13. oldal, összesen: 13 ElsőElső ... 3111213
241-244, összesen: 244

  1. #241
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Most megvilágosodtam! Kitámasztó kerekes Crossmotorral mész! Srry, nem bírtam kihagyni

    Miért jó az, hogy hidegen az olaj méz szerű? ( 20w60 miatt kérdezem)

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Csak Motul nem is kérdés.

    Suzuki LTR-be Factory 300 15W-50 és 10 óránként kuka
    EVO most 300V 20W-60 Le Mans, de szerintem ott visszalépek majd 15W-50 re a következő olajcserénél.
    Csajszi Outlanderébe 8100 X-Clean a DPF miatt
    Szőlőbe járós Thalia 8100 X-Cess csak hogy abba is Motul legyen

    Fűnyíróba az LTR-ből leengedett Factory 300

    Több szarom nincs szerencsére

  2. #242
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nem haragszom. Nem szeretem ha kanyarban leér a fülem, ellenben nagyon szeretem ha a nem létező kilincsel előre körbe kitámasztókerekezem a 2 kerekűeket a pályán.
    Ja meg jó látni hogy amikor Tapolcán a nagy asztalon megeresztjük a vasat a motoros egybegyűltek a leérkezőn vakarják a sisakot hogy ezzel a nehéz négykerekű szarral hogy a picsbe lehet ekkorát ugrani.
    Zsssssííííírrrrr! Nem tudom megunni. Csak az ízületeim kezdenek szétesni.

    Nem olyan mézszerű azért, bár a 20W szerintem is túlzás. A 60 jó, de elég lesz az 50 is. Ezért is lépek vissza a következő olajcserénél.
    Mentségemre legyen mondva hogy 5 Celsius fok alatt nem indítottam a vasat. Ennél hidegebb nem volt a garázsban.




    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Most megvilágosodtam! Kitámasztó kerekes Crossmotorral mész! Srry, nem bírtam kihagyni

    Miért jó az, hogy hidegen az olaj méz szerű? ( 20w60 miatt kérdezem)

  3. #243
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Tapin arra a "nagy ugró" ra gondolsz ami 3 méter magasan indul és 4 méter magasan végződik 14 méter múlva ? Csak rohadt nagynak tűnik? Eddig egyetlen quados tudott megelőzni, ő a következő asztalon medence törést szenvedett. ( el engedtem, mert láttam, hogy határon túl jön Ácson)...

    Dirtpark meg volt? Ott vannak rendes ugrók is, mikor 4 teli már határeset ... Most voltak Pannonhalmán quadosok. 2 suzis. Nem ti voltatok ? Sajnos az összes komoly pályát le butították már, hogy több legyen a vendég. Teli gázos pálya az én amatőr szintemen se nagyon van már. Ki vették a nagy lelépőket, lyukas "asztalokat". Agyalok is rajta, hogy vissza ülök kis ccm- re, hogy kihívás legyen újra. Csak a fene se akar annyit szervízelni...

    Bajom nincs veletek,élvezettel nézem én is ahogy letúrjátok a pályát keresztbe, csak nem szabadna Motorok közé be engedni. (elején gallytörő, 2 lengőkar 4 kerék, hátul a lánckerék... Megállni/kikerülni ha előttük valaki el esik, szinte lehetetlen. A Tömege miatt meg sokkal nagyobb kárt tud okozni mint egy 98 kilos mx... Személy szerint nem szeretek velük menni, valszleg amiatt mert gyerekként megtanultam biciklizni 2 keréken, utána rengeteget motoroztam közúton, emiatt én folyamatosan le akarom tenni a lábamat kanyarba, ami nagyon nem oké a quadon. Olyan esetlen, darabosnak érződik a mozgása MX pályán. A Munka gépekkel túrázás viszont nagyon bejött. 4wd + csörlő... Arra bármikor vevő vagyok. Endurózni nem szeretek 2 keréken


    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Nem haragszom. Nem szeretem ha kanyarban leér a fülem, ellenben nagyon szeretem ha a nem létező kilincsel előre körbe kitámasztókerekezem a 2 kerekűeket a pályán.
    Ja meg jó látni hogy amikor Tapolcán a nagy asztalon megeresztjük a vasat a motoros egybegyűltek a leérkezőn vakarják a sisakot hogy ezzel a nehéz négykerekű szarral hogy a picsbe lehet ekkorát ugrani.
    Zsssssííííírrrrr! Nem tudom megunni. Csak az ízületeim kezdenek szétesni.

    Nem olyan mézszerű azért, bár a 20W szerintem is túlzás. A 60 jó, de elég lesz az 50 is. Ezért is lépek vissza a következő olajcserénél.
    Mentségemre legyen mondva hogy 5 Celsius fok alatt nem indítottam a vasat. Ennél hidegebb nem volt a garázsban.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2018. 04. 09. 12:40-kor

  4. #244
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Hűha, megjön a 300V-ből a várt viszkozitás...

    https://www.motul.com/hu/hu

    10W-60, ez azt hiszem minden igényt lefed, szerintem cserélem is a 15W-50 -et jövőre úgyis esedékes lesz.

  5. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


13. oldal, összesen: 13 ElsőElső ... 3111213

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hasonló témák

  1. Szavazz: zárt legyen ez a rész, vagy ne?
    By Miki in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 18
    Utolsó hozzászólás: 2015. 12. 14., 07:37
  2. Hsz-ok: 66
    Utolsó hozzászólás: 2013. 02. 15., 01:50
  3. HELP! Milyen felni? ET szám?
    By carkillerz in forum Futómű
    Hsz-ok: 11
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 14., 20:07
  4. Milyen kuplung ez?
    By visitor in forum Hajtás
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 03., 07:55
  5. Mennyire legyen publikus a fórum?
    By Miki in forum Gépház
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2008. 01. 11., 19:53

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva