2. oldal, összesen: 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 243

  1. #21
    Bennfentes Laci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 10.
    Hsz-ok
    53

    Alap

    Az autómba gyári kuplungot cseréltem gyárira,semmi gond vele 15.000 km után.
    Ha nem versenyzésre használod a kocsid mindenképp gyárit szereltess be.
    Nekem bevált legközelebb is onnan hozom.
    Szereléssel kapcsolatban éreklődj Érden a Bálnáéknál (L-SPORT).

  2. #22
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Matin lebeszélt a saját szériakuplungjáról.Azt mondta döntsem el utcai vagy versenyautót akarok.Az ecuteces 300+ paci szerinte sok a szériakuplungnak,ő szintert ajánl.Most akkor kevlár vagy szinter.Addig vacillálok,mig lemaradok a Gyuri-féle pöriről!

  3. #23
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Matin lebeszélt a saját szériakuplungjáról.Azt mondta döntsem el utcai vagy versenyautót akarok.Az ecuteces 300+ paci szerinte sok a szériakuplungnak,ő szintert ajánl.Most akkor kevlár vagy szinter.Addig vacillálok,mig lemaradok a Gyuri-féle pöriről!
    Nekem ugyan Subarum van ,de Bálna rakott bele valalmi Cusco tárcsát ,széria de erősített szerkezettel ,és simán viszi a tunying STI-t! Eddig ugyan max 5-öt rajtoltam vele 10000 km alatt, de simán tekeri a kerekeket és semmi szag!

  4. #24
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Matin lebeszélt a saját szériakuplungjáról.Azt mondta döntsem el utcai vagy versenyautót akarok.Az ecuteces 300+ paci szerinte sok a szériakuplungnak,ő szintert ajánl.Most akkor kevlár vagy szinter.Addig vacillálok,mig lemaradok a Gyuri-féle pöriről!
    a kevlárt sokan dícsérik, de ha nyomatékos az autód akkor nagyon be fogsz vele fürdeni. Az én sztorim a kevlárral egy mondatban összefoglalható: A Tagaiék bele rakták a Martin féle szerkezetbe a kevlár pogikat, első rajt: hatalmas füst és az egész azonnal leégett. Vissza is adták a pénzemet és végeztünk. Szinter az egyetlen járható út- no meg a carbon.
    Kell egy jó program

  5. #25
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    A kérdés az hogy mennyi a sok.Ecutekes 8-asra 400-440Nm mondtak.lehet hogy ezért nem ajánlotta a Martin
    Csak meg kell szokni a szintert......,csak ne f@snák annyira a városi araszolgatástól.ACT-t használt már itt valaki Wasabi kollégán kívül?

  6. #26
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    A kérdés az hogy mennyi a sok.Ecutekes 8-asra 400-440Nm mondtak.lehet hogy ezért nem ajánlotta a Martin
    Csak meg kell szokni a szintert......,csak ne f@snák annyira a városi araszolgatástól.ACT-t használt már itt valaki Wasabi kollégán kívül?
    nekem szinter van, semmi baja, használom városban is és teljesen jó.
    EVO VI TME

  7. #27
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    A kérdés az hogy mennyi a sok.Ecutekes 8-asra 400-440Nm mondtak.lehet hogy ezért nem ajánlotta a Martin
    Csak meg kell szokni a szintert......,csak ne f@snák annyira a városi araszolgatástól.ACT-t használt már itt valaki Wasabi kollégán kívül?
    ha 75e km elment a gyárival neked akkor nem hinném h kell szinter sztem messze kuplung rekorder vagy evon lehet egész magyarországon
    ha nem olcson akarod meguszni akkor én megnézném a fidanzat amit irtam ! de egy erositett exedy n is gondolkozhatsz..

  8. #28
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    A kérdés az hogy mennyi a sok.Ecutekes 8-asra 400-440Nm mondtak.lehet hogy ezért nem ajánlotta a Martin
    Csak meg kell szokni a szintert......,csak ne f@snák annyira a városi araszolgatástól.ACT-t használt már itt valaki Wasabi kollégán kívül?
    Nekem 470Nm az autóm, de simán bírja a gyárival is, pedig szét ringeztem már az agyam.
    A gyárit 100e km+ után cseréltettem egy IX-esére, szerkezet és tárcsa(gondolom közel ugyanaz), de semmi gondom vele. Igaz rajtolni nem szoktam, két kezemen meg tudom számolni, három év alatt hányszor rugtam el állóból. De az M0 rücskös betonján sem csúszott meg rajtnál RE070-el, mikor bepróbált a maserati.

  9. #29
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    ha 75e km elment a gyárival neked akkor nem hinném h kell szinter sztem messze kuplung rekorder vagy evon lehet egész magyarországon
    ha nem olcson akarod meguszni akkor én megnézném a fidanzat amit irtam ! de egy erositett exedy n is gondolkozhatsz..
    ugyan ezt gondolom!! A 75 az valszeg világ rekord! Vagy nagyon óvatos vagy, vagy olyan jó a lábad mint szegény Jackonak, vagy kurva gyenge a kocsi, vagy ez mind együtt- végül is tök mindegy. 75 ezer az brutális. Nem cserélnék a helyedben.
    Kell egy jó program

  10. #30
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    ugyan ezt gondolom!! A 75 az valszeg világ rekord! Vagy nagyon óvatos vagy, vagy olyan jó a lábad mint szegény Jackonak, vagy kurva gyenge a kocsi, vagy ez mind együtt- végül is tök mindegy. 75 ezer az brutális. Nem cserélnék a helyedben.
    A Szubival 66000 km mentem el a gyári kuplungal!

  11. #31
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    55000-nél vagyunk Martin szinter/kevlár keverékével. És még mindig hibátlan, pedig minden alkalommal kap álló rajtot dögivel.

  12. #32
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    ...milyen kuplung is kell nekem?!?
    szintert semmi esetre sem! mindenkinek más a lába és az autóink sem egyformák, ezért a Neked a gyári szerkezet lekvár betéttel teljesen jó. Én is ilyet néztem ki magamnak (amikor még egyben volt a paripa). A rajtprogi meg csak ügyes embereknek való, mert ha nem feszíted meg előtte a hajtást akkor azt is hamar szét lehet qrni Viszont ha lassan gurulva rajtolsz, akkor is élvezni fogod és a tárcsád sem fogy el hamarabb. A kevlár betétben a műgyanta hőterhelése magasabb ezért picivel többet bír. A Whistlerék úgy is bemérnék a tárcsádat a szerkezettel együtt, hogy mi a maximum érték amit elbír.
    Szerintem.

  13. #33

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Matin lebeszélt a saját szériakuplungjáról.Azt mondta döntsem el utcai vagy versenyautót akarok.Az ecuteces 300+ paci szerinte sok a szériakuplungnak,ő szintert ajánl.Most akkor kevlár vagy szinter.Addig vacillálok,mig lemaradok a Gyuri-féle pöriről!
    Szinter.

    Nekem picit csúsztatnom kell a szintert nap-mint-nap és utána állórajtolok vele megcsúszás nélkül.
    Kezelt pályán sem csúszik meg , hétköznap is jó , megtanulod gyorsan hogyan nem fullad le....
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  14. #34
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Szinter.

    Nekem picit csúsztatnom kell a szintert nap-mint-nap és utána állórajtolok vele megcsúszás nélkül.
    Kezelt pályán sem csúszik meg , hétköznap is jó , megtanulod gyorsan hogyan nem fullad le....
    és 20000 km után csere

  15. #35
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    55000-nél vagyunk Martin szinter/kevlár keverékével. És még mindig hibátlan, pedig minden alkalommal kap álló rajtot dögivel.
    Konkrétan melyik Martin-kuplungot használjátok?

  16. #36
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Kevlát-szinter keveréket. 2 éve volt 30.000 forint.

  17. #37
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Kevlát-szinter keveréket. 2 éve volt 30.000 forint.
    Tőlem azt kérte a Matrin,kérdezzem meg a pontos tipust."Majd ott a fórumon megmondják mi kell neked,aztán majd hívhatsz,de különben van nekem elég munkám...."Nyomólap tipus,tárcsa tipus,meg a f@szom tudja mi kell még.A honlapjáról kellene választanom (Mkuplung),valami "super-street"-et,de még a menűpontot sem találom.Kezd a zacsim telelenni....berágok,veszek szintert.

  18. #38
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    "de különben van nekem elég munkám...."
    Ez lenne az a pont amikor én azt mondanám, hogy akkor pukkadj meg és egy vasat nem adok neki...
    Amúgy ha az segít minden maradt a gyári csak a tárcsára feltett kevlár/szinter keverékes papucsokat.

  19. #39
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Tőlem azt kérte a Matrin,kérdezzem meg a pontos tipust."Majd ott a fórumon megmondják mi kell neked,aztán majd hívhatsz,de különben van nekem elég munkám...."Nyomólap tipus,tárcsa tipus,meg a f@szom tudja mi kell még.A honlapjáról kellene választanom (Mkuplung),valami "super-street"-et,de még a menűpontot sem találom.Kezd a zacsim telelenni....berágok,veszek szintert.
    én pont most hívnám a Bedőt hogy a polcról emeljen le legyen kedves egy rugós közepű HKS-t és kész.
    Kell egy jó program

  20. #40
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én pont most hívnám a Bedőt hogy a polcról emeljen le legyen kedves egy rugós közepű HKS-t és kész.
    Ha volna rá fél millám,biztos hogy HKS-t választanám,csak hát válság van.Kicsi pénzből kellene az Aranytojásttojójóltejelőgyapjasdisznó....

2. oldal, összesen: 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Kuplung szerkezet
    By VGergo in forum Keres
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2010. 02. 24., 20:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva