2. oldal, összesen: 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 129

  1. #21
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    Idézet Blindmouse: Hozzászólás megtekintése
    Fura hogy ilyen hiba miatt mindig ugyanott szabályoz... mintha valami miatt szervíz-üzemmódba vágná magát..

    csak úgy talál kábelköteget? ennyi Sainz Celica bontódik?

    ugynézki most bontank szét egyet és abból lesz meg a kábel köteg!

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hsz-ok
    6

    Alap

    Kábelköteg volt a hiba?

  3. #23
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    Nem.üzemanyag ellátásal volt a gond(pumpa is haldoklott stb....)Csak a nagy Toyotások nem tudták kideríteni ugy hogy egy kis helyi szerelő csinálta meg pfffff enyit erről!!!!!De pontosat nem tudok.

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hsz-ok
    4

    Alap Evo 9 gond

    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy megkaptam ismerősöm amcsi EVO 9esének a kulcsát, beleülök, indítanám, ha ráadom a gyújtást nem történik semmi (csak a rádió kapcsol be), viszont ha indítani próbálok elkezdi tekerni a motort, de nem indul. Mi lehet a gond? Műszerfalon semmi visszajelzés...

    Köszi

  5. #25
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet OliverR89: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy megkaptam ismerősöm amcsi EVO 9esének a kulcsát, beleülök, indítanám, ha ráadom a gyújtást nem történik semmi (csak a rádió kapcsol be), viszont ha indítani próbálok elkezdi tekerni a motort, de nem indul. Mi lehet a gond? Műszerfalon semmi visszajelzés...

    Köszi
    lopásgátló, ami tiltja az AC-t?
    Kell egy jó program

  6. #26
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet OliverR89: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy megkaptam ismerősöm amcsi EVO 9esének a kulcsát, beleülök, indítanám, ha ráadom a gyújtást nem történik semmi (csak a rádió kapcsol be), viszont ha indítani próbálok elkezdi tekerni a motort, de nem indul. Mi lehet a gond? Műszerfalon semmi visszajelzés...

    Köszi
    Nekem Prelude-del volt ilyen gondom. A gyújtáskapcsoló gyújtás poziciója kontaktos volt. Inditózni tudott, beindult, de amint elengedtem a kulcsot, s visszaállt gyújtás pozicióba, le is állt.

  7. #27
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    mondjuk gyújtás adásra ki kéne a műszerfalon a visszajelzőknek gyulladniuk. AC-t hallod?? Az gyújtás adáskor kb 3 secre el kezdi nyomni a benzint- ez jól lehet hallani. Ha nincs semmi de semmi hang akkor alapvető áramellátási bajok vannak.
    Kell egy jó program

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hsz-ok
    4

    Alap

    köszi az ötleteket, hangot nem hallottam, de lehet h csak nem vártam eleget. majd délután újra megpróbálom. fater is azt mondta telefonba h vagy vmi biztosítékkal van a gond, vagy nézzem meg a saru pozitív töltésénél a kábeleket minden rendben van-e. indításgátlót nem hiszem, átnéztünk mindent, hátha van vmi titkos kapcsoló. de pl az ablakok se működnek gyújtásnál, csak a lámpa, meg ilyenek. igazság szerint a legegyszerűbb lenne megkérdezni a tulajt, de őt nem akarjuk

  9. #29
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet OliverR89: Hozzászólás megtekintése
    köszi az ötleteket, hangot nem hallottam, de lehet h csak nem vártam eleget. majd délután újra megpróbálom. fater is azt mondta telefonba h vagy vmi biztosítékkal van a gond, vagy nézzem meg a saru pozitív töltésénél a kábeleket minden rendben van-e. indításgátlót nem hiszem, átnéztünk mindent, hátha van vmi titkos kapcsoló. de pl az ablakok se működnek gyújtásnál, csak a lámpa, meg ilyenek. igazság szerint a legegyszerűbb lenne megkérdezni a tulajt, de őt nem akarjuk
    Az is lehet,hogy nem szeretne a gazdi, ha mennel az autoval,ezert nem mondta meg,hogy hol van benne a kapcsolo

  10. #30
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Az is lehet,hogy nem szeretne a gazdi, ha mennel az autoval,ezert nem mondta meg,hogy hol van benne a kapcsolo
    Kell egy jó program

  11. #31
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet OliverR89: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy megkaptam ismerősöm amcsi EVO 9esének a kulcsát, beleülök, indítanám, ha ráadom a gyújtást nem történik semmi (csak a rádió kapcsol be), viszont ha indítani próbálok elkezdi tekerni a motort, de nem indul. Mi lehet a gond? Műszerfalon semmi visszajelzés...

    Köszi
    az gyanus azért ha műszarfalon semmi visszajelzés.. se abs se check engine se légzsák meg olaj lámpa nem gyullad fel gyujtásra ?!

  12. #32
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hsz-ok
    4

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Az is lehet,hogy nem szeretne a gazdi, ha mennel az autoval,ezert nem mondta meg,hogy hol van benne a kapcsolo
    ez kicsit bonyolultabb

  13. #33
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hsz-ok
    4

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    az gyanus azért ha műszarfalon semmi visszajelzés.. se abs se check engine se légzsák meg olaj lámpa nem gyullad fel gyujtásra ?!
    semmi semmi, még az üzemanyag jelző se moccan meg, először azt hittük h az a baja, h nincs benya, de vittünk bele. csak eléggé frusztráló mikor ott állsz kezedben az EVO kulcsával és nem tudsz menni vele

  14. #34
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet OliverR89: Hozzászólás megtekintése
    semmi semmi, még az üzemanyag jelző se moccan meg, először azt hittük h az a baja, h nincs benya, de vittünk bele. csak eléggé frusztráló mikor ott állsz kezedben az EVO kulcsával és nem tudsz menni vele
    akkor biztiket nézzd végig

  15. #35
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Szia Oliver!

    direkt nem tudod beindítani, csak parkolni hagytam nálatok, nem azért hogy ide-oda menjetek vele. Nem is tudsz vezetni.
    Freude am Fahren

  16. #36
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    Szia Oliver!

    direkt nem tudod beindítani, csak parkolni hagytam nálatok, nem azért hogy ide-oda menjetek vele. Nem is tudsz vezetni.

  17. #37
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    na ez gáz

  18. #38
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    Szia Oliver!

    direkt nem tudod beindítani, csak parkolni hagytam nálatok, nem azért hogy ide-oda menjetek vele. Nem is tudsz vezetni.

    pedig még regisztrált is hátha valaki segít neki

  19. #39
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ki van szedve belőle az egyik bizti.

  20. #40
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Amcsi kocsinál a kuplungot is be kell majd nyomni indítózásnál!
    A fanyűvő!!

2. oldal, összesen: 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva