2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-30, összesen: 30

  1. #21
    Bennfentes Ákos01 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Fejér megye
    Hsz-ok
    82

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Legközelebb ne rúgj rá a kuplungra , vagy rajtoltál vmikor és most adta meg magát.
    Nem rúgtam rá, rajt az volt! Azt bírnia kéna,nem?

  2. #22
    Bennfentes Ákos01 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Fejér megye
    Hsz-ok
    82

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    BASSZUS

    Racevétem!

    Emlékeztek Stunczi váltójára, amikor egy elmozdult tengely szétb@szta a váltóházat. Kíváncsi vagyok, hogy itt mi történt.

    Egy tipp a cseréhez: kb. 20 cm-el jobban emeld meg a hátulját cseréld ki, töltsd fel és kb. 1 nap alatt magától légtelenít a rendszer.

    Előbb beszéltem a Bathó Zolival, a napokban szerelt ki egy keveset futott példányt... egy telefont megér: +36209744417

    Hajrá!
    Köszönöm!

  3. Az alábbiaknak tetszik Ákos01 hozzászólása:


  4. #23

    Alap

    Idézet Ákos01: Hozzászólás megtekintése
    Nem rúgtam rá, rajt az volt! Azt bírnia kéna,nem?
    Az aktív difi aluháza sajnos nem bírja a rajtokat, és a hajtásból jövő erős ütéseket sem, kuplungrugdosás, 2 tárcsás szinterluplung használata, stb.

  5. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  6. #24
    Bennfentes Ákos01 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Fejér megye
    Hsz-ok
    82

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Az aktív difi aluháza sajnos nem bírja a rajtokat, és a hajtásból jövő erős ütéseket sem, kuplungrugdosás, 2 tárcsás szinterluplung használata, stb.
    Akkor ki is iratom belőle a rajt programot!

  7. #25
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Ákos01: Hozzászólás megtekintése
    Akkor ki is iratom belőle a rajt programot!
    Szerintem hagyd benne, de ne használd állandóan, illetve válogasd meg, hogy milyen körülmények között használod.

    Off
    ez bírja az állórajtot

    On
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  8. 2 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  9. #26
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Kicsit más téma de ha már elmélet és ha már álló rajtokról beszélünk, kíváncsi lennék a véleményetekre:

    A teljes történet, 2 hete Kakucson voltam és ott egy crossos pilóta egy beszélgetés során állította, hogy a legjobb gyorsulást akkor tudod elérni egy autóval, ha 17.5%-al túlforgatod a kerekeket és ők erre is programozzák a vasat.
    Viszont itt nekem beugrott egy nagyon egyszerű fizikai alap tézis miszerint, a tapadási súrlódás nagyobb mint a csúszási. Ezt már egyszer kiveséztük (vagy 4 éve) az ABS-el kapcsolatban akkor is és most is úgy gondolom, hogy a legjobb ha folyamatosan tapad a kerék, ha esik, ha fúj, lényegtelen. Kiindulva a fizikából.
    Viszont itt bejött egy olyan ami új változó, de szerintem nem állja meg a helyét, vagyis nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jogos indoklása annak, hogy miért így rajtolnak, hogy konstans 17.5%-al forgatják túl a kerekeket.
    Amikor ezt a kérdést feltettem kicsit össze is zavarodott az illető (nem nevezem meg, hogy melyik rallycross pilóta) de azt a választ kaptam, hogy: "a gumi itt éri el a legjobb tapadást". Mi a véleményetek, létezik az, hogy prögő kerékkel jobbat gyorsulsz mint nem pörgővel? Amennyiben igen, miért 17.5%? Volt már olyan aki ennyire beleásta magát a témába?
    Ugye azt optimális gyorsulásod akkor lesz egyszerűen, ha a maximális tapadás mellett a maximális gyorsító erőt tudod képezni. Ha az erő és a surlódás grafikonját egymásra fektetném akkor sem tudom elképzelni, hogy két metszéspont lenne. (Súrlódás konstans-vízszintes egyenes és a gyorsulásod meg lineáris addig a pontig amíg a súrlódási erő nem csökken. Onnantól lesz egy törés a függvényben, vagyis a meredekség meg fog változni). Gondolom én....

    Szerintetek miért programozzák pont 17.5%-os túlforgásra a rajtporgramokat? (Állítólag elektronika figyeli, hogy annyival pörögjön túl a kerék, tehát valami oka van, hogy oda írják....) Csak pontosan mi az az ok? Aki írt már rajtprogit az pl számol ezzel? Vagy úgy írja, hogy ne csússzon a kerék? Ha túlforgatja akkor miért?
    Just for Fun

  10. #27
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Kicsit más téma de ha már elmélet és ha már álló rajtokról beszélünk, kíváncsi lennék a véleményetekre:

    A teljes történet, 2 hete Kakucson voltam és ott egy crossos pilóta egy beszélgetés során állította, hogy a legjobb gyorsulást akkor tudod elérni egy autóval, ha 17.5%-al túlforgatod a kerekeket és ők erre is programozzák a vasat.
    Viszont itt nekem beugrott egy nagyon egyszerű fizikai alap tézis miszerint, a tapadási súrlódás nagyobb mint a csúszási. Ezt már egyszer kiveséztük (vagy 4 éve) az ABS-el kapcsolatban akkor is és most is úgy gondolom, hogy a legjobb ha folyamatosan tapad a kerék, ha esik, ha fúj, lényegtelen. Kiindulva a fizikából.
    Viszont itt bejött egy olyan ami új változó, de szerintem nem állja meg a helyét, vagyis nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jogos indoklása annak, hogy miért így rajtolnak, hogy konstans 17.5%-al forgatják túl a kerekeket.
    Amikor ezt a kérdést feltettem kicsit össze is zavarodott az illető (nem nevezem meg, hogy melyik rallycross pilóta) de azt a választ kaptam, hogy: "a gumi itt éri el a legjobb tapadást". Mi a véleményetek, létezik az, hogy prögő kerékkel jobbat gyorsulsz mint nem pörgővel? Amennyiben igen, miért 17.5%? Volt már olyan aki ennyire beleásta magát a témába?
    Ugye azt optimális gyorsulásod akkor lesz egyszerűen, ha a maximális tapadás mellett a maximális gyorsító erőt tudod képezni. Ha az erő és a surlódás grafikonját egymásra fektetném akkor sem tudom elképzelni, hogy két metszéspont lenne. (Súrlódás konstans-vízszintes egyenes és a gyorsulásod meg lineáris addig a pontig amíg a súrlódási erő nem csökken. Onnantól lesz egy törés a függvényben, vagyis a meredekség meg fog változni). Gondolom én....

    Szerintetek miért programozzák pont 17.5%-os túlforgásra a rajtporgramokat? (Állítólag elektronika figyeli, hogy annyival pörögjön túl a kerék, tehát valami oka van, hogy oda írják....) Csak pontosan mi az az ok? Aki írt már rajtprogit az pl számol ezzel? Vagy úgy írja, hogy ne csússzon a kerék? Ha túlforgatja akkor miért?

    Szerintem kizarolag hajtaskimeles szempontbol csinaljak ezt. 17.5 % pedig az a kompromisszum, hogy ne bukjon olyan nagyot rajtnal de ne roppantsa meg a hajtast sem. Es emellett meg nagyjabol jol iranyithato is marad. Valakinel ez 10% valakinel tobb. Emelett neked van igazad a tapadast illetoen. Nezd meg a top fuel dragstereken lassitott felvetelben a hatso kerek "kiporgeset". Ami van az is csak azert mert van a szabvany meretu gumi es a x000 le valakinel meg kicsit tobb.

  11. #28
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kizarolag hajtaskimeles szempontbol csinaljak ezt. 17.5 % pedig az a kompromisszum, hogy ne bukjon olyan nagyot rajtnal de ne roppantsa meg a hajtast sem. Es emellett meg nagyjabol jol iranyithato is marad. Valakinel ez 10% valakinel tobb. Emelett neked van igazad a tapadast illetoen. Nezd meg a top fuel dragstereken lassitott felvetelben a hatso kerek "kiporgeset". Ami van az is csak azert mert van a szabvany meretu gumi es a x000 le valakinel meg kicsit tobb.
    Esetleg belejátszhat ebbe még a gumi felmelegedése, nyilván a kicsit túlpörgő kerék jobban melegszik. A melegebb gumi meg sokkal jobban tapad.
    De ez is csak elmélet, és hogy miért 17,5% az aztán végképp passz.

  12. Az alábbiaknak tetszik Sanci hozzászólása:


  13. #29
    Bennfentes Ákos01 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Fejér megye
    Hsz-ok
    82

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hagyd benne, de ne használd állandóan, illetve válogasd meg, hogy milyen körülmények között használod.

    Off
    ez bírja az állórajtot

    On

  14. #30
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 06.
    Hsz-ok
    179

    Alap

    Ahány pálya mert az aszfalt se mindenhol ugyanolyan, külső hőmérséklet, pálya hőmérséklet és gumihőmérséklet, meg guminyomás...
    Ezt így belőni egy fix állapotra is nehéz lenne 17,5%-ra, nemhogy ennyi változó mellett...

  15. Az alábbiaknak tetszik Zoli hozzászólása:


2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva