2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 55

  1. #21
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Füli: Hozzászólás megtekintése
    Fehér??? Mi van az ezüst-el? Mármint a TME? Megvan már?
    Sajnos nem

  2. #22

  3. #23
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Lexus Euro assistance 24
    /Ugyan az mint a Toyota assistance híváskor kiderült/



    Kocsi meghibásodik, telefonok stb a Bp-i szervíz készséggel álna a rendelkezésemre de az autó Pécsett van. sebaj hívjam az asistancot garanciális autóról van szó majd ők felszállítják. Meg is tettem, hölgy telefont felveszi adatok egyeztetése stb. majd közli hogy pár perc múlva vissza hív.

    Vissza hívás megtörténik közli ha üzemképes az autó akkor menjek el a pécsi Toyota márkaszervizbe, ha nem akkor ők oda tudnák beszállítani mert az a legközelebbi szerviz. Erre én igen köszönöm tőlem az 1000m re van és menet közben oda begurultam és kiolvasták belőle a hibakódokat ami alapján alkatrész kell az autóhoz de ők garanciális alkatrészeket nem tudnak cserélni, tehát köszönöm ez nekem nem jó bp-re kell mennem a kocsival. Erre a hölgy kicsit körbe kérdezősködve a kollégáktól közli hogy ők csak oda tudják szállítani mert az a legközelebbi szerviz és amúgy sem cserélnék sehol az alkatrész garanciában.

    Kicsit értetlenkedve álltam a dologhoz majd arra jutottam márpedig Bp.-re kérném a szállítást Pécs nekem nem jó a garanciális alkatrész csere miatt amit itt nem tudnak elvégezni. Visszahívást ígért a hölgy ami meg is történt örömködve közli, hogy sikerült elintézni a a fuvart Bp-re egy bibi van nekem kell fizetnem!

    Mondom MI VAN??!!!! Szóval nem jutottunk dűlőre el panaszoltam neki hogy tudom hogy ő is csak áldozat a telefon másik végén de azért halgasson meg, egy garanciális autóról beszélünk ami nem olcsó darab, meghibásodik vészprogram vagy mi a tökömön Horvátországból haza jövök vele, nem kevés idő alatt. Majd másnap a kocsi már vészprogramon is alig döcög a munkahelyem felé útközben ki olvastatom a hibát a Toyotánál, garanciális alkatrész kell a kocsihoz amit ők nem tudnak számomra biztosítani. az autó a Toyota szerviznél már alig akar elindulni nagy nehezen sikerül, a telephelyünkig eljövök kb. 1 km majd leállítom és hívom az asistancot erre ők így állnak a dologhoz. EGY GARANCIÁLIS LEXUSHOZ!!! A hölgy ezek után is a saját illetve a kötelező szöveget tudja csak mondani a legközelebbi márkaszerviz a pécsi Toyota szalon ők csak oda tudják szállítani vagy térítés ellenében Bp-re, és higgyem el sehol sem csinálják meg a kocsimat garanciában.

    Hát erre én is csak azt tudom mondani amit egyik fórumon olvastam első luxus autóm utolsó Lexusom!!

    A Bp-i szalonban már megrendelték a hibás alkatrészeket kézségesen állnak a dologhoz, várják hogy a hátamon felvigyem az autót a garanciális alkatrészcsere elvégzésére!

    Sztem ahogy tehetem kiszállok az autóból, és bele ülök az egyik Német márkába amitől igazából hányingerem van de minden utcasarkon van belőle szerviz és alkatrész!
    Utoljára szerkesztette: EvoSasa; 2010. 08. 03. 08:51-kor
    A fanyűvő!!

  4. #24
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Kemény... Mi romlik el mindig benne? Asszem a motor meg körülötte a csingilingi ugyanaz mint az Avensisben, nekem a multkor a turbónyomás ment el, leesett egy cső. De gyanús, hogy egy nappal a kötelező szerviz után, sztem ott nem húztak meg valamit.

    Amúgy van nálunk egy LS600h, ügyfél leadta, full-full-full, nagyon komoly darab

    Viszont az IS nekem még mindig nagyon tetszik, kár hogy nincs a dízelből automata, annál jobb nekem nem is kéne.

  5. #25
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    mi az hogy nem cserélik gariban ?? mit akarnak, építsd be te ? Ő dolguk h megoldják a szervizelést és olyan helyre vigyék ahol tudnak vele foglalkozni. Ezért van az assistance + gari az autón. Szerintem Pesten személyesen a Lexus szalonba határozott felépés kis balhézás megoldaná persze ettől még szomorú.. de sajnos sok hibát lehet olvasni a 2.2 177lovas toyota motorról

  6. #26
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Sajnos kicsit elkapkodták ezt az egr szelepes részecskeszűrős dolgot 2 hónapja egr szelep csere most részecskeszűrő és újra egr szelep vagy egr tisztítás még nem tudom mert mindkét hibakod szerepel.

    Jövőhét Keddre kaptam időpontot a szervizben akkor kell feljuttatnom, tegnap este már nem tudtam felmenni előttünk a dombon/ Katicánál/ és ott áll az autó az út szélén!

    Nem tudom mit szólna hozzá az importőr ha a 6 os út mellet hagynám itt a cégnél előttünk, és tennék a hátsó ablakba egy elakadás jelző 3 szöget!? Szerintetek hány ember látná 1 hét alatt az elakadt Lexust 40-50 ezer de lehet hogy 100?

    Az autó tényleg fasza nagyon, de a hozzá állás kicsapta a biztit.
    A fanyűvő!!

  7. #27
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    mi az hogy nem cserélik gariban ?? mit akarnak, építsd be te ? Ő dolguk h megoldják a szervizelést és olyan helyre vigyék ahol tudnak vele foglalkozni. Ezért van az assistance + gari az autón. Szerintem Pesten személyesen a Lexus szalonba határozott felépés kis balhézás megoldaná persze ettől még szomorú.. de sajnos sok hibát lehet olvasni a 2.2 177lovas toyota motorról
    Gergő a szalonnal ahova járok semmi probléma maximálisan segítőkészek és minden problémámat megoldották eddig és sztem ez után is. Csak az autó itt szerviz ott!
    A fanyűvő!!

  8. #28
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Sajnos kicsit elkapkodták ezt az egr szelepes részecskeszűrős dolgot 2 hónapja egr szelep csere most részecskeszűrő és újra egr szelep vagy egr tisztítás még nem tudom mert mindkét hibakod szerepel.

    Jövőhét Keddre kaptam időpontot a szervizben akkor kell feljuttatnom, tegnap este már nem tudtam felmenni előttünk a dombon/ Katicánál/ és ott áll az autó az út szélén!

    Nem tudom mit szólna hozzá az importőr ha a 6 os út mellet hagynám itt a cégnél előttünk, és tennék a hátsó ablakba egy elakadás jelző 3 szöget!? Szerintetek hány ember látná 1 hét alatt az elakadt Lexust 40-50 ezer de lehet hogy 100?

    Az autó tényleg fasza nagyon, de a hozzá állás kicsapta a biztit.
    Én mindig mondom hogy autóba benzines motor való főleg egy lexusba.
    A dízel kályhába való meg kamionba.
    Nekem volt több lex is idáig csak benzines sé soha semmilyen baja nem volt.
    Ezt a 2.2kályhát nem kellett volna beleeröltetni egy lexusba.
    Legalább keveset eszik ha már minden baja van?
    1.5 éve megvan egy most 3 éves sc430 kabriónk (4.3L v8) és semmi baja, de nem is eszik sokat, nyugis tempóban városban is 11-12L, országúton is 10L körül eszik, pályán 140-nél is 10L 160-180-nál 12L
    Akár hogy nyomom neki 13-14L-nél nem tud többet lenyomni a torkán 100km-enként, és csendes finoman húz alacsony fordulatról, ja és kb 1-2 évente nyitjuk ki a motorháztetőt olajcserénél.

  9. #29
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    Ez èrdekes, eddig meg voltam gyözödve hogy lexus hozza a szintet... De ez...
    Ex - Lancer Evo VIII

  10. #30
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    Ez èrdekes, eddig meg voltam gyözödve hogy lexus hozza a szintet... De ez...
    A lexus hozza is a szintet csak sajna csináltak egy autót olyan motorral ami nem való bele, csak hogy megfeleljenek az európai igényeknek, és ez lett a vége.

  11. #31
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Egy kis lexusos tapasztalat:
    Autó 2007.05 SC430 kabrió, lemerült a télen az állásba az akksija, faternál állt garázsban, azt mondja tavasszal amikor el akartem hozni hogy nem lehet tölteni meghal az akksi.
    Felhívom őket, azt mondják jó gariban cserélik, odavittem ki is cserélték.
    Az autó luxemburgi eladás, német rendszámmal és a gari idő lejárta előtt 1 hónappal kicserélték szó nélkül, amikor olajszervízre vittük akkor is gyorsan tisztán megcsináltak mindent és olcsón ajándék szendvics meg üditő, ott voltam összesen kb fél max háromnegyed órát, a számlán meg pár ft volt csak az olajat én viszem mindig.
    Ugyanez volt az rx400h-kkal is iagz azokkal se volt baj 2-3 évig amig nálunk voltak.
    Ezt egy német autószervízben nem tudják, az a8-ammal egész napokat szoktam el.aszni a mozaikba vagy a pohu-nál, igaz nem fizetek sokat, de ha nincs ismerős akkor milliós összegekkel is lehet készülni, mert úgy lerántják az embert ahogy csak nem szégyenlik, a munka szar sokszor amit elvégeznek drágán.
    Igaz alkatrész van dögivel bontott de kell is hozzá mert beszarik minden amit csak el lehet képzelni.

    Én inkább a japánt választanám, csak nem dízellel, hanem benzinmotorral azzal nem lesz semmi gond.
    Az IS is jó autó a IS250 nincs semmi baja.
    A v8 430 motor agonüthetetlen például és nem is eszik sokat.
    Ilyan nincs a németeknél.

  12. #32
    Törzsvendég Bazsi007 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    154

    Alap

    Ezt tapasztaltam már én is! Igaz a IS220d-vel! A Szervíz nagyon korrekt! És hihetetlen gyors!!!!!

  13. #33
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Egyre inkább az 1 autós megoldás felé tendálok - mert amig külföldön vagyok nem látom értelmét otthon tartani egy versenyautót.

    Az autó meg ugye japán, ez nem kérdés....

    Toyotam van, nagyon szeretem csak kezd sok lenni benne a KM. Mivel ugye szeretnék fejlödni autócserénél a logikus lépés egy Lexus, azon belül meg az IS. Ha meg IS akkor IS-F Jövö héten megyek megnezek egy párat



  14. #34
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Egyre inkább az 1 autós megoldás felé tendálok - mert amig külföldön vagyok nem látom értelmét otthon tartani egy versenyautót.
    Off
    nagy titokban csak sikerült venned egy N-es VI-ost???
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  15. #35
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Off
    nagy titokban csak sikerült venned egy N-es VI-ost???
    nem (még)

    [jó régen ott volt a LRen, csak soha nem tudtam hol kell editelni. Most megkerestem....]
    Utoljára szerkesztette: HUN337; 2011. 12. 09. 03:42-kor

  16. #36
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Még mindig szerelmes vagyok ebbe a kocsiba!

    2011 es modellévtöl màr sperres, 2012es modellévben màr LEDes làmpa, màs müszerfal stb. KELL




















  17. Az alábbiaknak tetszik HUN337 hozzászólása:


  18. #37
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Tényleg nagyon Baba! Műszakilag is biztos k...jó ? abból kiindulva, hogy Lexus.

  19. #38
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap


  20. 3 tagnak tetszik Marschall hozzászólása:


  21. #39
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    2011 es modellévtöl màr sperres
    Már 2009től az.
    EVO X GSR

  22. #40
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    Már 2009től az.
    Az akkor MY10? én ugy tudtam hogy MY11töl, amit ha minden igaz 2009 végén àrultak màr, de lényeg az hogy ràjöttek hogy sper nélkül nem menö ilyen autót gyàrtani

    Eskü jobban kellene mint egy GTR!

  23. Az alábbiaknak tetszik HUN337 hozzászólása:


2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Lexus IS250
    By Lasi in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 17
    Utolsó hozzászólás: 2015. 11. 23., 18:00
  2. Lexus CT200H gyári 17es
    By Lasi in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2015. 11. 11., 21:29
  3. Lexus
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 174
    Utolsó hozzászólás: 2015. 03. 25., 16:44
  4. LFA Lexus
    By carkillerz in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2011. 03. 23., 20:51
  5. Audi RS4 - BMW M3 - Lexus IS-F - Merci C63 AMG - melyik kéne?
    By Miki in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 49
    Utolsó hozzászólás: 2010. 05. 14., 11:03

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva