2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 51

  1. #21
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Elég durván Octavia orra van :S Vagy audi, nem tudom eldönteni, hogy inkább melyik
    Just for Fun

  2. #22
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    passat cc + audi

  3. #23
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    passat cc + audi

  4. #24
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    passat cc + audi

    ,oldalról meg kicsit Honda Accord-os

  5. #25
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Egyszóval RONDA!

  6. #26
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Eleje Ford Mondeo, hátulja meg Saab 93 szerűség :-)
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  7. #27
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Eleje Ford Mondeo, hátulja meg Saab 93 szerűség :-)
    mondeo
    a hűtőrács tiszta (régi) superb imho
    de még mindig passat cc + audi kombót látok benne leginkább

    de a legérdekesebb, hogy mindenki tök mást lát benne

  8. #28
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet qby2k: Hozzászólás megtekintése
    mondeo
    a hűtőrács tiszta (régi) superb imho
    de még mindig passat cc + audi kombót látok benne leginkább

    de a legérdekesebb, hogy mindenki tök mást lát benne

    max 1év és úgy is rajongani fog érte mindenki

  9. #29
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Nekem ez nagyon nem adja!!! Legyen Lancer Sport, vagy Lancer Rally Art Edition, vagy akármi egyéb. De egy EVO az verseny autónak az alapja. Ez pedig konkrétan ránézésre egy nehéz, kényelmes, halk EVO. Amik már ütik egymást! Gyuri is írta anno. Csattogjon, visítson, sziszegjen.......!
    Engem nagyon elszomorít az amerre haladnak az EVO-k gyártásával!

  10. #30
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez nagyon nem adja!!! Legyen Lancer Sport, vagy Lancer Rally Art Edition, vagy akármi egyéb. De egy EVO az verseny autónak az alapja. Ez pedig konkrétan ránézésre egy nehéz, kényelmes, halk EVO. Amik már ütik egymást! Gyuri is írta anno. Csattogjon, visítson, sziszegjen.......!
    Engem nagyon elszomorít az amerre haladnak az EVO-k gyártásával!
    Ja, csak közben a világ fejlődik és a környezetvédelmi előírások szigorodnak, amiknek meg kellene felelni + megjelent valami gagyi kép, ami alapján már most mindenki köpköd. Annak idején a X-esnél ugyanez ment. Én azt mondom bele kell ülni, vezetni pár ezret, aztán lehet köpködni!

  11. #31
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Ja, csak közben a világ fejlődik és a környezetvédelmi előírások szigorodnak, amiknek meg kellene felelni + megjelent valami gagyi kép, ami alapján már most mindenki köpköd. Annak idején a X-esnél ugyanez ment. Én azt mondom bele kell ülni, vezetni pár ezret, aztán lehet köpködni!
    A környezetvédelmi előírásokba szerintem sem a nehéz kasztni, sem ez a batár testalkat, se a benne lévő hatalmas LCD kijelző, és még a minőségi hangszóró rendszer sem tartozik bele! És így legyen az ötös lottón is szerencsém, hogy ezek is benne lesznek, ha nem is alap felszereltségbe....! És ez nem ellened irányul még véletlen sem. "Én azt mondom bele kell ülni, vezetni pár ezret" Ebben teljes mértékben igazad van!

  12. #32
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Van már full elektromos Porsche is és folytathatnám a sort...de minek. Változik a világ, akinek nem tetszik nem vesz ilyet. "Baj" csak akkor lesz, ha egyszer majd elfogynak a mostani full benzines Evo-k. Viszont addigra talán már benzin se lesz a Földön. Néhány fanatikus kedvéért pedig nem fogja a Mitsu feláldozni a technikai haladás oltárán elért pozícióját.
    Bár még sehol az Evo XI, de a X-es megjelenésével egy időben ugyanez volt a nóta. Az óta bizonyított a X-es, -persze az összes hibájával együtt- erős, megbízható, korszerű, sok fogyott belőle. Ha lesz az Evo XI-ből kombi és kevesebbet eszik majd, mint a mostani lehet, hogy veszek egyet és engem nem fog zavarni, hogy mivel megy. Sokkal inkább azokat zavarhatja majd, akiknek nem egy ilyen áll majd a garázsában. Nem szabad párhuzamot vonni a korábbi Evo-k és a jövő Evo-i között. Ez csupán marketing fogás. Csak meg kell nézni az összes új Mitsu elejét, mind egyik a X-esből indul ki és a X-es pedig az 1997-es cápa Galantot idézi. Miért? Mert "végre" bejöt nekik.

  13. #33
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    A környezetvédelmi előírásokba szerintem sem a nehéz kasztni, sem ez a batár testalkat, se a benne lévő hatalmas LCD kijelző, és még a minőségi hangszóró rendszer sem tartozik bele! És így legyen az ötös lottón is szerencsém, hogy ezek is benne lesznek, ha nem is alap felszereltségbe....! És ez nem ellened irányul még véletlen sem. "Én azt mondom bele kell ülni, vezetni pár ezret" Ebben teljes mértékben igazad van!
    Erről beszélek én is. Már mindenki tud mindent egy darab képről: súlyt, felszereltséget, stb... Amennyiben valaki versenyautónak szánja, az megveszi az RS verziót, aztán reszeli kedve szerint és akkor prüszköl meg minden. Aki elkényelmesedett (mint én), az megveszi a fullost, max. kicsit reszeli és azt élvezi. Szerintem jó irányba halad a technika, mert ha annak idején mindenki és mindennel elégedett lett volna, akkor az ék lenne a legbonyolultabb gépelem, most nem lenne ABS, ESP, kipörgésgátló, csúszókuplung, stb. a sor nagyon hosszú. A mérnököknek hála ez nem így van, a fejlődés töretlen.
    Érdekes volt annak idején, amikor még nem volt meg az autóm, ugyanez ment a X-essel. Nehéz, meg bőrös, navis, persze az SST is fos, gyakorlatilag leszarozták. Azért beszélek most ennyit, mert annak idején engem ez nagyon zavart és kezdtem elhinni, hogy szar autót vettem. Talán a csúcs az volt, amikor itt valaki leszarozta a kinézetet, mert neki jobban tetszett talán valami 1-es BMW. Vicc. Persze kinti fórumokon nem fikázták ennyit. Aztán megjöttek az autók és kiderült, hogy a súly ellenére lehet vele haladni még teljesen széria állapotában is.
    Aki nem vezette, az szarozza, mert ez valami divat lett. Aztán telik az idő, mindenki hozzájut egy-egy kör erejéig és kiderül, hogy csak előítéletei voltak.
    Egyszóval várjuk meg, vezessük, ismerjük meg, de előre ítélkezni felesleges.

  14. #34
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Egyszóval várjuk meg, vezessük, ismerjük meg, de előre ítélkezni felesleges.
    Én simán el tudom képzelni magamnak mint következő autót, ahogy beszéltük, a GT-R fenntartása óriási pénzeket emészt fel Így valószínűbbnek tartom hogy majd egy XI lesz, de SST-vel Ha benzin-turbó-hybrid lenne, teljesen elégedett lennék Persze a kinézete még úgyis alakul, de biztos jó lesz
    EVO X GSR

  15. #35
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Nem beszélve arról ,hogy pl a még "igazi" evonál, a IX-től széria állapotban gyorsabb a X-es , ahhoz képest ,hogy milyen "puha" . Tehát valószínüleg ez sem lesz lassabb .

  16. #36

  17. 4 tagnak tetszik Robevo hozzászólása:


  18. #37
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    A kerékjáratok körül ezek a lapos részek.. Nem tudom mi ez, de elképesztően ronda.
    Most mindent ilyenre csinálnak a japók.

  19. Az alábbiaknak tetszik Viktor hozzászólása:


  20. #38
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Elsőre nekem sem jön be lehet hogy élőben szebb lesz, azonnal egy szélesített priust láttam benne szárnnyal

  21. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  22. #39
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    a vegso allapot ahogy ezt mind tudjuk sohasem lesz ugyan az mint amit elore kidobnak. Szerintem sokkal baratsagosabb lesz a vegso model. A lenyeg az hogy igen is dolgoznak a kovetkezo Evolutionon. Legalabb is ugy nez ki.

  23. #40
    Rezidens KiCsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    278

    Alap

    Ha jól értem azt írják, hogy:

    a motor közvetlen befecskendezéses lesz, turbós. Downsizing-ot is írnak
    45%-al több ultranagy szilárságú anyag lesz (ezt lehet nem jól értem), erre büszkék.

    Alul, hogy: a hengerűrtartalom még nem ismert, teljesítményben 300 le+ lehet a cél.

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva