2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-33, összesen: 33

  1. #21
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet SoAk: Hozzászólás megtekintése
    Egy vontatás alatt minden cuccal megpakolva igy stockként sem ehet szarul, egy kompresszorral mit enne ? Szerintem ,ha "munkagépnek" van tartva akkor felesleges . Persze, ez csak egy vélemény
    ja jol eszik
    20 galonnal megyek 320-325 mile-t amikor ujra tankolok. Azt mondjak a SC utan sem eszik tobbet ha nem versenyzel minden lampanal
    En meg nem vagyok olyan.

  2. #22
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Mondjuk ha azt veszed jóval könnyedebben fogjak vontatni a cuccost, tehát lehet ,hogy még a fogyasztás nem is változna azonos terhelésnél, csak minimálisan .

  3. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    ma beszeltem a kereskedovel akitol vettem es azt mondta hogy ha bele teszem a TRD szuper chargert meg a szukseges TRD ki egeszitoket , akkor sem fogom elveszteni a garanciat amit kaptam ra , hogy ha Toyota marka kerekedonel epitik bele + irjak ujra az ECU-t.

    HAt nem voltam rest es meg neztem mibe kerulne. $6200 a mutavany mindennel egyutt.
    Az eredmeny 7 garanciaval + 100000 mile a teher auto lenne 504 LE es 550 lb-ft
    [ 744.85 nm]

    es kb 13 sec korul 400 meteren

    igy szol :

    http://www.youtube.com/watch?v=qVyfbcfszHM

    hat az a baj hogy bele ultettek a bogarat a fulembe... az asszony mar hisztizik kb egy oraja
    Én nem raknám bele, ez nem versenyautó, gyárilag is tök jól megy , pont egy ilyet próbáltam 1 éve, hosszúplatós duplakabinos szövetes 5,7 motoros, jó nagy az biztos.
    A fő dolog hogy nincs alatta futómű meg fék ehhez a megnövekedett teljesítményhez, meg hát amiban hol tudod kihasználni, ott azért nem lehet csak úgy büntetlenül száguldozni mint itthon, szerintem a váltó sem bírná hosszú távon, szerintem úgy jó ahogy kijött a gyárból.

  4. #24
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Én nem raknám bele, ez nem versenyautó, gyárilag is tök jól megy , pont egy ilyet próbáltam 1 éve, hosszúplatós duplakabinos szövetes 5,7 motoros, jó nagy az biztos.
    A fő dolog hogy nincs alatta futómű meg fék ehhez a megnövekedett teljesítményhez, meg hát amiban hol tudod kihasználni, ott azért nem lehet csak úgy büntetlenül száguldozni mint itthon, szerintem a váltó sem bírná hosszú távon, szerintem úgy jó ahogy kijött a gyárból.
    az biztos hogy a fek az nem egy verseny auto fekrendszer. De ahhoz kepest hogy teherauto a fekek brutalisak.
    Szerintem nem is annyira a vegsebesseg lenne itt a lenyeg /ami amugy sem valtozna a valto miatt/ hanem a megnovekedett nyomatek a vontatashoz.
    Szoval az en elkepzelesem szerint sokkal jobban vontathat 700+ NM-rel. igazabol csak jatszom a gondolattal , de jok a pontok amiket felhoztok
    Erdemes rajta gondolkodni.
    A valto tuti hogy birja mert soknak van charged Tundraja , es meg senki sem hallot hajtas rendszer problemarol akiket kerdeztem.
    Itt kint eleg dimbes dombos a helyzet + ahova megyunk altalaban rallyzni az meg egyenesen alpesi kornyek szoval ezert gondolkoztam igazan ezen a chargeren .

    Koszi a hozza szolasokat , ragodom rajtuk.

    Robi

  5. #25
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    az biztos hogy a fek az nem egy verseny auto fekrendszer. De ahhoz kepest hogy teherauto a fekek brutalisak.
    Szerintem nem is annyira a vegsebesseg lenne itt a lenyeg /ami amugy sem valtozna a valto miatt/ hanem a megnovekedett nyomatek a vontatashoz.
    Szoval az en elkepzelesem szerint sokkal jobban vontathat 700+ NM-rel. igazabol csak jatszom a gondolattal , de jok a pontok amiket felhoztok
    Erdemes rajta gondolkodni.
    A valto tuti hogy birja mert soknak van charged Tundraja , es meg senki sem hallot hajtas rendszer problemarol akiket kerdeztem.
    Itt kint eleg dimbes dombos a helyzet + ahova megyunk altalaban rallyzni az meg egyenesen alpesi kornyek szoval ezert gondolkoztam igazan ezen a chargeren .

    Koszi a hozza szolasokat , ragodom rajtuk.

    Robi
    A gyári is elhúzza simán az evót, szerintem meg sem kottyan neki.

  6. #26
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    A gyári is elhúzza simán az evót, szerintem meg sem kottyan neki.

    Amit még TéZé linkelt az elején , ott írják : In fact we found ourselves towing at over 80 mph a few times by accident. The truck easily holds 70 mph towing over the dreaded grapevine grade, never exceeding half throttle! Not even our Gale Banks equipped F250 can do that! Performance wise, we are stunned, no other half ton truck comes close to the mighty Tundra.

    És ők is ilyesmi verdákat vontatnak, hegyen völgyön keresztül .

  7. #27
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    az biztos hogy a fek az nem egy verseny auto fekrendszer. De ahhoz kepest hogy teherauto a fekek brutalisak.
    Szerintem nem is annyira a vegsebesseg lenne itt a lenyeg /ami amugy sem valtozna a valto miatt/ hanem a megnovekedett nyomatek a vontatashoz.
    Szoval az en elkepzelesem szerint sokkal jobban vontathat 700+ NM-rel. igazabol csak jatszom a gondolattal , de jok a pontok amiket felhoztok
    Erdemes rajta gondolkodni.
    A valto tuti hogy birja mert soknak van charged Tundraja , es meg senki sem hallot hajtas rendszer problemarol akiket kerdeztem.
    Itt kint eleg dimbes dombos a helyzet + ahova megyunk altalaban rallyzni az meg egyenesen alpesi kornyek szoval ezert gondolkoztam igazan ezen a chargeren .

    Koszi a hozza szolasokat , ragodom rajtuk.

    Robi
    Szerintem - szigorúan magánvélemény - inkább menj el abból a pénzből két-három tesztre a versenykocsival, vagy fejleszd azt.

  8. #28
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Szép verda! Nekem is kéne valami húzni a kocsit, viszont én egy kombival megelégednék.

    Ha már leirtad hogy mennyibe került a kocsi, nem irnád le mennyi volt a forgalomba helyezés? Meg biztositás? Nem a zsebedben szeretnék turkálni, csak kiváncsi vagyok, de nagyon.

  9. #29
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem - szigorúan magánvélemény - inkább menj el abból a pénzből két-három tesztre a versenykocsival, vagy fejleszd azt.
    ja ratapintottal a lenyegre.
    Azt hiszem ez lesz. Koszi a velemenyeket. Igazatok van.

    nem lesz SC. Inkabb koltom a penzt a Rallyra amennyire csak lehet.

  10. #30
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    Szép verda! Nekem is kéne valami húzni a kocsit, viszont én egy kombival megelégednék.

    Ha már leirtad hogy mennyibe került a kocsi, nem irnád le mennyi volt a forgalomba helyezés? Meg biztositás? Nem a zsebedben szeretnék turkálni, csak kiváncsi vagyok, de nagyon.
    a forgalomba helyezes az kb 300 dollar. A biztositas az huzos mivel NJ -ben a legdragabb az auto biztositas. Plussz nekem full van. Egy evre $1300. De ez teljesen atlagos itt kint egy kocsira NJ-ben.

  11. #31
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    a forgalomba helyezes az kb 300 dollar. A biztositas az huzos mivel NJ -ben a legdragabb az auto biztositas. Plussz nekem full van. Egy evre $1300. De ez teljesen atlagos itt kint egy kocsira NJ-ben.
    Ez csak kötelező biztosítás vagy van benne casco is?

  12. #32
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Ez csak kötelező biztosítás vagy van benne casco is?
    ez teljes bizti , lopas meg katasztrofa car is van benne. Es csak $500 on reszesedes.

  13. #33
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    ez teljes bizti , lopas meg katasztrofa car is van benne. Es csak $500 on reszesedes.
    Akkor az nem is olyan drága, ha minden benne van.

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva