6. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
101-120, összesen: 129

  1. #101
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Keresztúri úton, a "kanyarban", ahol a mosó is van, vele szemben. Nem csak töltögetnek, de javitanak is.

    (EGIS és a Danone között vhol félúton. Ha nagyon kell, megnézem a nevüket stb)
    Príma klíma?

  2. #102
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet KiCsi: Hozzászólás megtekintése
    Príma klíma?
    Asszem ja

  3. #103
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Asszem ja
    Köszönöm, hívom!

  4. #104
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 06.
    Hsz-ok
    179

    Alap

    Helló!
    Egy jó szélvédőjavítót szeretnék Budapesten felkeresni kis felverődés kijavítására.
    Tud valaki jó precíz helyet erre?
    Utoljára szerkesztette: Zoli; 2014. 09. 21. 18:53-kor

  5. #105
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Múlt héten csinálta nekem egy fickó a Váci úton a Baumax parkolóval szemben, a kis Tesco parkolóban. Dupla törés volt, csillagszóróként berepedve mindkettő. K... jól megcsinálta, igényesen, precízen dolgozott. A nagy nevű szélvédőjavító elmehet a sunyiba, olyan szar munkát csináltak a másik kocsin ehhez képest.
    Viszont ragaszd le egyből, akkor lehet jó eséllyel szépen megcsinálni.

  6. #106
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 06.
    Hsz-ok
    179

    Alap

    Ez már eléggé régóta ilyen, így vettem. Ma hallottam róla, hogy ezt azonnal érdemes megcsináltatni, nem csak az első fagyok előtt.
    Ha nem lesz szép akkor se zavar semmiben, mert az ablaktörlőkar magasságában van.

  7. #107
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Nem találtam jobb topicot

    Toyota smart rendszerű kulcsmásolásban ismer valaki valakit aki tud segíteni?? Vagy gyári nem horror áron?

    Köszi.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  8. #108
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nem találtam jobb topicot

    Toyota smart rendszerű kulcsmásolásban ismer valaki valakit aki tud segíteni?? Vagy gyári nem horror áron?

    Köszi.

    http://aranykulcs.hu/

    próbáld meg

  9. #109
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    http://aranykulcs.hu/

    próbáld meg
    Köszi, azt elfelejtettem ami a neten megtalálható, azon már mind túl vagyok
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  10. #110
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Ezt is nézted már?

    http://www.kulcsmasolas.com/

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Köszi, azt elfelejtettem ami a neten megtalálható, azon már mind túl vagyok

  11. #111
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    Ezt is nézted már?

    http://www.kulcsmasolas.com/
    Igen, köszi. Ő még esélyes, holnap szól vissza.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  12. #112
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hsz-ok
    161

    Alap

    Sziasztok,Budapesten tud vki ajánlani Citroen(c4 picasso) és Skoda (fabia) szerelőt?vagy- vagy is jó,de mindkettőhöz ért az sem baj.

  13. #113
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Olyat tudok aki a Citroenhez és Peugeothoz nagyon ért, szinte csak azzal foglalkozik, alkatrésze is van minden. De gondolom egy fabia sem egy ördöglakat, nekünk is volt, az épp jól szivatott.
    Bethlen Gábor harminc 821 3274

    Idézet switch: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,Budapesten tud vki ajánlani Citroen(c4 picasso) és Skoda (fabia) szerelőt?vagy- vagy is jó,de mindkettőhöz ért az sem baj.

  14. #114
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hsz-ok
    161

    Alap

    Köszönöm,felhívjuk!

  15. #115
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap Carbonost keresek!

    Szevasztok!

    Sajnos a mocim kipufogó dobja feladta a harcot. Tudtok valakit ajánlani, aki gyorsan és jól rendbe teszi ?

    Köszi!


  16. #116
    Rezidens Firewalker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    276

    Alap

    Úgy tudom ő csinál carbon dobokat is, ráadásul normál áron tökéletes minőségben
    http://www.sportmotor.hu/tagok/228456

  17. #117
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Kezdek kifogyni az otletekbol, hogy hova vigyem el a 24 eves Legacymat, ahol hajlandoak erdemben foglalkozni a kocsi megtorpanasaival.
    A legtobb helyen nem akarnak ilyen nyuggel foglalkozni (ertem ezalatt, hogy szepen oszciloszkoppal es multival kimeregetnek a gyujtaskabelt, a trafokat, az ECU altal adott feszultseget, stb.)
    A talalgatasokbol es a "csereljuk ki rajta ezt is" hozzaallasbol elegem van, mar szinte egy uj auto epult, megis kimarad a gyujtas vagy szegeny a keverek.
    Mar cserelve lett trafo, MAP szenzor, AC pumpa, Westgate, (gyertyak kb. 4000km-rel ezelott)...

    Ertem en, hogy a legtobb embernek nem eri meg kifizetni a munkadijat (mert lehet, hogy mondjuk az auto EUROTAX ertekenek a fele lenne), de en fizetek mint a katonatiszt, csak valaki LELKIISMERETESEN jarjon mar a vegere (talalgatasok nelkul). Tudom, hogy a legtobb szerelo a konnyu munkakat keresi, de nincs olyan, aki szereti a kihivasokat?

    Van valami otletetek kihez forduljak?

    UI: Teljes gazdpedal terhelesen csak ritkan (hirtelen jobb-bal kanyarkombinacioban torpan csak meg 5300-as fordulat korul), viszont ha egyenletesen haladok az autoval 50-nel vagy 70-nel, akkor nagyon finoman, de rangat az auto. Erezni, hogy nem tokeletes a keverek, vagy hogy egy-egy tizedmasodpercre ki-kimarad a gyujtas. Tovabbi erdekesseg, hogy hideg motornal elegge ingadozik az alapjarat (500-2000 kozott), van hogy elso inditas utan magatol le is fullad.
    ///// Ceofang /////

  18. #118
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Régebben a Galantunk néha váratlanul leáltt, a veszprémi mitsunál sokszor totál szétszedték és megtalálták a hibát (szerintük), hazafele 2 km után ismét leállt...
    Itt pár óra alatt megoldották: http://injektor.hu/ . Hívd fel őket, hátha...

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Kezdek kifogyni az otletekbol, hogy hova vigyem el a 24 eves Legacymat, ahol hajlandoak erdemben foglalkozni a kocsi megtorpanasaival.
    A legtobb helyen nem akarnak ilyen nyuggel foglalkozni (ertem ezalatt, hogy szepen oszciloszkoppal es multival kimeregetnek a gyujtaskabelt, a trafokat, az ECU altal adott feszultseget, stb.)
    A talalgatasokbol es a "csereljuk ki rajta ezt is" hozzaallasbol elegem van, mar szinte egy uj auto epult, megis kimarad a gyujtas vagy szegeny a keverek.
    Mar cserelve lett trafo, MAP szenzor, AC pumpa, Westgate, (gyertyak kb. 4000km-rel ezelott)...

    Ertem en, hogy a legtobb embernek nem eri meg kifizetni a munkadijat (mert lehet, hogy mondjuk az auto EUROTAX ertekenek a fele lenne), de en fizetek mint a katonatiszt, csak valaki LELKIISMERETESEN jarjon mar a vegere (talalgatasok nelkul). Tudom, hogy a legtobb szerelo a konnyu munkakat keresi, de nincs olyan, aki szereti a kihivasokat?

    Van valami otletetek kihez forduljak?

    UI: Teljes gazdpedal terhelesen csak ritkan (hirtelen jobb-bal kanyarkombinacioban torpan csak meg 5300-as fordulat korul), viszont ha egyenletesen haladok az autoval 50-nel vagy 70-nel, akkor nagyon finoman, de rangat az auto. Erezni, hogy nem tokeletes a keverek, vagy hogy egy-egy tizedmasodpercre ki-kimarad a gyujtas. Tovabbi erdekesseg, hogy hideg motornal elegge ingadozik az alapjarat (500-2000 kozott), van hogy elso inditas utan magatol le is fullad.

  19. Az alábbiaknak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  20. #119
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Koszonom szepen a tippet.
    ///// Ceofang /////

  21. #120
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Grat a kitartásodhoz! Szerintem az üzemanyagszűrőt (ha még nem került rá sor) cseréld ki. Ahhoz nem kell szerelő. De lehet, hogy az egész rendszert alaposan át kellene mosni.

  22. Az alábbiaknak tetszik EVO-010 hozzászólása:


6. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva