1-20, összesen: 243

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap Kuplung

    HELP!
    75 ezernél tegnap elkezdett megcsúszni .Ez még az első gyári kuplung.Valami utcai megoldás kellene(Főleg a városban araszolgatáshoz).Pályázni nem járok,viszont rajtolgatni kicsit többet szeretnék mint eddig.A HKS-rugosbelsős tetszene,csak ahogy olvasom nem éppen occsó.Esetleg a gyárit lehet valahogy erősíteni?8-as,ecuteces,rajtprogis EVOhoz kellene valami megoldás,használt is jó lehet.A Bedőékhez vinném beszereltetni.Valami olyasmit ajánljatok amit nem kell ötezrenként cserélni-felújítani.
    Előre is köszi:
    joci

  2. #2
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    HELP!
    75 ezernél tegnap elkezdett megcsúszni .Ez még az első gyári kuplung.Valami utcai megoldás kellene(Főleg a városban araszolgatáshoz).Pályázni nem járok,viszont rajtolgatni kicsit többet szeretnék mint eddig.A HKS-rugosbelsős tetszene,csak ahogy olvasom nem éppen occsó.Esetleg a gyárit lehet valahogy erősíteni?8-as,ecuteces,rajtprogis EVOhoz kellene valami megoldás,használt is jó lehet.A Bedőékhez vinném beszereltetni.Valami olyasmit ajánljatok amit nem kell ötezrenként cserélni-felújítani.
    Előre is köszi:
    joci
    Szia.
    A rugós belsős is megcsúszik ha rajtolgatsz. Nekem aztán elhiheted.
    A HKS-t a bedőnél kapod meg a legolcsóbban szerintem.
    Az araszolgatást meg kell szokni és kész.
    Nekem van egy alig használt ACT-szettem könyitett lendkerékkel együt ha esetleg érdekel olcsón odaadom.

  3. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    HELP!
    75 ezernél tegnap elkezdett megcsúszni .Ez még az első gyári kuplung.Valami utcai megoldás kellene(Főleg a városban araszolgatáshoz).Pályázni nem járok,viszont rajtolgatni kicsit többet szeretnék mint eddig.A HKS-rugosbelsős tetszene,csak ahogy olvasom nem éppen occsó.Esetleg a gyárit lehet valahogy erősíteni?8-as,ecuteces,rajtprogis EVOhoz kellene valami megoldás,használt is jó lehet.A Bedőékhez vinném beszereltetni.Valami olyasmit ajánljatok amit nem kell ötezrenként cserélni-felújítani.
    Előre is köszi:
    joci
    Ha ennyit kibírt Nálad a gyári, akkor szerintem megint ezt válaszd. Rajtolgatáshoz kéttárcsás Exedy vagy HKS való (400-800 ezer), de ez már egy másik kategória. Ha a gyárinál kicsit erősebbett akarsz, akkor érdemes elnézni hozzájuk. http://whistlerracing.hu/elerhetoseg

    A gyári tárcsádat kevlár-szálerősítésű anyaggal készítik el, az itt használt műgyantakeverék kb. 50%-al nagyobb hőterhelésre képes (később büdösödik). Utcára és gyorsulásra javasolják. Viszont, ha az egész szerkezetet elviszed, akkor még be is mérik és összeillesztik és még annyiba sem lesz, mint egy új gyári tárcsa ára.

  4. #4
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    A Kevláros felé kacsintgatok,milyen tapasztalataitok vannak?Élettartam a gyárihoz képest?A szinterestől kicsit félek,túl sok a városi araszolás-dugó,a gyári-kuplungnál meg hát minden rajtprogihasználat után napokig bűzlik a garázs.

  5. #5
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    A Kevláros felé kacsintgatok,milyen tapasztalataitok vannak?Élettartam a gyárihoz képest?A szinterestől kicsit félek,túl sok a városi araszolás-dugó,a gyári-kuplungnál meg hát minden rajtprogihasználat után napokig bűzlik a garázs.
    Szét van már szedve?Szerkezet jó?
    40e a kevlár,ha viszed a tárcsádat.

  6. #6
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Azért az vicc hogy azt mondod a K-Speed 60 ezret mondott munkadíjra,én azt hittem a DCS-nél nincs drágább hely,pedig ő 50-ért csinálja,a nipponracing pedig 25-ért.
    Azért valjuk be ez szerintem elég felháboritó.

  7. #7

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Azért az vicc hogy azt mondod a K-Speed 60 ezret mondott munkadíjra,én azt hittem a DCS-nél nincs drágább hely,pedig ő 50-ért csinálja,a nipponracing pedig 25-ért.
    Azért valjuk be ez szerintem elég felháboritó.
    Miért felháborító?
    A K-Speed és DCS is jó szervíz.
    Ennyire tartják.
    Nipponnál vegyétek ha tudjátok ott olcsóbb.

    A 98-as benzin is szór a hazai kutakon elég durván....ennyi.
    Szimpla árképzés , megszokott ez.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  8. #8
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet wasabi: Hozzászólás megtekintése
    Azért az vicc hogy azt mondod a K-Speed 60 ezret mondott munkadíjra,én azt hittem a DCS-nél nincs drágább hely,pedig ő 50-ért csinálja,a nipponracing pedig 25-ért.
    Azért valjuk be ez szerintem elég felháboritó.
    én sem találom jó szónak a felháborítót, mert nem basznak sosem át, nem utólag találják ki az árakat, mindig az kerül bele amit vettél- és évek óta ennyi. Szóval aki szereti őket, ígényt tart a jó munkájukra az tudja, hogy ennyi az ára. Nem kötelező szervíz ez.
    Kell egy jó program

  9. #9
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Szét van már szedve?Szerkezet jó?
    40e a kevlár,ha viszed a tárcsádat.
    Még nem lett szétszedve.Mivel hétköznapi autó, próbálom elintézni az "egynapos klinikai ottartózkodást",hátha megúszom a "Gyere hozzál már haza pestről,majd holnapután vigyél már visszát".A K-speedesek felajánlották hogy felújítanak nekem egy másik használt kuplungot szinteresre,aztán jövök és gyors csere.Aztán meg remélem nem lesz meglepi mikor kiszedik a régit.

  10. #10
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Szetesett az Exedy dupla tarcsas kuplungom.Hol lehet Magyarorszagon felujitani?

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Fu rossz helyre irtam.

    *áthelyezve.(jordan6)
    Utoljára szerkesztette: jordan6; 2011. 01. 12. 21:01-kor

  12. #12
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Hogy sikerült "lerugni", vagy volt már benne km rendesen?
    Irtam pü.-t, megkaptad?
    Idézet wrcfrenky: Hozzászólás megtekintése
    Szetesett az Exedy dupla tarcsas kuplungom.Hol lehet Magyarorszagon felujitani?

  13. #13
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet wrcfrenky: Hozzászólás megtekintése
    Szetesett az Exedy dupla tarcsas kuplungom.Hol lehet Magyarorszagon felujitani?
    Pl. Whistler.

  14. #14
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Nem kaptam meg.Hat mar a verseny elott hallani lehetett,hogy valami hangja van,de nem volt mar idonk szetszedni.Hala,kibirta,de mar az utolso gyorson nehezen ment a valtas.A whistler jo?

  15. #15

    Alap

    Idézet wrcfrenky: Hozzászólás megtekintése
    Nem kaptam meg.Hat mar a verseny elott hallani lehetett,hogy valami hangja van,de nem volt mar idonk szetszedni.Hala,kibirta,de mar az utolso gyorson nehezen ment a valtas.A whistler jo?
    Nekem nem volt még vele probléma már öt éve ő csinálja az összes kupplungomat!
    A Martin kuplungot viszont egy életre megutáltam még a Zsigulis korszakomba!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  16. #16
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet wrcfrenky: Hozzászólás megtekintése
    .A whistler jo?

  17. #17
    kzs13
    Vendég

    Alap

    Skacok! Ma ajánlottak nekem kuplungfelújításra Hajdúkuplung nevű céget. Csináltak már több 8-asba,állítólag jók. Gyári tárcsára szeretnék kevláros-szinteres megoldást széria X-esbe. Ok, tudom HKS, de mielőtt megveszem, még kipróbálnék valami lowbudget megoldást. Hallottatok erről a hajdúkuplungról? Vélemény?
    Előre is köszi

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Kuplung szerkezet
    By VGergo in forum Keres
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2010. 02. 24., 20:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva