1-20, összesen: 2777

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Olyan izék vagytok...

    Csak jól feltúnyingolta aztán miután racsingos lett a bele gondolta meglep vele valaki mást.

    Copper ismerted az új gazdit nem?
    persze, Tőlem vette az autót. illetve a végén csak az autót vitte, nem tartotta be a megállapodást, hogy elviszi az alkatrészeket is, pedig úgy egyeztünk meg, hogy csak úgy adom oda az autót, ha viszi az összes sallangot is. Nem akartam az autó eladása után árulgatni a cuccokat. Aztán végül meguntam az ígérgetéseket, és kiárultam én.

    A hirdetés egy kalap szar. Csak a lényeg nincs benne, ami az autóban van (9es turbo, nagytengelyek, fixtőke, rendes ALS, Link G4 ECU, Brembo nyergek, trallala), de sikerült a 3 ProSport órát kidobni (vízhő,olajhő,olajnyomás) és helyette a rakétaindító pultot betákolni.
    mondjuk Nekem az óriási kérdőjel, hogy a közel háromnegyed éves, kb 200km-t sem ment szinter kuplungot hogy sikerült a jóembernek nagyjából háromnegyed év alatt kukára gyaláznia
    a toronycsapágy cserét azt vágom. eladás előtt mondtam neki, hogy egy kátyú miatt a bal első gátlót nézesse meg, de legalább a toronycsapágyat cseréltesse ki. persze egyik sem valósult meg, így az lett a vége, hogy kiszakadt a toronycsapágy pedig ajánlgattam neki, h vigye el a sárga bilstein szettet, és rakassa bele a kocsiba - nem kellett neki.

    na mind1, remélem, jobb kezekbe kerül az autó, és nem telepi jampizás meg magamutogatás eszköze lesz a következő tulajnál
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  2. 3 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    persze, Tőlem vette az autót. illetve a végén csak az autót vitte, nem tartotta be a megállapodást, hogy elviszi az alkatrészeket is, pedig úgy egyeztünk meg, hogy csak úgy adom oda az autót, ha viszi az összes sallangot is. Nem akartam az autó eladása után árulgatni a cuccokat. Aztán végül meguntam az ígérgetéseket, és kiárultam én.

    A hirdetés egy kalap szar. Csak a lényeg nincs benne, ami az autóban van (9es turbo, nagytengelyek, fixtőke, rendes ALS, Link G4 ECU, Brembo nyergek, trallala), de sikerült a 3 ProSport órát kidobni (vízhő,olajhő,olajnyomás) és helyette a rakétaindító pultot betákolni.
    mondjuk Nekem az óriási kérdőjel, hogy a közel háromnegyed éves, kb 200km-t sem ment szinter kuplungot hogy sikerült a jóembernek nagyjából háromnegyed év alatt kukára gyaláznia
    a toronycsapágy cserét azt vágom. eladás előtt mondtam neki, hogy egy kátyú miatt a bal első gátlót nézesse meg, de legalább a toronycsapágyat cseréltesse ki. persze egyik sem valósult meg, így az lett a vége, hogy kiszakadt a toronycsapágy pedig ajánlgattam neki, h vigye el a sárga bilstein szettet, és rakassa bele a kocsiba - nem kellett neki.

    na mind1, remélem, jobb kezekbe kerül az autó, és nem telepi jampizás meg magamutogatás eszköze lesz a következő tulajnál
    Szomorú vége lett. Reméljük valaki olyan veszi át, aki értékeli! Ránézésre neki inkább valami vétekkickedin való. Vagy tédéi3 as góf. (minden tisztelettel és kivétel erősíti a szabályt.-..)

  4. #3
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    Egy rendes racsing autó alap felszereltsége a rakéta indító.

    vajon mik lehetnek a kapcsolók...
    1-es: cél Moszkva
    2-es: cél Washington
    3-as: dögüljön meg a világ!

    PEACE!





    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    persze, Tőlem vette az autót. illetve a végén csak az autót vitte, nem tartotta be a megállapodást, hogy elviszi az alkatrészeket is, pedig úgy egyeztünk meg, hogy csak úgy adom oda az autót, ha viszi az összes sallangot is. Nem akartam az autó eladása után árulgatni a cuccokat. Aztán végül meguntam az ígérgetéseket, és kiárultam én.

    A hirdetés egy kalap szar. Csak a lényeg nincs benne, ami az autóban van (9es turbo, nagytengelyek, fixtőke, rendes ALS, Link G4 ECU, Brembo nyergek, trallala), de sikerült a 3 ProSport órát kidobni (vízhő,olajhő,olajnyomás) és helyette a rakétaindító pultot betákolni.
    mondjuk Nekem az óriási kérdőjel, hogy a közel háromnegyed éves, kb 200km-t sem ment szinter kuplungot hogy sikerült a jóembernek nagyjából háromnegyed év alatt kukára gyaláznia
    a toronycsapágy cserét azt vágom. eladás előtt mondtam neki, hogy egy kátyú miatt a bal első gátlót nézesse meg, de legalább a toronycsapágyat cseréltesse ki. persze egyik sem valósult meg, így az lett a vége, hogy kiszakadt a toronycsapágy pedig ajánlgattam neki, h vigye el a sárga bilstein szettet, és rakassa bele a kocsiba - nem kellett neki.

    na mind1, remélem, jobb kezekbe kerül az autó, és nem telepi jampizás meg magamutogatás eszköze lesz a következő tulajnál

  5. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 12 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 12 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 32
    Utolsó hozzászólás: 2009. 09. 08., 22:23

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva