2. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 72

  1. #21
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    nem titok, csak kezd elegem lenni abból, hogy az EVO-val nem tudok sehova menni, mert szinte csak versenyre használható+hétvégén örömködni. Ezért rohadt drága fenntartani.
    Mióta lecseréltem a gyári futóművet én sem szívesen ülök bele csak úgy. Egyszerűen sajnálom ezeken az utakon használni és iszonyú kényelmetlen is, nomeg ilyen benzinárak mellett inkább járok hétköznap a dízellel.

  2. #22
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Év eleje óta csak a X-es van a seggem alatt! Imádom
    (kivéve ha tankolni kell)

  3. #23
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Apu is adná elfele. Az árakat vitatjuk még mindig... Bár ő X-est akar mindegyik helyett... Vagy új Legend-et. Vagy GT-R de utóbbi kúúúúrva drága.


    Sajnálom, hogy eladod bsz
    A Legend helyett inkább ajánlom az Acura TL-t! Egy nagyon jó barátomnak van egy. Ő is LEgendet akart, kipróbált párat aztán a TL-t is és a TL mellett döntött. Szerintem zseniális autó mindennapi használatra. Amúgy pont eladósorba kerül és szerintem hibátlan az autó, merem ajánlani.
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  4. #24
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    lehet,hogy rosszul gondolom,de már a gyári futóművel is tökéletes szerintem.Legalább lehet mindenhol használni

  5. #25
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Mióta lecseréltem a gyári futóművet én sem szívesen ülök bele csak úgy. Egyszerűen sajnálom ezeken az utakon használni és iszonyú kényelmetlen is, nomeg ilyen benzinárak mellett inkább járok hétköznap a dízellel.
    pedig Leon káwé futóműve Pestről haza abban az állásba nem volt kényelmetlen a csodás magyar útakon

  6. #26
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    A Legend helyett inkább ajánlom az Acura TL-t! Egy nagyon jó barátomnak van egy. Ő is LEgendet akart, kipróbált párat aztán a TL-t is és a TL mellett döntött. Szerintem zseniális autó mindennapi használatra. Amúgy pont eladósorba kerül és szerintem hibátlan az autó, merem ajánlani.
    Jelen helyzetben az autó csere kb az 5. a sorban, de hamarosan annak is eljön az ideje. Talán még idén. De köszi a tippet

  7. #27
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Apu is adná elfele. Az árakat vitatjuk még mindig... Bár ő X-est akar mindegyik helyett... Vagy új Legend-et. Vagy GT-R de utóbbi kúúúúrva drága.


    Sajnálom, hogy eladod bsz
    A GT-R nem jó hétköznapi autónak, tulajdonképpen alkalmas mert nem annyira kényelmetlen(jó sima utakon élvezet vele menni), meg ha nem nyomja neki az ember akkor keveset is eszik, de egy pl a8-ashoz képest zajos és kényelmetlen, szinte felüdülés beülni utána az a8-ba, viszont jó néha egy kicsit gt-r -ezni is sose adnám el.
    A x-es talán a leghasználhatóbb hétköznapokon bár még sose mentem ilyennel, viszont az is papizik rendesen más autókhoz képest.
    A legend szerintem azért annyira nem jó autó, de ha van olcsóért egy akkor vállalható, de 15-öt nem ér újjonan az tuti.

  8. #28
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    pedig Leon káwé futóműve Pestről haza abban az állásba nem volt kényelmetlen a csodás magyar útakon
    Fél nap zötykölődés után másképp éreznéd!
    Ráadásul az ültetés miatt sok helyen nem tudom a szélső sávot használni, ahol feltúrták a buszok, mert leér az alja.

  9. #29
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    A legend szerintem azért annyira nem jó autó, de ha van olcsóért egy akkor vállalható, de 15-öt nem ér újjonan az tuti.
    Az Acura TL simán kijön 6 körül pár évesen. 3.2 motor 280Le körül...utastérben zéró zaj..és full-full extra. Szerintem még szebbek is a vonalai mint a Legendnek.
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  10. #30
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Az Acura TL simán kijön 6 körül pár évesen. 3.2 motor 280Le körül...utastérben zéró zaj..és full-full extra. Szerintem még szebbek is a vonalai mint a Legendnek.
    Most megnéztem én az RL -el kevertem.
    Ez a TL egy accord nekem akkor inkább az RL kéne azért az komolyabb autó és az is olcsó, de inkább lexus. GS450H is van már olcsón és az megy is meg keveset is eszik ha nem nyomja neki az ember.

  11. #31
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    a 2 eladáson gondolkodó, miért gondolkodik/gondolkodott? másik autó vagy csak úgy? már ha nem hétpecsétes.
    nekem is azért fordult meg a fejemben, mert kéne egy nagy családi utazós verda, mivel nekem is és "nejemnek" is van városija, de ha felpakkolunk akkor jó lenne egy kombi ami keveset fogyaszt- olyan Bp- Portugália viszonyban jól működőre gondolok. De aztán mindig megsajnálom az evot... Pedig mostanában ha 15x bele ülök egy évben már sokat mondok.
    Kell egy jó program

  12. #32
    Rezidens berkes avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    321

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nekem is azért fordult meg a fejemben, mert kéne egy nagy családi utazós verda, mivel nekem is és "nejemnek" is van városija, de ha felpakkolunk akkor jó lenne egy kombi ami keveset fogyaszt- olyan Bp- Portugália viszonyban jól működőre gondolok. De aztán mindig megsajnálom az evot... Pedig mostanában ha 15x bele ülök egy évben már sokat mondok.
    Hát ha valaki mindíg csak fejleszt, akkor nem sok ideje marad az autózásra.
    B. Cs.

    EVO VI TME

  13. #33
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nekem is azért fordult meg a fejemben, mert kéne egy nagy családi utazós verda, mivel nekem is és "nejemnek" is van városija, de ha felpakkolunk akkor jó lenne egy kombi ami keveset fogyaszt- olyan Bp- Portugália viszonyban jól működőre gondolok. De aztán mindig megsajnálom az evot... Pedig mostanában ha 15x bele ülök egy évben már sokat mondok.
    Azt mondják ha megvetted az első egyterűdet vagy kombidat akkor már nem vagy gyerek....

    portugáliába meg repülj és bérelj autót sokkal olcsóbb!!!!

  14. #34
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Azt mondják ha megvetted az első egyterűdet vagy kombidat akkor már nem vagy gyerek....

    portugáliába meg repülj és bérelj autót sokkal olcsóbb!!!!

    és ne OFFOLJUNK plíííííííííííz

  15. #35
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Tuning Show-n megtekinthető....
    EVO VI TME

  16. #36
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 08.
    Hsz-ok
    40

    Alap

    Idézet bsz: Hozzászólás megtekintése
    Tuning Show-n megtekinthető....
    A kiállítás keretén belül?

  17. #37
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet PEPE85: Hozzászólás megtekintése
    A kiállítás keretén belül?
    Igen bent áll és állandóan legalább 4 playboynyuszi táncol körülötte

  18. #38
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    És bőrkör a parkolóban!!!!!!!!!!!

  19. #39
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 08.
    Hsz-ok
    40

    Alap

    Idézet bsz: Hozzászólás megtekintése
    Tuning Show-n megtekinthető....
    Vegigneztem kint es bent is, de csak a Wasabi 8-ast lattam es meg egy 8-ast, de az nincs a garazsban, mindjart kezdodik a drift, tudja valaki hol all a TME?

  20. #40

2. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva