3. oldal, összesen: 13 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 243

  1. #41
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Ákossal már megbeszéltem a kuplungcserét,csak még azt kell eldöntenem hogy ő rendezze nekem a cserekuplungot,vagy én viszem.Wasabi ACT-jét még megnézném,csak há ő meg két napja nem elérhető.Olyan jó dolog az EVOval most nosztalgiázni!3000-nél el kell váltani
    Apropó,még egy kérdés a könnyített lendkerék mire jó?

  2. #42
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Ákossal már megbeszéltem a kuplungcserét,csak még azt kell eldöntenem hogy ő rendezze nekem a cserekuplungot,vagy én viszem.Wasabi ACT-jét még megnézném,csak há ő meg két napja nem elérhető.Olyan jó dolog az EVOval most nosztalgiázni!3000-nél el kell váltani
    Apropó,még egy kérdés a könnyített lendkerék mire jó?
    A szintertől biztosan könnyebb lesz majd a lendkerék, amúgy hamarabb felpörög a motor, (meg néhány lóval több a karámban) de a gyári méret viszonylag ideális. Az extrém könnyítés nálad szerintem még felesleges.

  3. #43
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Ákossal már megbeszéltem a kuplungcserét,csak még azt kell eldöntenem hogy ő rendezze nekem a cserekuplungot,vagy én viszem.Wasabi ACT-jét még megnézném,csak há ő meg két napja nem elérhető.Olyan jó dolog az EVOval most nosztalgiázni!3000-nél el kell váltani
    Apropó,még egy kérdés a könnyített lendkerék mire jó?
    pl. egyenesfogazású váltónál kuplung nélküli váltásoknál csökkenti a mechanikai terhelést, mivel kisebb az inerciája a kisebb tömeg miatt.
    Kell egy jó program

  4. #44
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Na holnap reggel végre kuplungcsere!!!Városi használatban fogyasztási csúcsot döntöttem!!!11.2 liter(de nem 50km-en ám).Na ezt ne próbáljátok utánam csinálni,lehet hogy a csiga már be is rohadt.Három hét,háromezernél elváltani,rosszabb mint az assszonynál kivárni a szülés utáni hat hetet!

  5. #45
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Na holnap reggel végre kuplungcsere!!!Városi használatban fogyasztási csúcsot döntöttem!!!11.2 liter(de nem 50km-en ám).Na ezt ne próbáljátok utánam csinálni,lehet hogy a csiga már be is rohadt.Három hét,háromezernél elváltani,rosszabb mint az assszonynál kivárni a szülés utáni hat hetet!
    jesszus- azért vidd el kikormolni ezek után. Na és melyik kuplung lett a végén?
    Kell egy jó program

  6. #46
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Elvileg kevlár erősített szerkezettel,aztán majd holnap kiderül.
    Csak tudnám mi a p!csát csináljak addig amig ők a kuplungot cserélik,mert ha ott bámészkodok tovább tart

  7. #47
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Elvileg kevlár erősített szerkezettel,aztán majd holnap kiderül.
    Csak tudnám mi a p!csát csináljak addig amig ők a kuplungot cserélik,mert ha ott bámészkodok tovább tart
    Egyél melegszendvicset a büfében...
    EVO VI TME

  8. #48
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Elvileg kevlár erősített szerkezettel,aztán majd holnap kiderül.
    Kicserélték? Végülis mi lett a végeredmény?

  9. #49
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    Kicserélték? Végülis mi lett a végeredmény?
    Felújított exedy kuplung kevlár tárcsával került be.Első 2hét nem volt eccerű!Ha kis fordulaton(3500 alatt) gyorsabban engedtem fel a kuplungot úgy visszarántotta a mocit hogy igazán el sem tudtam képzelni hogy tudok majd rajtelektronika nélkül elrajtolni bakkecskézés nélkül.Betudtam az erősebb szerkezetnek(gyenge vádlinak),falábamnak.Haza-utam előtt még másfél óra stop & go pesten,de legalább már nem csúszott.A rajtprogiról meg igencsak lebeszéltek,drága a difi.
    Kb 1000km főleg városi használat után kezdett jó lenni.Azóta 1x kipróbáltam a rajtprogit,hááát nem csak nyikkentek a gumik,igen rendesen elpörögtek,semmi kuplung-büdösödés semmi megcsúszás, szóval faaaxaaaa lett!!!
    Remélem ez is kibír majd 75ezret(mi is az aktuális 1tárcsás kevlár világrekord?)
    Majd még próbálok betenni képet,csak egyenlőre nem jön össze(tudom:fakéz-faláb-fafej...)

  10. #50
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    ...Azóta 1x kipróbáltam a rajtprogit,hááát nem csak nyikkentek a gumik,igen rendesen elpörögtek,semmi kuplung-büdösödés semmi megcsúszás, szóval faaaxaaaa lett!!!
    Remélem ez is kibír majd 75ezret(tudom:fakéz-faláb-fafej...)
    Hát így biztosan nem, viszont nagy a kísértés! A kevlárszövésben más a gyanta olvadáspontja, ezért nem érzel büdöset, de a pacik ilyenkor is rendesen melegítik a tárcsádat. Tudom, hogy óvatos duhaj vagy Józsi, ezért nagy az esély, hogy sokat fogsz vele menni.

  11. #51
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet evo-010: Hozzászólás megtekintése
    hát így biztosan nem, viszont nagy a kísértés! A kevlárszövésben más a gyanta olvadáspontja, ezért nem érzel büdöset, de a pacik ilyenkor is rendesen melegítik a tárcsádat. Tudom, hogy óvatos duhaj vagy józsi, ezért nagy az esély, hogy sokat fogsz vele menni. :d
    :d:d:d

  12. #52
    Haladó Kalapana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    44

    Alap

    Kevlár tárcsákról utcára mi itthon végülis a verdikt? Hallok jót is rosszat is. Ideálisan nekem kb 4OOnm-t kéne megfognia, de semmi brutál 3 ágú tárcsára meg túl nehéz tányérra nem vágyok. Duplatárcsás meg hasonlók az én autómhoz nincs sajna.
    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Felújított exedy kuplung kevlár tárcsával került be...
    Ha szabad kérdeznem ez telitárcsa vagy szegmentált?

  13. #53
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet Kalapana: Hozzászólás megtekintése
    Duplatárcsás meg hasonlók az én autómhoz nincs sajna.
    Az,hogy kit nincs még nem baj.
    Ha a lendkerék és a váltóház is engedi,akkor megoldható.De legtöbbször lendkereket is csinálnak,akkor viszont a 3 tárcsásat is begyömöszölheted.
    Ha 400 Nm-t kell csak elviselni,akkor viszont sokkal olcsóbb egy szinter vagy kevlár tárcsa.Kevlárt nem ismerem,szinterem volt és tetszett.
    Ha jól emlékszem a 240mm-es 6 ágú szinter tárcsára 650 Nm-t mértek!

  14. #54
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Nekem kevlár kuplungom van, 240mm-s ha jól emlékezem és 438 nm-tel kell küzdenie. 20.000 km óta van benne, eddig még nem volt gond vele és teljesen olyan mint egy normál utcai kuplung. Szinter szerintem csak játszós autóba való, amivel nem mész utcán egy métert sem.

  15. #55
    Haladó Kalapana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    44

    Alap

    Igen, is így gondolkozok. Szerintem többágú szinterre nincs szükségem. Az én utolsó tárcsám 237mm volt (Exedy FD RX7 tárcsa) de lehet a 24O mm is befér. Richie, azt esetleg tudod a tányérod mennyit nyom a gyárihoz képest?

    Konkrétan ilyeneket nézegetek:
    cci teli kevlár erősítéssel
    cci szegmentált kevlár

  16. #56
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet Kalapana: Hozzászólás megtekintése
    Igen, is így gondolkozok. Szerintem többágú szinterre nincs szükségem. Az én utolsó tárcsám 237mm volt (Exedy FD RX7 tárcsa) de lehet a 24O mm is befér. Richie, azt esetleg tudod a tányérod mennyit nyom a gyárihoz képest?

    Konkrétan ilyeneket nézegetek:
    cci teli kevlár erősítéssel
    cci szegmentált kevlár
    ezt nem tudom sajnos, de majd megkérdezem a srácot aki csinálta.

  17. #57
    Haladó Kalapana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    44

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    ezt nem tudom sajnos, de majd megkérdezem a srácot aki csinálta.
    ezer kösz!

  18. #58
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet Kalapana: Hozzászólás megtekintése
    ezer kösz!
    ugyanannyit nyom mint a gyári kb. nekem pesten csinálták, Hajdú kuplungot keresd fel.

  19. #59
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet Kalapana: Hozzászólás megtekintése
    Kevlár tárcsákról utcára mi itthon végülis a verdikt? Hallok jót is rosszat is. Ideálisan nekem kb 4OOnm-t kéne megfognia, de semmi brutál 3 ágú tárcsára meg túl nehéz tányérra nem vágyok. Duplatárcsás meg hasonlók az én autómhoz nincs sajna.

    Ha szabad kérdeznem ez telitárcsa vagy szegmentált?
    Telitárcsa,csak nemtom a képet betenni,majd még próbálkozok...

  20. #60
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Felújított exedy kuplung kevlár tárcsával került be.Első 2hét nem volt eccerű!Ha kis fordulaton(3500 alatt) gyorsabban engedtem fel a kuplungot úgy visszarántotta a mocit hogy igazán el sem tudtam képzelni hogy tudok majd rajtelektronika nélkül elrajtolni bakkecskézés nélkül.
    Kb 1000km főleg városi használat után kezdett jó lenni.Azóta 1x kipróbáltam a rajtprogit,hááát nem csak nyikkentek a gumik,igen rendesen elpörögtek,semmi kuplung-büdösödés semmi megcsúszás, szóval faaaxaaaa lett!!!
    Irigyellek.
    Nekem is Whistler kevlár került a kocsiba, vatta új Exedy-ről túrták le a gyári betétet, megkapták a lendkereket is, elvben összelőtték.
    A frissen mért brutál 211,2LE-mel is olyat tudom csúsztatni, hogy kettesben is nehezen tapad meg.
    Ugyan nincs még benne 1000km város, de ezek szerint javulás várható?

3. oldal, összesen: 13 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Kuplung szerkezet
    By VGergo in forum Keres
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2010. 02. 24., 20:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva