről.
    ON
    Nekem jó pár éve mikor még új volt a verdám és tök gyári tudod mibe kötöttek bele? Kerékanyába baszki a gyári uborkaszeletelő felnin nem voltak jók a gyári acélfelnihez kapott anyák, mivel nem volt a vége befedve, így lehetett látni hány menettel fogja oda a felnit, a csávó meg kitalálta, hogy ez nem szabályos, mert kevés menet fogja (kb. 2-3 menetnyit volt beljebb ahhoz képest, hogy a pöcs és az anya csavar teteje egy szintben legyen).
    Erre berendeltek vizsgálatra...azon felül, hogy vehettem ki szabadságot mert persze, hogy csak munkaidőben van ez a szar, még le is gomboltak rólam 8 rugót mondván eljárásidíj, holott a kurva anyja se kérte őket erre.

    Szal ennyit az engedély nélküli dolgokról azóta kerülöm a KPM-et meg a rendőröket vagy ki vagy el. Így jobb mindenkinek, de főleg nekem.

  5. #25
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet tRebroN: Hozzászólás megtekintése
    Nekem jó pár éve mikor még új volt a verdám és tök gyári tudod mibe kötöttek bele? Kerékanyába baszki a gyári uborkaszeletelő felnin nem voltak jók a gyári acélfelnihez kapott anyák, mivel nem volt a vége befedve, így lehetett látni hány menettel fogja oda a felnit, a csávó meg kitalálta, hogy ez nem szabályos, mert kevés menet fogja (kb. 2-3 menetnyit volt beljebb ahhoz képest, hogy a pöcs és az anya csavar teteje egy szintben legyen).
    Erre berendeltek vizsgálatra...azon felül, hogy vehettem ki szabadságot mert persze, hogy csak munkaidőben van ez a szar, még le is gomboltak rólam 8 rugót mondván eljárásidíj, holott a kurva anyja se kérte őket erre.

    Szal ennyit az engedély nélküli dolgokról azóta kerülöm a KPM-et meg a rendőröket vagy ki vagy el. Így jobb mindenkinek, de főleg nekem.
    Pont így értettem én is!
    Kpm-re még nem hívtak,de mikor kiszednek,hogy nincs rendszám,más a kerék...megfújom a szondát,hallgatok és kapom a csekket.
    Ez ilyen,tudomásul vettem és kerülöm őket.

  6. #26
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Pont így értettem én is!
    Kpm-re még nem hívtak,de mikor kiszednek,hogy nincs rendszám,más a kerék...megfújom a szondát,hallgatok és kapom a csekket.
    Ez ilyen,tudomásul vettem és kerülöm őket.
    Hát ez az, hogy megállsz

  7. #27
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hsz-ok
    25

    Alap

    most akkor ezt a fehér 9est senki nem nézte meg?

  8. #28

    Alap

    Idézet RT_: Hozzászólás megtekintése
    most akkor ezt a fehér 9est senki nem nézte meg?
    Nehogy vegyél nekem magadnak egy gusztustalan fehér evót...

    Szégyeld magad.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  9. #29

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Pont így értettem én is!
    Kpm-re még nem hívtak,de mikor kiszednek,hogy nincs rendszám,más a kerék...megfújom a szondát,hallgatok és kapom a csekket.
    Ez ilyen,tudomásul vettem és kerülöm őket.
    Nekem a tavaszi kiskunlacházi gyorsulásról hazafelé a kiskörűton rajtprogramról rajtolni kellett zöld lámpára az utolsó rendőri igazoltatásról.Külön kérte mert szép a hangja , főleg ott a visszaverődő hangorkán a falakról...

    Az a rendőr normális volt , motorteret is nézett meg dumáltunk is.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  10. #30
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Nehogy vegyél nekem magadnak egy gusztustalan fehér evót...

    Szégyeld magad.
    Végre lenne egy autója ami nem hullik szét vagy nem kurják meg az utcán
    Viccet félretéve 10 seces evóra jóval több zsetonja menne el mint az Audira hiába nem japán régivágású sportautó az is és mint ilyen számos helyen jól túl van méretezve na most egy evo erőátvitel az minden csak nem túlméretezett legalábbis nem annyira maennyire RT szeretné...gyri teljesítmény közel 3x-án mászkál vele evóból nálam 550 ló volt a top amit láttam, de az rally cross volt és széjjel baszkodott mindent...

  11. #31
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Nem tud senki semmit az autorol?

  12. #32
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Kacsint

    Már nagyon régóta hirdetik , 2008júliusban édeklődtem felőle. edzőautónak készült azt mondta, akinek a száma meg volt adva , mert a gazdi külföldre költözött vagy mi . Állitólag K-Speed- ben építették , ott kéne érdeklődni felőle . Annyit tudok még hogy tötve hozták, és elég sok elem festve lett rajt.

  13. #33
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    Már nagyon régóta hirdetik , 2008júliusban édeklődtem felőle. edzőautónak készült azt mondta, akinek a száma meg volt adva , mert a gazdi külföldre költözött vagy mi . Állitólag K-Speed- ben építették , ott kéne érdeklődni felőle . Annyit tudok még hogy tötve hozták, és elég sok elem festve lett rajt.
    Torott mar nem kell soha.

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Mit tudunk róla?
    By manumission in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 2776
    Utolsó hozzászólás: 2023. 12. 05., 14:44
  2. Evo X fehér , 2008-as , újszerű!
    By KiCsi in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 23
    Utolsó hozzászólás: 2014. 06. 07., 10:58
  3. Evo VIII fehér szinben
    By borisz in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 18
    Utolsó hozzászólás: 2010. 12. 18., 15:09
  4. Compomotive MVS fehér 18"
    By Leon in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2010. 08. 06., 11:18
  5. Compomotive MO 18" fehér
    By bsz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 18
    Utolsó hozzászólás: 2009. 05. 05., 22:45

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva