11. oldal, összesen: 31 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
201-220, összesen: 602

  1. #201
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

  2. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  3. #202
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Ezt edzöautonak nézted?

  4. #203
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

  5. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  6. #204

  7. #205

    Alap

    Gyönyörű főleg a Zsiguli műszerek,fékolaj tartályok meg a Golf 1-es elakadásjelző kapcsoló!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  8. #206
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    http://racing-bazar.hu/versenyauto/e...us_versenyauto

    ha valakinek lenne "polcon" cosworth motorja, hajtása annak jó is lehetne akár.. bár mondjuk ezzel még rengeteg meló lenne.

  9. #207
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975
    EVO VIII GSR

  10. Az alábbiaknak tetszik bajno hozzászólása:


  11. #208
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Sziasztok!

    Amitől féltem sajnos beigazolódott! Nem kellett volna evok és subaruk közé vergődnöm a hétvégén kakucson !
    Mivel páran tudjátok eladtam hőn szeretett gépjárművem mely annyira boldoggá tett, most ezt a boldogságot keresem JÓVAL kevesebb költségvetésből.Ezért merészelem ezt http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/...echnic-6148646 az autót belinkelni ide, és pár forumon lévő bajor szakértőt nagy tisztelettel megnyilatkoztatni esetleg, hogy mibe fájna ezt a paripát minimál költségvetésből egy kis szolid pálya élményautóvá alakítani. (az se baj ha azt mondjátok semmibe, így lehet is menni vele róni a köröket )persze súlycsökkentés céljából kárpit ülések ki stb.Szerkezetileg és motorikusan mennyire kell módosítani a dolgokat?Illetve milyen használati költségvetése lehet egy ilyen sztorinak egy ilyen kategóriás autónál?A cél egy rendszámnélküli hétvégi szórakoztató csúszkálós trélerre fel trélelről le autó
    Tetszenek ebbe a kategóriában még az AE86-ok is, de olyat nem igazán láttam eladót. Ha valakinek ilyen árkategóriában van ötlete, ne tartsa magába!
    Úgy érzem a feelinget ezek a dolgok képesek visszaadni, és talán még sem milliókról beszélünk, vagy igen !?
    Üdv!

  12. 4 tagnak tetszik Marschall hozzászólása:


  13. #209
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Amitől féltem sajnos beigazolódott! Nem kellett volna evok és subaruk közé vergődnöm a hétvégén kakucson !
    Mivel páran tudjátok eladtam hőn szeretett gépjárművem mely annyira boldoggá tett, most ezt a boldogságot keresem JÓVAL kevesebb költségvetésből.Ezért merészelem ezt http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/...echnic-6148646 az autót belinkelni ide, és pár forumon lévő bajor szakértőt nagy tisztelettel megnyilatkoztatni esetleg, hogy mibe fájna ezt a paripát minimál költségvetésből egy kis szolid pálya élményautóvá alakítani. (az se baj ha azt mondjátok semmibe, így lehet is menni vele róni a köröket )persze súlycsökkentés céljából kárpit ülések ki stb.Szerkezetileg és motorikusan mennyire kell módosítani a dolgokat?Illetve milyen használati költségvetése lehet egy ilyen sztorinak egy ilyen kategóriás autónál?A cél egy rendszámnélküli hétvégi szórakoztató csúszkálós trélerre fel trélelről le autó
    Tetszenek ebbe a kategóriában még az AE86-ok is, de olyat nem igazán láttam eladót. Ha valakinek ilyen árkategóriában van ötlete, ne tartsa magába!
    Úgy érzem a feelinget ezek a dolgok képesek visszaadni, és talán még sem milliókról beszélünk, vagy igen !?
    Üdv!
    Nem vagyok szakértő de ha neki állsz építeni az sokba kerül egyszerűbb egy ilyen:

    http://racing-bazar.hu/versenyauto/a...senyauto_elado

  14. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  15. #210
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

  16. #211
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap


    Erről beszéltem múltkor neked. Meg van ott egy fehér is.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  17. #212

  18. #213
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Amitől féltem sajnos beigazolódott! Nem kellett volna evok és subaruk közé vergődnöm a hétvégén kakucson !
    Mivel páran tudjátok eladtam hőn szeretett gépjárművem mely annyira boldoggá tett, most ezt a boldogságot keresem JÓVAL kevesebb költségvetésből.Ezért merészelem ezt http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/...echnic-6148646 az autót belinkelni ide, és pár forumon lévő bajor szakértőt nagy tisztelettel megnyilatkoztatni esetleg, hogy mibe fájna ezt a paripát minimál költségvetésből egy kis szolid pálya élményautóvá alakítani. (az se baj ha azt mondjátok semmibe, így lehet is menni vele róni a köröket )persze súlycsökkentés céljából kárpit ülések ki stb.Szerkezetileg és motorikusan mennyire kell módosítani a dolgokat?Illetve milyen használati költségvetése lehet egy ilyen sztorinak egy ilyen kategóriás autónál?A cél egy rendszámnélküli hétvégi szórakoztató csúszkálós trélerre fel trélelről le autó
    Tetszenek ebbe a kategóriában még az AE86-ok is, de olyat nem igazán láttam eladót. Ha valakinek ilyen árkategóriában van ötlete, ne tartsa magába!
    Úgy érzem a feelinget ezek a dolgok képesek visszaadni, és talán még sem milliókról beszélünk, vagy igen !?
    Üdv!
    Majd pár hónap múlva leírom mennyibe állt meg! (amúgy sztem még egyszer az autó ára rá fog menni, és akkor semmi extrát nem számoltam, csak full amatőr cuccokat) 29.-én szeretnék vele Kakucson játszadozni. Futómű, kormány, ülés, fék, felni ami kell rá ahhoz, hogy egyáltalán rá merjek menni vele a pályára.

  19. Az alábbiaknak tetszik Corro hozzászólása:


  20. #214
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Majd pár hónap múlva leírom mennyibe állt meg! (amúgy sztem még egyszer az autó ára rá fog menni, és akkor semmi extrát nem számoltam, csak full amatőr cuccokat) 29.-én szeretnék vele Kakucson játszadozni. Futómű, kormány, ülés, fék, felni ami kell rá ahhoz, hogy egyáltalán rá merjek menni vele a pályára.
    Igen valószínű, hogy talán egyszerűbb és olcsóbb megoldás, ha egy kész épített autót vesz az ember mint egy szériát épít át! A tied milyen mit kell róla tudni, képek esetleg? Valakinek nincs valami ilyesmi e36 pl elfekvőbe a garázs mélyén vagy az udvar szélén elfogadható áron?
    Illetve valakinek van valami ötlete, hogy hol lehetne ilyesmi autóval kicsit szerencsétlenkedni.Kakucson láttam, hogy lehet bérelni, azt hiszem(egy Subaru volt meg egy AE68) de a honlapukon nincs fent, vagy az csak most erre az alkalomra volt?

  21. #215
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Igen valószínű, hogy talán egyszerűbb és olcsóbb megoldás, ha egy kész épített autót vesz az ember mint egy szériát épít át! A tied milyen mit kell róla tudni, képek esetleg? Valakinek nincs valami ilyesmi e36 pl elfekvőbe a garázs mélyén vagy az udvar szélén elfogadható áron?
    Illetve valakinek van valami ötlete, hogy hol lehetne ilyesmi autóval kicsit szerencsétlenkedni.Kakucson láttam, hogy lehet bérelni, azt hiszem(egy Subaru volt meg egy AE68) de a honlapukon nincs fent, vagy az csak most erre az alkalomra volt?
    Én vettem meg az általad linkelt M-packetes 325-öt, ezért is írtam úgy, ahogy.

  22. 3 tagnak tetszik Corro hozzászólása:


  23. #216
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Szia Marschall,

    AE86 ebben az árkategóriában sajnos nem lesz, az én elég tisztességesen megépített autómat árulják most 2,5 millióért, nagyjából értelmes állapotú utcaik itthon olyan 6-700 ezer forint körül vannak, külföldön 4000 euró fölött. A legolcsóbb old school Toyota piac most épp a görög, de a Hachiroku ott is drága. Súlyos kultautó lett..

    De ha ki akarod próbálni, az Egyed Pistinél ki lehet egy csöves, N-es autót, amivel most is kint volt Kakucson, az összevont Evo-Subi találkozón.

    Részletek itt:
    http://driftschool.hu/

    Hivatkozz rám, (Tóth Zoltán) nyugodtan.

    Üdv, Zé

  24. 3 tagnak tetszik TéZé hozzászólása:


  25. #217
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Akit meg érdekel az olcsó E36 játszóautó téma akár pályázni, akár hókocsinak (szerintem vagyunk így egy páran), a Bridge To Gantry, az egyik legismertebb Nürburgring blog szerzőjének új projektautóje ez lett (RHD BMW 328i SE), miután felrobbant az RX-8-as Mazdájának a motorja.

    http://bridgetogantry.com/

    Az emberke első köre a kuk széria angol kocsival a tecsőn:



    Érdemes követni, mert folyamatosan, elég szűkös büdzsével reszelgetni a projektautóit és minden változtatás után megy egy mért Ring-referenciakört, amiből elég jól látszik, hogy volt-e a dolognak értelme vagy sem.


  26. 4 tagnak tetszik TéZé hozzászólása:


  27. #218
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Szia Marschall,

    AE86 ebben az árkategóriában sajnos nem lesz, az én elég tisztességesen megépített autómat árulják most 2,5 millióért, nagyjából értelmes állapotú utcaik itthon olyan 6-700 ezer forint körül vannak, külföldön 4000 euró fölött. A legolcsóbb old school Toyota piac most épp a görög, de a Hachiroku ott is drága. Súlyos kultautó lett..

    De ha ki akarod próbálni, az Egyed Pistinél ki lehet egy csöves, N-es autót, amivel most is kint volt Kakucson, az összevont Evo-Subi találkozón.

    Részletek itt:
    http://driftschool.hu/

    Hivatkozz rám, (Tóth Zoltán) nyugodtan.

    Üdv, Zé
    Köszönöm! Okosabb lettem!
    Gondoltam, hogy nem annyira olcsók.Ebből a szempontból talán olcsóbb a BMW.Több van belőle, így alkatrész is.
    Az egész projectre nem igazán szánnék http://racing-bazar.hu/versenyauto/a...o_bmw_e36_325i ennél többet míg full amatőr probálkozó vagyok. (szerintem felesleges is)
    Köszi az infót!

  28. #219

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm! Okosabb lettem!
    Gondoltam, hogy nem annyira olcsók.Ebből a szempontból talán olcsóbb a BMW.Több van belőle, így alkatrész is.
    Az egész projectre nem igazán szánnék http://racing-bazar.hu/versenyauto/a...o_bmw_e36_325i ennél többet míg full amatőr probálkozó vagyok. (szerintem felesleges is)
    Köszi az infót!
    Akkor sajnos nem hiszem hogy lesz normálisnak mondható Bmw-d!
    Ennyi pénzből csak szemetet lehet venni építeni meg semmit!!!!!!!!!!!!!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  29. 2 tagnak tetszik nferi hozzászólása:


  30. #220
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Oda kell figyelni,mert olcsó húsnak híg a leve. De ebbe jàtèkba a drága auto is lehet szar. Kell egy jó szaki aki megnèzi mielött megveszed.

  31. Az alábbiaknak tetszik peterz81 hozzászólása:


11. oldal, összesen: 31 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. V8 Usa autók
    By HKSTOMEVO9 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 66
    Utolsó hozzászólás: 2020. 11. 25., 15:16
  2. V8 USA autók
    By JOCI in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 328
    Utolsó hozzászólás: 2019. 11. 07., 20:54
  3. WRC autók 2011-től
    By Robevo in forum Motorsport
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 03., 17:49
  4. BMW raktári autók
    By Miki in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2010. 09. 28., 11:49
  5. Feltűnően olcsó autók?
    By Lonni in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 59
    Utolsó hozzászólás: 2010. 06. 23., 07:47

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva