4. oldal, összesen: 4 ElsőElső ... 234
61-71, összesen: 71

  1. #61
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Készülékfüggő,lámpa kapcsolásra általában csak a gombsor-világítást dimmeli(Kenwood a displayt is).Fényérzékelő ritka,kínai-csodánál találkoztam már vele.
    S hogy lehet ezen tulajdonságokra vásárlás előtt fényt deriteni (jaj de stilusos)?
    Mondjuk pont kinai csodát keresek, nincs kedvem 150e-ért egy "féltudású" neveset venni. Vagy rossz a gondolatmenet?
    (DVD, BT, Navi, FM, SD/USB, saját vagy kormány vezérlő)

  2. #62
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    S hogy lehet ezen tulajdonságokra vásárlás előtt fényt deriteni (jaj de stilusos)?
    Mondjuk pont kinai csodát keresek, nincs kedvem 150e-ért egy "féltudású" neveset venni. Vagy rossz a gondolatmenet?
    (DVD, BT, Navi, FM, SD/USB, saját vagy kormány vezérlő)
    Kínainál sehogy!A dobozára minden szépet ráírnak, ha meg nem tudja,vagy nem műkszik valami,így jártál .Ha mondjuk a naviról le tudsz mondani 100-120ért már jó és nem csak esetleg par napig-hónapig működő készüléket kapsz.Egyébként milyen ótóba lenne?

  3. #63
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Kínainál sehogy!A dobozára minden szépet ráírnak, ha meg nem tudja,vagy nem műkszik valami,így jártál .Ha mondjuk a naviról le tudsz mondani 100-120ért már jó és nem csak esetleg par napig-hónapig működő készüléket kapsz.Egyébként milyen ótóba lenne?
    2004 VW. A jelenlegi gyári fej is 2 DIN-es, s elvben navis (magyarul tetőn az antenna), de hát se magyar tértkép nem létezik hozzá, se nem szép nagy szines kijelzős. Gyári kihangositó is van benne, dehát még Nokia 6210-hez.
    A sokmindenből gyakorlatilag a DVD az, amiről simán lemondanék, ha SD-ről, USB-ről tudnék filmezni (bár ahogy néztem .mkv-t egyik sem szereti). Meg mondjuk egy DVB-T is kellemes lenne.

  4. #64
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Magyar weboldal kinálatából:
    - 1,8 DIN double size formátum -- a WV fedélzeti deszkán előrebeállított a szerelésre
    - DVD-autórádió 18 cm (7")- s érinthető LCD-képernyővel
    - Bluetooth-bemenet
    - Multimediális USB-és SD-portok

    a DVD játékos még hiányzik

  5. Az alábbiaknak tetszik simigeri hozzászólása:


  6. #65

  7. #66
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Hát ő hogy is mondjam. Nem szép szerintem. Sokat tud, de naviból jó a gyári is szerintem. Nekem is volt utángyártott, de a gyári az gyári. Használt gyári nincs ennyiért?

  8. #67
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    naviból jó a gyári is szerintem. Nekem is volt utángyártott, de a gyári az gyári. Használt gyári nincs ennyiért?
    Nincs hivatalosan kiadott navigációs lemez hozzá kishaznákról. Cseh és Lengyel a legperverzebb, a többi csak a vasfüggönytől balra.

  9. #68
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Azért ez ötletnek elég jó (persze én már rég kitaláltam, csak a kivitelezés ugye...):

    http://www.ebay.co.uk/itm/Erisin-ES7...item27ccec970a


  10. #69
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Evo 8 gyári rádión van valami értelmes bemenet a hátul?Nem akarom fölöslegesen kivenni megint,a multkor meg elfelejtettem megnézni...
    EVO VIII GSR

  11. #70
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Van egy luxus problémám e miatt élesztem fel ezt a 8 éve alvó témát.

    Előre bocsájtom nem akarok disco járatot faragni a gépből, de nem releváns az esetleges +10 kg, ellenben a jelenlegi zene ami a járműben van nagyjából egy sapka szart se ér.
    Nem megyek világkörüli útra, de vannak dolgok amihez az ember idővel hozzászokik és hiányzik minden közlekedési eszközéből ha nincs benne.

    A husszúra nyúlt bevezetés után szükségem lenne:
    - először is egy fejegységre. Az igényeim: 1 DIN (mert annyi van), felnyíló 7" érintőkijelző, Bluetooth kihangosító mindenképp kellene, + Android auto és/vagy mirror link, hogy navi is legyen ha kell. Alpine, Kenwood, Clarion előnyben, de JVC és Pioneer is jöhet.
    - másodszor egy EVO-ba passzoló hangszóró szettre, lehetőleg Bose vagy JBL.

    Erősítő nem kell, a fejegységnek meg kellene tudni hajtani ezeket.
    Láda nem kell annál már eggyel öregebb vagyok.

    Első sorban Car Hifi Bogner véleményére vagyok kíváncsi hogy főleg fejegység tekintetében mi van most a piacon ami számításba jöhet, mert nagyjából 10 éve nem foglalkoztam ezzel a témával 1 percet sem.
    A 60 EUR aliexpress termékeket ne is feszegessük.
    Vagy ha valakinek van valami favoritja akkor ossza meg velem legyen szíves...

    Előre is köszi!

  12. #71
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Hívj bátran: harminc968tizenegy26

4. oldal, összesen: 4 ElsőElső ... 234

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva