4. oldal, összesen: 12 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
61-80, összesen: 228

  1. #61
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Az Magda ma talpra állt
    Tuningot nem kapott csak egy nagy coolert és egy olajhűtőt.

  2. #62
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Az Magda ma talpra állt
    Tuningot nem kapott csak egy nagy coolert és egy olajhűtőt.


    Nem volt az rossz igy sem!

  3. #63
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Elvileg 2 hónapja jönnek hozzá a szilentek.
    Gátlók már itt figyelnek. Még egy speert kap. Motor marad ahogy van annyi erő elég nekem a játékautóba

  4. #64
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Elvileg 2 hónapja jönnek hozzá a szilentek.
    Gátlók már itt figyelnek. Még egy speert kap. Motor marad ahogy van annyi erő elég nekem a játékautóba
    Milyen speer lesz benne?

  5. #65
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Milyen speer lesz benne?
    Az még csak terv!

  6. #66
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Múlt héten megjött az utolsó alkatrész is az autóhoz, de biztos, ami biztos előtte leszakadt a kuplung. (tuttira elvigyem)
    Jött a tréler elvitettem. Sajnos nem minden úgy alakult, ahogy terveztem az autó kívülről szinte makulátlan nincs rajta rozsda, de sajnos a látszat csal, ahogy elkezdtük kivenni az alkatrészeket egyre siralmasabb lett a helyzet, mára sajnos úgy néz ki, hogy kell egy új bódé, mert ez nem túl fényes, pedig a futómű alkatrészek ma mentek volna a szinterezőbe.
    Szóval megint ott tartok, hogy talpra állítsam, vagy kidobjam a kedvenc kis autómat!

    Csak hogy ti is lássátok, miről beszélek




    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=tmTG9qZDThU[/ame]

  7. #67
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Képek:
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára szerkesztette: ttop; 2009. 02. 06. 15:06-kor

  8. #68
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Szóval megint ott tartok, hogy talpra állítsam, vagy kidobjam a kedvenc kis autómat!
    Nem semmi!
    Részvétem.

    Én kocsim "szerencsére csak" kívül adta meg magát,az se könnyű döntés.

    Szedd szét,vidd el homok fújatni,aztán ami marad az lakatolás,erősítés.

    Hidd el kellenek olyan hülyék,akik feltámasztják a rozsdás öreg autókat.

    Sok kitartást,ha feltámasztod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #69
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Nem semmi!
    Részvétem.

    Én kocsim "szerencsére csak" kívül adta meg magát,az se könnyű döntés.

    Szedd szét,vidd el homok fújatni,aztán ami marad az lakatolás,erősítés.

    Hidd el kellenek olyan hülyék,akik feltámasztják a rozsdás öreg autókat.

    Sok kitartást,ha feltámasztod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Az a baj hogy lassan többe van mint az EVO.....
    Ezt meg most nem úszom meg 1 millió alatt és épitkezés+ második gyerek+ családi autót is kéne venni szóval szarul áll a szénám, de ha valakinek kell egy Clió kupás autó akkor Magda feltámad poraiból

  10. #70
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Képek:
    HUHH!!!

    nem néz ki valami jól, félek az enyém is hasonló lenne, ha nagyon elkezdeném bolygatni :-(

  11. #71
    madmike
    Vendég

    Alap

    üdv! nem sokára szeretnék vásárolni egy 1.8 GTX vagy GTR TURBO blokkot a 92' Mazda 323F-be (1.8 SOHC) segítségeteket szeretném kérni külföldről akarok behozatni blokkot van valakinek ilyen ügyben tapasztalata? Én neten utána néztem találtam is blokkot 2000€ + szállítás ami még 500€ körül van és a váltót meg itthon el tudom adni mert nekem nincs rá szükségem. Szerintetek megéri? Vagy tudok más forrásból is beszerezni ilyen blokkot? Lehetőleg ennél olcsóbban...majdnem elfelejtettem ti ismeritek ezt a blokkot tudnátok nekem fogyasztási adatokat mondani? városban pl. és hogy a turbó hány ezres fordulatnál kezd dolgozni? meg hasonló apróbb infókat a motorrol.. köszi
    Utoljára szerkesztette: madmike; 2009. 04. 25. 11:40-kor

  12. #72
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Idézet madmike: Hozzászólás megtekintése
    üdv! nem sokára szeretnék vásárolni egy 1.8 GTX vagy GTR TURBO blokkot a 92' Mazda 323F-be (1.8 SOHC) segítségeteket szeretném kérni külföldről akarok behozatni blokkot van valakinek ilyen ügyben tapasztalata? Én neten utána néztem találtam is blokkot 2000€ + szállítás ami még 500€ körül van és a váltót meg itthon el tudom adni mert nekem nincs rá szükségem. Szerintetek megéri? Vagy tudok más forrásból is beszerezni ilyen blokkot? Lehetőleg ennél olcsóbban...majdnem elfelejtettem ti ismeritek ezt a blokkot tudnátok nekem fogyasztási adatokat mondani? városban pl. és hogy a turbó hány ezres fordulatnál kezd dolgozni? meg hasonló apróbb infókat a motorrol.. köszi
    Nem egyszerubb ha megveszed 323_GTR elado komplett GTR-jat nem sokkal dragabban...

  13. #73
    madmike
    Vendég

    Alap

    én is először itthon nézelődtem hogy veszek egy teljes autót de csak millió Ft körül találtam és ugye én az 323F-esbe akarom beépíteni magyarul ha vennék egy egész kocsit nekem csak a blokk kéne belőle.. meg 1 millióm nem lesz és az előbb elírtam mert csak 1650€ ~ 480.000 Ft a blokk és akkor max 700.000 Ft szálítással együtt a blokk meg ha ténylegesen el lehet passzolni a váltót belőle nekem valami olyasmit mondtak hogy 200.000 ft-ért akkor mindjárt csak 500.000 Ft-ba van az egész.. az is igaz hogy váltó nélkül is lehet hozni blokkot 1200€ ~ 350.000 Ft de ha ténylegesen el tudom adni a váltót akkor az 70.000 Ft bentebb vagyok mintha váltó nélkül venném... nem tudom mi legyen

  14. #74
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet madmike: Hozzászólás megtekintése
    én is először itthon nézelődtem hogy veszek egy teljes autót de csak millió Ft körül találtam és ugye én az 323F-esbe akarom beépíteni magyarul ha vennék egy egész kocsit nekem csak a blokk kéne belőle.. meg 1 millióm nem lesz és az előbb elírtam mert csak 1650€ ~ 480.000 Ft a blokk és akkor max 700.000 Ft szálítással együtt a blokk meg ha ténylegesen el lehet passzolni a váltót belőle nekem valami olyasmit mondtak hogy 200.000 ft-ért akkor mindjárt csak 500.000 Ft-ba van az egész.. az is igaz hogy váltó nélkül is lehet hozni blokkot 1200€ ~ 350.000 Ft de ha ténylegesen el tudom adni a váltót akkor az 70.000 Ft bentebb vagyok mintha váltó nélkül venném... nem tudom mi legyen
    323_GTR 890-ért adja gépet. És akkor a mostani F-edet rendesen alkatrészekben el tudod adni és lehet, hogy még jobban ki jössz a dologból mintha csak váltót és motort veszel. Arról nem is beszélve, hogy ha jól tudom az F-es nem öszkerekes, illetve lehet hogy a váltón kívül még jó pár dolgot cserélhetnél a megnövekedett teljesítmény miatt.

  15. #75
    madmike
    Vendég

    Alap

    hm hm hm gondolkodni kell rajta... van benne valami.. de annyira sok mindent biztos nem kéne cserélgetni az egy dolog hogy nem 4WD az F-es de elős kereken is elmegy a 190ló azzal nincs gond mondjuk ha összejön is valami az biztos hogy nyáron lesz akkor van pénzem.. azért gyűjtögetek most információkat.. de vki mondja már meg menyit eszik a GTR

  16. #76
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet madmike: Hozzászólás megtekintése
    hm hm hm gondolkodni kell rajta... van benne valami.. de annyira sok mindent biztos nem kéne cserélgetni az egy dolog hogy nem 4WD az F-es de elős kereken is elmegy a 190ló azzal nincs gond mondjuk ha összejön is valami az biztos hogy nyáron lesz akkor van pénzem.. azért gyűjtögetek most információkat.. de vki mondja már meg menyit eszik a GTR
    vedd GTR masináját h lehessen már neki Evoja te is jol jársz meg ő is ! 4wd az 4wd ...190 ló még csak csak de ami hozzá jár 300Nm már necces fwd arról nem is beszélve elöbb utobb ugyis kevés lesz az erő

  17. #77
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Te mondtad, hogy váltó+motor 700.. Utána még kell pár dolog az biztos és gyakorlatilag 200-al drágábban ott van egy teljesen erre a célra épített autó aminek az anyagai is oda vannak kitalálva. És nem kókány munka lesz belőle. Hosszabb távon tuti megéri megvenni a GTR-t mint kókányolni és pl 8-10 havonta venni bele új féltengelyeket mert eltekeri.

    --

    És az sem mind1, hogy bele megy-e a motor meg a váltó a tiédbe.

  18. #78
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Vegen arban ugyanott leszel 100%, es akkor csak egy atpitett kocsi, nem egy eredeti 2500db-ban limitalt GT-R...

  19. #79
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    és akkor még azt is tegyük hozzá, hogy mennyire kiály módon megy ez a GTR!!! Aki élőben látta már az tudja!

    szóval ez a kérdés szerintem sem kérdés, nem heftölni kell, hanem megvenni a kész gyári megoldást!
    Kell egy jó program

  20. #80
    madmike
    Vendég

    Alap

    ha az enyémbe raknám biztos lenne mit alakítgatni rajta.. de belefér az 100% ez is 1.8as és most olyan 130ló körül van az szép meg jó hogy megveszem a GTR-t csak az én F-be is sok sok pénz költöttem már és ha meg venném a GTR-t akkor ezt el kéne adnom sajnálnám nem tudom mi legyen

4. oldal, összesen: 12 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Mazda
    By EclipseGST in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 42
    Utolsó hozzászólás: 2022. 04. 16., 20:33
  2. Mazda
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 24., 10:13
  3. Mazda Rx8
    By robee1328 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 23
    Utolsó hozzászólás: 2019. 03. 05., 17:13
  4. Mazda RX-7
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 77
    Utolsó hozzászólás: 2018. 02. 07., 18:16
  5. Mazda 323 GTR
    By MES-Racing in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 37
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 24., 11:55

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva