5. oldal, összesen: 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
81-100, összesen: 228

  1. #81
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Nézd, ha erősödni akarsz akkor vagy mocsok sokat költesz rá és tartod a bódét vagy váltasz. Mindennek ára van, nem sok audi motoros polák rohangál itthon, de van rá példa

    - Mindenkinek fáj a szíve a előző autójáért de ha eljön az idő a cserére és tudod, hogy jobban jársz vele akkor miért ne? Ha meg nem akkor kezd el sufnituningolni aztán lesz annyi baja, hogy majd fogod a fejed, hogy miért nem vettem meg a gyárit.
    Most 130 lovon vagy, és lesz közel 200 az új motorral. Ahoz már elég sok dolgot kell cserélni, 50%-os erő növekedés azért megviseli az alkatrészeket.

  2. #82
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    A kinti motor komplett?Computer,kábelköteg,összes cső,minden megvan és minden jó?
    Ha nem,akkor pénztemető!
    Ha igen,akkor tartóssággal lesznek bajaid.
    GTR is fogyasztja a váltókat,azt a nem kevés pénzt megspórolod,ha FWD-t faragsz,akkor "csak" féltengely és csukló bajod lesz.És rengeteg élménytől megfosztod magad!
    A 4 kerék az 4 kerék,és nem csak kapar,hanem halad!

    (egyébként nem szabad enyire kiszámított költségvetéssel építeni!Legalább egy tömités és szíj garniturát cserélj mielőtt beteszed.Mi van,ha kiderül,hogy hengerfejes vagy kicsi a kompresszió,netán csapágyas?Sose költsd el az utolsó forintod is!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    Ez persze csak az én véleményem,azt csinálsz,amit akarsz.

  3. #83
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    A kinti motor komplett?Computer,kábelköteg,összes cső,minden megvan és minden jó?
    Ha nem,akkor pénztemető!
    Ha igen,akkor tartóssággal lesznek bajaid.
    GTR is fogyasztja a váltókat,azt a nem kevés pénzt megspórolod,ha FWD-t faragsz,akkor "csak" féltengely és csukló bajod lesz.És rengeteg élménytől megfosztod magad!
    A 4 kerék az 4 kerék,és nem csak kapar,hanem halad!

    (egyébként nem szabad enyire kiszámított költségvetéssel építeni!Legalább egy tömités és szíj garniturát cserélj mielőtt beteszed.Mi van,ha kiderül,hogy hengerfejes vagy kicsi a kompresszió,netán csapágyas?Sose költsd el az utolsó forintod is!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    Ez persze csak az én véleményem,azt csinálsz,amit akarsz.
    ja, hogy ez mennyire így van arra a legjobb példa Berkes kolléga evoja, ami tök tuttinak tűnt, aztán meg most újra építette az egészet motorostul mindenestül. Még jó, hogy nem úgy számolt, hogy ezt itt most ennyiért meg veszem, akkor még marad pénz egy tank benzinre meg egy kocsimosóra :-D

    Én biztos, hogy nem szaroznék és a tutti kitalált mérnökök által méretezett megoldást választanám a buher helyett. Ráadásul az egyik egy felpiszkált tömegcikk marad akár mit csinálsz míg a másik meg egy ikon!!!
    Kell egy jó program

  4. #84
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Egyértelmű ,hogy a GTR-t venném meg.
    És gecire sokallom a 2000 eurot egy ilyen motorért!

  5. #85
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Amikor az EVO-t vettem én is sokat gondolkoztam, hogy beépítsem a Lexusba az EVO motort meg a hajtást de aztán inkább külön evo lett

  6. #86
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Idézet bsz: Hozzászólás megtekintése
    Amikor az EVO-t vettem én is sokat gondolkoztam, hogy beépítsem a Lexusba az EVO motort meg a hajtást de aztán inkább külön evo lett
    jól döntöttél

  7. #87
    madmike
    Vendég

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Egyértelmű ,hogy a GTR-t venném meg.
    És gecire sokallom a 2000 eurot egy ilyen motorért!
    azt már javítottam hogy 2000 dollár (nem mind1) de most lényegtelen. Kaptam választ az e-mailre amit a cégnek írtam akitől rendelném és 2600 dollár ~ 600.000 Ft szálítással házhoz. Valaki még kérdezte hogy mit adnak hozzá gyakorlatilag mindent:

    A/C Compressor
    Alternator
    Complete Block
    Distributor
    ECU (computer)
    Un-Cut Harness to ECU
    Intake Manifold
    Complete Head
    Power Steering Pump
    Ignition Wires
    Starter
    Throttle Body
    Exhaust Manifold
    Fuel Rail
    Injectors
    Half Shaft (Intermediate Shaft)
    Turbo Manifold(s)
    Turbo Charger(s)
    All Clutch components with Flywheel Assembled to the Engine
    Pulleys
    5-Speed AWD Manual Transmission

    És ajánlottak még egy másik lehetőséget:

    A/C Compressor
    Alternator
    Complete Block
    Distributor
    Intake Manifold
    Complete Head
    Power Steering Pump
    Ignition Wires
    Throttle Body
    Exhaust Manifold
    Fuel Rail
    Injectors
    Turbo Manifold(s)
    Turbo Charger(s)
    Pulleys

    így 2100 dollár ~ 480.000 Ft szálítással.
    + beszerelés 100e kb. +papír(ha hivatalos) még sok ezer.

    asszem ennyi lenne egy motor beszerzés, jut eszembe azt is írták még hogy a motorok garantáltan gyári állapotban vannak tisztítottak és teszteltek, hibátlanok.

  8. #88
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Egy jó motort nem kell tisztítani!!!!!
    Én nem venném meg tuti.
    És ha szar, akkor mit csinálsz???
    Email-ban beszélgetsz az emberrel akitől van ,hogy ez meg az van?
    A Te pénzed, én csak segíteni akarok a döntésben.
    Sok sikert .

  9. #89
    madmike
    Vendég

    Alap

    Már mielőtt az előző hsz-t írtam akkor eldőntöttem hogy nem veszem meg a blokkot külön csak információ közlés céljából írtam le a dolgokat.

  10. #90
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    jobban jársz a GTR-el

  11. #91
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    haverom vett már Honda 1.8 motort szintén komplettül mindennel kábelekkel speres váltóval 1 hét után csapágyas lett

  12. #92
    madmike
    Vendég

    Alap

    az a jó nem veszem meg énse...

  13. #93
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    írj 323_GTR-nek akkor

  14. #94
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet madmike: Hozzászólás megtekintése
    az a jó nem veszem meg énse...
    Bölcs döntés!
    Ne bízz idegenbe!Használt motorra azt mondanak,amit akarnak.
    Előre kell fizetni,utánna meg Te qrtad el beszereléskor.

    A papírozás meg ....

    Az enyémnek volt típus módosítás '90-be.(Csak a lökhárító változott,és az index felkerült a lámpa mellé,meg nagyobb műszerfalat kapott.Összes motor,futómű gyakorlatilag minden cikkszámra megegyezik.)
    '89-es a kocsim a motorom '91-es.
    Bementem a Mozaik utcába,mert változott a köbcenti és injektoros lett,gondoltam megkérdezem,hogy megy ilyenkor.Úgy rúgtak ki,hogy lábam nem érte a földet!
    Hozzak mérnöktől papírt,mert átépítés,meg típusidegen stb.
    Úgyhogy motorszám nélkül került be,és az injektor+kat miatt még a zöldkártyát is levelezőn kell végeznie a kis szarosnak,mert messze jobbat produkál,mint a papíron lévő karbis.

    Szóval kevés az,hogy ha befér a motor,akkor bejelentem,átírják a motorszámot és kapsz új forgalmit.

    De ha valaki tud esetleg segíteni,hogy legalizáljam a 2 évvel fiatalabb motort a kocsimba kérem írjon!

  15. #95
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Sziasztok!

    Sajna csak most tudok írni, mert egy trójai ledöntötte a lábáról a gépem, s csak mostanra tudtam visszavenni a hatalmat a gép felett :-)

    1. aki előnybe helyez egy turbós fwd-t egy 4wd-el szemben, az valószínűleg még nem ült erős 4wd-be, ha ült volna valszeg soha többet nem erőltetné a turbós fwd-t
    2. van már itthon egy 323F-ből épített komoly 1,8-as turbós autó, kérdezd meg a tulajtól, hogy mi a vége egy ilyen projektnek: belerakod a kintről vett motort, mert belemegy, de vannak dolgok amik nincsenek a szívó autón:
    - intercooler csövezéssel együtt
    - teljesen más a kipufogó rendszer
    - hiába adják hozzá a turbós ecu-t, ki faragja össze Neked a Te gyári vezeték kötegeddel?
    - ha feltekered kicsit a nyomást a gyári kuplung hamar elfárad
    - a 323F gyári fék perceken belül leég....
    - rendes nyomáson a sper hiánya miatt folyamatosan egy helyben fogsz állni a kocsival, és hetente vehetsz rá gumit
    - ha mégis összerakod az egészet és véletlenül nem cserélsz benzinpumpát nagyobbra lehet 1-2 napon belül elolvad a GTR motor
    - ezt a listát holnap reggelig tudnám folytatni!

    ha ezt mind összeadod, akkor olyat mutat majd a számológép, hogy meg fogsz ilyedni tőle :-)

    S mindezt nem azért írtam, hogy vedd meg a kocsimat!!!!!!!!

    S végül Mindekinek köszönöm, hogy segít reklámozni a kocsim :-)

  16. #96
    madmike
    Vendég

    Alap

    jaja én is jobban bele gondoltam azért mondtam le róla.. elsőre jól hangzott de kocsi vásárlás max nyáron addig meg körül nézek mi mennyi

  17. #97
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Jobban jársz GTR komplett autójával! Az enyémből az alkatrészeket se adnám el annyiért amennyit Ő a komplett autóért kér! Nagyon jó kocsi én 95 óta nyúzom az enyémet! Ja és nem jön velem szembe szinte sehol!!!!!

  18. #98
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Jobban jársz GTR komplett autójával! Az enyémből az alkatrészeket se adnám el annyiért amennyit Ő a komplett autóért kér! Nagyon jó kocsi én 95 óta nyúzom az enyémet! Ja és nem jön velem szembe szinte sehol!!!!!

    Lassan tényleg jobban járnék, ha szétbontanám az egész kocsit és eladnám alkatrésznek :-(
    Motor: 150e
    Turbo: 150e
    Váltó: 250e
    .......

    Hihetetlen, hogy ennyiért sem kell senkinek!

    Ha így megy tovább, s elkap egy hülye pillanatom, akkor szétborítom az egészet, ki lesz hegesztve, elszaladok a csavarozható csőért, kiportolom a hengerfejet, kap féket, futóművet, egy olcsóbb írható ecu-t aztán gyia :-)
    Utoljára szerkesztette: MES-Racing; 2009. 04. 27. 11:07-kor

  19. #99
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    580

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Lassan tényleg jobban járnék, ha szétbontanám az egész kocsit és eladnám alkatrésznek :-(
    Motor: 150e
    Turbo: 150e
    Váltó: 250e
    .......

    Hihetetlen, hogy ennyiért sem kell senkinek!

    Ha így megy tovább, s elkap egy hülye pillanatom, akkor szétborítom az egészet, ki lesz hegesztve, elszaladok a csavarozható csőért, kiportolom a hengerfejet, kap féket, futóművet, egy olcsóbb írható ecu-t aztán gyia :-)
    Én is láttam neten a kocsidat meg látom hogy értesz hozzá és tényleg fasza összkerekes turbos meg hogy őszinte legyek nekem az a teljesítmény bően elég lenne, csak én fiatalabb autót szeretnék mert az enyém most 16 éves .Tényleg nagyon fasza az autód gondolkoztam is rajta de az a gond hogy idős.

  20. #100
    .Walaky
    Vendég

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Lassan tényleg jobban járnék, ha szétbontanám az egész kocsit és eladnám alkatrésznek :-(
    Motor: 150e
    Turbo: 150e
    Váltó: 250e
    .......

    Hihetetlen, hogy ennyiért sem kell senkinek!

    Ha így megy tovább, s elkap egy hülye pillanatom, akkor szétborítom az egészet, ki lesz hegesztve, elszaladok a csavarozható csőért, kiportolom a hengerfejet, kap féket, futóművet, egy olcsóbb írható ecu-t aztán gyia :-)

    Én ajánlottam neked egy könnyen pénzé tehető 1 millás mazdát.. annak ellenére, hogy GTR a próbakört se bírta ki.. de nem cseréltél.. mondtam hogy örök darab lesz..

5. oldal, összesen: 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Mazda
    By EclipseGST in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 42
    Utolsó hozzászólás: 2022. 04. 16., 20:33
  2. Mazda
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 24., 10:13
  3. Mazda Rx8
    By robee1328 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 23
    Utolsó hozzászólás: 2019. 03. 05., 17:13
  4. Mazda RX-7
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 77
    Utolsó hozzászólás: 2018. 02. 07., 18:16
  5. Mazda 323 GTR
    By MES-Racing in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 37
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 24., 11:55

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva