3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123
41-51, összesen: 51

  1. #41
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Zoli: Hozzászólás megtekintése
    Tételezzük fel, hogy ramaty az egész. Akkor mit érhet forintba?
    Majd megpróbálom rávenni az eladót, hogy emeljék, és úgy is fotózzák le.
    Ha nem túl gázos még meg is érnhetné jól kialkudva, mert balosításkor úgyis szét kell szedni. 2 az 1-be megoldható lehetne.
    Emiatt elgondolkodtató.
    Egy ilyet nem egyszerűbb USA-ból behozni? És azt balosítani sem kell.

  2. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


  3. #42
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Bunkinak igaza van szerintem. Viszont Amerikából is meg kell nézni honnan veszed. New yorkbol semmi féle képpen ne vegyél, mert ott a három éves kocsik tiszta rozsda a rengeteg sótol. Inkább nyugati part, de ott is ami tengerpart közeli kocsi volt azt meg sós levegő nyírja ki... Nekem volt 3 éves kocsim 30e km, californiai volt és az összes csavar olyan mintha 20 év után a pajtából hoztam volna elő.

  4. Az alábbiaknak tetszik Mike hozzászólása:


  5. #43
    Törzsvendég dedra8v avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 10.
    Hsz-ok
    253

    Alap


    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    A koffeinmentes kávé 40 felé már neked is javasolt lenne, ideje lenne alkoholmentest innod végre, hogy nap közben ne beszélj hülyeséget és előbb utóbb a guminőben is mindenki megleli örömét ha másért nem hát azért mert az legalább nem pofázik Klau drága merre lehetsz

  6. #44
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hsz-ok
    97

    Alap

    Idézet Zoli: Hozzászólás megtekintése
    Tételezzük fel, hogy ramaty az egész. Akkor mit érhet forintba?
    Majd megpróbálom rávenni az eladót, hogy emeljék, és úgy is fotózzák le.
    Ha nem túl gázos még meg is érnhetné jól kialkudva, mert balosításkor úgyis szét kell szedni. 2 az 1-be megoldható lehetne.
    Emiatt elgondolkodtató.
    1 milliót.. Viccen kívül, ennyire rozsdás evót szerintem nem érdemes vásárolni.
    Megéri még USA-ból hozni olcsóbb kategóriás kocsit? Szállítás viszonylag elég drága és itthon meg lámpa/ablak csere, vagy nem nézik ezt már annyira rossz szemmel, mint régen ?

  7. #45
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    talán elfér ide, nem nyitok neki új témát ...

    makacs gyantaszerű fehér plecsniket sikerült szerezni az autó motorháztetejére és oldalsó sárvédőjére. szagra gyanta lehet, vagy valami hasonló anyag (mint a megszáradt rágógumi, úgy néz ki), de nem teljesen biztos. viszont eltávolítani eddig se bogároldóval, se gyantaoldóval nem tudtam. benzinnel természetesen pikpakk lejön, de nem vagyok benne biztos, hogy a benzinnel való kezelés nem tesz kárt a fényezésben. benzin után egy pici folt marad a kezelt felületen, amit ha bogároldóval befújok és végigtisztítom, akkor érdekes mód eltűnik, és nem marad nyoma
    kérdés: benzinnel mennyire álljak neki leszedni ezeket a foltokat ? (van úgy 10-15 plecsni a kocsin) vagy esetleg valami alternatíva ?
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  8. #46
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    talán elfér ide, nem nyitok neki új témát ...

    makacs gyantaszerű fehér plecsniket sikerült szerezni az autó motorháztetejére és oldalsó sárvédőjére. szagra gyanta lehet, vagy valami hasonló anyag (mint a megszáradt rágógumi, úgy néz ki), de nem teljesen biztos. viszont eltávolítani eddig se bogároldóval, se gyantaoldóval nem tudtam. benzinnel természetesen pikpakk lejön, de nem vagyok benne biztos, hogy a benzinnel való kezelés nem tesz kárt a fényezésben. benzin után egy pici folt marad a kezelt felületen, amit ha bogároldóval befújok és végigtisztítom, akkor érdekes mód eltűnik, és nem marad nyoma
    kérdés: benzinnel mennyire álljak neki leszedni ezeket a foltokat ? (van úgy 10-15 plecsni a kocsin) vagy esetleg valami alternatíva ?
    Jo a benzin, a lakk ellenall egy ideig. De utana pezeld valami jo pasztaval.

  9. #47
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 06.
    Hsz-ok
    179

    Alap

    Hali!
    Nekem a rönón régen valami hasonló kiszáradt égetett cukorhoz hasonló plecsnieim keletkeztek valahonnan pesten egy emeletes ház meleltti parkolóban.
    Meg se tudtam moccantani őket, vagy lefeszegetni.
    Oldüszert nem próbáltam, de pár hónap múlva felválltak, és maguktól eltűntek nyomtalanul. Gondolom a hőtágulást nem bírták...

  10. #48
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Én nem javasolnék benzint szerintem elsőre is eszi a lakkot, sok rovaroldó és türelem.

  11. #49
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Alkohol szedi le a gyantát.

  12. #50
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    megosztom a tapasztalatokat, volt egy jó másfél órás sikálás, mire lejött minden

    magában a bármilyen boltban kapható gyantaoldó / eltávolító nem elég, csak azt szedi le, ami friss. utánaolvasva a dolgoknak, az isopropyl alcohol tartalmú szereket ajánlják (vagy szinte bármelyik alkohol tartalmú dolog megteszi). benzin tényleg nem ajánlott, vagy csak akkor, ha utána rögtön szárazra lesz törölve a felület.

    lényeg : gyantaoldó felpuhítja a gyantát, de még nem jön le, de innentől jöhet bármilyen alkoholos cucc, én ablaktisztító folyadékkal próbáltam, és leszedte. puha szálmentes ronggyal körkörösen sikálva (nem a mosogatószivacs rücskös felével ) foltmentesen lejön. utána érdemes a komplett autót elvinni lemosni, a gyantaoldó ugyanis feloldja a már leszedett cuccot 10-15 perc után, és jó koszos lesz tőle az egész autó.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  13. 4 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  14. #51
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap Fürcsi-pancsi, manikűr, pedikűr :)

    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  15. 7 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva