1-19, összesen: 19

  1. #1
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap Intercooler

    Technikai jellegű a kérdésem a fent nevezett rendszerrel kapcsolatban.
    Az autóm gyári IC-e rossz helyen van, gyakorlatilag 100km/ó felett kezd funkcionálni, illetve ott sem a legjobban, szakértők szerint kb mint a bubu-knál, csak még rosszabbul. Lévén egy nagy felületű hűtő egyik végébe csapódik csak a menetszél.
    Számomra igénytelenebb megoldások azok, ahol a "szabvány" méretű IC-t (600x300x76mm) kendácsolják a klimahűtő helyére (ahova persze nem fér el), feláldozva a vontatószemet, ablakmosó tartályt, lökös jórészét stb. A megoldással együtt jár a 20cm helyett kb 120cm csövezés, ami még ki is lóg az autó sikjából alul... szal nem egy kifinomult valami.

    Tehát ezekkel a köztes viz megoldással vannak-e tapasztalatok?
    Mennyire hatékonyak, léteznek-e gyerekbetegségek stb?
    Hallomásból annyit tudok, hogy félig kényszer megoldások, elsősorban helyhiány miatt (ez nálam is szempont), de a hatékonyságuk mellett is van sok pro illetve kontra vélemény is. Pl álló helyben jobban hűthető stb.


  2. #2

    Alap

    Nem olyan jó a hatásfoka mint a front coolernak,viszont ha nem szeretnéd előre tenni az IC-t és a kocsidban gyárilag nincs ilyen ,ez a legegyszerübb megoldás. Lancia integrale evo-ban pl. ugy volt megoldva hogy 0,8 bar felett folyamatosan locsolta az IC-t,ha bekapcsoltad.Nagyobb tartállyal és 2db komolyabb szivattyúval volt szerelve mint a lancer evo-k.Viszont állóhelyben nem lehetett spriccelni. Én a két rendszert ötvözném. Talán van még integrale-ba való szettem,ha érdekes lehet megkeresem.

  3. #3
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Nem olyan jó a hatásfoka mint a front coolernak,viszont ha nem szeretnéd előre tenni az IC-t és a kocsidban gyárilag nincs ilyen ,ez a legegyszerübb megoldás. Lancia integrale evo-ban pl. ugy volt megoldva hogy 0,8 bar felett folyamatosan locsolta az IC-t,ha bekapcsoltad.Nagyobb tartállyal és 2db komolyabb szivattyúval volt szerelve mint a lancer evo-k.Viszont állóhelyben nem lehetett spriccelni. Én a két rendszert ötvözném. Talán van még integrale-ba való szettem,ha érdekes lehet megkeresem.
    Vagy én értettem félre a kiindulási kérdést vagy Te??!!
    Témanyitó kérdés: Water to Air Intercooler

    Ebben az esetben a hűtőközeg valamilyen folyadék, amit egy keringető szivattyú forgat és egy külső hűtőn keresztül történik a hőcsere.




  4. #4
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Vagy én értettem félre a kiindulási kérdést vagy Te??!!
    Témanyitó kérdés: Water to Air Intercooler

    Ebben az esetben a hűtőközeg valamilyen folyadék, amit egy keringető szivattyú forgat és egy külső hűtőn keresztül történik a hőcsere.
    Sztem nem értette féle.
    A spricnitől csak azért félek, mert a gyári IC a szelepfedél tetején van, a lgáram is felülről érkezik.
    Ha a vizet nem sikerül maradéktalanul elpárologtatni, akkor szépen megtelnek a gyertyapipák vizzel, s azt onnan kiszedni kb 40 perces kisműtét. De talán még mindig ez a legolcsóbb, legjobban kivitelezhető megoldás.



  5. #5
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Sztem nem értette féle.
    A spricnitől csak azért félek, mert a gyári IC a szelepfedél tetején van, a lgáram is felülről érkezik.
    Ha a vizet nem sikerül maradéktalanul elpárologtatni, akkor szépen megtelnek a gyertyapipák vizzel, s azt onnan kiszedni kb 40 perces kisműtét. De talán még mindig ez a legolcsóbb, legjobban kivitelezhető megoldás.


    Akkor én értettem félre, de nem csak Janit, hanem Téged is!

  6. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Akkor én értettem félre, de nem csak Janit, hanem Téged is!
    Értem hogy mire hitted hogy félreért! LOL
    Szal én is arra gondoltam, mint te, hogy gyakorlatilag külön zárt vizes hűtőrendszere van az IC-nek.
    Szó szerint forditásban viszont tényleg "vizet az IC-re"

    Wiki:
    "Air-to-liquid intercoolers (aka Charge-Air-Coolers) are heat exchangers that transfer intake charge heat to an intermediate fluid, usually water, which finally rejects heat to the air. These systems use radiators in other locations, usually due to space constraints, to reject unwanted heat, similar to an automotive radiator cooling system. Air-to-liquid intercoolers are usually heavier than their air-to-air counterparts due to additional components making up the system (water circulation pump, radiator, fluid, and plumbing). The Toyota Celica GT-Four had this system in the 1988-89 version and also in the Carlos Sainz RC Version."


    WOW, gugliban 5ik találat ez a topik






  7. #7
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    vazz mire ezt a rengeted súlyt bele pakolod, hogy minden a helyén legyen, olyan szarul fog gyorsulni a kocsi, hogy akár hagyhattad is volna eredeti állapotban. Inkább hajtsd azt a kiváló kocsit és költsd a pénzed üzemeltetésre. Nagyobb élmény lesz.
    Kell egy jó program

  8. Az alábbiaknak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  9. #8
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    érdekes, mert pont a napokban hívtam fel én is Bartost, meg még 2 német kiválóságot, hogy a mi a véleményük a vízhűtéses ic-ről. Mindenki azt mondta, hogy kurva jó, mert a külső hőmérséklettől függetlenül közel azonos hőfokra képes hűteni a levegőt, rövidebb úton megy a levegő mint a front ic-nél ami jobb reakciót eredményez, ha mondjuk gyári turbód van. Kérdésemre, hogy akkor miért nem használja senki elég egyöntetű volt. Fogalmam sincs. Sztem Gyuri rávilágítottál a lényegre

  10. #9
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    vazz mire ezt a rengeted súlyt bele pakolod, hogy minden a helyén legyen, olyan szarul fog gyorsulni a kocsi, hogy akár hagyhattad is volna eredeti állapotban. Inkább hajtsd azt a kiváló kocsit és költsd a pénzed üzemeltetésre. Nagyobb élmény lesz.
    jaja

  11. #10
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Evo VIII és IX intercooler egyforma?

  12. #11
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Evo VIII és IX intercooler egyforma?
    Ez a kérdés engem is érdekelne.

  13. #12

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Evo VIII és IX intercooler egyforma?
    igen

  14. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  15. #13
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 06.
    Hsz-ok
    179

    Alap

    Helló!
    Egy vásárolandó IX-es intercooleréről lenne szó.
    Ezek a sérülések okozhatnak problémát hosszútávon?
    Pl. már most, vagy később elszökhet a tubonyomás ha kilyukad...
    Lehet úgy javítani mint egy klasszikus hűtőt?


    Csatolmány 1730

  16. #14
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    50

    Alap

    Evo IX. gyári IC méretét megmérné nekem valaki? Az enyémen nem gyári van, és kíváncsi vagyok eltér-e attól.

  17. #15
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap cooler alsó cső önálló élete

    Érdeklődnék, hogy mennyire szokásos probléma a gyári alsó bemenő coolercső (INTER COOLER INLET AIR, MR571601) lemászkálása?



    ugye a gyári csőnél van két konzol is, amivel fel lehet fogatni a csövet, az aftermarket csöveknél (nekem is ez van) ilyen meg nem nagyon van. Emiatt kicsit lóg is a cső, és állandóan ledobja a coolerbe bemenő szilikoncsőről (11755Q HOSE,INTER COOLER INTAKE AIR) booston. Leszedtem az egész csövezést alul, kicseréltem már két bilincset is, megigazítottam amennyire lehet, de még így is a gyárinál jobban lóg lefele. emiatt meg valszeg feszül is a csatlakozásnál, és idő kérdése, hogy mikor töri megint szét a bilincsen a csavart (M2 leállósávban nem volt annyira vicces visszamatekolni a dolgot kézzel )
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  18. #16
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Aki 2 Bar-on tölt ne csodálkozzon ha néha lelövi.

    Nem tudsz az aftermarket csőre valami tartót fabrikálni?
    Ha ez a 11744Q előtt lévő kanyar (gondolom az, a 2 tartóból ítélve) megérne egy akasztást hogy stabil legyen.
    Akár valami körbilincses megoldás vagy ha fémből van akkor egy tartó felhegesztése jó lehet.

    Gondolom az aftermarket nagyobb átmérővel bír mint a gyári ezért nem szívesen alakítanád vissza.

    Eredeti kérdésedre a válasz, én a gyári csőnél ilyen problémát soha nem tapasztaltam.



    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék, hogy mennyire szokásos probléma a gyári alsó bemenő coolercső (INTER COOLER INLET AIR, MR571601) lemászkálása?



    ugye a gyári csőnél van két konzol is, amivel fel lehet fogatni a csövet, az aftermarket csöveknél (nekem is ez van) ilyen meg nem nagyon van. Emiatt kicsit lóg is a cső, és állandóan ledobja a coolerbe bemenő szilikoncsőről (11755Q HOSE,INTER COOLER INTAKE AIR) booston. Leszedtem az egész csövezést alul, kicseréltem már két bilincset is, megigazítottam amennyire lehet, de még így is a gyárinál jobban lóg lefele. emiatt meg valszeg feszül is a csatlakozásnál, és idő kérdése, hogy mikor töri megint szét a bilincsen a csavart (M2 leállósávban nem volt annyira vicces visszamatekolni a dolgot kézzel )

  19. #17
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Aki 2 Bar-on tölt ne csodálkozzon ha néha lelövi.

    Nem tudsz az aftermarket csőre valami tartót fabrikálni?
    Ha ez a 11744Q előtt lévő kanyar (gondolom az, a 2 tartóból ítélve) megérne egy akasztást hogy stabil legyen.
    Akár valami körbilincses megoldás vagy ha fémből van akkor egy tartó felhegesztése jó lehet.

    Gondolom az aftermarket nagyobb átmérővel bír mint a gyári ezért nem szívesen alakítanád vissza.

    Eredeti kérdésedre a válasz, én a gyári csőnél ilyen problémát soha nem tapasztaltam.
    Nálam nincs megfújva annyival, csak 1.5-1.7 környéke (emlékeim szerint).Az aftermarket cucc egyébként úgy néz ki, hogy a kanyar, illetve az egyenes rész (11759+11755P) egyben van, általában stainless steel az egész cucc, viszont a gyárinál a csak a kanyar fém, a másik része (MR571600) műhanyag (hose, fluorocarbon rubber (FKM) vagy silicone rubber (VMQ)).

    felül a gyári, alatta az aftermarket





    Szóval vagy az van, mint egy másik fórumban ( http://evoklub.hu/forum/showthread.php?1884-Bilincs ), hogy ellágyult a cső, vagy egyszerűen a használt bilincsek nem megfelelőek. Tegnap mentem egy 60km-t vele, bár igazán nagy trepnik nem voltak, de az út után megnéztem a bilincset, és nem lazult le, ráhúzni sem tudtam, teljesen szoros. Ha eljutok oda, hogy egy messzi-messzi galaxisban, ahol a KRESZ nem érvényes, kipróbálom, mit szól egy gurulóból kettő telihez (visszarakni már csukott szemmel visszateszem a csövet meg a bilincset, párszor az elmúlt héten már volt rá precendes )
    Utoljára szerkesztette: Coppermine; 2023. 06. 28. 16:14-kor
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  20. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  21. #18
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Vaskos egy darab ez az aftermarket cucc ez vitathatatlan.

    Ha a rezonancia az ellenséged rá kell bökni egy tartót. Az segíteni fog.

  22. #19
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Vaskos egy darab ez az aftermarket cucc ez vitathatatlan.

    Ha a rezonancia az ellenséged rá kell bökni egy tartót. Az segíteni fog.
    az út egyenetlenségéből adódó kilengés (lényegében ahogy rugózik a bódé) az, ami le tudja mozgatni a csövet (szerintem). A gyárinál ugye van két tartó konzol, ami ezt segít kiküszöbölni.
    Viszont ebből az alsó coolercsőből annyi van a piacon, hogy nem tudnám elképzelni, hogy ezeket mikor megtervezték, akkor erre nem gondoltak volna.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Intercooler kerestetik (VIII/IX)
    By Miki in forum Keres
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2012. 09. 03., 21:21
  2. Intercooler
    By ttop in forum Keres
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2008. 12. 09., 16:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva