7. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 567
121-129, összesen: 129

  1. #121
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Ha biztosra akarsz menni, kell egy tuti donorautó és az eddigi eredmények alapján módszeresen ki lehet sakkozni a megoldást. Tudom, hogy így könnyű tanácsot adni, de én is hasonlóan jártam az öreg lancerommal
    Utoljára szerkesztette: EVO-010; 2015. 10. 19. 21:31-kor

  2. #122
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Esetleg Novoth Tibi, TC autódokija, kedvenc eszköze az oszcilloszkóp: http://www.novothauto.hu/

    (Szombaton pont ott dumáltunk vele is melletted...)

  3. #123
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Novoth Tibi sajna nem vallalta... Ez meg rajta is kifog
    Azert jott 1-2 tipp priviben.
    ///// Ceofang /////

  4. #124
    Rezidens Sz.Ricsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hsz-ok
    274

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    Régebben a Galantunk néha váratlanul leáltt, a veszprémi mitsunál sokszor totál szétszedték és megtalálták a hibát (szerintük), hazafele 2 km után ismét leállt...
    Itt pár óra alatt megoldották: http://injektor.hu/ . Hívd fel őket, hátha...
    Csatlakozom injektor.hu!!!

  5. Az alábbiaknak tetszik Sz.Ricsi hozzászólása:


  6. #125
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    EVO-010 koszonom a biztatast. Ua. szuro is volt mar cserelve, csak omv100-at tankolok. Donor autora nincs helyem es nem is hiszem, hogy azert viszi az ember szerelohoz, hogy talalgatva szerveket ultessen at. (Persze lehet eljon az a pillanat amikor mar nincs mas valasztas. Az is mas lenne, ha magamnak pakolgatnam az alkatreszeket ki-be, de en sajnos fakezu vagyuk.)
    Szerintem elobb vennek egy masik autot De nem teszem, nem adom fel, mert nagyon megszerettem ezt a mufurc szemetladat!

    Hari Laci szerint ECU csere kellene. Szerintem gyujtaskabel vagy 1 trafo.
    Van aki szerint a kopogas erzekelo.
    ///// Ceofang /////

  7. #126
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    torpanás problémám nekem is volt, gyorsításnál 5000rpm környékén betorpant / durrogott az autó, majd 6000 fölött kb kitisztult. nálam trafócsere oldotta meg a hibát.
    egy másik hasonló problémám a TPS-el (pedál szenzor) volt, ott 3000rpm körül lábat gázon tartva enyhén rángatott az autó finoman, pici gázadásra torpant, rendes gázadásra megindult. oszcilloszkóppal lehetett kimutatni csak, hogy az 5V ingadozik picit - ez elég volt, hogy az ECUt bezavarja, multimeter kevés volt.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  8. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  9. #127
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Kaptam idopontot es ajanlatot a hiba kideritesere az injektor.hu csapattol. November elso heteben mar nagyon remelem, hogy okosabb leszek. De en mar csak nyugtaval dicserem a napot...
    ///// Ceofang /////

  10. #128
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Na szeretnem megkoszonni a segitseget. Az injektor.hu csapata megoldotta a problemat a Legacymon.

    A lambda-szondam volt a hibas. A multkor mar osszeirtam magamnak, hogy mik lehetnek a felelosek a torpanasokert, de nem akartam egyesevel, lepesenkent elkezdeni cserelgetni az alkatreszeket. A legtobb szerelo pedig csak talalgat, ha nincsen OBD2 hibakod. Na mind1 is, vegul orulok, hogy hozzaerto szakit talaltam a segitsegetekkel. (Hárman is ajánlottátok.)
    Hace Car nem tudta megoldani, Novoth Tibi pedig nem vallalta el...


    Nalam a 8-as pont nyert


    1. Trafo
    2. Gyertya
    3. Gyertyapipa
    4. Kopogasszenzor
    5. TPS (pedal szenzor)
    6. ECU
    7. Gyujtaskabel
    8. MAP szenzor
    9. Westgate
    10. AC pumpa
    11. Turbo


    Ha mar ott jart a kocsi, mertek rajta kompressziot es kitisztitottak az injektorokat is :P
    Kicsit nekem furi volt az idosebb szerelo-mesternek (tulajnak) a stilusa, aki egyebkent utalja a Subarukat szerelni, mert "minden baromira nehezen hozzaferheto es tul van bonyolitva", de vegulis rendes es kedves volt. Es ami a legfontosabb, hogy a hibat orvosolta. Azt mondta az enyemet meg elvallalja legkozelebb is, ha lesz vele valami, de mas Subarusnak inkabb ne ajanljam oket
    ///// Ceofang /////


  11. #129
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Pedig nagyon is szerelhető a Bubu.

7. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 567

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva