1. oldal, összesen: 31 12311 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 602

  1. #1
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap Játszó autók

    Mikivel a napokban fogunk beruházni egy játszó autóba (lada vagy BMW vagy bármi ami hátul hajt)
    A lényeg hogy ne legyen drága.

    A cél téli autókázás ha összetörjük akkor kidobjuk.

    Ha van tippetek akkor szóljatok (cápa 323 előnyben)

  2. #2
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Jessz
    E30 320-325 is jóóó csak mennyen :P

  3. #3
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    300 körül vannak jó Ladák 100LE könyéke + hegesztett diffi csúszó útra bőségesen elég, nekem is az van, bár nyára kéne már vmi. Subaru .

  4. #4
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Hát ennyiért már 1000x inkább BMW E30...

  5. #5
    Bennfentes cabrio3er avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    52

    Alap

    Idézet Miki:
    Hát ennyiért már 1000x inkább BMW E30...

    jól beszélsz :P

  6. #6
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése

    A kérdés félelméleti :-), nagyjábó annyira állok távol az EVO vásárlástól, mint 323 GTR kolléga, akinek ezúton is drukkolok.

    Üdv, TéZé
    Köszi!!

    Üdv a klubban!! az Evo keresőben meg itt a fórumon is:-)

    Szerintem én rosszabb helyzetben vagyok, mert nekem még el kellene adnom a vasam, s talán utána lesz esélye, hogy összejön az EVO-ra a keret!

    Amúgy egyre jobban azt látom, hogy nem egy egyszerű dolog venni egy V-VI-ost.

  7. #7
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Köszi!!

    Üdv a klubban!! az Evo keresőben meg itt a fórumon is:-)

    Szerintem én rosszabb helyzetben vagyok, mert nekem még el kellene adnom a vasam, s talán utána lesz esélye, hogy összejön az EVO-ra a keret!

    Amúgy egyre jobban azt látom, hogy nem egy egyszerű dolog venni egy V-VI-ost.
    Köszi!

    Igaz nem egy autót, de még nekem is el kéne adnom valamit, hogy az Evo vásárlás szóba jöhessen. És tényleg nem egyszerű egy ilyen autó megvétele. Én alapvetően VI-os TME rajongó vagyok, a VII-es VIII-as is tetszik, persze, de ha modernebb, akkor már inkább a IX-es tetszene. Képtelen vagyok eldönteni, hogy szabad-e olyan autót használtan venni, amit avatatlan kezek 1000 kilométer alatt ki tudnak végezni. Ugyanakkor új VI-os már nem lesz... A másik dolog persze, hogy egy 6-9 millió Ft-os "játékautó" túlzásnak tűnik, félteném-sajnálnám, akkor nem mennék "úgy" vele, akkor meg minek. (Mielőtt valaki fellógatna: én játékautónak hívom, ha csak vagy főként a vezetési élmény kedvéért van a kocsi, persze, hogy az Evo komoly fegyver).

    Ezért gondolkodom olyan 1-2 millió közötti "valamiben", ami nagyot lép, élmény vezetni, közel elpusztíthatatlan, különleges, de aminél nem szakad meg a szívem, ha a Bükkben megpuszilja a korlátot:

    http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.a...reenwidth=1280

    Viszont őt meg nagyon szívesen örökre a nevemre venném, még akkor is ha szlovák vagy német rendszámmal kéne ezt megtennem:

    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=2ij4g2h4egi

    Ez a dilemma.

    TéZé

  8. #8
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Szép az a fehér nagyon és 14k csak.

    Esetleg összvér Evo3-as, ezt a bordót még nem láttam?
    http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.a...reenwidth=1280

  9. #9
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Bocs, áttettem ide

  10. #10
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    bocs, csak egy laikus kérdés a fehér TME-vel kapcsolatban
    ilyen ülés van a TME-ben???

  11. #11
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    bocs, csak egy laikus kérdés a fehér TME-vel kapcsolatban
    ilyen ülés van a TME-ben???
    Az RS-ben igen (nincs klíma, ABS, AYC, elektromos ablak, csak fehérben létezik, stb). Az RS-II meg a "fullos", pl az enyém is RS-II.

  12. #12
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Ezért gondolkodom olyan 1-2 millió közötti "valamiben", ami nagyot lép, élmény vezetni, közel elpusztíthatatlan, különleges, de aminél nem szakad meg a szívem, ha a Bükkben megpuszilja a korlátot:

    TéZé
    Tessék megvenni a GTR-em:-) szerintem elég nagyot lép, rövid tengelytáv, 57%-ot hajt hátul, talán "melósabb" vezetni, de ha ráérzel mosolygós. Elpusztítani mindent el lehet. Mentük vele olyat a Bükkben, hogy magam se nagyon akartam elhinni.

  13. #13
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2007. 12.
    Hsz-ok
    90

    Alap

    AE86 Toyota, ha talalsz. Nagyon jo auto. 50-50 szazalek sulyelosztas konnyen vezetheto. Csak ritka.

  14. #14
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    323 GTR-t sajnálnám, főleg a Tiédet...
    Játszani egy lepukkant E36 M3 kellene nyárra, és egy Legacy Turbo vagy régi Impreza GT télre

  15. #15
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Az RS-ben igen (nincs klíma, ABS, AYC, elektromos ablak, csak fehérben létezik, stb). Az RS-II meg a "fullos", pl az enyém is RS-II.
    Miki, ha már itt tartunk volna egy kérdésem: a zajszigetelés is kevesebb vagy semmi a "sima" RS-ben? Elvégre ez úgyis versenyautónak szánt kocsi, abban meg az ilyesmi az átépítésnél kuka - ergo felesleges.

    A másik kérdés, hogy érzésre értéknövelő vagy értékcsökkentő tényező a sima RS-ség? Szvsz egyrész értéknövelő, mert majdnem mindből matricásautó lett, tényleg alig maradt fenn utcai, ezért exkluzív, másrészt viszont a kényelmi extrák hiánya értékcsökkentő. Vélemény?

  16. #16
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Tessék megvenni a GTR-em:-) szerintem elég nagyot lép, rövid tengelytáv, 57%-ot hajt hátul, talán "melósabb" vezetni, de ha ráérzel mosolygós. Elpusztítani mindent el lehet. Mentük vele olyat a Bükkben, hogy magam se nagyon akartam elhinni.
    Nagyon komoly autó, köszönöm az ajánlatot. Sajnos nem tetszik a 323 GTR formája, ez pedig kéne a tartós kapcsolathoz. De imádnám, ha kipróbálhatnám - egy itt off, de nálad nem márkaidegen MX-5-öst tudnék cserébe felajánlani. Remélem nincs harag és kitartás.

  17. #17
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet JOCI: Hozzászólás megtekintése
    AE86 Toyota, ha talalsz. Nagyon jo auto. 50-50 szazalek sulyelosztas konnyen vezetheto. Csak ritka.
    Igen-igen-igen. Ez nagyon tetszene, egy hibátlan múzeumi darabot árultak Németo-ban, TRD tuninggal, csővel, nagyon-nagyon komolyan megépítve, minimális futásteljesítménnyel 8000 euróért, amit akkor még sokaltam értem, és így lemaradtam róla. Ó én átkozott döngölnivaló barom.

  18. #18
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    323 GTR-t sajnálnám, főleg a Tiédet...
    Játszani egy lepukkant E36 M3 kellene nyárra, és egy Legacy Turbo vagy régi Impreza GT télre
    A Legacy és az Impreza is ott a listán. Az E36-os M3-astól viszont egy ideje, egész pontosan Császár Előd ügyeskedése óta viszolygok. Tudom, hogy hülyeség, meg nem az autó tehet róla, de akkor is. Egy nagymotoros E30, egy M3 vagy egy 320iS viszont bármikor rögtön-azonnal kéne. Persze ezek olyan félig komoly-félig álmodozós kocsik, a célegyenesben többnyire győz a "józan" ész. Hogy röhöghessetek a hülyeségemen, egy tip-top E30 320iS-ről (ez az olasz, kicsit lebutított, de nagyon különleges és finom M3-as) is lemaradtam, addig töketlenkedtem.

  19. #19
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Miki, ha már itt tartunk volna egy kérdésem: a zajszigetelés is kevesebb vagy semmi a "sima" RS-ben? Elvégre ez úgyis versenyautónak szánt kocsi, abban meg az ilyesmi az átépítésnél kuka - ergo felesleges.

    A másik kérdés, hogy érzésre értéknövelő vagy értékcsökkentő tényező a sima RS-ség? Szvsz egyrész értéknövelő, mert majdnem mindből matricásautó lett, tényleg alig maradt fenn utcai, ezért exkluzív, másrészt viszont a kényelmi extrák hiánya értékcsökkentő. Vélemény?

    Szvsz értékcsökkentő az RS, de könnyedén lehet előle RS-II-t csinálni!

  20. #20
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2007. 12.
    Hsz-ok
    90

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Igen-igen-igen. Ez nagyon tetszene, egy hibátlan múzeumi darabot árultak Németo-ban, TRD tuninggal, csővel, nagyon-nagyon komolyan megépítve, minimális futásteljesítménnyel 8000 euróért, amit akkor még sokaltam értem, és így lemaradtam róla. Ó én átkozott döngölnivaló barom.
    Az tenyleg nem rossz ar. De ha van idod vehetsz egy szakadtat es felujjithatod kb. annyibol kijossz szerintem. A lada tolos valto is belemegy, de biztos tudod. 20 szeleps mocit beleteszed. MMM....csemege.

1. oldal, összesen: 31 12311 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hasonló témák

  1. V8 Usa autók
    By HKSTOMEVO9 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 66
    Utolsó hozzászólás: 2020. 11. 25., 15:16
  2. V8 USA autók
    By JOCI in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 328
    Utolsó hozzászólás: 2019. 11. 07., 20:54
  3. WRC autók 2011-től
    By Robevo in forum Motorsport
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 03., 17:49
  4. BMW raktári autók
    By Miki in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2010. 09. 28., 11:49
  5. Feltűnően olcsó autók?
    By Lonni in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 59
    Utolsó hozzászólás: 2010. 06. 23., 07:47

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva