10. oldal, összesen: 13 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
181-200, összesen: 243

  1. #181
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Sorry, utálom az ilyen postokat amit most fogok írni, de ha vissza olvastok én már a legelején megmondtam, hogy a kevlár egy fos. Én is próbáltam egy- azaz egy rajtot bírt és az egész kifüstölt - a tükörben integettem neki. Felejtő. Szinter kuplunggal kell menni.
    Nekem a S2-n idáig rengeteg rajtot kibírt -olyan igazi négy kerék füstölőset- és semmi baja (Sachs racing szerkezet, és RS2 kevláros tárcsa). Mindeközben 2x tört már hátsó féltengely és egyszer féltengely csukló.

  2. #182
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Bunki rajtot aláírom, tényleg 4 csík marad!

  3. Az alábbiaknak tetszik Tomó hozzászólása:


  4. #183
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Nem csinálják meg gariba, vagy nem is kérdezted?
    Nem szokott a Whistleres kuplungokkal gond lenni, egy telefont megérne.
    Meg se próbáltam, mert azzal nem vagyok sokkal előrébb, hogy megcsinálja "ugyanúgy" mint elöbb, meg gondolom a szerelést nem fogja kifizetni, most se és ha gond lenne megint.

  5. #184
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Nekem a S2-n idáig rengeteg rajtot kibírt -olyan igazi négy kerék füstölőset- és semmi baja (Sachs racing szerkezet, és RS2 kevláros tárcsa). Mindeközben 2x tört már hátsó féltengely és egyszer féltengely csukló.
    Jó, de az egy másik autó!
    Kell egy jó program

  6. #185
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Sorry, utálom az ilyen postokat amit most fogok írni, de ha vissza olvastok én már a legelején megmondtam, hogy a kevlár egy fos. Én is próbáltam egy- azaz egy rajtot bírt és az egész kifüstölt - a tükörben integettem neki. Felejtő. Szinter kuplunggal kell menni.
    Szinter lett és már használom több mint egy hete és nem tudok rá panaszkodni. Normálisan el lehet vele indulni és ha összezárt akkor fog rendesen!
    Amúgy kocsit megmértük ~360 LE.

  7. Az alábbiaknak tetszik Sipos hozzászólása:


  8. #186
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Sipos: Hozzászólás megtekintése
    Szinter lett és már használom több mint egy hete és nem tudok rá panaszkodni. Normálisan el lehet vele indulni és ha összezárt akkor fog rendesen!
    Amúgy kocsit megmértük ~360 LE.

    Kell egy jó program

  9. #187
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hsz-ok
    42

    Alap most már végképp....

    Sziasztok!

    Végig olvastam az elejétől és mostanra teljesen elbizonytalanodtam

    Nekem egy 2002-es galant vr-4-em van. 95000km van benne és a szervíztörténet szerint a gyári kuplung (a kocsit teljesen tuningmentes gyári állapotban vettem) szeretnék 350 lovat kihozni belőle ehez akarok valami "jó" kuplungot.
    A kocsi mindennapi használatban van, szinte csak városi használat, nyáron 1x 2x kimennék valami amatőr pályára ezért szerintem fölösleges a 2000usd-s os gikken (+ szállítás vám áfa) exedy megoldások is 1000usd (+szállítás vám áfa) indulnak.... Evo átalakítás lehetséges, de az is húzós lenne. Szerintetek merjek Whistlernél kevlárt csináltatni?

  10. #188
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet acer24: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Végig olvastam az elejétől és mostanra teljesen elbizonytalanodtam

    Nekem egy 2002-es galant vr-4-em van. 95000km van benne és a szervíztörténet szerint a gyári kuplung (a kocsit teljesen tuningmentes gyári állapotban vettem) szeretnék 350 lovat kihozni belőle ehez akarok valami "jó" kuplungot.
    A kocsi mindennapi használatban van, szinte csak városi használat, nyáron 1x 2x kimennék valami amatőr pályára ezért szerintem fölösleges a 2000usd-s os gikken (+ szállítás vám áfa) exedy megoldások is 1000usd (+szállítás vám áfa) indulnak.... Evo átalakítás lehetséges, de az is húzós lenne. Szerintetek merjek Whistlernél kevlárt csináltatni?
    Szerintem megéri költeni a kuplungra,én szeptember végén rakattam be valami gyári "olcsó" megoldást (akkor arra volt keret),de nem igazán vagyok vele megelégedve,szerintem ha komolyan gondolja az ember költeni kell rá,vagy 3-4havonta cserélgeted (na az lesz a drága)...Én is kivárom mig megadja magát,aztán kap valami rendes exedyt,vagy Act-t...
    EVO VIII GSR

  11. 2 tagnak tetszik bajno hozzászólása:


  12. #189
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet acer24: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Végig olvastam az elejétől és mostanra teljesen elbizonytalanodtam

    Nekem egy 2002-es galant vr-4-em van. 95000km van benne és a szervíztörténet szerint a gyári kuplung (a kocsit teljesen tuningmentes gyári állapotban vettem) szeretnék 350 lovat kihozni belőle ehez akarok valami "jó" kuplungot.
    A kocsi mindennapi használatban van, szinte csak városi használat, nyáron 1x 2x kimennék valami amatőr pályára ezért szerintem fölösleges a 2000usd-s os gikken (+ szállítás vám áfa) exedy megoldások is 1000usd (+szállítás vám áfa) indulnak.... Evo átalakítás lehetséges, de az is húzós lenne. Szerintetek merjek Whistlernél kevlárt csináltatni?
    Szerintem, ha tényleg szeretnél 350 lovat, akkor NE!
    Nekem volt pont amit szeretnél. Csere után gyári állapotban elment vele az autom kb. 4.500 km-et, de mikor 360 LE lett 300 km-en belül leaszakadt a kevlár a tárcsa 1/3-áról.
    Nekem azóta szinter kuplungom van és jól múködik. Minden nap használom az autót városban is. Ha érdekel keresd meg nferi-t a fórumról, nekem ő csinálta. De ha szeretnéd kipróbálni, hogy milyen vezetni írj és megmutatom.

  13. 3 tagnak tetszik Sipos hozzászólása:


  14. #190
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hsz-ok
    42

    Alap

    Köszi Sipos és bajno a választ!
    Boldog karácsonyt mindenkinek!

  15. 2 tagnak tetszik acer24 hozzászólása:


  16. #191
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Sziasztok,

    mostanában tapasztalom az ótóval, hogy sebességben gurulva viszonylag alacsony fordulattartományon (1500-2000 közt) motorfékkel, van egy jó adag surlódó hang. Először azt hittem valami berezonál, de nem...
    Reprodukálni kb úgy lehet a dolgot, hogy plö sebességgel gurulva motorfékkel ejtem a fordulatot 1500-2000 közé, és akkor megjön ez a surlódó hang. de ahogy egy nüansznyit ráteszem a lábam gázra, egyből eltűnik ez a hang - és csak motorféknél jön. Azért tippelek a váltó környékéről valamire, mert ha kinyomom a kuplungot a surlódó hang közben, akkor egyszerre megszűnik (visszaengedem visszajön). És csak ebben a sebességtartományban jön elő, gázpedált felengedve.

    Valakinek vmi 5let ? (kinyomócsapágyra gondoltam, de az nem ezt a jelenséget produkálja).

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  17. #192
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    mostanában tapasztalom az ótóval, hogy sebességben gurulva viszonylag alacsony fordulattartományon (1500-2000 közt) motorfékkel, van egy jó adag surlódó hang. Először azt hittem valami berezonál, de nem...
    Reprodukálni kb úgy lehet a dolgot, hogy plö sebességgel gurulva motorfékkel ejtem a fordulatot 1500-2000 közé, és akkor megjön ez a surlódó hang. de ahogy egy nüansznyit ráteszem a lábam gázra, egyből eltűnik ez a hang - és csak motorféknél jön. Azért tippelek a váltó környékéről valamire, mert ha kinyomom a kuplungot a surlódó hang közben, akkor egyszerre megszűnik (visszaengedem visszajön). És csak ebben a sebességtartományban jön elő, gázpedált felengedve.

    Valakinek vmi 5let ? (kinyomócsapágyra gondoltam, de az nem ezt a jelenséget produkálja).

    -C0pp3rM!n3-
    Azt nem tudom mi lehet,de ez elöjött most nekem is,csak nekem magasabb fordulatnál,kb 2500-3000 környékén...én is arra gondolok hogy a kuplung hullott szét,van benne vagy 3000km...illetve remélem,hogy nem osztómü,váltó környéke...
    EVO VIII GSR

  18. #193
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    mostanában tapasztalom az ótóval, hogy sebességben gurulva viszonylag alacsony fordulattartományon (1500-2000 közt) motorfékkel, van egy jó adag surlódó hang. Először azt hittem valami berezonál, de nem...
    Reprodukálni kb úgy lehet a dolgot, hogy plö sebességgel gurulva motorfékkel ejtem a fordulatot 1500-2000 közé, és akkor megjön ez a surlódó hang. de ahogy egy nüansznyit ráteszem a lábam gázra, egyből eltűnik ez a hang - és csak motorféknél jön. Azért tippelek a váltó környékéről valamire, mert ha kinyomom a kuplungot a surlódó hang közben, akkor egyszerre megszűnik (visszaengedem visszajön). És csak ebben a sebességtartományban jön elő, gázpedált felengedve.

    Valakinek vmi 5let ? (kinyomócsapágyra gondoltam, de az nem ezt a jelenséget produkálja).

    -C0pp3rM!n3-
    hátsó diffi
    Kell egy jó program

  19. #194
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hátsó diffi
    annak roppant nem örülnék.

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  20. #195
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hátsó diffi
    Azt elfelejtettem irni,nekem elölröl jön a hang,nem a hátuljából.
    EVO VIII GSR

  21. #196
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Nekem az első adta ki ezt a hangot és csere is volt....

  22. #197
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Nekem az első adta ki ezt a hangot és csere is volt....
    Na,még az lenne a legbarátibb...
    EVO VIII GSR

  23. #198
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Na,még az lenne a legbarátibb...
    Nézesd meg nekem ha időben ráhúzták volna akkor a kúp nem nyalta volna le a fogaskereket!
    De 2002-ben annyit mondtak hogy jaj de jó hogy ennek az autónak végre van hajtás hangja.... hát marha jó volt...

  24. #199
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Na,még az lenne a legbarátibb...
    Az is tud annyiba kerülni mint a teljes hátsó rész sajnos.

  25. Az alábbiaknak tetszik Viktor hozzászólása:


  26. #200
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Nézesd meg nekem ha időben ráhúzták volna akkor a kúp nem nyalta volna le a fogaskereket!
    De 2002-ben annyit mondtak hogy jaj de jó hogy ennek az autónak végre van hajtás hangja.... hát marha jó volt...
    Jaja,holnap átugrok Németországba alánézünk mi lehet,aztán reméljük a legjobbakat...az elsö difi meg még a gyári,ugyhogy egy kis revizio meg egy sperr talán ártani nem árt neki
    EVO VIII GSR

10. oldal, összesen: 13 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Kuplung szerkezet
    By VGergo in forum Keres
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2010. 02. 24., 19:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva