6. oldal, összesen: 6 ElsőElső ... 456
101-106, összesen: 106

  1. #101
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Tegnap felhívtam Coppermine-t, és megbeszéltük a helyzethez mérten a legjobbnak tűnő megoldások lehetőségeit.
    Ha nagyon meg akadnátok, írj!

  2. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  3. #102
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    kösz mindenkinek, egyik ismerősöm hozott be egy lengyel papíros balos 9est, és hát meggyűlt a baja kis hazánk egyik vidéki okmányirodájával, szeretné honosítani a műszakit, és üzembe helyezni az autót, de lent a végeken nem nagyon láttak még ilyen autót, és nem tudják hova tenni az alvázszám / motorszám kérdést.
    viszont mindent helyen megtaláltunk az autón az alvázszámot, ahol gyárilag is rajta kell lennie, úgyhogy nagy probléma talán nem lesz.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  4. #103
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    kösz mindenkinek, egyik ismerősöm hozott be egy lengyel papíros balos 9est, és hát meggyűlt a baja kis hazánk egyik vidéki okmányirodájával, szeretné honosítani a műszakit, és üzembe helyezni az autót, de lent a végeken nem nagyon láttak még ilyen autót, és nem tudják hova tenni az alvázszám / motorszám kérdést.
    viszont mindent helyen megtaláltunk az autón az alvázszámot, ahol gyárilag is rajta kell lennie, úgyhogy nagy probléma talán nem lesz.
    Publikusak a számok? És milyen a lengyel piac, eladó, stb? Mik a tapasztalatok?

  5. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  6. #104
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Publikusak a számok? És milyen a lengyel piac, eladó, stb? Mik a tapasztalatok?
    konkrétan az árát nem tudom, nem eladó, magának hozta be, honosítani és használni szeretné majd
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  7. #105
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    konkrétan az árát nem tudom, nem eladó, magának hozta be, honosítani és használni szeretné majd
    Bocs úgy értettem a lengyel eladó milyen volt, korrekt, derült ki utólag valami, stb... Mert gondolom kint is nézett párat, lehet van kialakult kép a lengyel piacról, ott is gyűrik az Evokat rendesen, minden bokorugró szlalomon van egy csomó kocsi.

  8. #106
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Bocs úgy értettem a lengyel eladó milyen volt, korrekt, derült ki utólag valami, stb... Mert gondolom kint is nézett párat, lehet van kialakult kép a lengyel piacról, ott is gyűrik az Evokat rendesen, minden bokorugró szlalomon van egy csomó kocsi.
    rákérdezek valszeg ott több van, mivel többen is vannak. nagyon szeretik a Mitsukat a lengyelek, és az országos találkozójuk azért nem piskóta (azon voltunk kint tavaly)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

6. oldal, összesen: 6 ElsőElső ... 456

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva