1-13, összesen: 13

  1. #1
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap Benzinpumpa biztosíték probléma

    Srácok,
    nem tudom ki mennyire tudja, nemrég olvastam kinti forumon. A gyári relék elég szar minőségüek az X ben, ami a benzinpumpánál elégtelen működéshez vezethet. Irták, hogy full gyári autónál is vészesen elszegényítheti a keveréket, mivel a hibás relé miatt alacsony feszültségen tartja a pumpát, ami nem ad elég benzint a motornak. Minél többet mész az autóval, annál nagyobb az esély a meghibásodásra. Állítólag jó, ha 15 ezrenként cseréljük ezt is.
    Ugyanolyan reléje van a dudának és a refinek is, ezért könnyen le lehet tesztelni. A refiével ki kell cserélni és ha az felkapcsolás után elalszik, akkor gáz van.
    A forumról dobok egy képet, hogy melyikeket kell cserélni.
    Lehet már mindenki tudta, csak gondoltam nem árt óvatosnak lenni. USA modellekről van szó, lehet az EU modelleket ez nem érinti.
    Utoljára szerkesztette: KiCsi; 2009. 08. 27. 17:50-kor

  2. #2
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet KiCsi: Hozzászólás megtekintése
    Srácok,
    nem tudom ki mennyire tudja, nemrég olvastam kinti forumon. A gyári biztosítékok elég szar minőségüek az X ben, ami a benzinpumpánál elégtelen működéshez vezethet. Irták, hogy full gyári autónál is vészesen elszegényítheti a keveréket, mivel a hibás biztosíték miatti alacsony feszültségnek köszönhetően nem ad elég benzint a motornak. Minél többet mész az autóval, annál nagyobb az esély a meghibásodásra. Állítólag jó ha 15 ezrenként cseréljük ezt is.
    Ugyanolyan biztosítéka van a dudának és a refinek is, ezért könnyen le lehet tesztelni. A refiével ki kell cserélni és ha az felkapcsolás után elalszik, akkor gáz van.
    A forumról dobok egy képet, hogy melyikeket kell cserélni.
    Lehet már mindenki tudta, csak gondoltam nem árt óvatosnak lenni. USA modellekről van szó, lehet az EU modelleket ez nem érinti.
    A képeken relék vannak, nem biztosítékok. Akkor most mi a gáz a relé vagy a bizti? Gondolom inkább a relé.

  3. #3
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Bocsi, nem vagyok annyira otthon az ilyen elektronikai dolgokban. Akkor relé lesz! Olyasmit irtak kint, hogy a benzinpumpa feszültsége alap helyzetben alacsonyabb, mint teli gáznál. Viszont a relé olyankor nem működik rendesen és továbbra is kis feszen tartja.

  4. #4
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet KiCsi: Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, nem vagyok annyira otthon az ilyen elektronikai dolgokban. Akkor relé lesz! Olyasmit irtak kint, hogy a benzinpumpa feszültsége alap helyzetben alacsonyabb, mint teli gáznál. Viszont a relé olyankor nem működik rendesen és továbbra is kis feszen tartja.

    Ez a relé akár DC 8-10 voltnál is bekapcsol, amit leírsz az teljesen normális, viszont ha nagyobb injektorok kerülnek a gyári helyére, abban az esetben extrém körülmények között (folyamatos magas fordulatszám) természetes, hogy a gyári pumpa már nem képes a megnövekedett igényeket kielégíteni. Egyébként egy nagyobb pumpához is elég a gyári relé, de a bizti lehet egy kicsit erősebb.

  5. #5
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Ez a relé akár DC 8-10 voltnál is bekapcsol, amit leírsz az teljesen normális, viszont ha nagyobb injektorok kerülnek a gyári helyére, abban az esetben extrém körülmények között (folyamatos magas fordulatszám) természetes, hogy a gyári pumpa már nem képes a megnövekedett igényeket kielégíteni. Egyébként egy nagyobb pumpához is elég a gyári relé, de a bizti lehet egy kicsit erősebb.
    Az a gond, hogy teljesen gyári autókról van szó.
    Nem lenne gond a relével, csak szar minőségű és tönkremegy. Simán eldurranthatja a motort.
    Utoljára szerkesztette: KiCsi; 2009. 08. 27. 17:53-kor

  6. #6
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Az egészben azt nem értem, hogy 1 relé vagy ad feszültséget vagy nem.
    Nincs szabályzó része, kvázi nem tud kisebb feszültséget adni.
    Az oké, hogy tönkre megy és akkor nem ad fesz.-t a benzin pumpának, de akkor 0 benya és leáll a motor.
    Esetleg az jöhet szóba, hogy szagat és akkor lehetne szegényebb keverék.

  7. #7
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Megint az van, hogy nem értek ezekhez, így nem tudom hogy működik.. Ezért lehet néha hülyeségeket írok.
    Ezzel a feszültség dologgal kapcsolatban azt írták, hogy az X-ben két feszültség állapota lehet a pumpának. Az alacsonyabb állapot kis töltésnél, ilyenkor egy ellenálláson keresztül jut a pumpához az áram. Nagyobb töltésnél viszont gondolom az ellenállást kerülve, viszont ilyenkor jön képbe ez a relé. Szóval azt csak a nagyobb töltésnél használja az autó, és mivel szar, ezért marad az alacsonyabb fesz. Remélem jól irtam mindent.

    Inkább beszúrom a linket, nem akarok már hülyét csinálni magamból:
    http://www.evoxforums.com/forums/showthread.php?t=17957

  8. #8
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Az egészben azt nem értem, hogy 1 relé vagy ad feszültséget vagy nem.
    Nincs szabályzó része, kvázi nem tud kisebb feszültséget adni.
    Az oké, hogy tönkre megy és akkor nem ad fesz.-t a benzin pumpának, de akkor 0 benya és leáll a motor.
    Esetleg az jöhet szóba, hogy szagat és akkor lehetne szegényebb keverék.
    Azt el tudom képzelni, hogy a relé zárt állapota esetén nem megfelelő az átmeneti ellenállása, feszültség esik rajta (ekkor melegednie kell), s így a pumpára már nem a megfelelő feszültség jut, ezáltal csökken a szállítási kapacitása, s ez okozhat akár motor tönkremenetelt is.

    Amúgy szeritem ezt egy egyszerű műszerrel ellenőrizni lehet.

  9. #9
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Azt el tudom képzelni, hogy a relé zárt állapota esetén nem megfelelő az átmeneti ellenállása, feszültség esik rajta (ekkor melegednie kell), s így a pumpára már nem a megfelelő feszültség jut, ezáltal csökken a szállítási kapacitása, s ez okozhat akár motor tönkremenetelt is.

    Amúgy szeritem ezt egy egyszerű műszerrel ellenőrizni lehet.
    ...ha ez tényleg így lenne, akkor már régen visszahívták volna garanciába ezeket a típusokat...inkább megint valami nagyokos vetített ott kint, közbe meg semmi alapja sincs, legalábbis olyan ami tényleg komolyan számítana. Mi meg esszük a kefét, hogy na ez megint mi lehet és mindenféle teóriákat gyártunk rá. Néhány X-es tulaj azért már akad itt nálunk is és még senki sem beszélt hasonlóról. A relé meg azért van, hogy melegedjen

  10. #10
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Na azért én vettem a fáradságot és megnéztem az elektromos rajzot:

    Valóban van ellenállás:
    2db fuel pump relé van - a 2-es kapcsolja rá a pumpára az áramot.
    Az 1-es relé (és nyílván erről van szó), pedig tényleg csak annyit csinál, hogy ha nyitva van akkor 1 ellenálláson keresztűl kapcsolódik a 2-es relén keresztűl a pumpára, ha zárva van a relé akkor közvetlenűl.

    Tehát ha beszarik ez a relé akkor mindig az ellenálláson keresztűl kapja a pumpa a feszt.

  11. #11
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Voltam ma az Emil Freynél és megnéztem az ott kiállított Xet. Abban is a gagyi relé van.. Szerintem érdemes lenne megnézni, hogy a tietekben jó-e még. Elvileg ha kiszeded és megrázod, akkor ha zörög szar.
    Ja és minél többet ment az autó, annál nagyobb eséllyel szar, úgyhogy pl Sanci szerintem nézd meg.
    Kint mostmár cserélgetik a márkaszervízek is a zöld szinűre, az jobb minőségű. A zöld tipusszáma 8627A011.
    Erről van szó amúgy:

    Utoljára szerkesztette: KiCsi; 2009. 10. 02. 16:02-kor

  12. #12
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet KiCsi: Hozzászólás megtekintése
    Kint mostmár cserélgetik a márkaszervízek is a zöld szinűre, az jobb minőségű.
    Gariba cserélik?
    EVO X GSR

  13. #13
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Nem, mert hivatalosan nincs gond vele. Viszont ha rendelsz relét akkor már csak zöldet adnak, szóval tudnak róla. Igazán szólhatnának

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hűtő ventilátor probléma.
    By Silva in forum Ha baj van...
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2014. 06. 03., 20:54
  2. Olaj probléma?
    By Robevo in forum Motor
    Hsz-ok: 45
    Utolsó hozzászólás: 2012. 10. 13., 13:08
  3. Benzinnyomás szabályozó probléma
    By KiCsi in forum Motor
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2009. 10. 05., 21:56
  4. EVO 8 biztosíték tábla tető
    By RSTom in forum Keres
    Hsz-ok: 11
    Utolsó hozzászólás: 2009. 05. 21., 14:31

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva